<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Професійний футбол
BruhanovДата: Середа, 17.10.2012, 02:53 | Повідомлення # 1721
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
P I Z D E C....

Додано (17.10.2012, 01:53)
---------------------------------------------
Примудритися просрати відбір ще у третьому турі. Так, була активність, але брак при передачах — це повний піз..ц. Таке враження, що ці люди взагалі один одного не знають і щойно вийшли разом пограти. Слава всім святим, що мене стримали й не пустили в Київ на футбол... Такий футбол нам не потрібен.

Повідомлення змінив Bruhanov - Середа, 17.10.2012, 02:51
 
GRADДата: Четвер, 18.10.2012, 00:13 | Повідомлення # 1722
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
Слава всім святим, що мене стримали й не пустили в Київ на футбол... Такий футбол нам не потрібен.

А я побував і і дуже розчарувався. Ще ніколи на Олімпійському не звучало такого гучного "ГАНЬБА" . Причому не сподобались мені не тільки гравці збірної а й вболівальники, які схоже ще не розуміють що збірна -це не Шахта чи Динамо а команда України. І поведінка деяких відверто заслуговувала на покарання. Уроди. Але правду казали деякі що нас провокує гра команди. Вважаю роботу тренерів збірної провальною. Увесь стадіон бачив помилки і прорахунки у грі з чорногорцями. Шкода що все чого добився Блохін так спаскудили його приємники. Я спустошений, більше на збірну не хочу, точніше не можу. Дуже вже близько до серця воно проймає. Нахер всіх починаючи з конькових і братії. Халявою заманили на стадіон пів України. З однієї області нашої був увесь бомонд. Сиділи на чужих місцях псевдовболівальники і жерли насіння запиваючи пронесеним провіантом.


Повідомлення змінив GRAD - Четвер, 18.10.2012, 00:15
 
BruhanovДата: Четвер, 18.10.2012, 02:00 | Повідомлення # 1723
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Сиділи на чужих місцях псевдовболівальники і жерли насіння запиваючи пронесеним провіантом.


Так завжди було й буде. В цьому питанні ні я, ні ти нічого не змінимо

Quote (GRAD)
Шкода що все чого добився Блохін так спаскудили його приємники. Я спустошений, більше на збірну не хочу, точніше не можу.


Згоден на 100%

Quote (GRAD)
Причому не сподобались мені не тільки гравці збірної а й вболівальники, які схоже ще не розуміють що збірна -це не Шахта чи Динамо а команда України.


Згоден на 50%. Я теж, коли грає збірна України, всім серцем вболіваю. Та що там казати, ти добре знаєш, як я вболіваю)))) Але... Я настільки останнім часом зробився антиНЕкиївСЬКИМ, що ненавиджу і не сприймаю у збірній всю продонецьку бидлоту. Я би залишив тільки Пятова (і то — під мій гарний настрій). Решту — з піздюлями на вихід, бо вони представляють РЕГІОН, проти якого на форумах уже тепер виступає вся Україна. Ракицький, сука, блює у свій золотий унітаз і не приходить грати за збірну. Кучер — уїбан і симулянт. Девіч — це взагалі продажна тварь, яка продала Батьківщину. За другу батьківщину грати не буде. Когось забув? Нагадайте, дам і їм характеристику.

Додано (18.10.2012, 00:22)
---------------------------------------------
А ще мені здається, що проблема нашої збірної і, чого гріха таїти, більшості наших команд — у тому, що ми, українці, дуже лояльні. Лише уявіть, щоби робилося у столиці Чорногорії, аби їхня збірна ОСЬ ТАК просрала збірній України????!!!! Тепер до діла. Після такого просеру нам, українцям, варто було би розгромити центр Києва (Новограда, Львова, Одеси, Коростеня — треба було діяти всім разом!) і цим самим показати, що ми більше не будемо це терпіти! Натомість усі понапивалися пива, побурчали й пішли спати. Це — МИ! Це — наш менталітет! Ми хочемо перемог, але нічого для цього не робимо. А, лише уявіть, щоб усе було по написаному вище сценарію, — нас би всі боялися, в тому числі "звьозди", які ноги підняти не можуть, щоб ударити по воротах. З повагою...

Додано (18.10.2012, 00:32)
---------------------------------------------
До речі, доки ми, вболівальники, не будемо відстоювати своє право на якісний футбол, ми будемо в клоаці. Пригадайте, що в Росії творилося, коли їхня збірна на ЧС-2002 не вийшла з групи????? Подивіть відео на ютубі. Після того раша прийняла радикальні міри, почала запрошувати нормальних іноземних тренерів і тепер має хоч якісь результати. Принаймні, на НАШЕ Євро вони вийшли легітимно (а не так, як ми — ГОСПОДАРІ))))), і зараз вони мають 12 очок після 4 ігор і перемогу над Португалією. А ми... А ми із Сан-Маріно боремося за передостаннє місце. Кого із вас це все влаштовує? Підніміть руки? Он на Швецію подивіться — вони після 0:4 на виїзді проти Німеччини знайшли в собі сили зрівняти рахунок. А наші, а наші б, напевно, за рахунку 0:4 вже б у душ пішли, бо "шансів немає". Навіть Баль сказав, що гру команди надломив гол. СУКА! Один гол надломив гру його команди, а шведів, бля, навіть 4 (ЧОТИРИ) не надломили!!!!!

Додано (18.10.2012, 01:00)
---------------------------------------------
П.С. Один чел, який мені в батьки із запасом згодиться, розповідав, що свого часу збірна СРСР гостювала в Югославії, коли вони були на ножах. Так от, сересерівці дули після першого тайму 0:3, про це дізналося радянське керівництво і сказало, що, якщо буде поразка, то вся команда їхатиме в Сибір під зелені семафори. Матч, кажуть, завершився 4:4. Бачимо ефект???????? Отож бо й воно...

 
zorya-enerqiyaДата: Неділя, 21.10.2012, 03:52 | Повідомлення # 1724
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
А ДИНАМО з кожним разом радує!!!

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
BruhanovДата: Неділя, 21.10.2012, 17:12 | Повідомлення # 1725
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Ну його не хер те "Динамо". Ось "Ворскла" мене щойно порадувала — 5:0 над МетаЗапом! А я ще менжувався перед матчем, пам’ятаючи, що в кожному сезоні знайдеться якась команда з останнього місця, яка переможе "Ворсклу". Та не цього разу!

П.С. Безуса — терміново у збірну. І не на лавку, а в основний склад (ну, хоча б на заміну на 20-30 хв.). Хлопець просто розривав оборону Запора, а я не думаю, що в зб.Молдавії, де наші футболісти проявили себе імпотентами, грають якісно вищі за запорівців футболісти.
 
shvedДата: Середа, 24.10.2012, 00:51 | Повідомлення # 1726
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Фантастичний Шахтар, інших слів не підберу. Напевне вперше у цьому сезоні отримав задоволення від гри Шахтаря що правда можна ще згадати гру проти Ювентуса).
Тепер сподіваємось на таку гру від нашого Динамо?
 
BruhanovДата: Середа, 24.10.2012, 10:52 | Повідомлення # 1727
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Єдиний плюс — до рейтинга пару копієчок (0,333) капнуло...
 
FeniksДата: Середа, 24.10.2012, 13:14 | Повідомлення # 1728
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 57
Репутація: 5
Зауваження: 0%
Статус:
Очень хороший матч Шахтера, но реализация хромает.
 
GRADДата: Четвер, 25.10.2012, 00:47 | Повідомлення # 1729
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Тепер сподіваємось на таку гру від нашого Динамо?

Шведе вибач, бань але Йопана в ріт, як так можна , ні, не грати а пропускати. Я розумію нічийну тактику але захист має бути адекватним. НАБУй,НАБУЙ.НАБУЙ. angry Михалик вже давно заїпав пля. в дубль. Михайличенка взагалі геть гнати. мудак, де заміни. Я їх чекав ще на 60 хвилині. ДИБІЛ. Вибачте мене але не можу в собі це тримати. Я вже давно цей сезон поховав але ж це ДИНАМО , хто б там не грав.
 
zorya-enerqiyaДата: Четвер, 25.10.2012, 01:19 | Повідомлення # 1730
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Все ДК ЛЧ просрало треба хоть за ЛЄ поборотися.

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
shvedДата: Четвер, 25.10.2012, 01:20 | Повідомлення # 1731
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Игра была ровна, играли два ...
Динамо пропускає у цьому сезоні пачками. Треба чекати зимову перерву, можливо тоді вдасться щось змінити у грі. Сподіваюсь, що Ліга Європи від Динамо нікуди не дінеться, про Лігу Чемпіонів можна забути.
 
GRADДата: Четвер, 25.10.2012, 01:26 | Повідомлення # 1732
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Игра была ровна, играли два ...
Динамо пропускає у цьому сезоні пачками. Треба чекати зимову перерву, можливо тоді вдасться щось змінити у грі. Сподіваюсь, що Ліга Європи від Динамо нікуди не дінеться, про Лігу Чемпіонів можна забути.

Я теж такої думки , але сподіваюсь на чудо в дом. матчах з псж і порту. Все ж таки це ЛЧ і це ДИНАМО, яке грає вдома.
 
BruhanovДата: Четвер, 25.10.2012, 01:59 | Повідомлення # 1733
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Це вже, мабуть, імунітет, коли так спокійно сприймаєш поразку улюбленої команди... Хоча, ні, були проблески емоцій, коли ДК відігрувалося і навіть шальна думка про набрані очки виникала, але це було, як відлуння давнього кохання — такого ж далекого, романтичного і недосяжного, як набрані Динамо очки на виїзді в ЛЧ... Були часи, коли ДК мало 1, мало 2 очки після трьох турів ЛЧ і проходило у плей-офф. Зараз є три. Але я не уявляю, яким треба бути затятим опримістом, щоб вірити, що у ДК ще є якісь шанси на щось, крім гівнотурніру (ЛЄ). Євровесна заради євровести — сумнівне задоволення. ЛЄ — турнір лузерів і часто в ньому грати — значить самому дедалі більше ставати лузером. Лірика...

Сашо, будь мужиком, скажи футболу до побачення. А ще забери із собою Михалика. А ще разом із ним — півкоманди. Навіть не знаю, кого залишити. Мабуть, авторів голів, бо в піаністів не стріляють — грають, як уміють. Та ще Велозу. Може, Гармаша з Хачем, бо молоді. Та що тут казати, від нашого базікання нічого не залежить, а Суркіса, по ходу, це все давно влаштовує. Просрані ЧУ, КУ, ЛЧ... Переляканий Міха, який не може зробити заміну при 2:2, щоб втримати бодай очко...

Словом, пічаль(

Додано (25.10.2012, 00:59)
---------------------------------------------

Quote (shved)
Сподіваюсь, що Ліга Європи від Динамо нікуди не дінеться


На БУЙ нам ліга Європи? Краще любити королеву, яка не дає, ніж порати на кухні жирну, противну її служницю))))

Quote (GRAD)
сподіваюсь на чудо в дом. матчах з псж і порту. Все ж таки це ЛЧ і це ДИНАМО, яке грає вдома.


Це чудо має полягати в тому, що ворота суперників розтягнуть від одного кутового прапорця до іншого, а ворота Динамо звузять до ширини жопи Шовковського чи ще в чомусь? Якщо в чомусь іншому, то я, звиняйте, не вірю)
 
adeyДата: П`ятниця, 26.10.2012, 16:52 | Повідомлення # 1734
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Bruhanov, про Лігу Європи ти розкажи вболівальникам Металіста й Дніпра.

а я про Динамо скажу іншою приказкою: "неможеш ср*** - не мучай *опу"
з такою грою (а точніше - повною відсутністю осмисленої гри) немає чого рипатися в головний клубний турнір Європи.

до того ж склад учаників у групі Дніпра навіть посильніше виглядає, ніж у групі Динамо.
 
BruhanovДата: Четвер, 08.11.2012, 03:51 | Повідомлення # 1735
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (adey)
Bruhanov, про Лігу Європи ти розкажи вболівальникам Металіста й Дніпра.


Для вболівальників Дніпра і Металіста — Ліга Європи є стелею, межею бажань, бо для ЛЧ їхні команди просто не створені. Вони нехай там собі грають, виграють. Словом, нехай роблять, що хочуть. Мені все одно.

А Динамо — це команда з ім’ям, із великою історією, знаходиться серед лідерів у Європі за кількістю виходів у груповий етап ЛЧ. Це — БРЕНД. Так, нині бренд, знаходиться у ямі, але цей бренд все одно для Ліги чемпіонів. У ЛЄ нам робити немає чого. Як кажуть, в разі більш-менш успішного виступу і слави не здобудеш, а в разі просеру — отримаєш небувалу ганьбу.

Quote (adey)
до того ж склад учаників у групі Дніпра навіть посильніше виглядає, ніж у групі Динамо.


Я б не сказав. Похерестично налаштоване на ЛЄ Наполі і "ти хто такий" зі Скандинавії. Єдина команда з іменем — ПСВ. Певно, вона теж переживає не кращі часи, бо цей бренд теж належить Лізі чемпіонів.

Додано (26.10.2012, 19:36)
---------------------------------------------
Quote (adey)
а я про Динамо скажу іншою приказкою: "неможеш ср*** - не мучай *опу"


З цього приводу повторю ще раз своє попереднє висловлювання: "Краще любити королеву, яка не дає, ніж порати на кухні жирну, противну її служницю))))"

Додано (08.11.2012, 02:51)
---------------------------------------------
ФК "Шахтіньо" проїбіньо, а я радінйо!!!!!

Повідомлення змінив Bruhanov - П`ятниця, 26.10.2012, 20:38
 
zvyagel750Дата: Четвер, 08.11.2012, 23:59 | Повідомлення # 1736
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Жаль Дніпро sad angry

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
GRADДата: П`ятниця, 09.11.2012, 00:07 | Повідомлення # 1737
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
ФК "Шахтіньо" проїбіньо, а я радінйо!!!!!

happy happy happy happy Я навіть від поразки Дніпра після прочитаного швидко відійшов. Ну Брюхо, ну насмішив. biggrin
 
zorya-enerqiyaДата: Субота, 17.11.2012, 22:34 | Повідомлення # 1738
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Все можна привітати Шахтіньо з чемпіонством.

Додано (17.11.2012, 21:34)
---------------------------------------------
Все можна привітати Шахтіньо з чемпіонством.


Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
zvyagel750Дата: Неділя, 18.11.2012, 20:20 | Повідомлення # 1739
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zorya-enerqiya)
Все можна привітати Шахтіньо з чемпіонством.

Їх ще на початку чемпу можна було привітати....


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
zorya-enerqiyaДата: Середа, 21.11.2012, 02:07 | Повідомлення # 1740
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Все Шахтіньо в 1/8 ЛЧ

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net