<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Професійний футбол
yaremaДата: Четвер, 30.08.2012, 14:51 | Повідомлення # 1661
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Единственное приятно, что все игроки признают, сыграли плохо, так играть нельзя..., но непонятно когда Динамо заиграет в футбол, потому, что то во что они сейчас играю футболом назвать трудно. Сейчас все вспоминают тяжелые квалификации прошлых лет, но мне очень трудно вспомнить период когда Динамо играло так плохо (исключение Динамо при Газаеве, там вообще полный аут). В свете покупок неплохих новичков все ждут хорошего футбола, а его нет. С таким составом Лобановский бы сделал конфетку, а Семинн..., при счете 2:0, словил себя на мысле - пусть немцы забъют третий, тогда Семина точно попрут.

yarema
 
BruhanovДата: П`ятниця, 31.08.2012, 00:48 | Повідомлення # 1662
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (yarema)
при счете 2:0, словил себя на мысле - пусть немцы забъют третий, тогда Семина точно попрут.


Ганьба! Сьоміна то може (а, може, й ні) попруть, а ти залишишся без ЛІГИ. Та не це зараз головне. А те, що ми в ЛІЗІ і жереб, ІМХО, був до нас прихильним. ПСЖ трішки псує картину, але саме проти цієї команди Сьомін наставить опорників і все буде гуд. Виходимо з 2-го місця (по хрен після кого)!

А от Шахті smile smile smile smile smile smile smile чудова група дісталася. Цікаво, вазелін уже почали відвантажувати у напрямку східної України? biggrin Єдиний, хто може розрадити ШД в тій групі, — чемпіон Данії, та й то — темна конячка. Побачимо. Може, й тут Шахті без вазеліну не обійтися)))))
 
VenusДата: П`ятниця, 31.08.2012, 10:11 | Повідомлення # 1663
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
Пригадайте "Русенборг" при ВВЛ (4:2 на виїзді і 0:1 вдома),


То був не Русенборгб а датський Ольборг...
Quote (Bruhanov)
А от Шахті чудова група дісталася. Цікаво, вазелін уже почали відвантажувати у напрямку східної України? Єдиний, хто може розрадити ШД в тій групі, — чемпіон Данії, та й то — темна конячка. Побачимо. Може, й тут Шахті без вазеліну не обійтися)))))

Не розумію чому стількі радості? Шахтар команда яка представляє Україну і відповідно здобуває очки для рейтингу які зараз дуже потрібні... До речі, впевнеий що попри на тяжчу групу Шахтар вистпить більш гідно. Вони, на відміну від нинішнього Динамо , на футбольному полі грають в Футбол а не гній розкидають... Я хоч і болільник Динамо але від правди ніде не дінешся...
Quote (yarema)
..., при счете 2:0, словил себя на мысле - пусть немцы забъют третий, тогда Семина точно попрут


В мене теж такі думки проскакували
 
BruhanovДата: П`ятниця, 31.08.2012, 11:08 | Повідомлення # 1664
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Venus)
То був не Русенборгб а датський Ольборг...


Насправді то був Брондбю. Я теж спочатку помилився. А з Ольборгом було, здається, по-іншому. Перемога 2:1 на виїзді і 2:2 вдома, причому ДК "горіло" 0:2.
Quote (Venus)
Не розумію чому стількі радості? Шахтар команда яка представляє Україну і відповідно здобуває очки для рейтингу які зараз дуже потрібні...

Коли грає Шахта в єврокубках, я відчуваю "смєшанніє чувства". Це типу, як теща летить у прірву на твоїй новій машині biggrin Тож, я розумом усвідомлюю, що треба рейтингові очки, але підсвідомо відчуваю радість, коли стається навпаки. До речі, інших представників від України в єврокубках це не стосується.

Додано (31.08.2012, 10:08)
---------------------------------------------

Quote (Venus)
Шахтар команда яка представляє Україну


Як гадаєш, вболівальник "Ліверпуля" тримає кулаки за "МЮ" в єврокубках? А фан "Реала" за "Барсу"?
 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 31.08.2012, 22:01 | Повідомлення # 1665
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Ну я скажу в першому таймі гра ще була не погана... І як вже сказали що гравці це самі розуміють, я більш ніж впевнений що вони не хочуть грати так тим паче при своїх заповнених в щенд трибунах, але нажаль мені здається поки шпала буде у руля то толку буде ніякого стосовно самої гри, але хотілося б помилятися. По групі - шанси у нас дуже не погані але вони будуть лише при "нормальній" тактиці на гру... За кротів також і радий і ні, після минулого чемпіонату пообіцяв собі за них не вболівати, але рейтинг.. Вперше скільки кроти грають в ЛЧ їм попала не легка група. І так постійно шарові групи, а вот тепер подивимось на "что способна восточная Барса))" Металлісту і Дніпру удачі в Лізі Європи!

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
shvedДата: Субота, 01.09.2012, 21:16 | Повідомлення # 1666
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Bruhanov)
Сьомін — бля, скільки ти нас будеш мучити????

Сам дивуюсь, скільки Сьомін може мучити вболівальника? Але з іншого боку є результат. І впевнений, що Юр Палич не ворог собі і гне якусь свою лінію. Але нинішній "сцикливий" футбол мене непросто дратує, а вже злить "нє подєцкі". Звісно після завтрашньої гри все може змінитися, але я дуже сильно сумніваюсь, що Динамо зможе взяти хоча б очко у Донецьку. Адже останні роки, якщо у Шахтаря щось не виходить то їм залюбки допомогають арбітри. Але сподіваюсь, що Динамо нарешті зламає і цю традицію.
Стосовно жеребкування Ліги Чемпіонів, то зарано казати, що поталанило Динамо цього разу, адже ви чудово знаєте коли курчат рахують. wink

Quote (Venus)
Не розумію чому стількі радості? Шахтар команда яка представляє Україну і відповідно здобуває очки для рейтингу які зараз дуже потрібні...

Погоджусь з Bruhanovим, про "смєшанниє чувства". Виликої радості їх перемоги і поразки мені не доставляють. Це завтяки онлайн трансляціям матчів київського Динамо на сайті Террикон. Точніше буде сказати завдяки коментарям "данєцкіх" вболівальників. Звісно можна було закинути той сайт та читати онлайни на інших сайтах, але лишити себе задоволення коли в більшості матчів Динамо перемагає і палкі прихильникі Шахтаря майже до сказу доходять - я не можу, та й не хочу. Але бажаю Шахтарю як найкраще виступити у Лізі Чемпіонів.
 
борманДата: Субота, 01.09.2012, 23:53 | Повідомлення # 1667
Вболівальник
Повідомлення: 27
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Дарма ви, хлопці, вазелін для ШД завчасно виписуєте. Юве і Челсі вже наклали повні штани. Вони добре знають про стабільний склад і постійного тренера. А мене гра в ФУТБОЛ шахти радує, хоча з дитинства до "мозга костей" за ДК.

Додано (01.09.2012, 22:53)
---------------------------------------------
І ще. Спасіння для ДК є, а ім'я йому - Юра Калитвинцев. Шкода тільки, що сліпий Сурок цього не бачить, а може не хоче бачити. В тренерській кар'єрі Калитвинцев доводив всі початі справи до успішного кінця, а ще молодість, позитивна енергетика і клубівський патріотизм якщо хочете.


Борітеся - поборете
 
BruhanovДата: Неділя, 02.09.2012, 22:06 | Повідомлення # 1668
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Народ, не купуйте нічого донецького — ні пива, ні цукерок, НІЧОГО. Нехай вони там, суки, виздихають! Щоб жодна наша копієчка їм, сукам донецьким, не пішла!
 
GRADДата: Неділя, 02.09.2012, 22:33 | Повідомлення # 1669
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
Народ, не купуйте нічого донецького — ні пива, ні цукерок, НІЧОГО. Нехай вони там, суки, виздихають! Щоб жодна наша копієчка їм, сукам донецьким, не пішла!

Друже,менше емоцій. Я теж засмучений але програли по ділу. Нах. й така тактика, гра і такий тренер? Ганьба. Випускати людей атакувальних відігруватись (Міля, Рафаель) ось і вся тактика. Якщо всю ЛЧ Динамо буде грати в такій манері Сьоміна вже зараз нах. й. НАБРИДЛО. angry
 
zvyagel750Дата: Неділя, 02.09.2012, 23:35 | Повідомлення # 1670
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
З таким складом так грати ....ех angry

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
борманДата: Неділя, 02.09.2012, 23:42 | Повідомлення # 1671
Вболівальник
Повідомлення: 27
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Пора міняти "прокладку" між президентом і гравцями (СЬОМУ ДОДОМУ - В МОСКАЛІЮ ! )

Борітеся - поборете
 
BruhanovДата: Понеділок, 03.09.2012, 11:19 | Повідомлення # 1672
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Друже,менше емоцій.


Згоден, але вчора було дуже важко без емоцій. Спочатку я шалено зрадів, коли в Полтаві зрівнявся рахунок і Ворскла здобула очко у грі з сильним суперником, на емоційному підйомі почав чекати нашого "классіко". Перший тайм ще так-сяк — ДК навіть забило (вперше на ДА), а в другому — крупні плани негроїдів у рижих футболках, які радіють голам у ворота ДК, мене просто вивели з себе. Добре, що в мене немає ніякої зброї...

По грі... А її не було. Ця дебільна тактика з одним форвардом, у яку Динамо раніше ніколи не грало, вже задовбала. Видно, що ні толку ніякого. Йолоп Сьомін просрав ШД все, що можна і в усіх можливих турнірах. Скільки ми це все ще будемо терпіти????? ДОКОЛЕ?????
 
LeonUДата: Понеділок, 03.09.2012, 12:39 | Повідомлення # 1673
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
крупні плани негроїдів у рижих футболках, які радіють голам у ворота ДК, мене просто вивели з себе. Добре, що в мене немає ніякої зброї...

Ну, это Вы, шановный, перегнули!!! А кто играет за ДК? Бетао, Тайво, Данила, Раффаель,Идейе - это щирые украинцы что-ли? Вы зря так злобно относитесь к легионерам(да и не только к ним) из Шахтёра. Сейчас ни один клуб без них не играет!! Вы позиционировали себя как истинного патриота, но весь ваш патриотизм ограничен пылкой любовью к Динамо и лютой ненавистью к другим клубам(особенно в лице Шахтёра). Какой-то однобокий патриотизм выходит! Так нельзя! А ещё, Вам как журналисту стоило бы быть немного сдержаннее, толерантнее.
 
yaremaДата: Понеділок, 03.09.2012, 12:41 | Повідомлення # 1674
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
На мой взгляд, эта была лучшая игра Динамо в этом сезоне, Шахтер доминировал первые 20 минут, потом в принципе была равная игра, Шахтеру больше повезло забили два необязательных мяча, ну а потом с очень похожей позиции не забил Идее, а Адриано забил. Не совсем понимаю зачем было брать Тайво, игрок откровенно слабый, по-моему у Семина сейчас единственный способ решить проблему левого защитника, это засунуть туда Гусева. Видно было, что Динамо билось до конца, Шахтер сейчас на хорошем ходу, и вчерашняя игра Динамо вселяет оптимизм.

yarema

Повідомлення змінив yarema - Понеділок, 03.09.2012, 12:42
 
LeonUДата: Понеділок, 03.09.2012, 12:56 | Повідомлення # 1675
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (yarema)
На мой взгляд, эта была лучшая игра Динамо в этом сезоне

Quote (yarema)
вчерашняя игра Динамо вселяет оптимизм.

Не смешите людей! Какая лучшая игра без ударов по воротам? Вы вообще-то матч смотрели? Если ЭТО вселяет Вам оптимизм, то в ЛЧ ловить нечего!
 
yaremaДата: Понеділок, 03.09.2012, 13:29 | Повідомлення # 1676
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
LeonU, не стоит быть таким категоричным, я игру смотрел, и смотрел очень внимательно, назовите игру Динамо в этом сезоне, где они сыграли лучше (сразу скажу, что нынешний Фейенорд и рядом не стоит с Шахтером, поэтому домашнюю игру с Фейенордом в пример приводить не надо), а Шахтер сейчас действительно очень хорош, и уверен в Лиге Чемпионов пасти задних не будет. На счет ударов по воротам согласен, их было мало, но в этой игре лично я увидел потенциал Динамо, то что они могут играть в скоростной футбол, и могут контролировать мяч, как они это делали во втором тайме.

yarema

Повідомлення змінив yarema - Понеділок, 03.09.2012, 13:30
 
shvedДата: Понеділок, 03.09.2012, 14:52 | Повідомлення # 1677
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (yarema)
На мой взгляд, эта была лучшая игра Динамо в этом сезоне, Шахтер доминировал первые 20 минут, потом в принципе была равная игра, Шахтеру больше повезло забили два необязательных мяча, ну а потом с очень похожей позиции не забил Идее, а Адриано забил. Не совсем понимаю зачем было брать Тайво, игрок откровенно слабый, по-моему у Семина сейчас единственный способ решить проблему левого защитника, это засунуть туда Гусева. Видно было, что Динамо билось до конца, Шахтер сейчас на хорошем ходу, и вчерашняя игра Динамо вселяет оптимизм.

В більшості хочу погодитись з yarema, але не можу назвати вчорашню гру кращою у цьому році для Динамо (но і кращу я згадати не можу). Дійсно Шахтар найсильніший суперник з ким грали кияни у цьому сезоні. Видно було, що грі віддавались динамівці повністю, але реалізація стандартів (кутових) зробила свою справу.
Вже декілька років мені здається, що Шахтар має більше бажання обіграти Динамо, а ніж навпаки. Стартові 20 хвилин від донетчам просто фурор. По логіці Мхітарян повинен був відкривати рахунок у матчі, а не Кучер, але "не ищите логики в футболе". Доречі, між голами Кучера, Динамо виглядало пристойно, навіть десь цікавіше від Шахтаря. Загалом результат закономірний. Змушений визнати, що Шахтар поки сильніший за Динамо, але вірю, що це тимчасове явище!

Quote (LeonU)
Не смешите людей! Какая лучшая игра без ударов по воротам? Вы вообще-то матч смотрели?

Щось я не зрозумів, хто не бив по воротах, Динамо?
Навожу офіційну статистику гри.
Удари по воротах: Шахтар - 12, Динамо - 11.
Удари у площину воріт: Шахтар - 9, Динамо - 3.
Кожний третій удар команд завершувався голом wink
 
BruhanovДата: Понеділок, 03.09.2012, 19:39 | Повідомлення # 1678
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (LeonU)
Какой-то однобокий патриотизм выходит! Так нельзя! А ещё, Вам как журналисту стоило бы быть немного сдержаннее, толерантнее.


Я вже колись відповідав на це питання. Якщо цікаво, подивіться сторінки форуму. Скажу коротко ще раз — мій патріотизм не поширюється на той регіон, де зневажають усе українське. А те, ким я працюю не має жодного стосунку до форумних висловлювань. Коли я на роботі, я керуюсь принципами об’єктивності і толерантності. Але ще не значить, що я насправді так думаю в кожному конкретному випадку.

Додано (03.09.2012, 18:14)
---------------------------------------------

Quote (LeonU)
весь ваш патриотизм ограничен пылкой любовью к Динамо и лютой ненавистью к другим клубам(особенно в лице Шахтёра)


Тут написано все в точку. Якщо цікаво, можу навіть підготувати рейтинг клубів України і Європи, відповідно до ступеню моєї ненависті до них happy . Гадаю, й так зрозуміло, що його очолюють рижі.

Додано (03.09.2012, 18:39)
---------------------------------------------

Quote (shved)
Удари у площину воріт: Шахтар - 9, Динамо - 3.


Ось цим все сказано. Я категорично не згоден, що ДК грало в цьому матчі достойно. Всі 90+ хвилин гра тривала на динамівській половині, питання полягало тільки в тому, скільки саме Шахта заб’є. Ніколи не думав, що мені доведеться таке написати про команду, за яку я вболіваю більше двадцяти років, але "маємо те, що маємо". Що таке перемога над Шахтарем, я вже забув. За останні три роки ДК не виграло в ШД жодного ключового протистояння (суперкубок — то фігня, який може бути суперкубок, якщо ШД і чемпіон, і володар кубка???). ДК вже 4 роки поспіль не може виграти кубок України, три — чемпіонат. Єдиний позитив — вихід до ЛЧ, але, якщо нічого не зміниться в грі, а передумов при тепложопі Сьоміну до цього немає, то ПСЖ і Порту зроблять з ДК посміховисько на всю Європу. А тоді ще й одноклубники на "Максимірі" холодного грудневого вечора завоюють путівку в Лігу Європи...

Сьомін набрав гравців атаки, а провжує сцикливо грати з одним напом. Доки ще триватиме це знущання?
 
shvedДата: Вівторок, 04.09.2012, 19:52 | Повідомлення # 1679
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Дурень думкою радіє, але хоч щось...
Більше схоже на чиюсь фантазію, але димок починає з'являться.

Вчера, после совещания с Алексеем Михайличенко, Игорь Суркис поручил ему немедленно искать замену Юрию Семину. Суркис прежде всего недоволен игрой команды, и желает видеть нового тренера во главе Динамо. Также Суркис сообщил, что в первую очередь хотел бы, чтобы будущим тренером стал английский специалист, который до недавнего времени возглавлял Тоттенхэм - Харри Реднапп. Переговоры с ним должны начаться уже сегодня. Если не удастся уговорить, то вторая кандидатура Марсело Белса, ныне работающий в Атлетико.
Если переговоры с Реднаппом завершатся удачно, то смена тренера вероятнее состоится после матча ЛЧ с ПСЖ в первом туре.


Джерело: Спорт bigmir)net
 
zvyagel750Дата: Вівторок, 04.09.2012, 20:17 | Повідомлення # 1680
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Точно такі 2 новини я прочитав на сайті Динамо від Шурика... Мало віриться але дуже хотілося що б це була правда...

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net