<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » ЖОФФ (Житомирська обласна Федерація футболу)
ЖОФФ
david20061Дата: Вівторок, 22.03.2011, 23:10 | Повідомлення # 21
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (DOCTOR)
Я буду следить за каждым шагом Коцюбка на посту главы ЖОФФ, и если он не выполнит то, что обещал 12.01, то получит "пенок под зад" и пойдёт дальше руководить "Легионом".

Уважаемый, а вы кто такой чтобы давать кому-то "пенок под зад"?

 
shvedДата: Вівторок, 22.03.2011, 23:37 | Повідомлення # 22
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (DOCTOR)
Я буду следить за каждым шагом Коцюбка на посту главы ЖОФФ, и если он не выполнит то, что обещал 12.01, то получит "пенок под зад" и пойдёт дальше руководить "Легионом".

Я не відмовляюсь від своїх слів, якщо Коцюбко не буде справлятися зі своїми обов'язками, я буду теж його критикувати! Але людині потрібно дати шанс! Тоді можна буде про щось говорити.
 
david20061Дата: Середа, 23.03.2011, 00:07 | Повідомлення # 23
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Quote (DOCTOR)
Я буду следить за каждым шагом Коцюбка на посту главы ЖОФФ, и если он не выполнит то, что обещал 12.01, то получит "пенок под зад" и пойдёт дальше руководить "Легионом".

Я не відмовляюсь від своїх слів, якщо Коцюбко не буде справлятися зі своїми обов'язками, я буду теж його критикувати! Але людині потрібно дати шанс! Тоді можна буде про щось говорити.

Да все тогда будут критиковать, и притом заслуженно. Но есть определенная разница между тем, чтобы критиковать чьи-либо действия и тем, чтобы писать что "получит пенок под зад". Это как минимум не подобающе. Особенно для человека, который выдает себя за того, что имеет вес в области. Такие высказывания более свойственны молодым юнцам, которые хотят произвести на других впечатления и утвердиться в собственных глазах прикрываясь выдуманными никами на форумах...

 
DOCTORДата: Середа, 23.03.2011, 01:08 | Повідомлення # 24
Вболівальник
Повідомлення: 31
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (david20061)
Quote (shved)Quote (DOCTOR) Я буду следить за каждым шагом Коцюбка на посту главы ЖОФФ, и если он не выполнит то, что обещал 12.01, то получит "пенок под зад" и пойдёт дальше руководить "Легионом". Я не відмовляюсь від своїх слів, якщо Коцюбко не буде справлятися зі своїми обов'язками, я буду теж його критикувати! Але людині потрібно дати шанс! Тоді можна буде про щось говорити. Да все тогда будут критиковать, и притом заслуженно. Но есть определенная разница между тем, чтобы критиковать чьи-либо действия и тем, чтобы писать что "получит пенок под зад". Это как минимум не подобающе. Особенно для человека, который выдает себя за того, что имеет вес в области. Такие высказывания более свойственны молодым юнцам, которые хотят произвести на других впечатления и утвердиться в собственных глазах прикрываясь выдуманными никами на форумах...

"Пенок под зад" - я написал образно, под этим я разумеваю отставку если он не выполнит обещания. Если и дальше на играх "Легиона", представителями "Легиона" Малиной и другими (даже Коцюбка обзывал и угрожал судьям) будет продолжатся "обзывания", угрозы в сторону судей, это тоже будет провина лежать на Коцюбке. Даже сейчас она на нём лежит. Хотя думаю, врятли будут угрозы, маты в сторону суддей на играх "Легиона", теперь я уверен всё будет насчёт судейства "Легиона" будет решатся в кабинетах ЖОФФ.
 
ЯцекДата: Середа, 23.03.2011, 11:00 | Повідомлення # 25
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Доктор, что тебя заставляет так ненавидить Коцюбко? Пускай человек поработает, а там видно будет. Никакой Коцюбко не сделает ничего противозаконного любой команде, если команда будет играть сильно. Давай закроем тему Коцюбко-ЖООФ !
 
david20061Дата: Середа, 23.03.2011, 14:20 | Повідомлення # 26
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Яцек)
Доктор, что тебя заставляет так ненавидить Коцюбко? Пускай человек поработает, а там видно будет. Никакой Коцюбко не сделает ничего противозаконного любой команде, если команда будет играть сильно. Давай закроем тему Коцюбко-ЖООФ !

Тем более, никакой Коцюбко не сделает ситуацию в области еще хуже чем та, которая сложилась на это время при предыдущей власти!!!

 
КРБКДата: Середа, 23.03.2011, 14:26 | Повідомлення # 27
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Ну накінець вже влягаються всі склоки і починається робота. Дайте людині час і тоді побачимо чого коштує Коцюбко і його команда. Коцюбку працювати трішки легше, чому?, бо у нього є КОМАНДА.
 
stereoДата: Середа, 23.03.2011, 15:17 | Повідомлення # 28
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Времени на расскачку совсем нет. Надо действовать активно. Посмотрим на "культуру поведения" Коцюбки и Ко!!

sergio
 
AndreyДата: Середа, 23.03.2011, 19:52 | Повідомлення # 29
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Деяки новини про Юрия Опанащука

Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
DOCTORДата: Середа, 23.03.2011, 21:48 | Повідомлення # 30
Вболівальник
Повідомлення: 31
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (DOCTOR)
По моим сведениям областная власть уже фактически согласилась на Коцюбка после письма Суркиса и рекомендаций ФИФА и УЕФА.

Сегодня эти сведения опровёрг один чиновник из обласной администрации. За его словами в среду Гула Р.Н собирает начальников отделов по спорту в Житомире. По неофициальной информации, область запретит командам, которые финансируются с городских боджетов брать участие в Кубке области под федерацией Коцюбка. ВОЙНА ПРОДОЛЖАЕТСЯ!!!
 
ЯцекДата: Четвер, 24.03.2011, 09:26 | Повідомлення # 31
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 47
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
ПРИДУРКИ !
 
КРБКДата: Четвер, 24.03.2011, 10:00 | Повідомлення # 32
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Яцек)
ПРИДУРКИ !

Хуже.
 
shvedДата: Четвер, 24.03.2011, 12:35 | Повідомлення # 33
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Щоб не виглядати ж весільним генералом на засіданнях Виконкому ФФУ, Суркіс знову звернувся до УЄФА, щоб ті ще раз вплинули на "еретиків українського футболу". Але в даній ситуації попередження УЄФА та ФІФА опоненти Суркіса виконують на всі 100%. Вороги Суркіса перейшли на етап партизанської війни і про це свідчать події навколо житомирської федерації футболу.

Джерело: Чемпіон

 
VenusДата: П`ятниця, 25.03.2011, 09:30 | Повідомлення # 34
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (DOCTOR)
Сегодня эти сведения опровёрг один чиновник из обласной администрации. За его словами в среду Гула Р.Н собирает начальников отделов по спорту в Житомире. По неофициальной информации, область запретит командам, которые финансируются с городских боджетов брать участие в Кубке области под федерацией Коцюбка. ВОЙНА ПРОДОЛЖАЕТСЯ!!!

Это уже вершина маразма. ФФУ признает законной ЖОФФ под руководством Коцюбко, а это значит что федерация Панащука нелегетимна,соотвественно все турниры проводимые ЖОФФ Панащука не будут признаватся ФФУ, то есть они не смогут заявляться на аматоры, обладатель панащуковского кубка области не сможет играть в кубке аматоров Украины,и т. д. Я посмотрю сколько найдется желающих играть по таким условиям..... И еще, если Авангард будет играть под Панащуком то меня эта команда интересовать не будет
 
КРБКДата: П`ятниця, 25.03.2011, 12:27 | Повідомлення # 35
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Venus)
И еще, если Авангард будет играть под Панащуком то меня эта команда интересовать не будет

Авангард буде грати під ЖОФФ О.П. Коцюбко.
 
AndreyДата: П`ятниця, 25.03.2011, 12:31 | Повідомлення # 36
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Так вже на кубок в ЖОФФ О.П. Коцюбко заявились почти вси команди так що я думаю буде те саме и з чемпионатом... smile

Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
КРБКДата: П`ятниця, 25.03.2011, 15:33 | Повідомлення # 37
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Andrey)
Так вже на кубок в ЖОФФ О.П. Коцюбко заявились почти вси команди так що я думаю буде те саме и з чемпионатом...

Так воно і має бути. Одна федерація, один чемпіонат і кубок. Невже там наскільки всі тупі. Невже управління у ССМ і спорту цього не розуміють. Як можна не пускати команди і людей на стадіони. Це ж злочин проти спорту і людей angry
 
AndreyДата: П`ятниця, 25.03.2011, 16:32 | Повідомлення # 38
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Так воно і має бути. Одна федерація, один чемпіонат і кубок. Невже там наскільки всі тупі. Невже управління у ССМ і спорту цього не розуміють. Як можна не пускати команди і людей на стадіони. Це ж злочин проти спорту і людей

А якщо в ЖОФФ Опанащука нихто не буде заявлятись, ФФУ її не визнае, то який буде смисл її вобще иснувати....


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
slemДата: П`ятниця, 25.03.2011, 17:07 | Повідомлення # 39
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Цікава думка, буде стадіони реконструювати, а Коцюбко хай проводить змагання.
 
ДжонДата: П`ятниця, 25.03.2011, 17:27 | Повідомлення # 40
Фанат
Повідомлення: 105
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Venus, а що "Звягель" перед тим як грати в кубку аматорів минулого року виграв кубок області? wacko Не бачу зв'язку між чемпіонатом/кубком області і подібними змаганнями на всеукраїнському рівні. smile
2 Andrey: те, що команди внесені Коцюбком в сітку кубка, зовсім не означає, що вони братимуть участь в ньому і, тим більше, вже ЗАЯВИЛИСЬ туди. Зокрема, участь в кубку "Арсеналу" з Бердичівського району оцінюється в 10%, стільки ж даю, що будь-яка інша команда Бердичівщини гратиме цьогоріч в кубку області.

Додано (25.03.2011, 16:27)
---------------------------------------------
І ще на додачу. Чомусь у всіх склалася хибна думка про існування двох федерацій в області. Насправді федерація футболу в області одна. Просто в неї є два керівники: одного ніби визнає федерація футболу і більше, окрім мегасайту, він нічого не має, другого визнає облспортуправління і він має печатку федерації, свідоцтво про її реєстрацію тощо. От тільки з ким з них обласна адміністрація укладе угоду про проведення змагань з футболу в області? І прошу не зменшувати юридичну вагу цього документу. wink


Don't stop hooligans!
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » ЖОФФ (Житомирська обласна Федерація футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net