<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2011
Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2011
RytansДата: Понеділок, 11.04.2011, 07:54 | Повідомлення # 61
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:

МАЛЬТА огодосила , що в неділю відбудеться відкриття футбольного сезону матчем з ДСШОР ( м.Житомир ).

Початок в 14-30 .

Хто може додати щось ? cool

 
zvyagel750Дата: Понеділок, 11.04.2011, 10:55 | Повідомлення # 62
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
Хто може додати щось ?

Також чув цю інформацію але тільки час незнаю


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
КРБКДата: Вівторок, 12.04.2011, 09:13 | Повідомлення # 63
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Rytans)
МАЛЬТА огодосила , що в неділю відбудеться відкриття футбольного сезону матчем з ДСШОР ( м.Житомир ). Початок в 14-30 . Хто може додати щось ?

Так і є відкриття о 14.30, матч розпочнеться о 15.00.
 
zorya-enerqiyaДата: Неділя, 17.04.2011, 19:15 | Повідомлення # 64
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Кубок Житомирщини ФК Чуднів 1:2 ФК Зоря-Енергія

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
shvedДата: Неділя, 17.04.2011, 19:50 | Повідомлення # 65
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Кубок Житомирщини 2011
1/8 фіналу
М'ясокомбінат (Бердичівський р-н) - Будівельник (Малинський р-н) 0:2 перша гра 1:2
ФК Черняхів - Титан (Іршанськ) 2:1 перша гра 0:1
Металург-2 (Малин) - Ветерани Полісся (Житомир) 1:1 перша гра 0:3
ФК Кодня (Житомирський р-н) - Арсенал (Бердичівський р-н) +:- перша гра 1:1
ФК Лугини - Шахтар (Коростишів) 1:0 (це перша гра)
1/4 фіналу
ГазМяс (Житомир) - Авангард (Довбиш) 3:2

http://zvyagel750.at.ua/index/0-53

 
RytansДата: Неділя, 17.04.2011, 21:20 | Повідомлення # 66
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Так і є відкриття о 14.30, матч розпочнеться о 15.00.

Рахунок 7 : 1 .

cool

 
alexxДата: Неділя, 17.04.2011, 23:17 | Повідомлення # 67
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Немного о сегодняшнем матче со СДЮШОРом.
1. То, что "Авангард" выиграет (и сделает это с крупным счётом) было видно ещё во время открытия сезона, когда даже невооружённым взглядом была видна разница в настрое команд. Новоградцы - рослые, крепкие, уверенные взгляды и чуство того, что сегодня именно их день. Ну и гости...... Команда детей.... Волнующихся, нервничающих, смотрящих на всё происходящее запуганными глазами, при этом не имея за спиной опыта участвия в подобных соревнованиях. Похоже, что такое количество болельщиков их явно смущало... И фото с Литвиным - это то, за чем они приехали в Новоград))
2. Главное событие - присутствие главы нашей славной Рады. Ему даже сектор целый выделили, запретив передвигаться вдоль поля возле этого сектора болельщикам. Первые минут пять-десять начала матча все теле- и фотокамеры были направлены не на поле, а на Литвина. Кому этот футбол был из журналистов нужен????
 
ДжонДата: Неділя, 17.04.2011, 23:28 | Повідомлення # 68
Фанат
Повідомлення: 105
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
alexx пише: "Главное событие - присутствие главы нашей славной Рады. Ему даже сектор целый выделили, запретив передвигаться вдоль поля возле этого сектора болельщикам."
Треба було зовсім вболівальників на стадіон не пускати, щоб славному голові було комфортно стпостерігати за матчем. Маразм, б...! angry


Don't stop hooligans!
 
alexxДата: Неділя, 17.04.2011, 23:57 | Повідомлення # 69
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
3. Месторасположение Литвина легко можно было определить по толпе. которая его окружала и преследовала на каждом шагу. Подлабузников ой как много!!)) Все стараются на глаза попасться Владимиру Михайловичу...))
4. "Авангард" сыграл уверенно и на класе разобрался с соперником, без абсолютно какого-либо напряга. По крайней мере так показалось с трибун... Соперник не смог ничего противоставить кроме нескольких контратак. Практически все силовые единоборства, забеги, подборы выигрывались хозяевами. Показалось, что молодёжь с Житомира носилась по полю со страхом в глазах перед противником....

И последнее..... Снова о наболевшем..... Выражу исключительно своё мнение. Присутствие Литвина на матче фактически наглядно показало, чью федерацию поддерживает власть. Не думаю, что он (Литвин) просто заехал посмотреть футбол команды с Новограда. Наверняка знал всю ситуацию в области и осмыслено пошёл на этот шаг.
Хорошо ещё, что хоть ВВГ кто-то вспомнил из выступающих...... А то как-то нехорошо получилось бы..... А вобще - пир во время..... сам даже не знаю какое слово вставить. Четыре года никто никому не помогал, четыре года ВВГ практически один тянул "Звягель", четыре года никто не приезжал из особо ВИП гостей.... И тут столько всего сразу - и подарки, и внимание, и возьмите праздник футбола..... Для рядового болельщика - это, наверное, только плюс... Но только не для тех, кто сознательно болел за "Звягель 750" и знает всю подноготную этой неприятной ситуации....

Повідомлення змінив alexx - Неділя, 17.04.2011, 23:39
 
КРБКДата: Понеділок, 18.04.2011, 01:10 | Повідомлення # 70
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Алексе я з тобою не згоден. Після останнього приїзду голови ВР він пообіцяв що обов"язково відвідає матч команди Н-В.Це було ще до подій навколо федерацій і нашої команди. Згадай привітання на честь чемпіонів і банкету. Ось випала така нагода. ВМ приїхав, привіз подарунки команді і місту, пообіцяв підтримку. З якими подіями це можна порівнювати. Свого часу Звягелю Литвини теж привозили подарунки, де вони?. З приводу хто-де сидів, ну це взагалі смішно. Як це ти собі уявляєш коли біля голови ВР сидить якийсь нетверезий Кузьмич happy . По поводу влади і федерацій також абсурд. Ти бачив в якій формі грав Авангард? Команду Звягель розвалив не Литвин і не влада. wink

Додано (18.04.2011, 00:10)
---------------------------------------------

Quote (Джон)
Треба було зовсім вболівальників на стадіон не пускати, щоб славному голові було комфортно стпостерігати за матчем. Маразм, б...!

Вам зависникам і абивкуситиболючіше там взагалі не місце. angry
 
david20061Дата: Понеділок, 18.04.2011, 03:11 | Повідомлення # 71
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Был я на матче. Ну что могу сказать: игра выдалась на славу. Авангарду все удавалось. Играли как хотели: легко, в одно касание, на красоту и в удовольствие (прям как Барса во многих своих матчах). Да и голы забивались легко и непринужденно...

В общем, матч вышел на славу.

Но было что-то не то, не те чувства пребывания на матче и не та радость от забитых ребятами голов... Все-таки это не то... Это не "Звягель-750".

Первое, что сразу меня резануло, так это то, что я услышал придя на стадион. Я опоздал. Я не летел на него, как это было раньше. А просто пришел чтобы отдохнуть и посмотреть красивый футбол (а ребята играющие за Звягель это умеют). Так вот, как только я зашел, я сразу же услышал с фан-трибуны: "только Авангард". И меня сразу перекосило... Ведь еще каких-то пол года тому эта же трибуна, эти же ребята кричали: "со Звягелем в сердце, с ним на всегда"!!! (не дословно... важна суть). И все-таки это как-то не правильно получается... не честно... Я не кого не критикую, никого не осуждаю, каждый поступает так, как решил в своем сердце, это просто мое личное мнение.

И только присутствуя на матче я понял, что "Звягель-750" - это не бренд, как его многие здесь называли. Это колоссальные усилия, которые прикладывал ВВГ. Я не его защитник. Более того, мне он не симпатизирует. Мне не нравятся его человеческие качества, его отношения к другим, но я не могу не уважать его усилия вложенные в Новоградский футбол. Вы говорите: мы болеем за команду, за ребят, а не за бренд. Но подождите, где взялась эта команда? Откуда она появилась? Кто ее на протяжении лет бережно собирал? Не было бы Звягель-750 - не было бы и команды... Не было бы ВВГ - не было бы и Звягель-750. Не было бы ВВГ и Звягель-750 - не было бы у нас с вами вообще никакого футбола. До ВВГ, до Звягеля-750 футбол в нашем городе вообще нафиг никому не нужен был. Но когда ВВГ создал команду. Когда он бережно ее взрастил. Когда он привел на стадион людей (вспомните как он старался - програмки, булочки. мороженное). Когда он приучил нас к шоу на футбольном поле создаваемым нашими парнями. Когда футбол появляться на футболе и поддерживать футбол стало популярно, тогда власть вдруг заинтересовалась тем, чтобы поддерживать команду, но без ВВГ...

"Звягель-750" - это команда!!! Это то, что собиралось по крупицам!!! Это то, что росло вместе с нами!!! Это то, без чего был бы не возможен тот праздник, который сегодня вы видели на стадионе!!! И создатель "Звягель-750" - ВВГ!!!

Я полностью понимаю игроков, но я не понимаю тех, кто говорит: "Звягель-750" - это бренд!!!

Додано (18.04.2011, 02:11)
---------------------------------------------

Quote (alexx)
2. Главное событие - присутствие главы нашей славной Рады. Ему даже сектор целый выделили, запретив передвигаться вдоль поля возле этого сектора болельщикам.

А эта показуха вообще меня убила... Раньше у нас на матче присутствовал один милиционер (иногда с напарником и собакой) и изредка карета скорой помощи. А сегодня как на подбор... Регулировщики на всех подъездах к стадиону, две кареты скорой помощи, весь стадион милиции, пожарники и даже саперы саперы!!! Приезжали бы к нам гости из ВР на каждый матч!!! :)

 
yaremaДата: Понеділок, 18.04.2011, 10:21 | Повідомлення # 72
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Хто-то может выложить состав команды, и авторов забитых мячей?

yarema
 
shvedДата: Понеділок, 18.04.2011, 11:08 | Повідомлення # 73
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (yarema)
Хто-то может выложить состав команды, и авторов забитых мячей?

Горбаченко відзначився двічі, здається Женя Рябчук теж двічі, Осарчук, Носарєв...
ще одне прізвище не зап'ятав.

david20061, Я згоден з кожним твоїм словом. Особливо взяло за душу...

Quote (david20061)
"Звягель-750" - это команда!!! Это то, что собиралось по крупицам!!! Это то, что росло вместе с нами!!! Это то, без чего был бы не возможен тот праздник, который сегодня вы видели на стадионе!!! И создатель "Звягель-750" - ВВГ!!!

Ось тому мені серце і болить. Чотири роки вирощували, а коли достигло знайшлися люди які вирішили цим скористатись.
Чудово пам'ятаю перший сезон Звягеля-750. Програвали усім в області (але в основному в один м'яч), грали на розваленому стадіоні. З сотнею вболівальників на руїнах.
А зараз? Красота. Є команда, яку не то що в області не можу обіграти, а й і Україні. Затишний стадіон, тисячі вболівальників.
Це все здобуто лише за чотири роки!
 
КРБКДата: Понеділок, 18.04.2011, 12:33 | Повідомлення # 74
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (yarema)
Хто-то может выложить состав команды, и авторов забитых мячей

М.Дубров, І.Носарєв, Р.Сизоненко, І.Ковальчук, А.Диняк, О.Унтілов, Д.Лободін, Є.Рябчук, П.Осарчук, Р.Весельський, Д.Горбаченко.
На заміну виходили: Б.Пастернак, Д.Расулов, О.Загривий, О.Войтович, М.Войтович.
Вчорашня гра мені нагадала початок зародження фан-руху. Неорганізованість у всьому. Аж нерви нападали. Так згоден з тобою Швед і з тобою Давід але не в усьому. Ніхто нічиїх заслуг не мінусує. До справи потрібно підходити об"єктивно. Команду створено і команду розвалено. І в усіх наших трофеях окрім позитиву був і негатив. Коли ти сидиш на стадіоні і бачиш тільки перепетіїї на футбольному полі все здається в рожевих тонах. А темну сторону не всі знають. Щоправда газетні статті винесли на широкий загал проблеми команди.
І ініціатором цього були саме гравці а не влада. Так що давайте в цьому питанні поставимо крапку. Загривий першим висловив бажання зберегти саме Звягель-750, але гравці категорично виступили проти цього варіанту. Моя позиція така, команда залишилася, вона потребує підтримки, сидіти і наблюдати тихенько я не буду. Гравці радіють успіху , ми радіємо за них. Який сенс сидіти і згадувуати те що не повернути. Просто включіть ДДТ "Это все" а далі, ті ж самі педалі , вже пройдені далі, знайомі трофеї для нашої тім biggrin До всього потрібно звикнути. І будемо робити це по новому. А ще забув, один м"яч забив Д.Лободін.


Повідомлення змінив КРБК - Понеділок, 18.04.2011, 12:43
 
shvedДата: Понеділок, 18.04.2011, 13:33 | Повідомлення # 75
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
Який сенс сидіти і згадувуати те що не повернути.

Тут ти не правий!
ФК "Звягель-750" не припинив своє існування! Просто склалися такі обставини.
"Звягель" вже міг би зараз грати, але ВВГ боїться перейти дорогу Володимиру Литвину (відверто то я не розумію у чому це може проявитися).
Дійсно, можливо цього року вболівальникі не побачать у дії ФК "Звягель", але це не означає, що футбольний клуб зникає.
Прикладом може бути ФК "Металург" (Малин), який минулорічний чемпіонат пропустив, а вже цього року з новими силами будуть намагатись відродити свою історію.
А загалом хочу погодитись з Джоном, який на форумі сайту ФК "Бердичів", здається ще зимою написав, що з 2006 року чемпіони області у наступному сезоні ледь зводили кінці з кінцями. (Джон, якщо можеш дай посилання на цей коментар, мені невдалося його відшукати).
І ще...
Якщо є, що згадувати, то чому від цього треба відмолятися?
 
alexxДата: Понеділок, 18.04.2011, 18:41 | Повідомлення # 76
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Алексе я з тобою не згоден. Після останнього приїзду голови ВР він пообіцяв що обов"язково відвідає матч команди Н-В.Це було ще до подій навколо федерацій і нашої команди. Згадай привітання на честь чемпіонів і банкету. Ось випала така нагода. ВМ приїхав, привіз подарунки команді і місту, пообіцяв підтримку. З якими подіями це можна порівнювати. Свого часу Звягелю Литвини теж привозили подарунки, де вони?.

Юра, ты хочешь видеть именно то, что ты хочешь.... На самом деле он обещал приехать уже, наверное, все четыре года. Но почему-то приехал именно сейчас, именно на открытие сезона имени Опанащука. Почему же открытие сезона имени Коцюбко не посетил Литвин? Почему в матче с Газмясом не было таких торжеств??? Ну а если уже конкретно придраться к словам..... то Литвин обещал посетить матч с участием "Звягель 750", а не "Авангард".

Quote (КРБК)
Ти бачив в якій формі грав Авангард? Команду Звягель розвалив не Литвин і не влада.

Мне зелёные цвета нравятся больше....)) А вот по поводу развала команды, то не противоречь сам себе. Ты сам прекрасно знаешь всю ситуацию, и из-за чего вся эта заварушка началась... Да что ты говоришь!!!!!!!! Ты ведь сам голосовал за Коцюбко, вместе с ВВГ. Всего-то три месяца назад..... Ещё раз повторяю - ты хочешь видеть всё именно так, как ты хочешь.......

Quote (david20061)
Первое, что сразу меня резануло, так это то, что я услышал придя на стадион. Я опоздал. Я не летел на него, как это было раньше. А просто пришел чтобы отдохнуть и посмотреть красивый футбол (а ребята играющие за Звягель это умеют). Так вот, как только я зашел, я сразу же услышал с фан-трибуны: "только Авангард". И меня сразу перекосило... Ведь еще каких-то пол года тому эта же трибуна, эти же ребята кричали: "со Звягелем в сердце, с ним на всегда"!!! (не дословно... важна суть). И все-таки это как-то не правильно получается... не честно... Я не кого не критикую, никого не осуждаю, каждый поступает так, как решил в своем сердце, это просто мое личное мнение.

100%. Или фан-сектор уже не будет кричать "Только "Звягель!" никогда??????? А вдруг завтра возродится опять "Звягель" и снова игроки оденут зелёные футболки??

Юра, ты только не подумай, что мы с тобой по разные стороны барикад. Я не перестаю болеть за новоградский футбол.... и вместе мы выпьем ещё не один десяток литров пива... и не только в Новограде.... и не только на матчах "Динамо"..... КРБК - настоящий патриот своего дела и своего города.... У него надо ещё поучиться самоотдаче и умению идти к цели. Просто в даном конкретном случае у нас мнения разделились.....

И напоследок хочу коснуться темы некоторых наших доморощенных журналистов..... Меня поймут те, кто в курсе..... Не так давно в одном из не самых популярных изданий Новограда вышла статья о ВВГ. Сам не читал, но наслышан ещё как..... Одна журналистка (по словам читавших) облила грязью этого человека - человека, который поднял новоградский футбол на тот уровень, который есть на сегодня. Как же она быстро забыла то, что ей ВВГ сделал!!?? А ведь ещё недавно подымала тосты, говорила слова благодарности и просто клялась в любви к ВВГ (образно - к моим словам просьба не придираться).... Или забыла, сколько раз на матчи сьездила вместе с командой??? Небось в редакции командировочные не оплачивали......... Это я ещё раз об изменчивости человеческой натуры....

 
AndreyДата: Понеділок, 18.04.2011, 19:04 | Повідомлення # 77
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
з david20061, shved, alexx, згоден на 100%% но це не означає що не буду відвідувати матчі "Авангарду",але всетаки Звягель 750 и зелёная форма больше до души!!!!!!!!!!!

Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
shvedДата: Понеділок, 18.04.2011, 19:26 | Повідомлення # 78
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Andrey, матчі Авангарда будуть відвідувати усі. І щиро вболівати на стадіоні, адже вони представляють наше місто.
Чим більше буде проходити часу, тим більше почнуть стихати пристрасті навколо цієї ситуації. Матчі, турнірни таблиці, набрані очки, додадуть переживання за Авангард, але такого єднання як було минулого року мені здається вже не буде. sad

Після закінчення матчу Авангард - СДЮШОР, на стадіоні зазвучала пісня Анатолія Повторейка "Звягель - Чемпіон" і від цього на душі ще більш боляче стало. Як важко щось зробити і як швидко можна розвалити те, на що пішли роки... sad

Трохи дивуюсь тактичному ходу Володимира Литвина. Я чітко розумію, що за рік відбудуться Парламенські вибори і така турбота до новоградволинського футболу вигідна обом сторонам, але якщо Ви взялися за місцевий футбол, то навіщо ідти тієюж доріжкою, що Гордійчук? Впевнений, що Литвин як ніхто інший міг би посприяти, аби команда отримала статус професіоналів (щоправда більш розумне рішення буде це зробити в наступному році).

 
shvedДата: Понеділок, 18.04.2011, 19:39 | Повідомлення # 79
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
17 квітня 2011 року у Новограді-Волинському відбулося урочисте відкриття футбольного сезону 2011 року.

В урочистостях взяли участь Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко, командувач військ Південного оперативного командування, депутат Житомирської обласної ради Петро Литвин, народний депутат України Микола Рудченко.

За сприяння Володимира Литвина новоград-волинська футбольна команда «Авангард» одержала чотири комплекти футбольної форми та трактор-косилку «Вікінг» для підтримання у належному стані спортивної бази міста. Крім того, Володимир Литвин подарував машину швидкої допомоги для міськрайТМО, а також два інвалідних візки.

Виступаючи на святі, Микола Олещенко передав всім присутнім вітання від голови облдержадміністрації Сергія Рижука. Перший заступник голови облдержадміністрації звернувся зі словами вдячності до Голови Верховної Ради Володимира Литвина, наголосивши, що він дуже допомагає місту і району. Так, за його сприяння у цьому році на розвиток Новоград-Волинського і чотирьох прилеглих районів виділено 46 млн. грн. Микола Олещенко висловив сподівання, що Володимир Литвин допомагатиме землякам і надалі. А спортсменам він побажав, щоб перемогла найсильніша команда.

Відбулася гра 1/16 фіналу Житомирщини між футбольними командами «Авангард» (Новоград-Волинський) та ДЮСШОР (Житомир), які виборювали обласний кубок та приз газети «Житомирщина». Матч закінчився рахунком 7:1 на користь команди «Авангард».

Джерело: Рупор Житомира

 
RytansДата: Понеділок, 18.04.2011, 23:30 | Повідомлення # 80
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
"Авангард" сыграл уверенно и на класе разобрался с соперником, без абсолютно какого-либо напряга.

Quote (alexx)
. Главное событие - присутствие главы нашей славной Рады

Я уявляю які були б відгуки про матч , якщо б не помінялась назва команди !!!
І команду вознесли до небес і гостям кланялись би до землі... happy happy
І другу лігу згадали б !!!

А так ... все без емоцій ..

Quote (david20061)
Не было бы ВВГ и Звягель-750 - не было бы у нас с вами вообще никакого футбола. До ВВГ, до Звягеля-750 футбол в нашем городе вообще нафиг никому не нужен

Не было б давнишнего Авангарда - не было б и Звягеля .
Кто-то и когда-то должен был это сделать.
Жаль , что мы не знаем истинной причины перехода игроков - может мы бы счас все восприняли по другому .

Я ,как и многие, привык к другому цвету формы . Воскресная явно не шла этим футболистам. cool

 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2011
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net