<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » ЄВРО-2012 (Обговорюємо все, що має відношення до ЄВРО-2012)
ЄВРО-2012
LEOMESSIДата: Четвер, 21.06.2012, 15:33 | Повідомлення # 101
Вболівальник
Повідомлення: 24
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (LeonU)
Вы как-то странно интерпретируете слово "патриотизм". У Вас получается так, что всё, что связано с Динамо - это просто супер, это всё отлично , а если затронут Шахтёр - то тут начинается:кроты, сируны, Будулаи и т.п. Вам не кажется, что истинный патриот НИКОГДА не будет обсирать одну команду за счёт другой? Ведь Донецк это тоже Украина так? Или у Вас Украина ограничена Киевской областью? Вам, как журналисту, должно быть стыдно за такие высказывания!!!


Вы хоть раз были в Донецке, что бы говорить,что Донецк-это тоже Украина. Теоретически да, а вото практически...
Кого из шахтеревских можно ставить в состав сборной? Селезнева??? который все время забивает в пустые ворота,за счет бразильцев.Кучера? который пажарит в каждом матче? Шевчука? Так Селин не хуже, а больше то и некого ставить. У нас не сборная Бразилии,у нас сборная Украины
 
shvedДата: Четвер, 21.06.2012, 15:52 | Повідомлення # 102
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Хоча LeonU не мені адресував свій пост, але теж хочу залишити свою репліку.
Головний тренер нашої збірної зробив свій вибір. Йому відповідати за результат. Якщо він бачить, що лівий захисник Селін, а не Шевчук, значить він вцьому впевнений. Теж саме стосується і центрального захисника, та нападника. Донецький регіон ніхто не ображав би, якби там були адекватні люди, але...
...Є В ІНТЕРНЕТІ ТАКИЙ САЙТ - ТЕРРІКОН, ні для кого не таємниця, що цей сайт представляє донбаський регіон, так от під час першого матчу нашої збірної на ЄВРО, місцеві відвідувачі, тільки і надіялись, аби провалилась наша команда у матчі проти шведів. Якщо Ви в цьому хочете переконатися раджу перечитати кометарі онлайну того матчу. Про який патріотизм там йде мова?
 
BruhanovДата: Четвер, 21.06.2012, 20:08 | Повідомлення # 103
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (LeonU)
пан Брюханов! Вы как-то странно интерпретируете слово "патриотизм". У Вас получается так, что всё, что связано с Динамо - это просто супер, это всё отлично , а если затронут Шахтёр - то тут начинается:кроты, сируны, Будулаи и т.п. Вам не кажется, что истинный патриот НИКОГДА не будет обсирать одну команду за счёт другой? Ведь Донецк это тоже Украина так? Или у Вас Украина ограничена Киевской областью? Вам, как журналисту, должно быть стыдно за такие высказывания!!!


Відповідаю по порядку. Мені і як громадянину, і як журналісту не соромно за ці вислови, оскільки бруду з Донбасу на адресу іншої частини України було висипано стільки, що мої репліки — це квіточки. Чого вартий хоча б Фу-енд разом із Д(П)енісовим. Що не передача, то "Суркис всьо купіл", гон на збірну, на "Динамо"...

По-друге, я не стверджую, що в тих краях кожен перший — бидло. Переконаний, що це далеко не так. Є там повно нормальних адекватних людей. Але % гівна, ІМХО, значно вищий, аніж у центральних і західних регіонах. Чого варта хоча б фраза однієї дибілоїдної тьоті на вокзалі у Сімферополі, коли на мою українську вона ляпнула: "Что с етімі бендерамі разговарівать"...

Гадаю, відповідь надав вичерпну?

Додано (21.06.2012, 18:53)
---------------------------------------------
І ще одне: порівняйте, як лунало "Україна!" над "Олімпійським" у грі проти Швеції, і як гули й морозилися трибуни "Донбас-Арени", коли наші грали проти франзуців.

Скільки ще потрібно аргументів, щоб зрозуміти, де вищий % патріотів країни?

Додано (21.06.2012, 19:08)
---------------------------------------------
Часом моя надмірна емоційність проявляється як наслідок патріотизму до міста, в якому живу, хоча й народився я не тут. Але мені хочеться, щоб Новоград-Волинський був на провідних ролях принаймні в області. Щоб у нас був найкращий стадіон, найсильніша команда, найрівніші дороги і т.д. І коли наша команда поступається, я відчуваю сором за своє місто.

Повідомлення змінив Bruhanov - Четвер, 21.06.2012, 19:54
 
shvedДата: П`ятниця, 22.06.2012, 12:40 | Повідомлення # 104
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Угорський арбітр Віктор Кашшаї визнав, що очолювана ним бригада арбітрів допустила помилку, не зарахувавши гол Марко Девіча в матчі Англія-Україна.

- Після матчу ми подивилися повтори, і відразу ж зрозуміли, що допустили помилку. Ми проаналізували ситуацію, але відповідно до вимог УЄФА, судді не повинні коментувати власні рішення на публіці. У нас дуже невдячна професія, адже ми можемо прийняти 199 правильних рішень, але одна помилка може виявитись фатальною.

Мені важко перенести те, що сталось, адже я знаю, скільки людей вірило в нас. Але не можна змінити те, що вже відбулось. Ми вимушені повернутися додому і повинні визнати, що ми закінчили чемпіонат Європи не так, як планували, оскільки допустили велику помилку. Тим не менш, я впевнений, що всі члени моєї команди винесуть урок з цієї невдачі, і в наступному сезоні ми зможемо довести, що все ще залишаємось в авангарді світового суддівства, - цитує Кашшаї офіційний сайт Угорської футбольної федерації.
 
BruhanovДата: П`ятниця, 22.06.2012, 16:16 | Повідомлення # 105
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Угорський арбітр Віктор Кашшаї визнав, що очолювана ним бригада арбітрів допустила помилку, не зарахувавши гол Марко Девіча в матчі Англія-Україна.


З ким не говорив на цю тему, думка одна у всіх: до одного місця його вибачення. Хотів би розібратися в епізоді, то зупинив би гру, проконсультувався з боковим, із тим, що за воротами, прийняв би об’єктивне рішення.

А тепер нам його слова — це все-одно, що вибачення вбивці в залі суду!
 
adeyДата: Субота, 23.06.2012, 01:36 | Повідомлення # 106
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
вже пережували той епізод.

гол, на жаль, не зарахували.
заради справедливості - його взагалі могло не бути, адже Мілевський під час пасу з нашої половини поля перебував у метровому офсайді.

цього голу все-одно б не вистачило. як можна забити ще, якщо майже всі удари по горобцям.
 
shvedДата: Субота, 23.06.2012, 01:54 | Повідомлення # 107
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (adey)
цього голу все-одно б не вистачило. як можна забити ще, якщо майже всі удари по горобцям.

Мріяти ніхто не забороняє, але при такій грі яку показувала наша збірна все могло бути. І гол був би додатковим енергетиком!
 
adeyДата: Неділя, 24.06.2012, 00:41 | Повідомлення # 108
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
гол був би додатковим енергетиком!


і пофіг, що був офсайд? то треба було Девічу рукою добивати.
 
GRADДата: Неділя, 24.06.2012, 12:47 | Повідомлення # 109
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
А в продонецьких просто параноя якась. Вчора по НТКУ виступав донецький козачок Метревелі. Коли вся Україна об'єднась навколо однієї команди (наваіть пенісов), він відпрацьовує свої гроші. Далі пряма мова.

Я взагалі не розуію, як такі типи у нас на НТКУ щось коментують, і хто його поставив віце-президентом НТКУ? Коли ця ганебна для України влада піде? Соромно, за нас з вами соромно. angry Можна у Донецьку бути двірником а у Києві мером sad
 
FeniksДата: Неділя, 01.07.2012, 22:23 | Повідомлення # 110
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 57
Репутація: 5
Зауваження: 0%
Статус:
Всех поздравляю с ФИНАЛОМ ЕВРО-2012! Болею за Италию!
 
AndreyДата: Понеділок, 02.07.2012, 02:08 | Повідомлення # 111
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Еххх...ну вот і закінчилось Евро... sad

Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
GRADДата: Понеділок, 02.07.2012, 12:30 | Повідомлення # 112
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Feniks)
Всех поздравляю с ФИНАЛОМ ЕВРО-2012! Болею за Италию!

Теж вболівав за італійців але їх просто не вистачило саме на фінал, який цілком перетворився на бенефіс однієї команди- Іспанії. Всіх хто вболівав за іспанців вітаю.
 
shvedДата: Понеділок, 02.07.2012, 17:52 | Повідомлення # 113
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Feniks)
Всех поздравляю с ФИНАЛОМ ЕВРО-2012! Болею за Италию!

Я теж вболіва у фіналі за Італію. Але як такого вболівання у мене так не вийшло. Іспанці черговий раз показали, хто є хто у європейському футболі.
 
alexxДата: Понеділок, 02.07.2012, 19:57 | Повідомлення # 114
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Нам повезло - мы можем наслаждаться игрой великой команды и её "золотого" поколения... Равных испанцам нету... То же можно сказать и о "Барсе" с "Реалом"...
 
shvedДата: Понеділок, 02.07.2012, 20:41 | Повідомлення # 115
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Наше ЄВРО


 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » ЄВРО-2012 (Обговорюємо все, що має відношення до ЄВРО-2012)
  • Сторінка 6 з 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net