Ну и игра была сегодня! Столько моментов упустили,зато оба гола себе п

Буду все пригадувати . прошу зробити так , щоб знову фото загружались

Пивіт. Деякий час там буде Авангард, як замінять документи в ЖОФФ змін

Головна » Архів матеріалів
Helen | 17.05.2010
 Перша гра в чемпіонаті України серед аматорських команд для нашої ФК «Звягель-750» пройшла вдало. З рахунком 5:0 звягельчани перемогли своїх гостей ФК «ОДЕК» з Оржіва (Рівненська область) і, можна сказати, «порвали» публіку. Неперевершеним цього разу був Юрій Перін, який і став автором трьох голів, два з яких він забив лівою ногою, а третій, взагалі, головою. Після невдалого виступу за кубок Житомирщини, цим матчем наші футболісти реабілітувалися. Тож детальніше про сам матч.
 Розпочався він як завжди із затримкою, після короткої настановної промови голови ради засновників клубу Василя Гордійчука, пролунав свисток арбітра. Склад нашої команди був на диво незвичним, цього разу його поповнили чотири нових гравці Роман Сезоненко, Олег Ковальов, Володимир Майдач ... Читати далі
Докладніше | Переглядів: [586] | Коментарі (0)
shved | 12.05.2010
   Звягель-750    5
           (Новоград-Волинський)

ОДЕК                  0
        (Оржів)
Докладніше | Переглядів: [1695] | Коментарі (48)
Helen | 12.05.2010
 Як відомо, за вихід до півфіналу обласного кубку «Весна-2010» нашій ФК «Звягель – 750» довелося боротися з ФК «Бердичів». Нагадаю, перша гра відбувалася на полі суперника в м. Бердичів, і завершилася з негативний для нас рахунком 2:0. За тиждень після цього, а саме 8 травня відбувся матч-відповідь, який проходив вже на рідному стадіоні «Авангард». Цього ж дня, а точніше перед початком матчу, відбулося й офіційне відкриття футбольного сезону в нашому місті: влада міста виступила з привітаннями, маленькі гості свята розповіли віршики й побажали перемоги нашим футболістам, а завершив виступ голова ради засновників клубу Василь Васильович Гордійчук. Окрім привітань та побажань, він відзначив та нагородив кращих футболістів минулого сезону, якими стали в номінації «Кращий гравець команди» - Роман Весельський, а в номінації «Талісман команди» - капіт ... Читати далі
Докладніше | Переглядів: [593] | Коментарі (1)
shved | 10.05.2010
 Вже у наближчі дні, а саме 12 травня, наша команда візьме старт у Чемпіонаті України серед аматорських команд. Нашим першим суперником стала команда «ОДЕК» з смт. Оржів, Рівенського району, Рівенської області.

Традиції та історія
Оржівська команда має власні футбольні традиції та свою історію. Ще в далеких 70-х місцевий «Деревообробник» став учасником першості Рівненського району, здобувши чемпіонство у 1979 та 1982 роках. У 1983-му колектив перейменували на «Факел». Команда була твердим середнячком і виступала у другій лізі області. У сезоні-1993/94 футболісти посіли третє місце в першості Рівненщини». ... Читати далі
Докладніше | Переглядів: [1026] | Коментарі (20)
shved | 08.05.2010
 Звягель-750    1

ФК Бердичів       2
Докладніше | Переглядів: [1402] | Коментарі (55)
Helen | 05.05.2010
 Одержавши перемогу в 1/8 фіналу обласного кубку «Весни – 2010» ФК «Звягель-750» продовжив боротьбу за перемогу 1 травня у місті Бердичеві. Як і завжди, на виїзний матч команда поїхала у супроводі підтримки.  Цього разу до команди-підтримки приєднався місцевий поет та композитор, автор гімну ФК «Звягель - 750» Сергій Руденко. Протягом матчу він підтримував хлопців жартівливими піснями.
 Гра проходила досить жваво. Вже з перших хвилин почалися атаки, але їх вдалося стримати як одній так і іншій команді. Перший, справді небезпечний момент для нас, був зіграний уже на 9 хвилині гри, але завдяки чудовій грі нашого воротаря він так і залишився просто моментом, а не перетворився на гол. Вже через 5 хвилин Михайло Войтович змусив понервувати вболівальників Бердичівської команди, відправивши з правого ф ... Читати далі
Докладніше | Переглядів: [722] | Коментарі (15)
shved | 04.05.2010
 З початком футбольного сезону у нашій області, дещо втратив контроль за боротьбою у кубку Новоград-Волинського району. А там вже визначилися фіналісти змагань.
 Чвертьфінальні матчі принесли такі результати: Чижівка – Орепи 4:1, Наталівка - Вел.Молодьків 0:1, Сусли – Дідовичі 0:1, Ярунь – Барвинівка 0:2. Півфінали були зіграні у минулу неділю і принесли такі результати: Дідовичі - Барвинівка 1 ... Читати далі
Докладніше | Переглядів: [746] | Коментарі (5)
shved | 01.05.2010
 ФК Бердичів     2

Звягель-750     0
Докладніше | Переглядів: [1824] | Коментарі (29)
Helen | 29.04.2010
 «Нарешті, діждалися!» - саме такі слова промайнули в моїй голові в суботу 24 квітня, адже саме цього дня ФК «Звягель - 750» відіграв свій перший офіційний матч у цьому сезоні, і почав сезон 2010 року у боротьбі за кубок «Весни» на приз газети Житомирщина.
 Цього дня звягельчани змагалися зі своїми колегами з смт. Ємільчино. Так сталося, що свою першу гру наша команда провела на полі суперників, тому футбольні фанати нашого міста та району не мали змоги подивитися на гру вживу, повболівати за своїх, та підтримати кумирів. Тому для тих, кому цікаво, як пройшов матч ФК «Ємільчино» - ФК «Звягель-750» пропоную звіт.
 Розпочалася гра дещо з запізненням - 5 хвилин організатори змусили понервувати глядачів. Відстоювати честь Новоград-Волинщини на ... Читати далі
Докладніше | Переглядів: [671] | Коментарі (1)