<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 11
  • 12
  • »
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » ЖОФФ (Житомирська обласна Федерація футболу)
ЖОФФ
shvedДата: П`ятниця, 18.03.2011, 23:36 | Повідомлення # 1
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Вже давно потрібно було створити цей розділ.
Але десь не догледів, можливо навіть не уявляв, що такі пристрасті будуть відбуватись навколо нашої ЖОФФ.
Тому закликаю усіх небайдужих, надалі всі обговорення котрі стосуються Житомирської обласної Федерації футболу, переносимо у цю тему.
Дякую.
 
shvedДата: Субота, 19.03.2011, 12:09 | Повідомлення # 2
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Чиновники "отрекаются от чинов" и перекрашиваются в футболистов
У житомирских чиновников появилась уникальная способность - моментально превращаться в кого угодно. Например, зам. губернатора может в один момент стать "футбольным деятелем".

Особенно когда надо прибрать к рукам житомирский футбол.

Именно так и произошло во время скандальной "конференции" Житомирской областной федерации футбола, на которой делегатами стали именно чиновники облгосадминистрации - начиная от заместителя губернатора до начальника облуправления по делам семьи, молодёжи и спорта.

Правда, сами чиновники категорически не признают, что они... чиновники (см. видео).

Напомним, что 12 января на внеочередной конференции ЖОФФ новым главой федерации был избран Александр Коцюбко. Недавно ФФУ официально подтвердила его полномочия. Прошедшее же 15 марта под видом "конференции" мероприятие, по мнению многих футбольных деятелей (включая руководства ФФУ) - попытка властей расколоть житомирский футбол.

 
КРБКДата: Субота, 19.03.2011, 13:54 | Повідомлення # 3
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
У цьому репортажі журналіст наприкінці чітко визначилась хто є хто. Які ще питання.
 
DOCTORДата: Субота, 19.03.2011, 21:27 | Повідомлення # 4
Вболівальник
Повідомлення: 31
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Были на конференции 15.03 не только чиновники, но и много представителей обласных команд. Я сам лично видел: г. Василевского (президента "Зари-Енергии" Романов), г. Журавского (г. главного тренера ДЮФК Коростень), г. Лысюка (главного тренера ФК "Бердичев") и многих других делегатов, которые имеют отношение к футболу в области. Насколько мне известно на следующей недели должны состоятся в обласной администрации заседание с участием Коцюбка, Опанащука, Гулы, Рыжука, а также представителей ФФУ. На этом заседании может очень много решится по "конфликту двух федераций".
 
КРБКДата: Субота, 19.03.2011, 21:52 | Повідомлення # 5
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Це все беззаконня, бардак, сором, цирк . Чому там були представники саме цих команд? Тому що ,Зоря- спонсор Житомиробленерго; Коростень- спонсор міська рада; Бердичів- те саме+ Бальчос. На цій конференції були одиниці а все решта провладна юрба, яка призначила себе представниками районів. Мене зараз вирве.......
 
DOCTORДата: Субота, 19.03.2011, 22:24 | Повідомлення # 6
Вболівальник
Повідомлення: 31
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Це все беззаконня, бардак, сором, цирк .

Слова "бардак", "сором", "цирк" - больше подходят к тому, как себе вели на конференции 15.03 - Ткач, Малиновский, Коцюбко.
Quote (КРБК)
Бердичів- те саме+ Бальчос.

А какое отношение к ФК "Бердичев" имеет Бальчос? Ответ: Никакое. Так, как и Подгорчук сейчас тоже не имеет никакого отношения к ФК "Бердичев".
 
КРБКДата: Субота, 19.03.2011, 22:37 | Повідомлення # 7
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (DOCTOR)
А какое отношение к ФК "Бердичев" имеет Бальчос? Ответ: Никакое. Так, как и Подгорчук сейчас тоже не имеет никакого отношения к ФК "Бердичев".

Не так давно там трудився Бальчос молодший, і фінансує їх місцева влада. Тому і позганяли всіх туди, ну про Чернявського я вже забув biggrin
Дивився на відео на того клоуна, так він ще руками розмахує, ще й звітував там щось angry Це зборище і нагадувало цирк який я вірю скоро закінчиться причому для всієї країни.
 
shvedДата: Субота, 19.03.2011, 22:55 | Повідомлення # 8
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
DOCTOR, справа у тому, що я з КРБК був присутній на Конференції 12 січня (також з Ваших слів я зрозумів, що і Ви там були присутні). Ось там дійсно були присутні люди котрі знають наш обласний футбол із середени. Чому вдада не використала цю дату для своїх махінацій? Могли б знайти конкурента Коцюбку і розтавити усі крапки над і! А те, що відбулося 15 березня візуально схоже було на виїздне засідання ОДА.
 
alexxДата: Неділя, 20.03.2011, 00:04 | Повідомлення # 9
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Доктор, ты чего так поддерживаешь активно позицию власти??? Они абсолютно не думают о развитиии футбола. Для них ЖОФФ - это способ отмывания денег, в особенности с созданием фонда развития спорта. Эти люди собрались 15 марта не для того, чтобы вытянуть Житомирский футбол с ж..., а для того, чтоб прибрать обратно к своим рукам даже такую общественную организацию, как областная федерация футбола. Да первый ряд сидящих на собрании даже понятия не имеет, что творится в областном футболе!!!!!!! Где у нас: 1. Профессиональная команда?? 2. Нормальный стадион??? 3. Детско-юношеские турниры??? 4. Нормальный чемпионат области??? 5. Программа развития областного футбола??? 6. Что сделано под Евро??? Здесь я остановился бы детальнее..... Это же ещё надо так уметь, чтобы, имея настолько выгодное географическое положение, ни хрена не сделать для привлечения туристов и болельщиков в нашу область (конкретно - в наш областной центр)..... А ведь от Житомира всего-то 130 км до Киева... Почему никто не подумал создать в Житомире фан-зону????? Почему в Тернополе этот вопрос решили, а прошлое правление ЖОФФ так проигнорировало?????
 
КРБКДата: Неділя, 20.03.2011, 00:58 | Повідомлення # 10
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (alexx)
Почему в Тернополе этот вопрос решили, а прошлое правление ЖОФФ так проигнорировало?????

Да тому що клали вони на все це. Це ж потрібно було потрудитися. angry
 
DOCTORДата: Неділя, 20.03.2011, 20:26 | Повідомлення # 11
Вболівальник
Повідомлення: 31
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Не так давно там трудився Бальчос молодший, і фінансує їх місцева влада.

То, что ФК "Бердичев" финансирует городская власть и то что Бальчос-младший в ФК "Бердичев" работал, , это правда. По Бальчос старший и Чернявский не имеют никакого отношения к ФК Бердичев.
Quote (shved)
Чому вдада не використала цю дату для своїх махінацій?

Quote (alexx)
Доктор, ты чего так поддерживаешь активно позицию власти??? Они абсолютно не думают о развитиии футбола. Для них ЖОФФ - это способ отмывания денег, в особенности с созданием фонда развития спорта. Эти люди собрались 15 марта не для того, чтобы вытянуть Житомирский футбол с ж..., а для того, чтоб прибрать обратно к своим рукам даже такую общественную организацию, как областная федерация футбола. Да первый ряд сидящих на собрании даже понятия не имеет, что творится в областном футболе!!!!!!! Где у нас: 1. Профессиональная команда?? 2. Нормальный стадион??? 3. Детско-юношеские турниры??? 4. Нормальный чемпионат области??? 5. Программа развития областного футбола??? 6. Что сделано под Евро??? Здесь я остановился бы детальнее..... Это же ещё надо так уметь, чтобы, имея настолько выгодное географическое положение, ни хрена не сделать для привлечения туристов и болельщиков в нашу область (конкретно - в наш областной центр)..... А ведь от Житомира всего-то 130 км до Киева... Почему никто не подумал создать в Житомире фан-зону????? Почему в Тернополе этот вопрос решили, а прошлое правление ЖОФФ так проигнорировало?????

Я абсолютно не поддерживаю власть, я против Коцюбка. А обласная власть я вам скажу у нас тоже не очень. Не могу тоже понять как они "проморгали" конференцию 12.01. И мне очень не понравилась кандидатура власти - Опанащук. Я считаю, что в области есть более достойные кандидатуры чем Коцюбко и Опанащук, чтобы управлять обласным футболом.
 
shvedДата: Неділя, 20.03.2011, 21:20 | Повідомлення # 12
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (DOCTOR)
Я абсолютно не поддерживаю власть, я против Коцюбка. А обласная власть я вам скажу у нас тоже не очень.

Quote (DOCTOR)
Я считаю, что в области есть более достойные кандидатуры чем Коцюбко и Опанащук, чтобы управлять обласным футболом.

Іноді потрібно змиритись. Будуть погано працювать, попрем нафіг і обирем інших. Я з впевненістю можу сказати, що Янукович теж багато кому не подобається, але продовжують надалі працювати і чекати наступних виборів.

А тим часом...
Майже відомий склад учасників попереднього раунду Кубка Житомирщини 2011. Ще раз підкреслюю - попереднього!!!
Любар, Попільня, Іршанськ, Овруч, Народичі, Андрушівка, Черняхів, Лугини, Довбиш, Олевськ, Ружин, Чуднів, Любар, Бердичівский р-н., Малинський р-н.,
А також команди: Автомобіліст (Стрибіж), Авангард (Кмитів), ФК Зарічани, ФК Радомишль, ФК Коростишів, Арсенал (Житомир).

Жеребкування повинне відбутись на наступному тижні. Звягель-750 розпочне змагання з 1/8 фіналу.

 
zidanДата: Неділя, 20.03.2011, 21:33 | Повідомлення # 13
Вболівальник
Повідомлення: 28
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
а фк авангард(новоград-волинський) що не буде приймати участь
 
slemДата: Неділя, 20.03.2011, 22:34 | Повідомлення # 14
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Жеребкування повинне відбутись на наступному тижні. Звягель-750 розпочне змагання з 1/8 фіналу.

Яку стадію вибрав для себе СК Легіон? Кубок на приз газети "Житомирщина", чи новий?

 
shvedДата: Неділя, 20.03.2011, 22:53 | Повідомлення # 15
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (slem)
Яку стадію вибрав для себе СК Легіон? Кубок на приз газети "Житомирщина", чи новий?

Легіон розпочне змагання разом з ФК Бараші (якщо правда їх це зацікавить). Привілегії мають команди які грали у минулому чемпіонаті області (виняток зробили лише для Металурга з Малина). Є у заявці і Хіммаш (але це не означає, що він буде грати). Хошаба жалівся, що немає коштів на цей сезон.
Стосовно на чий приз мені не відомо, але чув, що хочуть замінити вазу на Кубок.

Quote (zidan)
а фк авангард (новоград-волинський) що не буде приймати участь?

Такої команди у заявці кубка Житомирщини я не помітив.

Але не забувайте, що у нас в області дві федерації, якщо хтось не знайшов своєї команди, можливо вони будуть брати участь у іншому Кубку Житомирщини. sad

 
КРБКДата: Неділя, 20.03.2011, 23:19 | Повідомлення # 16
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (zidan)
а фк авангард(новоград-волинський) що не буде приймати участь

Давайте трішки почекаємо.
 
adeyДата: Понеділок, 21.03.2011, 00:44 | Повідомлення # 17
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
стосовно ФК Хімаш мене запитували, але на жаль, за браком часу не мав коли цікавитися змінами.
з того, що вдалося почути краєм вуха:

1 час планується команда СК (спортивний клуб) Коростень.
2 Хімаш не має коштів (але це не значить, що їх точно вже не буде)

як воно буде далі - побачимо.

 
shvedДата: Понеділок, 21.03.2011, 00:48 | Повідомлення # 18
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (adey)
1 час планується команда СК (спортивний клуб) Коростень.

Підтвержую, теж чув, що цього сезону команда буде носити назву СК Коростень.
 
RytansДата: Вівторок, 22.03.2011, 09:58 | Повідомлення # 19
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (DOCTOR)
Были на конференции 15.03 не только чиновники, но и много представителей обласных команд

В.М. Гамма підтвердив , що на конференції 15.03 делегатів від міської федерації футболу не було .

 
DOCTORДата: Вівторок, 22.03.2011, 22:33 | Повідомлення # 20
Вболівальник
Повідомлення: 31
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Повторяю тут, то что написал на сайте ФК "Бердичев": По моим сведениям областная власть уже фактически согласилась на Коцюбка после письма Суркиса и рекомендаций ФИФА и УЕФА. Я буду следить за каждым шагом Коцюбка на посту главы ЖОФФ, и если он не выполнит то, что обещал 12.01, то получит "пенок под зад" и пойдёт дальше руководить "Легионом". Также предлагаю представителям всех команд потребовать чтобы Коцюбко официально отказался от руководства "Легиона". А также изменил состав Исполкома и включил туда представителей всех обласных команд.
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » ЖОФФ (Житомирська обласна Федерація футболу)
  • Сторінка 1 з 12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 11
  • 12
  • »
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net