<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2012
Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2012
GRADДата: П`ятниця, 11.05.2012, 16:55 | Повідомлення # 41
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (LEOMESSI)
это конечно хорошо. кто все оплачивает?во сколько вернемся назад?

Оплачує спонсор, повернення після матчу.
 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 11.05.2012, 21:01 | Повідомлення # 42
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Юра де гра буде і в скільки???

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
BruhanovДата: Субота, 12.05.2012, 03:19 | Повідомлення # 43
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Це буде круто виглядати. Пропоную замовити фотографа, статейку сам напишеш і розмістити в газеті Звягель-інформ. Думаю патріотично це буде виглядати. Впевнений номінація гордість міста тебе не омине!

По-перше, газета нині називається "Звягель", а не "Звягель-Інформ". По-друге, круто буде виглядати, коли "Звягель-750" нарешті дограє розпочатий минулорічний чемпіонат області. Бо якось негоже обісратися у двох матчах і перезимувати у неміняних памперсах! Якщо не правий, то поправте.
З.І. Гордість міста мене не обмине, коли я опишу, як мінятимуть памперси на команді, котра обіс... і не відмилася. До сих пір...

Додано (12.05.2012, 01:36)
---------------------------------------------
Доречі, команду гостей підтримував на стадіоні Лісовий Петро Сергійович (голова районної ради).

А то що голова якоїсь СІЛЬради приїхав посидіти до нас на НСК, то йому звісно, +. У них же в хуторі, мабуть, і Інтернету ще не провели, не кажучи вже про нормальний стадіон. А на дійсно нормальний — то в чувака, певно, бабла не вистачає. То й приїхав на халяву на бюджетні кошти на МІСТО подивитись.

Додано (12.05.2012, 02:19)
---------------------------------------------
Шанувальники "Звягеля", якщо ви ще не зрозуміли, що ваша команда у минулому сезоні була ЗГВАЛТОВАНА, то подивіться на результати. 8:0 - це ПІПЕЦ! І при цьому ВВГ перечить тому, щоб "Авангард" грав у аматорах (не бачив особисто, як перечить, але чув від авторитетних джерел). І вам досі не соромно(((( ТА ГАНЬБА було сидіти на ворожому секторі. Вибачте, у власному згвалтуванні знаходити особливий присмак невдачі команди-суперниці(((

Повідомлення змінив Bruhanov - Субота, 12.05.2012, 02:37
 
GRADДата: Субота, 12.05.2012, 09:14 | Повідомлення # 44
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Да достатньо вам пацани лаятися. Не бачу ніякого сенсу. Мене вчора наприклад дуже вразила одна новина. ВВГ в черговий раз хотів заявитися в аматори. Для цього побував у мера , де просив 30 тис.грн які мають надати Авангарду. Окрім того надзвонював хлопцям із словами типу грайте за мене бо в аматори вас не заявлять. А коли дізнався що Авангард все ж таки заявився, почав ставити на вуха ААФУ.
Ну скажіть будь-ласка це гідна поведінка людини яка вболіває за Н-В футбол і являється при цьому заступником голови ЖОФФ? Із усього вищесказаного слідує один висновок , що Гордійчук вперто і рішуче "допомагав" Авангарду заявитися у АЧ. Ганьба. Коли він створював Звягель-750, то йому всі допомагали. Допомагали хто чим міг. І так себе вести по відношенню до своїх бувших колег і футболістів не гідне президента Звягеля-750. Наприклад мені було б соромно ходити на стадіон і хизуватися своєю присутністю на білому (центральному ) секторі. Я б на місці Гриценка і Іванюка перед одним з матчів ЧА обов"язково поділився з вболівальниками на стадіоні через диктора цією інформацією. Соромно

Додано (12.05.2012, 08:14)
---------------------------------------------

Quote (zvyagel750)
Юра де гра буде і в скільки???

Гра відбудеться у Ємільчино о 18.оо. Скажи б.ласка, цей сайт єдиний , де ти можеш знайти інформацію про Авангард і ЧО? Думаю ні.
Це ніяк не стосується Шведа і його роботи, просто відповіді на такі питання є на інших і-ресурсах. wink
 
BruhanovДата: Субота, 12.05.2012, 12:33 | Повідомлення # 45
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Юра, гуд, не будемо лаятися)

Що з собою брати на гру? Чи все купимо в Барашах?
 
GRADДата: Субота, 12.05.2012, 13:41 | Повідомлення # 46
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
Що з собою брати на гру? Чи все купимо в Барашах?

Себе і ще пару-трійку таких самих biggrin
 
BruhanovДата: Субота, 12.05.2012, 14:06 | Повідомлення # 47
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Можу обгрунтувати своє нинішнє категоричне відношення до "Звягеля-750".
Правильно зауважив Град, що коли створювався "Звягель", цьому процесу допомагали й сприяли всі небайдужі до футболу в Новограді. Звісно, ніхто не применшує заслуг ВВГ, скажемо йому за це "Дякую". Більше того — я навіть у минулому році, коли йшов "великий передєл", намагався триматися нейтральної сторони, хоча й був окремими вболівальниками звинувачений в упередженості. Коли "Звягель-750" грав на аматорський кубок із "Самбором", я щиро бажав новоградській команді перемоги. Але сьогодні, коли стають дедалі очевиднішими факти впливу однієї особи (всі й так знають, про кого я) на долю "Авангарду" в аматорських турнірах, мені позиція нейтралітету стала неприйнятною. Будь-ласка, відновлюйте "Звягель", заявляйте його, куди хочете, але не заважайте "Авангарду". Дасть Бог, на футбольному полі колись з’ясується, чий клуб міцніший.
 
FeniksДата: Субота, 12.05.2012, 16:46 | Повідомлення # 48
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 57
Репутація: 5
Зауваження: 0%
Статус:
Уже второй год пошел как существует команда Авангард, лично мне это время запомнились лишь вечными жалобами на все. То Гордийчук им мешает, то судьи, вот уже и приезжие болельщики не так себя ведут на нашем стадионе и т.д..
Вы заметели, что мы практически перестали про футбол говорить (именно про самую игру), только одни обвинения и оскорбления. Даже наш стадион стал каким то унылым, нет у народа эмоций и азарта что ли. Даже не знаю...
 
BruhanovДата: Субота, 12.05.2012, 23:58 | Повідомлення # 49
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Feniks)
Уже второй год пошел как существует команда Авангард, лично мне это время запомнились лишь вечными жалобами на все. То Гордийчук им мешает, то судьи, вот уже и приезжие болельщики не так себя ведут на нашем стадионе и т.д..


Оці приїжджі вболівальники на своєму власному стадіоні сцикливо декларували свої наміри вболівати за типу свою команду. Бо наших у цьому смт (читай селі) ЄміЛьЧинО було стільки, що навіть три мєнта жодного разу навіть сцикливо не повернули свої фейси в наш бік.
А не подобається ТОБІ (ВАМ), як існує "Авангард", то прийди (іть) на фан-сектор наступного матчу й скажіть це нам. Обговоримо, як це стадіон став "унилим" (бля, за москальську мову, убив би!) і т.д.
Р.S. Спілкуйтесь, будь-ласка, українською!


Повідомлення змінив Bruhanov - Неділя, 13.05.2012, 00:16
 
zvyagel750Дата: Субота, 12.05.2012, 23:59 | Повідомлення # 50
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)

Гра відбудеться у Ємільчино о 18.оо. Скажи б.ласка, цей сайт єдиний , де ти можеш знайти інформацію про Авангард і ЧО? Думаю ні.
Це ніяк не стосується Шведа і його роботи, просто відповіді на такі питання є на інших і-ресурсах.

ну у мене часу просто нема на інші сайти лазити, жалко що мене в інституті затримали я так хотів на гру попасти( як хоть зіграли?


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
121212Дата: Неділя, 13.05.2012, 00:01 | Повідомлення # 51
Фанатік
Повідомлення: 222
Репутація: 11
Зауваження: 60%
Статус:
програли 2:4

Хіммаш - найтитулованіша команда чемпіонату Житомирщини за всі часи незалежної України
 
alexxДата: Неділя, 13.05.2012, 00:57 | Повідомлення # 52
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
Можу обгрунтувати своє нинішнє категоричне відношення до "Звягеля-750".

Ну так и выражай своё мнение к одному человеку, а не в целом к команде. "Звягель" тебе ничего плохого не сделал. Даже наоборот - подарил незабываемое время. Но ничто не вечно. Просто не надо трогать приятное и то, что воодушевляло и сплотило всех вокруг одной цели. Новое время - новая команда. Желаю "Авангарду" побед. Жаль, что вылетили с кубка....
 
BruhanovДата: Неділя, 13.05.2012, 02:06 | Повідомлення # 53
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
Ну так и выражай своё мнение к одному человеку, а не в целом к команде. "Звягель" тебе ничего плохого не сделал. Даже наоборот - подарил незабываемое время. Но ничто не вечно. Просто не надо трогать приятное и то, что воодушевляло и сплотило всех вокруг одной цели. Новое время - новая команда. Желаю "Авангарду" побед. Жаль, что вылетили с кубка....


По-перше, я спілкуюсь винятково українською і це востаннє, коли я відповідаю на москальський пост (щоб ви, с..и, ви..ли, москалі). По-друге, "Звягель" у нас асоціюється із ВВГ, а все, що стосується цього питання — читай вище.
Там, кажуть, "Авангард" таки заявили у аматори. Цікаво, ніхто з оточення "Звягеля" ще з пересердя не всрався?

Додано (13.05.2012, 01:06)
---------------------------------------------
Даруйте за оф-топ, але я пропоную не продавати навіть хліба тим, хто не може говорити українською. Давайте разом викорінимо ЗАЙВИХ із нашої землі!

 
RytansДата: Неділя, 13.05.2012, 08:18 | Повідомлення # 54
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
(бля, за москальську мову, убив би!) і т.д.

Quote (Bruhanov)
пропоную не продавати навіть хліба тим, хто не може говорити українською. Давайте разом викорінимо ЗАЙВИХ із нашої землі


Bruhanov
----------------------

Зупиніться , будь ласка !!! Це вже занадто !
 
alexxДата: Неділя, 13.05.2012, 17:24 | Повідомлення # 55
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Да уж, Олежка.... А когда тебе нужна была помощь, то ты не брезговал обращаться и нормально воспринимал "москальский" язык. Лучше статью напиши толковую в свою газету - так ты больше пользы обществу принесёшь, нежели выражением своей недолугости и невоспитанности на этом сайте. Извиняюсь перед остальными читателями, что не в тему.

Специально для Брюханова (а то обидится пацан и перестанет отвечать мне):
Ну і ну, Олеже.... А коли тобі потрібна була допомога, то ти не цурався звертатися та нормально сприймав "москальську" мову. Краще статтю напиши змістовну в свою газету - таким чином ти більше користі громадськості принесеш, ніж демонстрацією своєї недолугості та неввічливості на цьому сайті. Вибачаюсь перед іншими читачами, що не в тему.
 
shvedДата: Неділя, 13.05.2012, 20:50 | Повідомлення # 56
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
1/4 фіналу
повторні матчі

ФК Бердичів - ФК Коростень 2-3
Спартак (Володарськ-Волинський) - Зоря-Енергія (Романів) 1-2
ФК Довбиш - Полісся (Городниця) 0-1
ФК Бараші - Авангард (Авангард-Волинський) 4-2

У півфіналі зустрінуться: ФК Коростень - Зоря-Енергія та Полісся - ФК Бараші. Господарі перших матчів буде визначено жеребкуванням.
 
shvedДата: Неділя, 13.05.2012, 21:17 | Повідомлення # 57
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Поздравляю, Bruhanov!!! Ты - балбес! /з м/с Зима у Простоквашино/
Це я просто намагаюсь скромно відповісти тобі. У твоїх повідомленнях проявляється расизм. Ти неадекватний!
 
BruhanovДата: Понеділок, 14.05.2012, 22:26 | Повідомлення # 58
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Добрий день, форум!

Може, для когось і незвично буде прочитати те, що я зараз напишу, проте...

Словом, сьогодні прийшов перепросити за особисті образи, яких я завдав окремим учасникам форуму, будучи під гнітючим враженням від результатів останніх кількох матчів "Авангарду".

Відтепер візьму собі за правило не допускати себе до Інтернету одразу після матчу, коли ще шумить голова і дії керуються не здоровим глуздом, а скоріше інстинктами.

Маю надію на подальший конструктивний діалог чи диспут.)

Додано (14.05.2012, 21:26)
---------------------------------------------
Пізно спохватилися…

ПРОВАЛИВШИ ПЕРШИЙ ТАЙМ У ЄМІЛЬЧИНОМУ, «АВАНГАРД» ПРОЩАЄТЬСЯ І НАДІЄЮ НА КУБОК

Футбольний клуб «Авангард» припинив похід за кубком області на чвертьфінальній стадії, поступившись у матчі-відповіді ФК «Бараші» з Ємільчинського району — 4:2.

Багато хто з місцевих уболівальників був схильний до думки, що чвертьфінальне кубкове протистояння з минулорічним чемпіоном області новоградці програли ще вдома. Нагадаємо, у домашній грі, 9 травня, ФК «Авангард» по ходу матчу вів 2:0, але не зумів зберегти прийнятний для себе рахунок. Гості забили такі потрібні для себе виїзні голи й досягли перед домашнім поєдинком комфортної нічиєї.
Та все ж уболівальники вірили в «Авангард». Завдяки спонсорам було організовано виїзд значної групи новоград-волинських любителів футболу, які забезпечили своїй команді шалену підтримку в гостьовому матчі, що відбувся 12 травня у Ємільчиному.
Початок гри минув у майже рівній боротьбі, із незначною перевагою ФК «Бараші» у володінні м’ячем. Хоча у новоградців наступальні дії відверто не клеїлися, номінальні господарі поля теж не могли самостійно створити гостроту біля воріт «Авангарду». І ось їм «на поміч» прийшли наші захисники. Спочатку Віталій Ванжура необачно відпасував упоперек поля неподалік від власних воріт. Нападаючий «Барашів», перехопивши цей пас, від такого «подарунку» не відмовився і, вийшовши на ударну позицію, без проблем поцілив у ворота. Воротар Максим Дубров у цій ситуації був безсилий врятувати команду. Йшла дев’ятнадцята хвилина гри…
А через 15 хвилин по воротах Дуброва було знову завдано результативного удару. Цього разу захисники «Авангарду» дозволили супернику все розіграти, як по нотах: подача з правого флангу, скидка головою в центр воротарського майданчика, знову удар головою впритул і гол — 2:0.
Втретє новоградці пропустили з пенальті за 5 хвилин до кінця першого тайму й пішли на перерву за практично безнадійного рахунку. Але головне, що «Авангард» демонстрував у першій 45-хвилинці настільки беззубу атаку, що не видно було жодних перспектив щось змінити у другій половині гри.
Але, вочевидь, тренер Андрій Лось у перерві знайшов потрібні для мотивації слова, бо на другий тайм вийшла команда, налаштована по-бойовому. «Авангард» нарешті згадав, де знаходяться ворота суперника, й почав нагнітати ситуацію. Принаймні, був контроль м’яча і спроби переломити хід поєдинку. На 59-ій хвилині перший гол у відповідь вдався Ігорю Носарєву — 3:1. Новоградці пішли в атаку великими силами і створили ще декілька нагод для взяття воріт. Але, як часто стається в подібних випадках, отримали контратаку. Перериваючи простріл із флангу, у власні ворота зрізав м’яч Дмитро Горбаченко.
Проте перемогти з різницею у три голи «Барашам» не вдалося. Дмитро Горбаченко, обігравшись із Періним, увірвався до штрафного майданчика гостей, де був зупинений із порушенням правил. Одинадцятиметровий удар реалізував Ігор Носарєв, оформивши таким чином дубль. Хоча навряд чи цей локальний успіх додав йому настрою, як власне, й усім гравцям та вболівальникам «Авангарду».
У півфіналі ФК «Бараші» зустрінеться зі ще одним представником Новоград-Волинщини — клубом «Полісся» з Городниці. Городничани волею жеребу на кожній стадії отримували не вельми сильних суперників і впевнено з ними розбиралися. Чого насправді варте «Полісся» в цьому сезоні, побачимо у матчах із «Барашами». Нині є інформація, що домашню гру клуб із Городниці проведе у Новограді на стадіоні «Авангард». Тож, слідкуйте за афішами, щоб не прогавити це інтригуюче протистояння.

 
GRADДата: Понеділок, 14.05.2012, 23:09 | Повідомлення # 59
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Feniks)
Уже второй год пошел как существует команда Авангард, лично мне это время запомнились лишь вечными жалобами на все. То Гордийчук им мешает, то судьи, вот уже и приезжие болельщики не так себя ведут на нашем стадионе и т.д..
Вы заметели, что мы практически перестали про футбол говорить (именно про самую игру), только одни обвинения и оскорбления. Даже наш стадион стал каким то унылым, нет у народа эмоций и азарта что ли. Даже не знаю...

Якось не дуже чемно мабуть обговорювати гру Авангарда на сайті Звягеля. Щодо звинувачень на адресу декого, то це вибачте на слові правда. А правда завжди в очі коле так. Стадіон вам став унилим wacko . Ви приходьте вболівати а не жалкувати за минулими роками, їсти насіння і обсирати всіх хто причетний до Авангарда. Ще не було на стадіоні достатньої кількості ігор аби команда відчула гру, вир боротьби і смак перемог. Як можна сидіти мовчки і слухати як під вухом дружньо лунає назва іншої команди. Для чого взагалі йти на тей стадіон і називати його унилим. Да це ви його таким робите. Мене вже починає дратувати така поведінка псевдовболівальників. Не допомагаєте нічим, то хоча б не заважайте. Да не все поки що виходить і тренера я не розумію, який вперто робить що хоче. Я розумію так-є задача на сезон, б.ласка кажи що і хто під ці задачі треба і працюй. Не справився- на буй все. А тут виходить і не так і не едак. angry
 
BruhanovДата: Понеділок, 14.05.2012, 23:33 | Повідомлення # 60
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
До речі, з приводу підтримки — невеличкий факт для роздумів.
Заходячи на стадіон на останню домашню гру, знову побачив на вході скриньку для благодійних внесків. Власне, традиційно для себе пожертвувавши п’ятірку (може, й мало, вже не засмійте), запитав у пана Стопичева, чому не було такої скриньки, коли Литвин приїжджав. Той відповів, що, мовляв, соромно було при такому гостеві... ІМХО, а чому соромно? Може, навпаки — сам Литвин би побачив, що народ не йде на халяву, а дійсно, хто чим може, тим і допоможе. Вже не раз обмусолили цю тему, що платити за футбол — це нормально.
Я, пригадується, в якійсь темі свого часу вже висловлював пропозицію, що й на атрибутиці варто заробляти. Хай би почесний президент клубу організував процес, чому б ні?
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2012
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net