<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2011
Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2011
fcbbДата: Понеділок, 06.06.2011, 22:57 | Повідомлення # 261
Vip-вболівальник
Повідомлення: 78
Репутація: 10
Зауваження: 0%
Статус:
Тільки переможець Кубка області може грати у попередньому раунді Кубку України, а фіналіст не може грати в Кубку України. Читайте уважно документи.

"БЕРДИЧІВ СПОРТИВНИЙ"
http://fcberdychiv.pp.net.ua/
 
slemДата: Понеділок, 06.06.2011, 23:52 | Повідомлення # 262
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
А де знаходиться сам Кубок? В Коцюбка схоже немає, фото з стадіону.
 
rozdumДата: Вівторок, 07.06.2011, 04:47 | Повідомлення # 263
Vip-вболівальник
Повідомлення: 72
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Більше неї ніхто в області про футбол не пише!

Проблема в тому, що "20хвилин" - це суто житомирська міська газета. Тому ми й пишемо (вірніш від нас вимагають) всі новини прив'язувати до Житомира. А кубок же обласний. А в області в нас лише декілька обласних же газет - Житомирщина, Ехо і ніби Субота ще. Так що у Коцюбко вибір був не надто великий насправді)
Кстать, ще досі не визначили, де саме буде фінал Ехівський. Розглядають поки стадіони Малину, Коростеня і Новограду. Як на мене, убло б класно, щоб це було все все таки 19, а не 18-го)


журналіст, фотокореспондент, фотограф
 
shvedДата: Вівторок, 07.06.2011, 10:53 | Повідомлення # 264
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (slem)
А де знаходиться сам Кубок? В Коцюбка схоже немає, фото з стадіону.

Кубок знаходиться у Коцюбка!!!

Quote (rozdum)
Кстать, ще досі не визначили, де саме буде фінал Ехівський. Розглядають поки стадіони Малину, Коростеня і Новограду. Як на мене, убло б класно, щоб це було все все таки 19, а не 18-го)

Наш мер дав згоду на проведення фіналу Кубка області у Новограді-Волинському 19 червня (вчора відбулася телефона розмова між Коцюбком та Загривим), але насторожили його слова: "Зверніться до Гамми, та домовтеся з ним". Знаючи яке відношення Гамми до ЖОФФ Коцюбка, боюся уявити, що він може залишити місто без фінала. cool
 
shvedДата: Вівторок, 07.06.2011, 22:21 | Повідомлення # 265
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (shved)
Наш мер дав згоду на проведення фіналу Кубка області у Новограді-Волинському 19 червня (вчора відбулася телефона розмова між Коцюбком та Загривим), але насторожили його слова: "Зверніться до Гамми, та домовтеся з ним". Знаючи яке відношення Гамми до ЖОФФ Коцюбка, боюся уявити, що він може залишити місто без фінала.

Продовження... biggrin
Сьогодні Гамма дізнався, що фінал Кубка області (Коцюбка), планують провести у Новограді. Здогадайтесь, що він зробив?.. smile
Подзвонив до Опанащука і запропонував провести фінал його кубка у Новограді!
Як кажуть у народі: "Під лежачий камінь вода не тече".
Гамма починає футбольним господарством перейматися happy
 
alexxДата: Середа, 08.06.2011, 00:25 | Повідомлення # 266
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Круто!!!!!!! Два финала кубка области в одном городе!!)))))) Предлагаю в один день. Чтоб наверняка праздник удался)))))))))))
 
zvyagel750Дата: Середа, 08.06.2011, 10:10 | Повідомлення # 267
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
Предлагаю в один день.

ага и в одно время wink


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
Lampard1Дата: Середа, 08.06.2011, 13:12 | Повідомлення # 268
Вболівальник
Повідомлення: 34
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
і не в одному з них Авангард не грає sad

Lampard1
 
КРБКДата: Середа, 08.06.2011, 16:09 | Повідомлення # 269
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Lampard1)
і не в одному з них Авангард не грає

Не сумуй, все у нас ще попереду wink
 
david20061Дата: Середа, 08.06.2011, 23:36 | Повідомлення # 270
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Не сумуй, все у нас ще попереду


Хотелось бы верить, но очень сомневаюсь...
 
RytansДата: Четвер, 09.06.2011, 07:22 | Повідомлення # 271
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (david20061)
Хотелось бы верить, но очень сомневаюсь...


Но в прошлых годах ты же верил в этих ребят !!!
 
shvedДата: П`ятниця, 10.06.2011, 22:20 | Повідомлення # 272
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (shved)
Я, запропонував ЖОФФ провести фінал у Новоград-Волинському. Не буду розказувати які я наводив аргументи, але на мою пропозицію погодилися у ЖОФФ.

Нажаль моя ідея зазнала фіаско. sad
Вчора Загривий отримав офіційного листа від ЖОФФ з проханням надати 19 червня стадіон для проведення фінального матчу Кубка області.
Сьогодні у міськвиконкомі відбулося зібрання з цього приводу. Ця звістка шокувала нашого головного спортсмена міста, В.Гамму. Він так намагався переконати мера, що цей фінал не потрібен нашим вболівальникам, що аж піна з рота почала проступати. Головний аргумент навів, що через цей фінал у нього (Гамми), можуть бути «сексуальні відношення» з губернатором.
Підтримав свого товариша і президент «Авангарду», В.Гриценко. Він також був не задоволеним, що на його організацію впаде тягар підготовки поля (постригти газон і нанесення розмітки). Але для чого спікер Верховної Ради В.М.Литвин подарував косарку? Для кого функціонує стадіон «Авангард»? Якщо для жителів нашого міста, то будь ласка працюйте для цих людей.
Для усіх міст Європи престижно прийняти фінальні поєдинки різних змагань. Чиновники борються, аби вибороти таке право. У нашому випадку чиновникам все прийшло готове в руки, але і з цим вони не змогли впоратись. Соромно та прикро.

Саме зусилля цих людей привело до занепаду місцевого футболу. Лише за півроку їм вдалося з лідера обласного футболу наше місто перетворити в аутсайдера. Дякуємо вам за це…
 
alexxДата: П`ятниця, 10.06.2011, 22:54 | Повідомлення # 273
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Гамма... Гриценко... Где-то я уже эти фамилии слышал......... Аааааа! Вспомнил!!! Это ж они развалили "Звягель", по-моему! Верно??? Один - далёкий от футбола, как Лёня Черновецкий от киевлян, второй - клялся в любви к "Звягелю" и ВВГ, а потом внезапно заболел болезнью сверхсправедливости и начал обливать ВВГ грязью... Ну что ж, господа. Вы пока что "на коне". Один, сутки бывши отстранённым от обязанностей, всё же остался при своей должности. Второй теперь целый президент целого футбольного клуба! Ого, какие шышки! Ну или как там должность называется не знаю... Ну, короче, босс команды "Авангард". Спасибо вам, уважаемые за 1:8, 0:5, 0:2...... Надо было Литвина приглашать на матч с "Арсеналом". Только не забывайте, уважаемые господа, кто ваш основной работодатель. Не забывайте, кто платит вам деньги, которые вы регулярно получаете за ваши должности. Это я!!! Это мои налоги вы сьедаете, подстилаясь под власть. Это вы мне должны угождать - не власти. И таким же как я болельщикам, которые ежемесячно отдают часть своей зарплаты и заработка на ваше содержание. Именно для меня, для нас вы должны и костьми ложиться, чтоб матч провести какой-то интерестный, и не лениться разметочку пойти нанести на поле. Или "Авангард" стал уже ООО и Гриценко там считает от этого прибыли???? Да, по-моему, после того, как ВВГ был послан его практически "правой рукой", то вы же живёте на мои и наши налоги. И мне пофиг под каким флагом проводится турнир. Я хочу, чтоб вы просто подарили праздник болельщикам и жителям города. Да хоть финал кубка Зимбабве!!! Слабо???????????

Додано (10.06.2011, 21:54)
---------------------------------------------

Quote (shved)
Нажаль моя ідея зазнала фіаско.

Шведу - отдельное спасибо за то, что, в отличии от некоторых, проявляет разумную инициативу, продвигая и делая футбол доступным в регионах...
 
RytansДата: П`ятниця, 10.06.2011, 23:23 | Повідомлення # 274
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
19 червня стадіон для проведення фінального матчу Кубка області.


Кубок Коцюбка ?
 
alexxДата: П`ятниця, 10.06.2011, 23:27 | Повідомлення # 275
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
Кубок Коцюбка ?

Да.
 
RytansДата: Субота, 11.06.2011, 00:02 | Повідомлення # 276
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Сьогодні у міськвиконкомі відбулося зібрання з цього приводу. Ця звістка шокувала нашого головного спортсмена міста, В.Гамму. Він так намагався переконати мера, що цей фінал не потрібен нашим вболівальникам, що аж піна з рота почала проступати


Ти був там присутнім ? Чи знаєш це зі слів ?

Додано (10.06.2011, 23:02)
---------------------------------------------
А з судом між Федераціями комусь щось відомо ??? cool

 
shvedДата: Субота, 11.06.2011, 00:06 | Повідомлення # 277
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Rytans)
Ти був там присутнім ? Чи знаєш це зі слів ?

Напревеликий жаль я не є чиновник, або лице яке має якесь відношення до спорту, щоб бути там присутнім. Вони це вирішили індивідуально.
 
RytansДата: Субота, 11.06.2011, 00:18 | Повідомлення # 278
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Напревеликий жаль я не є чиновник, або лице яке має якесь відношення до спорту, щоб бути там присутнім


А шкода .....
 
AndreyДата: Субота, 11.06.2011, 10:51 | Повідомлення # 279
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Саме зусилля цих людей привело до занепаду місцевого футболу. Лише за півроку їм вдалося з лідера обласного футболу наше місто перетворити в аутсайдера. Дякуємо вам за це…

Дуже велика вам за це подяка..... Гамми... Гриценко... !!!!!!!!! cry Так треба вміти робити wink

Так Авангард буде в Чемпіонаті області????? Чи 4 домашніх гри на аматори і більше Новоград в цьому сезоні не побачить футболу....... sad


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua


Повідомлення змінив Andrey - Субота, 11.06.2011, 11:55
 
shvedДата: Субота, 11.06.2011, 14:54 | Повідомлення # 280
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Чемпіонат Житомирщини (Коцюбко)
Металург (Малин) - Легіон (Житомир) 1:3
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2011
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net