<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Професійний футбол
yaremaДата: Середа, 05.09.2012, 17:02 | Повідомлення # 1681
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Чем скорее, тем лучше, Семина домой!!!!

yarema
 
BruhanovДата: Четвер, 06.09.2012, 09:51 | Повідомлення # 1682
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
І знову ГАНЬБА буде на нашій вулиці. Після жеребу кубка України до мене телефонує кум (затятий уболівальник ДК) і каже: "Ну що, ти згоден, що ДК припиняє боротьбу за кубок уже на цій стадії?". І мені стає зрозуміло, що я згоден, адже, як не прикро, я не бачу передумов до того, щоб із ШД ДК при Сьоміні хоча б раз зіграло на перемогу. Це, на жаль, знову буде чергова ганьба, психопатний футбол для Сьоміна і для вболівальників ДК...
П.С. Головне втриматися і не придбати зброю до цього матчу. cool

Додано (06.09.2012, 08:51)
---------------------------------------------
П.П.С. Не вірю! Не вірю, що жереб був сліпим. Як можна вже третій раз поспіль серед такого вибору суперників знову вибрати пару ШД-ДК? Крім того, що ДК, більш за все, знову буде на щиті, якась бездарь через кубок вилізе у ЛЄ, а тоді облажається із умовним Тромсе. Питання: кому це потрібно?


Повідомлення змінив Bruhanov - Четвер, 06.09.2012, 09:52
 
zorya-enerqiyaДата: Середа, 12.09.2012, 02:09 | Повідомлення # 1683
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
як вам Украина?

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
zvyagel750Дата: Середа, 12.09.2012, 20:36 | Повідомлення # 1684
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Тільки позитивні моменти з цього матчу, жаль тільки що трошки не дотянули,але одне очко на Уемблі багато чого коштує, не потрібно говорити про травми британців. Я оце так подумав як би наші грали при ЮПСі то було б трндц. Тепер головне набирати максимальні очки там де їх ми маємо набирати. Також після цього матчу ще більше зневажаю даунбас, таке відчуття що там живуть нелюди... Ось виложу деякий коментар з блогу який я знайшов на Динамо від Шурика:
Quote (zorya-enerqiya)
После игры, начал читать комменты и отзывы на многих сайтах. Практически всем игра понравилась и признают, что Блохин выбрал правильную тактику, правильных игроков. В конце я добрался до террикона. Я прозрел просто smile

Блохин - плохой тренер, почему не играли шевчук и девич с начала матча, Хач - воллейблоист. При этом, это самое мягкое что там было...

И никто из них не видит, что происходило в моменте перед тем как попал мяч в руку Хачериди. Никто не видит, что сначала Евгений вступает в борьбу с двумя игроками соперников, и этот процесс наблюдает Ракицкий, а после этого мяч отлетает к третьему англичанину, за которым смотрел тот самый Шевчук, которого и не захотел Блохин ставить в старте...

И знаете что? После всего этого, я прекрасно понимаю Гармаша, который показал, своим жестом, как относится к быдлу с террикона. Так и надо. Да, он скорее всего получит 2-4 матча дисквалификации, но оно того стоит. Я горжусь таким настроем у игрока Динамо и знаю, что такой игрок - это не Ващук и не Рыбка. Он никогда не перейдет в стан врага. Он их ненавидит всей душой, как и я :)


Quote (zorya-enerqiya)
Да уж, почитал террикон, сам в шоке.
Почему не играл Степаненко, Шевчук и Девич?
Блохин не тренер а физрук, игра ужасная, почему не выиграли.
Сборная филиал Динамо, Селин ставится в состав что бы его продали в Динамо и прочий бред.
Никто не задает себе вопрос, почему их любимый Лучсеку не ставит того же Девича.
При этом все уверенны что Шахтер не обязан наигрывать игроков для сборной, но в составе они все равно должны играть.
Кто то даже про Селезнёва заикнулся.
Ну а об успехах Шахтера в Англии все напрочь забыли, 1:1 нa Уембли это для них уже плохой результат.

Порой мне кажется что там собраны самые неадекватные люди со всей Украины. Надеюсь на ДА мы больше играть не будет.


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
yaremaДата: Четвер, 13.09.2012, 16:31 | Повідомлення # 1685
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Мне игра понравилась, обидно что пока наша команда показывает классный футбол лишь фрагментарно, но будем надеяться что удачные отрезки в будущих играх будут увеличиваться. Очень понравился Зозуля, до этой игры я думал, что Зозуля игрок одного касания, а он и принимал и отыгрывал, молодец вообщем. Блохин очень удачно выпустил Шевчука, который пар разу здорово обострил игру в атаке, а вот Девича наверное надо было выпустить хотя бы за минут 15, видно было что Зозуля наелся, судороги сводили ноги. Жалко у Тимощука игра не пошла, а вот Гармаш молодец и это еще не придел, надеюсь что будет очень классный игрок. А на счет результата думаю, что расстраиваться не стоит, так как у Англичан было достаточно голевых моментов.

yarema
 
BruhanovДата: П`ятниця, 14.09.2012, 21:45 | Повідомлення # 1686
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
Також після цього матчу ще більше зневажаю даунбас, таке відчуття що там живуть нелюди...


Ну нарешті я знайшов на цьому сайті однодумця! А то до цього дехто мене ледь не нелюдом вважав. Тепер, гадаю, всім стало видніше, що воно за двоногі живуть на східних околицях нашої країни.

Щодо футболу. Якби мені до гри запропонували нічию, то погодився б без питань. А так було відчуття втаченого... Щоправда, наших двічі виручив каркас воріт, ще в одному моменті нападник англів (не пам’ятаю хто) не зорієнтувався перед воротами. Та й гол відмінили — ніби компенсація на незарахований гол Девіча. Тож нормально. Тепер головне набрати свої 12 очок на молдаванах і Сан-Марино, а також хоча б по 4 на Польщі й балканцях (звісно, краще по 6, але це вже якась фантастика буде). Тоді, гадає, справдиться прогноз Джерарда, який стверджує, що перше місце в групі розіграють англи і наші.
 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 14.09.2012, 22:40 | Повідомлення # 1687
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)

Ну нарешті я знайшов на цьому сайті однодумця! А то до цього дехто мене ледь не нелюдом вважав. Тепер, гадаю, всім стало видніше, що воно за двоногі живуть на східних околицях нашої країни.

Я вже давненько як "прихильник" цього краю, але останні роки вони геть ишли за рамки... А також ще більше сумно що одних наказують а за інших тихенько заминають, наприклад як за фінал КУ. Саме цікаве що Гармаш пропускає матч з кротофермою sad
За збірну скажу главне не схопити зірочку, я думаю Блохин їм цього не дасть зробити, і просто довести діло до кінця.


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
BruhanovДата: Середа, 19.09.2012, 00:37 | Повідомлення # 1688
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Донецк. В класс приходит новая учительница и представляется.

-Здравствуйте. Меня зовут Мария Ивановна и я болею за Шахтёр. Теперь каждый из вас, дети, пусть так же представится.

-Меня зовут Василий, я болею за Шахтёр.

-Меня зовут Таня, я болею за Шахтёр.

Все дети в классе отвечают, что они за Шахтёр и тут дело доходит до последнего мальчика.

smile smile smile
-Меня зовут Сергей и я болею за Динамо Киев.

Учительница возмущается.

-Как ты можешь?! Ты же из Донецка! Почему это ты болеешь за Динамо!?!?

-Моя мама болеет за Динамо, мой папа болеет за Динамо, мои друзья болеют за Динамо и я болею за Динамо.

-И что? А если бы твоя мама была пр0ституткой, папа наркоманом, а друзья вообще пид0расами, чтобы ты тогда делал?!

-Тогда бы я болел за Шахтёр!)) smile

Додано (14.09.2012, 23:31)
---------------------------------------------

Quote (zvyagel750)
Саме цікаве що Гармаш пропускає матч з кротофермою


Не пропускає, на кубок дисква не поширюється.

Додано (18.09.2012, 23:37)
---------------------------------------------
sad sad sad sad sad sad
Правду пишуть на інших форумах: це "Динамо" вже самим собі програє, бо всім іншим вже давно програли....

 
GRADДата: Середа, 19.09.2012, 00:39 | Повідомлення # 1689
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Набуй тренера,все,напрацювався. angry
 
zvyagel750Дата: Середа, 19.09.2012, 00:59 | Повідомлення # 1690
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)

Не пропускає, на кубок дисква не поширюється.

Тепер уже поширюється)
Про гру писати не хочу......шпала ГО ХОМ!!!


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
zorya-enerqiyaДата: Середа, 19.09.2012, 01:42 | Повідомлення # 1691
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Піпець sad

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
BruhanovДата: Четвер, 20.09.2012, 01:40 | Повідомлення # 1692
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Ну що, півтори години до матчу "змішаних почуттів"))))))

Додано (20.09.2012, 00:23)
---------------------------------------------
Оголошую опитування: ХТО ПРОДАВ ДУШУ ДИЯВОЛУ ЗА +0,333 ДО РЕЙТИНГА?

А якщо серйозно, то я, здається, зрозумів, чому люди ходять на "Анфілд". Так, "Ліверпуль" уже понад 20 років не бореться за чемпіонство, так, "Ліверпуль" може запросто програти "Болтону", "Лестеру", "ВБА", "Сандерленду".... АЛЕ! "Ліверпуль" у матчах проти "МЮ", "МС", "Арсенала" і "Челсі" грає так, що я би теж ходив на "Анфілд"... якби жив десь там поруч.
А "ДК"? А що "ДК"???? "ДК" не бореться за чемпіонство уже 4 роки. Але на носі чергова гра проти "ШД". Дууууууужжжжжеееее хотів би помилитися, але сценарій уже відомий. Спочатку тисне ШД і забиває гол. "ДК" нібито вирівнює гру, але згодом отримує ще один гол у власні ворота. Можлива варіація на тему 3:1. Що 3:1, що 2:0 ми вже бачили безліч разів за останні чотири роки. Ось і вся різниця між "ДК" і "Лівером"... Так шкода, що мої симпатії належать таким різним, але таким однаковим командам. Як скучив за перемогами.... sad

Додано (20.09.2012, 00:40)
---------------------------------------------
с Динамо от Шурика:

"Dantist.

Не буду приводить разбор или тактические построения - смысл не в этом.

Приведу два состава.

Вариант 1

Шовковский, Лужный, Леоненко, Головко, Хацкевич, Волосянко (Ващук, 55), Максимов, Калитвинцев, Михайленко, Ребров, Кардаш (Похлебаев, 46).

Вариант 2.

Шовковский, Лужный (Волосянко), Головко, Ващук, Дмитрулин, Гусин, Калитвинцев, Косовский, Максимов (Михайленко, 83), Шевченко, Ребров.

Простое сравнение показывает, что и в одном и в другом матче выступали 8(!!!) ВОСЕМЬ одних и тех же футболистов.

В первом матче тренер Сабо - жуткий влёт "Рапиду" с вторым составом Лобановский плющил Барсу.

Разница между матчами 1(ОДИН) год.

Основная разница - ТРЕНЕР.

Стадо баранов, которыми руководит лев, победит стадо львов которыми руководит баран!

Сёмин должен уйти!

Игорь Михайлович, не дайте угробить команду окончательно. Игроки ведь есть."

 
zvyagel750Дата: Четвер, 20.09.2012, 16:02 | Повідомлення # 1693
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
Основная разница - ТРЕНЕР.

100% правда, я теж даний блог читав,ну не можу зрозуміти чому Суркіс нічого не бачить? чи не хоче бачити????
Скільки нас ще мучати будуть???


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
BruhanovДата: Субота, 22.09.2012, 19:39 | Повідомлення # 1694
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Я вчора тут вилив відро песимізму щодо ДК. Накипіло! Так накипіло, як, мабуть, кожному з тих, хто зараховує себе до вболівальників цього клубу зі славною історією і хворобливим сьогоденням. Тим не менше, сьогодні, навіть попри страшну жабу, що давить у тій ситуації, коли всі укр. клуби, крім ДК, гідно грають на євроарені, а головні конкуренти в рейтингу УЄФА синхронно втрачають очки, процитую патріотичні рядки, що почерпнув із футбольних сайтів.

Якщо ти не можеш підтримати команду в часи її невдач, то ти не гідний розділити з нею радість у момент тріумфу. (Вислів належить Біллу Шенклі — легендарному тренеру "Ліверпуля" минулого століття.)

Справжні вболівальники "Динамо" (Київ) нікуди не подінуться. Хіба що помруть.

Що тут ще сказати... Віримо! Аби ще Гармаші з Ярмоленками це прочитали та переказали Велозу, Ідейє, Кранчару, Тайво, Сілві... Словом, віримо!

Додано (22.09.2012, 18:39)
---------------------------------------------
Раджу прочитати — ми тепер Пінк Флойд wink

http://www.ua-football.com/foreign/france/505d7e18.html

 
zvyagel750Дата: Субота, 22.09.2012, 20:14 | Повідомлення # 1695
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
До такого нас ще ніхто не опускав... п...ри замі з ж.пи вилізли один сезон в Фарнції виграли вже говорять все що їм заманеться

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
zorya-enerqiyaДата: Неділя, 23.09.2012, 22:56 | Повідомлення # 1696
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Все сезон для ДК провалено!!! Сьоміна гнати!!! Раффаель повний-0!!! ГАНЬБА.

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
AndreyДата: Понеділок, 24.09.2012, 16:27 | Повідомлення # 1697
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zorya-enerqiya)
Сьоміна гнати!!!

Quote (zvyagel750)
Суркіс нічого не бачить?

Ну вот дочекались!!

Официальное сообщение

Футбольный клуб «Динамо» (Киев) благодарит Юрия Павловича Семина и весь тренерский штаб команды за совместную работу и желает успехов в дальнейшей деятельности.

О том, кто будет готовить команду к следующим матчам, будет сообщено в ближайшее время.
http://www.fcdynamo.kiev.ua/


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
GRADДата: Понеділок, 24.09.2012, 20:44 | Повідомлення # 1698
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Andrey)
Футбольный клуб «Динамо» (Киев) благодарит Юрия Павловича Семина и весь тренерский штаб команды за совместную работу и желает успехов в дальнейшей деятельности.

УРА. Болісну поразку від шахти легше пережити. Хто наступний і надовго? В кризовий період важко починати. Але маю надію що підсилимось кимось нормальним.
 
zvyagel750Дата: Понеділок, 24.09.2012, 22:36 | Повідомлення # 1699
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
У мене сьогодні після півтори години полоси перешкод сил геть не було, але коли я побачив цю новину я забув про все і був такий задоволений аж аж не передати словами це найкраща новина за останній місяць

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
zorya-enerqiyaДата: Вівторок, 25.09.2012, 00:17 | Повідомлення # 1700
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
ну нарешті дочекалися!!!

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net