Головна » 2010 » Травень » 12 » ПЕРЕМОГА ЯКУ МИ ДОВГО БУДЕМ ПАМ'ЯТАТИ

(Оржів)
___

12 травня 2010. Новоград-Волинський. стадіон «Авангард».
Чемпіонат України серед аматорських команд. 1 тур. t+27. 1500 глядачів.

Арбітр: Є.О.Сапон, асистенти арбітра: Д.О.Дмитришин, А.В.Воронюк (усі м.Вінниця).

«Звягель-750»: №1 М.Дубров, №11 Р.Весельський, №2 О.Ковальов (№12 О.Герасименко 74), №3 Ю.Галюк, №14 І.Носарєв, №16 Р.Сизоненко (№6 І.Ковальчук 71), №8 Д.Лободін (№5 С.Джус 76),№10 Д.Горбаченко (к), №15 П.Осарчук (№4 Ю.Ковальчук 68), №7 Ю.Перін (№20 Д.Ржонковський 80), №21 В.Майдачевський (№19 О.Загривий 56).

«ОДЕК»: №1 В.Голюк, №7 О.Кучер, №17 Є.Скляр (к) (№8 С.Чикалюк 66), №25 Д.Мартиненко, №27 Ю.Стасюк, №5 М.Трофімчук (№22 А.Новак 58), №9 В.Пуц, №14 Д.Улянчук (№3 С.Шаюк 79), №24 О.Гаврилюк (№77 Т.Топоровський 46), №20 В.Оніщук (№21 А.Білінчук 46), №19 В.Ткачук (№11 А.Давидюк 46).

Голи: 1:0 Ю.Перін (17), 2:0 Ю.Перін (24), 3:0 І.Носарєв (54 пен.), 4:0 О.Загривий (66), 5:0 Ю.Перін (75).

Попередження: О.Ковальов (35, небезпечна гра), В.Голюк (54, неспортивна поведінка), А.Давидюк (64, небезпечна гра).

Знову великий футбол завітав до нашого міста! Команда «Звягель-750» вперше у своїй історії, розпочала боротьбу у Чемпіонаті України серед аматорських команд. Трибуни стадіону «Авангард», ще за годину до матчу почали заповнювати вболівальники нашої команди. Я теж відношусь до таких, які на стадіоні опинилися заздалегідь, і останні півгодини до початку гри з боями відбивав місця, які зайняв для своїх рідних та друзів. Після двох поразок у Кубку «Житомирщини» від ФК «Бердичів», не всі вболівальники вірили на вдалий старт у новому для себе змаганні. Додавало оптимізму лише те, що команду «Звягель-750» на ігри аматорів підсилять гравці з інших міст.
 У стартовому складі нашої команди, вийшли відразу четверо таких гравців. У захисті зіграли Олег Ковальов та Юрій Галюк (хоч Юра і не чужий для нас, але це його був перший матч у 2010 році за нашу команду), в центрі поля зіграв Роман Сизоненко, а на вістрі атаки Володимир Майдачевський. Дебют зустрічі відбувся дещо нервовим, команди не поспішали загострювати події на майданчику. На 17 хвилині Юрій Перін заробив право на штрафний удар, до воріт гостей було приблизно 27 метрів, а хіба це відстань для нашого Юрія Періна? Невеличкий розбіг і Юра з лівої ноги відправляє м’яч у правий верхній, від воротаря, кут воріт. Голкіпер гостей тільки кінчиками своїх рукавичок дотягнувся до м’яча, але це його не врятувало – 1:0. У цю мить стадіон «Авангард» напевне все місто почуло! Пройшло ще сім хвилин і Юра Перін робить дубль у матчі. Допоміг йому у цьому захисник гостей, який у своєму штрафному майданчику подарував м’яч нашому нападнику і вже рахунок стає 2:0. Футболісти «Звягеля» спіймали кураж, з’явилась впевненість у свої діях, якої так не вистачало у матчах кубка області. Юрій Галюк вдало керував у захисті, раз по раз підказуючи своїм партнерам, а у центрі поля справжнім господарем був Дмитро Горбаченко. На 30 хвилині отримав нагоду відзначитися Дмитро Лободін, але його удар після розіграшу кутового пройшов біля стійки воріт. Проходить дві хвилини і ще одну чудову нагоду змарнували наші футболісти. Юра Перін своєю передачею знайшов у штрафному майданчику оржівців Володимира Майдаченка, перед яким були вже порожні ворота, але нажаль Володимир не зміг обробити м’яча і нагоду було втрачено. На 36 хвилині захисник гостей знову дарує момент Юрію Періну, але на цей раз наш нападник з трьох метрів пробив вище воріт. Гості відзначились першим небезпечним моментом лише на завершені першого тайму, коли після розіграшу кутового, гравець «ОДЕКа» наніс удар із за меж карного майданчика, м’яч пройшов повз ворота Максима Дуброва.
 Футболісти з Оржіва з перших хвилин другого тайму прийнялися активніше атакувати ворота «Звягеля», подали декілька кутових, але пропустили швидкісну контратаку. На побачення з воротарем гостей вийшов Володимир Майдачевський. Наш нападник вирішив обіграти голкіпера, але останній його грубо збиває у своєму штрафному майданчику. Суддя матчу вказує на одинадцятиметрову позначку та показує лише жовту картку порушнику. Пенальті реалізував Ігор Носарєв, розвівши воротаря та м’яч по різним кутам – 3:0. Чергова швидкісна атака і рахунок вже стає – 4:0. Юра Перін зробив передачу на Олександра Загривого, який на швидкості увірвався у штрафний майданчик та спокійно пробив у дальній кут воріт. Ну а крапку у матчі поставив, справжній герой цього матчу - Юрій Перін. Наші футболісти отримали право на штрафний удар з правого флангу атаки, Дмитро Горбаченко зробив націлену подачу у штрафний майданчик гостей, де найвище за всіх вистрибнув наш нападник і головою переправив м’яч у ворота – 5:0!!! І тільки після цього наші захисники дозволили нашому воротарю показати себе у всій красі, Максим відмінно справився з небезпечним ударом гравця «ОДЕКа». Фінальний свисток наші глядачі, яких, як на мене, було значно більше ніж 1500 чоловік (це офіційні дані) зустріли стоячи ти самим віддячивши нашій команді за гарну гру та чудовий результат.

Sved, ждём инфу о следующем сопернике.
Квач, твой оптимизм меня развеселил smile порвёте 6:0 smile нарвите лучше букеты цветов и подарите своим игрокам и поддержите их, что бы не очень было им обидно за проигрыш biggrin

47 shved
1
Нажаль в і-неті, не дуже багато інфи я знайшов про Верест-ІНАПІК sad але я продовжую працювати у цьому напрямку.

46 КРБК
0
Про наступного суперника буде інфа?

45 shved
0
Створено розділ Чемпіонат України серед аматорів, розміщена поки наша група, планую також висвітлювать і інші групи.

44 aleksandr-jyrist
1
Чемпіонат України
серед аматорських команд
2010 року
Група 1
12.05 «Звягель-750» (Новоград-Волинський) — «ОДЕК» (Оржів) — 5:0 (2:0)
15.05 «Топільче» (Тернопіль) — ФК «Тернопіль»

Група 2
12.05 «Єдність-2» (Плиски) — «Хіммаш» (Коростень) — 3:0 (1:0)
12.05 «Локомотив» (Куп’янськ) — «УкрАгроКом» (Головківка) — 3:0 (0:0)

Група 3
12.05 «Електрометалург-НЗФ» (Нікополь) — «Енергія» (Нова Каховка) — 2:2 (2:0)
12.05 «Мир» (Горностаївка) — «Торпедо» (Миколаїв) — 3:1 (0:1)

Вся інформація взята із сайту Асоціації аматорського футболу України.

43 Яцек
0
Кто может дать результаты матчей в нашей группе?

42 zvyagel750
0
да з оцінкою вони переборщили поле в дуже гарному стані

41 aleksandr-jyrist
0
Арбітри мабуть не бачили в яких інколи болотах грають команди з Прем’єр-Ліги)))

40 smaga
1
Оцінка поля три. Вони, що з Донбас Ареною зрівнюють?

39 aleksandr-jyrist
1
Оцінка поля 3 бали??? Да поле виглядало мінімум на "4", чи арбітри подумали, що вони Лігу Чемпіонів обслуговують?

38 shved
0
Стосовно кількості вболівальників на стадіоні. Дуже негативно віднісся ВВ, до цифри 1500 глядачів і я з ним повністтю погоджуюсь, було набагато більше, приблизно 2300-2500 чоловік, але в офіційному протоколі матчу арбітри вказали саме - 1500!!! Тому і я вказав саме таку кількість.
Надаю доказ -

37 aleksandr-jyrist
1
"Gilet" А ми й не розраховуємо, дякую за чудову оцінку нашої команди. Бажаю вам теж виходу із групи, але з другого місця - перше за нами. Удачі всім!

36 Gilet
2
У ОДЕКа на 80% оновлений склад і переважно молоді пацани, які за такої підтримки ваших трибун явно перегоріли. Думаю що до "отвєтки" наші нарешті зіграються і тому на легку прогулянку в Оржів не розраховуйте). А команда у вас хороша(хз який там склад на область у вас правда), сподіваюсь з групи вийдемо разом)).

35 shved
0
До кінця місяця, обов'язково обновлю. Зараз тільки йде становлення команди, хтось прийшов, хтось пішов. Потрібен час, щоб зібрати інформацію по новачках. Да й мого вільного часу сайт забирає дуже багато, жінка вже і так на мене angry
Так, що зачекайте ще трішки.

34 lev4ikkk
0
shved, якщо можливо, то обнови склад нашої команди...

33 shved
0
Відео вже виклав, нажаль лопухнувся коли конвертував відео голів у ворота ОДЕКа, тому таке розтягнуте вийшло. Знайду час, перероблю на кращий варіант.