<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » ЖОФФ (Житомирська обласна Федерація футболу)
ЖОФФ
AndreyДата: Субота, 23.04.2011, 17:53 | Повідомлення # 101
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
сайт ЖОФФ (ім. Опанащука)

Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua


Повідомлення змінив Andrey - Субота, 23.04.2011, 17:54
 
shvedДата: Середа, 27.04.2011, 20:16 | Повідомлення # 102
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Официальное заявление Житомирской федерации футбола об участии в Чемпионате Украины по футболу в 2011 году

Юрий Опанащук написал жалобу в ФФУ с просьбой Житомирскую областную федерацию футбола возглавляемую Коцюбко А.П. признать недействительной.

Исполком ФФУ оставил заявление Опанащука Ю.Я. без рассмотрения.

Житомирская областная федерация футбола выражает свою обеспокоенность тем, что Опанащук Ю.Я. и его команда незаконно используют логотип ЖОФФ, печатаются, дают интервью, как официальные лица ЖОФФ, проводят Кубок области и изымают с футбольных клубов взносы. Эти клубы финансируются бюджетом.

Житомирская областная федерация футбола информирует:

Команды, которые хотят участвовать в Чемпионате и розыгрыше Кубка Украины по футболу среди аматорских команд 2011 года, должны подать в ААФУ заявочный лист соответственно оформленный и согласованный с ЖОФФ.

- для участия в Чемпионате – с 01 по 15 апреля 2011 г.

- напоминаем, что участвовать могут аматорские клубы (команды), которые являются победителями и призерами соответственных соревнований ЖОФФ и/или рекомендованы председателем ЖОФФ. В этом году подал заявочный лист только Малинский «Металлург».

ЖОФФ в лице Коцюбко А.П. рекомендовала этот клуб, и он включен в сетку соревнований.

Старт 27 апреля.

Другие команды Житомирской области заявлений пока не подавали.

Хотим обратить ваше внимание на то, что команды, которые не выступают под эгидой ФФУ и ЖОФФ выходят из правового поля отечественного футбола п.1 ст. 17 Регламента.

Перед началом соревнований Чемпионата и Кубке области ЖОФФ посылает в базу ЕФБ данные о футболисте. Таким образом формируется единая база ЕФБ. Формирование ЕФБ должно завершится в первом полугодии 2011 года. Только зарегистрированные футболисты имеют право принимать участие в соревнованиях под эгидой ФФУ (ст.4 Регламента).

Джерело: Житомир інфо

 
AndreyДата: П`ятниця, 29.04.2011, 10:58 | Повідомлення # 103
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Юрій Опанащук: "Діяльність нелегітимної ЖОФФ під керівництвом Коцюбко залишається таємницею"

Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua


Повідомлення змінив Andrey - П`ятниця, 29.04.2011, 10:58
 
shvedДата: Субота, 30.04.2011, 17:56 | Повідомлення # 104
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Щойно мені стало віддомо, що футбольна команда смт. Городниця подала заявку у обласну федерацію на участь у чемпіонаті області.

примітка
Городниця - селище міського типу в Новоград-Волинському районі

 
AndreyДата: Субота, 30.04.2011, 18:00 | Повідомлення # 105
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Щойно мені стало віддомо, що футбольна команда смт. Городниця подала заявку у обласну федерацію на участь у чемпіонаті області. примітка Городниця - селище міського типу в Новоград-Волинському районі

В яку федерацію?


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
shvedДата: Субота, 30.04.2011, 18:07 | Повідомлення # 106
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Andrey)
В яку федерацію?

Коцюбко
 
КРБКДата: Субота, 30.04.2011, 23:10 | Повідомлення # 107
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (shved)
Щойно мені стало віддомо, що футбольна команда смт. Городниця подала заявку у обласну федерацію на участь у чемпіонаті області. примітка Городниця - селище міського типу в Новоград-Волинському районі

happy . Команда район ніяк виграти не може а тут область happy
 
борманДата: Неділя, 15.05.2011, 22:32 | Повідомлення # 108
Вболівальник
Повідомлення: 27
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Для тих, хто мало поінформований !!! Команда з смт. Городниця завжди має своє футбольне обличчя, та от чиновники з районої ради "Колос" ніяк з цим погодитись не хочуть і всіма правдами і неправдами футбольну команду з Городниці намагаються посунути з лідируючої позиції в чемпіонаті рацйону. Так і минулого чемпіонату району, який законо за два тури до завершення виграла Городниця, чиновники через півмісяця розчерком пера перенесли її на третє.

Борітеся - поборете
 
FeniksДата: Неділя, 15.05.2011, 23:08 | Повідомлення # 109
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 57
Репутація: 5
Зауваження: 0%
Статус:
Городница местами выглядела очень интересно. Игрой руководил Гвоздь который кажется в прошлом сезоне бегал за Романов. Но если честно то против сильных команд им ловить нечего. Но если они и дальше будут играть в Новограде обещаю быть на всех играх!!!
 
борманДата: Неділя, 15.05.2011, 23:39 | Повідомлення # 110
Вболівальник
Повідомлення: 27
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Так, не спорю. Не Городниця грала класно, а Лугини в другому таймі підсіли. А апетит, як відомо, приходить під час Їжі. Поживемо - побачимо.

Борітеся - поборете
 
КРБКДата: Понеділок, 16.05.2011, 16:00 | Повідомлення # 111
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (борман)
Для тих, хто мало поінформований !!! Команда з смт. Городниця завжди має своє футбольне обличчя, та от чиновники з районої ради "Колос" ніяк з цим погодитись не хочуть і всіма правдами і неправдами футбольну команду з Городниці намагаються посунути з лідируючої позиції в чемпіонаті рацйону. Так і минулого чемпіонату району, який законо за два тури до завершення виграла Городниця, чиновники через півмісяця розчерком пера перенесли її на третє.

Борман ваше чемпіонство на Авангарді чудово перечеркнув Моноліт 2-5, пам"ятаєш wink
 
RossiДата: Понеділок, 16.05.2011, 20:20 | Повідомлення # 112
Вболівальник
Повідомлення: 19
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Коробок, ти краще радів би за Нов-Вол. район, адже тепер 2 команди захищають честь района на облстній футб. арені. Городниця виграла чемпіонство района достроково, гра на Авангарді носила формальний х-р. Повністю зфабриковані матеріали проти Городн. не принесли честі нікому. А хто старе помяне тому "глаз долой". Ніхто не ставав чемпіоном відразу. Вболіваймо за наших разом!!!
 
КРБКДата: Понеділок, 16.05.2011, 20:38 | Повідомлення # 113
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Доречі у мене є для Городниці підсилення. Пишіть і личку, але якщо ви мене добре знаєте то й так знайдете. biggrin
 
борманДата: Понеділок, 16.05.2011, 22:12 | Повідомлення # 114
Вболівальник
Повідомлення: 27
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Так, я пам"ятаю 5-2, а ще я пам"ятаю тотальний силовий і моральний пресинг на суддю з боку гравців Моноліта (до речі, суддя відсудив достатньо кваліфіковано), а ще пам"ятаю команди Чижівки та Яруня, які на гру з Городницею збирали збірну району, а гравці по черзі грали то за одну то за іншу команду, а ще пам"ятаю ... писати можна довго, але я знаю одне - Городниця була подразником для Новоград-Волинського, як червона тряпка для бика. І виступ нашої команди в чемпіонаті області, скоріше втеча від бруду, змови та корупції , в яких погруз районий "Колос" на чолі з Троцьким, а також шанс для самоствердження.
Р.S. На відміну від вас, городницькі вболівальники футболу завжди раділи за успіхи Звягеля 750, відвідували їх матчі та сумували з приводу невдач.


Борітеся - поборете
 
shvedДата: Понеділок, 16.05.2011, 22:36 | Повідомлення # 115
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (борман)
На відміну від вас, городницькі вболівальники футболу завжди раділи за успіхи Звягеля 750, відвідували їх матчі та сумували з приводу невдач.

Борман, ти не правий, у неділю на матчі ФК Городниця - ФК Лугини, новоградволинці, які зібралися на стадіоні вболівали за Городницю. Проблема лише втому, що їх було небагато, адже жодної афіші я ніде не помітив. А футбол потрібно рекламувати (газети, афіші, радіо та телебачення також можна замовити об'яву у неділю на базарі), розвивайтеся і успіхів вам.
 
борманДата: Понеділок, 16.05.2011, 23:19 | Повідомлення # 116
Вболівальник
Повідомлення: 27
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Ура-а-а-а-а !!! Вперше бачу і чую підтримку Городниці ! Надіюсь, що все це щиро !
А відносно оголошення... Томи самі взнали, що гра відбудеться на "Авангарді" лише за два дні, та й то, що господарями будуть Лугинці.


Борітеся - поборете
 
alexxДата: Понеділок, 16.05.2011, 23:33 | Повідомлення # 117
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Болею, слежу за выступлением Городницы и желаю только побед!!)) Мне всегда импонировали команды с маленьких городов и сёл, которые бросают вызов маститым соперникам.
 
КРБКДата: Понеділок, 16.05.2011, 23:47 | Повідомлення # 118
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (борман)
Так, я пам"ятаю 5-2, а ще я пам"ятаю тотальний силовий і моральний пресинг на суддю з боку гравців Моноліта (до речі, суддя відсудив достатньо кваліфіковано), а ще пам"ятаю команди Чижівки та Яруня, які на гру з Городницею збирали збірну району, а гравці по черзі грали то за одну то за іншу команду, а ще пам"ятаю ... писати можна довго, але я знаю одне - Городниця була подразником для Новоград-Волинського, як червона тряпка для бика. І виступ нашої команди в чемпіонаті області, скоріше втеча від бруду, змови та корупції , в яких погруз районий "Колос" на чолі з Троцьким, а також шанс для самоствердження. Р.S. На відміну від вас, городницькі вболівальники футболу завжди раділи за успіхи Звягеля 750, відвідували їх матчі та сумували з приводу невдач.

Коли Ярунь і Чижівка збирали збірні району ви збирали збірну області biggrin
А якщо чесно із задоволенням прийду на стадіон подивитися на вашу гру.
 
борманДата: Вівторок, 17.05.2011, 00:30 | Повідомлення # 119
Вболівальник
Повідомлення: 27
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Неправда !!! Я був на всіх цих іграх і за Городницю виходили на поле лише заявлені футболісти, в т.ч. 5 футболістів з області, але, підкреслюю, заявлені з першої гри.
Послухай, КРБК, у мене немає жодного бажання згадувати минуле, наші з тобою словесні перепалки - це пуста трата часу.


Борітеся - поборете
 
RytansДата: Вівторок, 17.05.2011, 23:52 | Повідомлення # 120
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (борман)
Ура-а-а-а-а !!! Вперше бачу і чую підтримку Городниці

Quote (alexx)
Болею, слежу за выступлением Городницы и желаю только побед!!))

І я завжди вболіваю за ГОРОДНИЦЮ ( тільки не в грі проти ЯРУНЯ ) !!!! Можете передати через Гранецького В.А. афіші - обов"яково розвішу .

 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » ЖОФФ (Житомирська обласна Федерація футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net