<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Професійний футбол
zvyagel750Дата: Середа, 11.07.2012, 23:34 | Повідомлення # 1641
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Динамо підписало гравця Вільяреала,але не Нілмара, а Марко Рубена. Сума трансферу 8 млн.
Ось з офіційного сайту Вільяреала:
A falta de la habitual revisión médica y la firma del contrato, el Villarreal CF y el FC Dinamo de Kiev han llegado a un principio de acuerdo para el traspaso del delantero argentino Marco Ruben, que jugará la próxima temporada en el club ucraniano. El punta viajará mañana por la mañana a la capital ucraniana para someterse a los pertinentes controles y cerrar definitivamente su traspaso.

Marco Gastón Ruben Rodríguez (Capitán Bermúdez, Santa Fe, Argentina, 26 de octubre de 1986) llegó al Villarreal a mediados de la temporada 2007-2008, aunque fue cedido de inmediato al Recreativo de Huelva, donde permaneció también en la campaña 08-09 (43 partidos y 7 goles en total). En la temporada 09-10 regresó al Villarreal, donde disputó 31 encuentros en las filas del Villarreal B (17 goles) y cuatro en las del primer equipo. En la 2010-2011 se incorporó definitivamente al primer equipo, con el que jugó 30 encuentros (5 goles). La pasada campaña, el rosarino jugó 31 partidos y anotó 9 tantos.


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
BruhanovДата: Четвер, 12.07.2012, 01:18 | Повідомлення # 1642
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Ех, кортить висловити свої думки з приводу вчорашнього Суперкубка!
Тепер я точно подивлюсь "Фу-енд", де Заслужений журналіст України, але вельминешанований мною гр-н Пенісов мучитиметься в дилемі, як показати тріумф "Шахти" (гравці якої розламали smile навпіл Суперкубок України) і водночас акуратно обійти увагою події в дружньому для гр-на Пенісова і його роботодавців Луганську. СТИДОБА. Якби таке сталося на стадіо в Києві, то, я не сумніваюся, гр-н Пенісов зізвав би в студію кучу мегаекспертів і півпередачі обговорював би з ними санкції, які б мали бути застосовані до арени. А тут... А тут — ні! Прийдеться тихенько змовчати, щоб не показати зайвий раз на всю Україну, який "культурний" донбаСССССький народ.
Ви знаєте, я, чесно вам скажу, задоволений результатом Суперкубку. Не тому, що ШД взяло черговий трофей (тут і так все зрозуміло), а тому, що "ТРЕТІЙ ТАЙМ" гри був значно цікавіший за саму гру.
Удачі гр-ну Пенісову, Заслуженому журналісту України, в об’єктивному висвітленні всіх подій, що стосуються українського футболу! Да пребуде з вами ВАКС!

Додано (11.07.2012, 23:54)
---------------------------------------------

Quote (GRAD)
Переглянувши цей ролик отримав величезне задоволення. Ось так ми в ті роки всі вважали як цей чолов"яга. Чекаю на відродження як і всі вболівальники Динамо.


"А ми "Динамо" (Київ), "шо такоє"?", — biggrin Бля, відчув суміш патріотизму із мурашками по шкірі, радощів, від того, що ми — разом, і віри в майбутні перемоги. НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ коктейль!

Додано (12.07.2012, 00:14)
---------------------------------------------
Тьху, чуть не забув. Врятувати "Фу-енд" для гр-на Пенісова може тільки втрата очок у першому турі ДК, але, я вірю в це, ДК зімне младокротів і не дасть приводу гр-ну Пенісову, Заслуженому журналісту України, затьмити цією подією події на стадіоні "Авангард" у Луганську.

Додано (12.07.2012, 00:18)
---------------------------------------------
Тьху, і знову ледь не забув. Шановний гр-не Пенісов, якщо ви коли-небудь, по якомусь посиланню потрапите на цей сайт, то не забудьте прочитати ось це: "СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!", а ДК — це народна і всімалюбима команда, яку ні ви, ні ваші роботодавці, ні інші потвори не очірнять у наших очах.

 
zvyagel750Дата: Четвер, 12.07.2012, 01:21 | Повідомлення # 1643
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Доречі у мене є декілька цікавих відео про кротячу команду,але я вже завтра після футбола закину,якщо не забуду

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
BruhanovДата: Четвер, 12.07.2012, 02:12 | Повідомлення # 1644
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
http://www.ua-football.com/ukrainian/news/4ffde3ac.html

Чуваки, нас обсирають!

Додано (12.07.2012, 01:12)
---------------------------------------------
Ану прокинулися, швидко, зайшли на гілку й дали свої коменти! Бля, наша область, чи Х... собачий!!!!

 
zvyagel750Дата: Середа, 08.08.2012, 00:19 | Повідомлення # 1645
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Ось і приїхав я з Києва... емоції просто зашкалюють я просто не хочу говорити про гру, мабудь кожен вболівальник Динамо спить і бачить що Шпала поїде все таки до дому і перестане нас мучати... завтра уже мабудь трохи відійду і постараюсь щось написати.
Але хотів би сказати окреме дякую людині, яка колись з нами на фан секторі заряджала команду це Олександр (Алекс).
Саня друже дякую велике що ти мені сьогодні допоміг добратись до стадіо) а то я давненько уже там не був і трішки забув дорогу, я мабудь тебе відірвав від важливих справ, вибач... але я дуже радий що я познайомився з такою чудовою людиною яка завжди допоможе і підтримає, дякую Сашко!
П.С. Можливо скоро знову на стадіо разом сходимо wink

Додано (28.07.2012, 23:11)
---------------------------------------------
Поздравляю Сумы и Алекса с первой победой в Первой Лиге, очень хочу что бы Сумы играли в ПЛ удачи в дальнейших матчах!

Додано (07.08.2012, 23:19)
---------------------------------------------
Вітаю всіх з перемогою і проходом Динамо в наступний раунд ЛЧ, не буду зараз писати про матч, просто порадію за команду!!! Ідейе Фанам ДК


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
AndreyДата: Середа, 08.08.2012, 00:43 | Повідомлення # 1646
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
З перемогою!!!! Коваль - красава, Ідейє - палочка виручалочка!!!!

Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
yaremaДата: Середа, 08.08.2012, 17:55 | Повідомлення # 1647
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Когда смотрел эту пародию на футбол (Фейенорд-Динамо) весь матч плевался, такое впечатление, что если бы Динамо купило Меси и Пике, они бы сразу перестроились и начали играть в стиле Динамо, Месси отдавал бы передачи только назад, а Пике выбивал мячи как можно дальше. Сколько можна мучать зрителей, на это уродство смотреть нельзя, хуже было только при Газаеве, когда играли с Модаванами. У Суркиса сумашедшее терпение, наверное лучше что бы оно кончилось и Семин перестал мучить болельщиков Динамо.

yarema
 
BruhanovДата: Неділя, 19.08.2012, 11:42 | Повідомлення # 1648
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Три громких слова: "Ворскла, Полтава и Победа!!!" Навіть за цим заскучав, так невдало почала "Ворскла" цей чемпіонат. Аж ось, бац — сюрприз: 3 очки у тій грі, яку я вже давно підсвідомо розташував у графі "Поразки"..! Звісно, мені, як уродженцю Полтавщини, який уболіває як за ВП, так і за ДК дуже важко в моральному плані під час їхніх особистих ігор. Але, в даному випадку, я був душею за "Ворсклу", адже ДК ще свої очки набере, так само, як і втратить. Тож, для мене набагато краще, якщо ДК втратить очки в іграх із ВП, а не з умовними "Зорями", "Чорноморцями" чи МетаЗапами.
+ зайвий ляпас перед вирішальною кваліфікацією в ЛЧ. Можливо, до когось нарешті дійде, як тренувати і як грати.
 
zvyagel750Дата: Неділя, 19.08.2012, 13:48 | Повідомлення # 1649
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Цю поразку виправдає тільки ЛЧ!!!

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
BruhanovДата: Неділя, 19.08.2012, 16:15 | Повідомлення # 1650
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
Цю поразку виправдає тільки ЛЧ!!!


А що ж тоді буде на "Донбас-Арені" робитися, через кілька днів після кваліфікації ЛЧ? Чергові 2:0 із соплями Гармаша і матюками Сьоміна (якщо, звісно, його до того часу не випруть)? cool
 
zvyagel750Дата: Неділя, 19.08.2012, 17:01 | Повідомлення # 1651
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Мені цікаво навіщо команду так готували на зборах фізично, (стільки відео передивився, багато бігової роботи) щоб так кардинально міняти склад, я розумію що гравці повинні відпочивати, але ж раніше грали якось і нормально. А так склад геть не зіграний, і я думаю можна було з початку лідерів випустити, щоб зробили гандекап а потом їх змінювати...

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
BruhanovДата: Середа, 22.08.2012, 01:34 | Повідомлення # 1652
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
я думаю можна було з початку лідерів випустити, щоб зробили гандекап а потом їх змінювати...


Я то в цьому матчі не був зацікавлений, щоб ДК гандекап робило smile

Додано (22.08.2012, 00:34)
---------------------------------------------
Ну що, ФКДК — НА ВСІ ВІКА!!!!

З перемогою друзі! В яку багато хто не вірив, вле вона є! Дайош, бл*ть, Лігу, бо вже давно не бачили!!!!!!!
 
zvyagel750Дата: Середа, 22.08.2012, 02:11 | Повідомлення # 1653
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
З перемогою всіх, а я чомусь був впевнений що сьогодні добре зіграєм
Quote (Bruhanov)
Дайош, бл*ть, Лігу

Тільки ЛІГА ЧЕМПІОНІВ!!!


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
BruhanovДата: П`ятниця, 24.08.2012, 00:28 | Повідомлення # 1654
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
Тільки ЛІГА ЧЕМПІОНІВ!!!


І так зрозуміло, що Ліга чемпіонів! Адже команди, які пробилися до цього раунду, полюбе проходять у якусь із ліг smile
 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 24.08.2012, 09:37 | Повідомлення # 1655
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Я розумію але нам потрібна лише ЛЧ biggrin

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
GRADДата: Четвер, 30.08.2012, 01:30 | Повідомлення # 1656
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
Я розумію але нам потрібна лише ЛЧ

Хух, всіх нас з проходом Динамо в ЛЧ. Дуже валідольна але ця гра дала ЛЧ. Урааааааааа! applause
 
zvyagel750Дата: Четвер, 30.08.2012, 01:50 | Повідомлення # 1657
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Ой шо і казати... два ДУЖЕ різні тайми.. ну не розумію навіщо було робити цю заміну на початку? Краще Кранчара вже було випускати...знову ця труслива тактика, і це в себе дома angry стільки нервів під кінець.Але я в першу чергу вітаю ВБОЛІВАЛЬНИКІВ І ГРАВЦІВ Динамо Київ. Ми заслужили на Лігу Чемпіонів

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
BruhanovДата: Четвер, 30.08.2012, 11:39 | Повідомлення # 1658
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Спочатку — з ЛЧ!!!

Сьомін — бля, скільки ти нас будеш мучити???? Третього опорника випустив! Тобі десять опорників треба у склад, твою дівізію! Слава Богу, що все обійшлося. Але так грати не можна. Тільки 6-7 пляшок пива виручають під час таких ігор. Що буде 2 вересня, аж страшно подумати. До речі, звернули увагу, як Сьомін хрестився й ікону цілував перед матчем? А народна мудрість каже, що на Бога надійся та й сам не плошай...

По групі. ІМХО, оптимально — 1 корзина один хрен. Ну нехай Порту/Арс, 3 — всі, крім Юве і ПСЖ (хочу СпаМ!), 4 — чемпіона Данії (покажем клас новачку). Але... Буде як завжди. Шахті халява, а нам — Барса, Юве і Борусія Д..... УХ!

Додано (30.08.2012, 01:48)
---------------------------------------------
------------------------------------------
Щойно прочитав на Уа-футболі: "Сьомін продовжує гвалтувати Фортуну". smile

Додано (30.08.2012, 10:17)
---------------------------------------------
Жеребкування ЛЧ вже сьогодні! О 18.45 пряма трансляція на каналі "Футбол". Гадаю погодитеся, що жеребкування груп часом не менш цікаво дивитися, ніж сам футбол.

Додано (30.08.2012, 10:39)
---------------------------------------------
Якщо тверезо поглянути на РЕЗУЛЬТАТ (не на гру, а саме на результат), то нічого страшного, він є. Зараз це головне. Пригадайте "Русенборг" при ВВЛ (4:2 на виїзді і 0:1 вдома), "Спарту" (0:1 дома, 1:0 на виїзді із диво-автоголом Габріеля на останніх хвилинах і чудо-серією пенальті, а тоді групу ЛЧ, в якій ДК, маючи 1 очко після 3 турів посіло зрештою перше місце), "Дрогеду" (коли м’яч котився по лінії і половина вболівальників уже бачила виліт із єврокубків). Але ж усі ті європоходи закінчились нормально і визнані успішними. Тож, надіємось на позитивний жереб і все буде ОК!

Повідомлення змінив Bruhanov - Четвер, 30.08.2012, 02:49
 
yaremaДата: Четвер, 30.08.2012, 11:58 | Повідомлення # 1659
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
Тож, надіємось на позитивний жереб і все буде ОК!

С такой игрой!!!, просвета нет, сильно сомневаюсь.


yarema
 
BruhanovДата: Четвер, 30.08.2012, 13:54 | Повідомлення # 1660
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (yarema)
С такой игрой!!!, просвета нет, сильно сомневаюсь.


Ще раз пригадай історію кваліфікацій ДК. Жодного разу, може, крім Фенера (3:1 і 2:2) не було впевненої гри. А серед потенційних суперників є Андерлехти і БАТЕ. Так що "не бздо в каністру" (с) wink
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net