<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2010
Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2010
slemДата: Четвер, 11.11.2010, 21:38 | Повідомлення # 681
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Гордійчук ціле літо бігав за ФК Бараші, щоб йому здали матч, можливо в Новограді, адже була перенесена навіть кубкова гра в аматорах України. Про здачу я чув також на початку жовтня, от виходить в твого президента немає не стыда не совести... а можливо 10... $
Це сам чув - після матчу Хіммаш - ФК Бараші він говорив "Ми нарешті повинні відібрати в коростенців чемпіонство". Заміть, не Я а МИ.
Не бійся президента - при зустрічі запитай в нього про це.
 
КРБКДата: Четвер, 11.11.2010, 21:42 | Повідомлення # 682
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (slem)
Ми нарешті повинні відібрати в коростенців чемпіонство". Заміть, не Я а МИ.

Ми -це Звягель+ Бараші чи що? happy
 
slemДата: Четвер, 11.11.2010, 22:00 | Повідомлення # 683
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Так, але це було ще 5 червня. Я чув цю розмову. Потім появився Арсенал. Думаю з Ганько та Зайнчковським ФК Бараші в І колі показали б набагато кращий результат. Після матчу в Новограді, Бараші виходить першими порушили коростенські домовленості (висунувши звинувачення в адресу суддів). Тому боротись за 3 місце ніхто не став, а можна було якісь трюки придумати для матчу ФК Бараші-Звягель. Да, загадка ще та (про совість).
 
shvedДата: Четвер, 11.11.2010, 22:41 | Повідомлення # 684
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (slem)
Це сам чув - після матчу Хіммаш - ФК Бараші він говорив "Ми нарешті повинні відібрати в коростенців чемпіонство". Заміть, не Я а МИ.

Ми - це ФК "Звягель-750" + новоград-волинці! Не розумію, що тут дивного? Задача на чемпіонат ставилася завоювати чемпіонство, ніхто цього навіть не приховував.

Quote (slem)
Гордійчук ціле літо бігав за ФК Бараші, щоб йому здали матч, можливо в Новограді, адже була перенесена навіть кубкова гра в аматорах України.

Для мене гра "Звягель-750" - ФК "Бараші" була найцікавіша у чемпіонаті, тому впевнено можу заявити, що дуже великі сумніви у мене, що вона була договірною. А перенос нашої гри у кубку аматорів до матчу між нашими командами відношення не має. Команди котрі брали участь у фінальній частині чемпіонату України серед аматорів мали право змістити на тиждень свої матчі (цим скористалися ОДЕК, Звягель та Єдність-2).

Quote (slem)
Після матчу в Новограді, Бараші виходить першими порушили коростенські домовленості (висунувши звинувачення в адресу суддів)

Ось мене до цих пір дивує, де ви у тому матчі побачили, що вас засудили? Щойно перечетав коментарі після того матчу, роботою арбітрів всі задоволенні (звісно окрім Артеса).

Бачу, що ФК "Бараші" дуже хоче "поквитатися" на футбольному полі зі "Звягелем-750" (чому у чемпіонаті було не зіграти? могли б і за трійку зачепитися).
Ми завжди ради футболу! І ось тому пропоную: Давай я, зі свого боку, а ти зі сторони ФК "Бараші" домовимся з керівниками наших команд та зіграєм якийсь поєдинок (товариський, або вигадати йому якусь назву, наприклад кубок до 66-річниці визволення України від фашистських загарбників.

 
alexxДата: Четвер, 11.11.2010, 22:57 | Повідомлення # 685
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Эти все сопли похожи на простую обиду.... Ощущение, будто "Бараши" вцепились за суперкубок из-за того, что хоть что-то же нужно выиграть в сезоне..)) Ребята, играть надо было!!!! Играть в т.ч. и в Новограде, и с Новоградом у себя дома.... Так кто же вам доктор, что вы даж в тройку не попали???????

Додано (11.11.2010, 21:57)
---------------------------------------------
ВВГ, конечно не ангел..... А что - я ангел??? Или президент "Химмаша"??? Или президент ФК "Бараши"??? Или Чернявский???? Просто все мы делаем одно дело - хотим сделать свои команды чемпионами.... В любом случае кто-то останется недоволен.

 
david20061Дата: Четвер, 11.11.2010, 23:20 | Повідомлення # 686
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
ВВГ, конечно не ангел..... А что - я ангел??? Или президент "Химмаша"??? Или президент ФК "Бараши"??? Или Чернявский???? Просто все мы делаем одно дело - хотим сделать свои команды чемпионами.... В любом случае кто-то останется недоволен.

+1

 
slemДата: Четвер, 11.11.2010, 23:25 | Повідомлення # 687
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
А де тут соплі, я навів факти. Причому рідкісний про розмову в Коростені. Гордійчук мав на увазі спільну боротьбу проти Коростеня.
Політичного гасла там не було, МИ пам'ятаєте. При нагоді можете очну ставку влаштувати з Гордійчуком.
Спробуйте кубок Губернатора провести, у Звягеля є стимул забрати навічно кубок. На Ємільчинщині в 1983-1986 рр. С.М.Рижук зробив успішний cтарт своєї кар'єри. Попередній губернатор Ю.Забела проігнорував участь земляків в даному кубку. Ю.Павленко також відвідував свою рідню в Кочичиному. Так що аргументи вагомі на участь команди Ємільчинського р-ну в кубку, 66-річницю можна з районними командами розіграти + чемпіон Олевського р-ну ФК Штурм бажає перевірити свої сили.
allex в попередні роки саме кубок Губернатора став хоть что-то же нужно выиграть в сезоне..)) для Звягеля, хоча він особливо не цікавить ФК Бараші. Яка буде відповідь ваша? Організовуйте кубок, бажаючі знайдуться.
 
david20061Дата: П`ятниця, 12.11.2010, 00:02 | Повідомлення # 688
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (slem)
А де тут соплі, я навів факти.

Факты??? Слем, а что ты вкладывешь в понятие "факт"? Неужели рассказ о том, что кто-то, что-то слышал есть фактом? Когда-то я слышал, что на Марсе живут человечки... И что? Разве это подтвердило и присутсвие там? А еще, например, раньше люди верили чо земля плоская только лишь потому что ученые того времени ГОВОРИЛИ так... Но ФАКТЫ подтвердили, что земля немножко другой формы и нельзя дойти до ее края и упасть в бездну!!! Поэтому рассказ о том что кто-то что-то слышал не я вляется фактом как таковым!!!

Quote (slem)
Яка буде відповідь ваша?

Наш ответ? А мы уже ответили сполна всем в этом сезоне... МЫ ВИЦЕ ЧЕМПИОНЫ УКРАИНЫ и МЫ ЧЕМПИОНЫ ОБЛАСТИ (с 8-ми очковым отрывом)!!! Я не думаю, что нам нужно еще что-то доказывать!!! А если вам это необходимо, до докажите... Докажите, что вы сильнее... докажите, что мы не правы... Только, ДОКАЖИТЕ, а не рассказывайте, о том, что вы где-то слышали о всемирном заговоре против ФК Бараши...

 
shvedДата: П`ятниця, 12.11.2010, 00:07 | Повідомлення # 689
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (slem)
хоча він особливо не цікавить ФК Бараші

А, що цікавить ФК "Бараші"?

Quote (slem)
Організовуйте кубок, бажаючі знайдуться.

Розумієш, це не проблема для ВВГ, бажаючі дійсно знайдуться, але якщо подивитися яку кількість матчів провела наша команда у цьому році, то задумаєшся кому, кому, а нам гріх жалітися на ігрову практику.

Я так і не зрозумів, чому ФК Бараші відмовилися грати у чемпіонаті, а чим їх так привабила гра за Суперкубок?

 
alexxДата: П`ятниця, 12.11.2010, 00:11 | Повідомлення # 690
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (slem)
А де тут соплі, я навів факти. Причому рідкісний про розмову в Коростені. Гордійчук мав на увазі спільну боротьбу проти Коростеня.
Політичного гасла там не було, МИ пам'ятаєте. При нагоді можете очну ставку влаштувати з Гордійчуком.
Спробуйте кубок Губернатора провести, у Звягеля є стимул забрати навічно кубок. На Ємільчинщині в 1983-1986 рр. С.М.Рижук зробив успішний cтарт своєї кар'єри. Попередній губернатор Ю.Забела проігнорував участь земляків в даному кубку. Ю.Павленко також відвідував свою рідню в Кочичиному. Так що аргументи вагомі на участь команди Ємільчинського р-ну в кубку, 66-річницю можна з районними командами розіграти + чемпіон Олевського р-ну ФК Штурм бажає перевірити свої сили.
allex в попередні роки саме кубок Губернатора став хоть что-то же нужно выиграть в сезоне..)) для Звягеля, хоча він особливо не цікавить ФК Бараші. Яка буде відповідь ваша? Організовуйте кубок, бажаючі знайдуться.

Я немного не понял некоторые моменты этого сообщения, особенно про историю губернаторов......
Для нас, болельщиков "Звягеля", любая победа ценная - хоть в товарняке, хоть в чемпионате, хоть в кубке губернатора. И все будут рады если этот турнир пройдёт и в этом году.... Только речь шла о матче за суперкубок!!! Почему Бараши так активно хотят заменить "Химмаш"????

Додано (11.11.2010, 23:11)
---------------------------------------------
Чё-то давно Чупакабра не заходил на форум..... Интересно было бы его мнение узнать......)))

 
slemДата: П`ятниця, 12.11.2010, 00:15 | Повідомлення # 691
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Так я написав, маєте сумнів - очна ставка дасть відповідь. Все не буду більше писати, хоча про заговорити тут можна писати. Цього року проти Звягеля їх хватало, ви самі тут вели мову.
 
alexxДата: П`ятниця, 12.11.2010, 00:17 | Повідомлення # 692
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (slem)
Це сам чув - після матчу Хіммаш - ФК Бараші він говорив "Ми нарешті повинні відібрати в коростенців чемпіонство". Заміть, не Я а МИ.
Не бійся президента - при зустрічі запитай в нього про це.

Думаю, что если у ВВГ это спросить, то он точно подтвердит, что говорил такое. Было бы странно, если бы он сказал:" Я нарешті повинен відібрати в коростенців чемпіонство"))))))) Тогда бы наверное slem написал, что Гордийчук страдает манией величия)))
И ещё..... А чего это кто-то должен бояться ВВГ???? Он к болельщикам нормально относится....... Впрочем, как и мы к нему......
 
slemДата: П`ятниця, 12.11.2010, 00:18 | Повідомлення # 693
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Проглянь біографії губернаторів, думаю вибір Звягеля сподобається С.М.Рижуку.
 
alexxДата: П`ятниця, 12.11.2010, 00:23 | Повідомлення # 694
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (slem)
Так я написав, маєте сумнів - очна ставка дасть відповідь.

Очная ставка кого с кем???????

Додано (11.11.2010, 23:23)
---------------------------------------------

Quote (slem)
Проглянь біографії губернаторів, думаю вибір Звягеля сподобається С.М.Рижуку.

slem, это сообщение я вобще не понял....... Что конкретно должно понравиться Рыжуку???
 
slemДата: П`ятниця, 12.11.2010, 00:34 | Повідомлення # 695
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
а чим їх так привабила гра за Суперкубок?

Спортивний інтерес, Хіммаш мабуть буде грати ослабленим складом.
А доказувати Звягелю залишилось одне - обіграти Хіммаш з сильнішим складом.
Так що для вболівальників обласного футболу та Хіммаша підіть назустріч, успіхів в матчі за Суперкубок але з кубковим Хіммашем.

Додано (11.11.2010, 23:34)
---------------------------------------------

Quote (slem)
это сообщение я вобще не понял...

Странно - там все понятно, після роботи І секретарем КПУ в Ємільчинському районі 83-86 рр. відразу робота в ЦК КПУ (Київ)
Після другого повернення до крісла губернатора, Рижук в одному з інтерв'ю говорив, що завжди тепло відноситься та згадує Ємільчине.
Арсенал - ФК Чуднів 2:0. Чуднів - Батьківщина губернатора, тому все закономірно (рахунок мінімальний).
 
alexxДата: П`ятниця, 12.11.2010, 00:58 | Повідомлення # 696
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (slem)
Спортивний інтерес, Хіммаш мабуть буде грати ослабленим складом.
А доказувати Звягелю залишилось одне - обіграти Хіммаш з сильнішим складом.
Так що для вболівальників обласного футболу та Хіммаша підіть назустріч, успіхів в матчі за Суперкубок але з кубковим Хіммашем.

Какой-то странный "спортивный" интерес у Барашей..... На то это и есть спортивный интерес, что играют сильнейшие, те, кто своей игрой и достижениями в сезоне этого заслужил.... И совершенно не те, кто просто хочет там сыграть... и у кого состояние (материальное, моральное и т.д.) лутчше на даный момент. Если вы так сильно болеете за то, чтоб матч не потерял спортивный интерес и "Химмаш" не играл ослабленным составом, то дайте им денег на эту игру!!! Вот тогда я действительно зауважаю такой поступок......
 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 12.11.2010, 08:08 | Повідомлення # 697
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (slem)
Спортивний інтерес,

Ну так почему вы домашку не захотели играть? А сейчас сильно хочете Коростенцев подменить,доказывать надо было в чемпионате,а не в одной игре когда на игру наберут игроков с немаленького списка заявок,вы бы играли таким составом весь чемпионат,берите пример как Звягель одним составом наделал шороху в АЛ и этим действительно можно гордится что весь сезон играли одним составом (не заявляя никого на особые матчи) и достигли таких результатов


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
slemДата: П`ятниця, 12.11.2010, 10:03 | Повідомлення # 698
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
alexx, а що вони з тими грошима будуть робити? Суддів купувати? Чи ЖОФФ, щоб дозволила грати гравцям Арсенала за Хіммаш. Суперкубок спортивний інтерес для гравців в першу чергу, гравці Звягеля їхали на фінал ЧА не за грошима.
Quote (zvyagel750)
Ну так почему вы домашку не захотели играть?
... За два дні до матчу 2 жовтня АК заборонив це робити (на прохання Звягеля). Краще напиши, чому ти в Коростень не їздив на золотий матч Хіммаш-Звягель-750?

Додано (12.11.2010, 08:58)
---------------------------------------------

Quote (shved)
А, що цікавить ФК "Бараші"?

Присилайте офіційне запрошення, а там буде видно, якщо ні відразу знайдете інших.
Quote (shved)
Я так і не зрозумів, чому ФК Бараші відмовилися грати у чемпіонаті, а чим їх так привабила гра за Суперкубок?

До гри в чемпіонаті Звягель добре постарався, щоб вона втратила спортивний інтерес для нього.
Чому не можна було почекати з рішенням протесту Прес - Звягель-750 (задовільнили 11 жовтня а збирались навіть 12 зробити) + матч Хіммаш-Звягель-750 можна було перенести на тиждень вперед (20 жовтня, яка різниця коли -/+ оформляти).
Ці дві умови не така вже й фантастика, тоді матч мав би вагу для Звягеля а так... вийшло як і хотілось - чемпіоном Звягель-750 фактично став до гри з ФК Бараші. Юридично з протестом трохи затянули.

Додано (12.11.2010, 09:03)
---------------------------------------------
Забагато, але все повинно бути зрозуміло. Більше писати - немає смислу.

 
mix@Дата: П`ятниця, 12.11.2010, 11:46 | Повідомлення # 699
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (slem)
До гри в чемпіонаті Звягель добре постарався, щоб вона втратила спортивний інтерес для нього.
Чому не можна було почекати з рішенням протесту Прес - Звягель-750 (задовільнили 11 жовтня а збирались навіть 12 зробити) + матч Хіммаш-Звягель-750 можна було перенести на тиждень вперед (20 жовтня, яка різниця коли -/+ оформляти).
Ці дві умови не така вже й фантастика, тоді матч мав би вагу для Звягеля а так... вийшло як і хотілось - чемпіоном Звягель-750 фактично став до гри з ФК Бараші. Юридично з протестом трохи затянули.

Думаю гра Звягель-750 - ФК Коростень теж не носила жодного спортивного інтересу, але..... як на мене матч був цікавий. Більше не пиши на цю тему - немає смислу
 
alexxДата: П`ятниця, 12.11.2010, 13:58 | Повідомлення # 700
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Желаю удачи "Барашам" в следующем сезоне!! Пускай докажут на деле обоснованность всех вышеупомянутых претензий и заслужат играть в матче за суперкубок!!!
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2010
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net