<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Міжсезоння (Все, що стосується підготовки команд до наступного сезону)
Міжсезоння
shvedДата: Середа, 16.12.2009, 15:55 | Повідомлення # 61
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
ФК "Бердичів" переміг на виїзді у товариській грі ФК "Арсенал" Біла Церква з рахунком 5-2. Дубль на рахунку "новачка" бердичівлян, по одному голу на рахунку Андрія Романюка, Дмитра Вакули та Артема Мкртчяна. Цікавий той факт, що у складі ФК "Бердичів" грали Віталій Лобанчук, Анатолій Доманський, Андрій Черниш. Також були майже всі гравці ФК "Бердичів" цього сезону за виключенням Ярославів - Блоцького та Грабця. На грі був присутній кандидат на посаду Директора команди Ігор Зеленцов.

Джерело

 
КРБКДата: Понеділок, 04.01.2010, 19:04 | Повідомлення # 62
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Звягель -750 розпочав підготовку до нового сезону із занять в залі та басейні.Поки що тренування обмежуються квадратами і футболом (розбиття на дві команди).Відвідуваність невелика.Існує невизначеність багатьох гравців.
 
mix@Дата: Вівторок, 05.01.2010, 19:38 | Повідомлення # 63
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Зарано для початку предсезонки. До чемпа 3 повних місяці. до того часу можна зненавидіти футбол
 
КРБКДата: П`ятниця, 08.01.2010, 13:18 | Повідомлення # 64
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Я так не думаю.Хлопці скучили за грою.А в двосторонках молоді хочеться обіграти ветеранів.Хоча характер цих ігор дружній,емоції на полі зашкалюють.
 
shvedДата: П`ятниця, 08.01.2010, 14:31 | Повідомлення # 65
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
А би ці емоції без травм обходилися. КРБК, яки плани у нашого капітана на цей сезон? Продовжить вести до перемог рідний "Звягель"?
 
КРБКДата: Вівторок, 12.01.2010, 13:49 | Повідомлення # 66
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Ще перемовин з ВВГ він не вів.По поводу роботи питання також ще відкрите,потрібен ще час.Він ще не визначився.Звісно було б краще зберегти той самий склад.І з тим самим капітаном.Ми були б досвідченіші і організованіші.Це я про команду і вболівальників.Доречі,захвати мені на недільний базар версію наших роз (шаликів).За час який ще є до сезону потрібно з ними визначитись і зробити.

Додано (12.01.2010, 12:49)
---------------------------------------------
Сьогодні зустрів людину близьку до справ футбольних команди Звягель.(Тарас),який повідомив що існує попередня домовленість з заводом Церсаніт щодо часткового фінансування команди.А на наступний сезон можливе цілковите забезпечення і управління командою.

 
shvedДата: Вівторок, 12.01.2010, 14:40 | Повідомлення # 67
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
Сьогодні зустрів людину близьку до справ футбольних команди Звягель (Тарас), який повідомив, що існує попередня домовленість з заводом Церсаніт, що до часткового фінансування команди. А на наступний сезон можливе цілковите забезпечення і управління командою.

Ось це дуже добре. Думаю, що такі новини додадуть оптимізму самим гравцям, особливо тим хто ще визначився чи продовжувати свої виступи за ФК "Звягель-750".
Тільки постає питання: Як ці кошти будуть надходити до команди? Якщо через ВВ, заборгованість знову на нас чекає на прикінці сезону! Але іншого варіанту (поки), я не бачу.
 
mix@Дата: Вівторок, 12.01.2010, 17:05 | Повідомлення # 68
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Як ці кошти будуть надходити до команди?

є один дієвий варіант. В кожен цех на Церсаніті ввести посаду спортивного інструктора=футболіст ФК "Звягель-750". Думаю там назбирається до 25 цехів і підрозділів?!?!?
Плюси:
+своєчасна ЗП (заробітна плата)
+офіційне оформлення (запис в трудову)
+ніяких заборгованостей
+ спортивна кар'єра в системній іноземній компанії
+ГВВ залишається ГВВ (не розшифровується)
Мінус:
-гемор для сомого церсаніта в плані Фонду оплати праці та відрахувань
-треба ходити на роботу, інколи))))))))))
-поляк може не погодитись на таку аферу)))

P.S. При таких умовах можна кидати роботу в банку і іти працювати на церсаніт!!!!

 
КРБКДата: Вівторок, 12.01.2010, 19:24 | Повідомлення # 69
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (mix@)
Як ці кошти будуть надходити до команди

Всі ці кошти - це поки що лише слова і не більше.Хоча якась надія все ж таки є.
 
shvedДата: Вівторок, 12.01.2010, 23:13 | Повідомлення # 70
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (mix@)
є один дієвий варіант. В кожен цех на Церсаніті ввести посаду спортивного інструктора=футболіст ФК "Звягель-750". Думаю там назбирається до 25 цехів і підрозділів?!?!?

По перше, нема там стильки цехів, по друге це дорожче самому заводу (за кожного налоги платити).
Цікаво, а як це виглядало у 80-х роках, коли команда Авангард представляла завод Машинобудівників?
 
mix@Дата: Середа, 13.01.2010, 10:25 | Повідомлення # 71
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Цікаво, а як це виглядало у 80-х роках, коли команда Авангард представляла завод Машинобудівників
десь так і представляло. Вроді як всі гравці були працівниками заводу.
 
shvedДата: Середа, 13.01.2010, 13:52 | Повідомлення # 72
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
Всі ці кошти - це поки що лише слова і не більше.Хоча якась надія все ж таки є.

Так, це поки тільки слова, але в мене вони чомусь вселили оптимізм. Посередником між заводом "Церсаніт" та ФК "Звягель-750" завжди виступав Іванюк. Все, що він обіцяв для команди, завжди виконував!
 
ГладиаторДата: Середа, 13.01.2010, 19:29 | Повідомлення # 73
Дебютант
Повідомлення: 8
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
МІх@ Шведе,та КРБК,не будьте фантазерами,а будьте реалістами,я хгадую,тот момент,коли директор Церсаніту особисто,я нагадую особисто,заходив в роздягальну для гравців,з Іванюком і пообіцяли команді за кожну перемогу у 2 турі платити по 5 тис.грн,і давайте пограємо в гру,Що,Де,Коли,Що нічого не заплатили команді,Де ті гроші,що ВВГ,підмутив,за перемогу,в Кубку Осені,за два сезони,де той телевізор що подарив Литвин,І Коли це бляцтво закінчиться,З ВАСЬ ВАСЬ,команді не буде,ні він обіцяє добре,то у нього долари,впали,зачекайте хлопці хай курс виросте,то курс підріс,знову зачекайте хай буде 20 грн.тоді дам зарплату,Можу приводити багато прикладів,бо багато чого знаю зі слів футболістів,але вже не має бажання angry
 
shvedДата: Середа, 13.01.2010, 23:53 | Повідомлення # 74
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Гладиатор, дуже скучив за тобою, особливо у міжсезоння wink . Чому останім часом ти не з'являвся на сайті?
Де ті гроші (телевізор), не тільки ти не знаєш, а всі інші теж! Ось тому новина про "Церсаніт" дарує оптимізм, про світле майбутнє нашої команди!

P.S. Вибач, але зміст твого повідомлення наштовхує на думку, що ти перед цим щедрував? wink

 
КРБКДата: Четвер, 14.01.2010, 00:13 | Повідомлення # 75
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
В нашій ситуації залишається тільки чекати початку сезону.А до його початку настрій песимістичними прогнозами псувати собі не буду.За телевізор з ВВГ ще запитаємо.Але хай поки що буде в нього.Бо на стадіоні йому на даний момент не місце,поки там не буде справжнього власника.Нам з вами шановні ще багато чого не зрозуміло.По-перше що таке ФК Звягель-750 (ВАТ,ПП,гром.організація,СК,)?.Гордійчук-президент,голова ради засновників,меценат,опікун,директор?.Чи є якісь офіційні папери?.На даний момент ми маємо 15-16 чоловік команди які грають у футбол,людину яка організовує цей футбол різними підручними методами,якийсь розрахунок за незрозумілими схемами і 5-6 відданих фанів,які знають два гімна,із десяток кричалок і адміна який викладе весь цей букет на сайті,який сам же й створив.Ось вам і вся інфраструктура.Ще забув про наших доблесних ветеранів,які взагалі тримаються якимось дивом і Тарасом.Такі наші сьогоднішні реалії-тому давайте сподіватись на краще і бути оптимістами.Бо вибачте мені на слові хай те все що було лайном у 2009 році залишиться.А всі перемоги і приємні моменти ми переживемо у 2010.РАЗОМ.
 
mix@Дата: Четвер, 14.01.2010, 10:40 | Повідомлення # 76
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Гладиатор)
я згадую,тот момент,коли директор Церсаніту особисто,я нагадую особисто

вже 2 роки перед кожною грою знаходжусь в роздягальні - жодного разу не бачив директора церсаніта в роздягальні особисто, можливо на початку сезона 08р. вроді заходив... і то піcля матча
Quote (Гладиатор)
за кожну перемогу у 2 турі платити по 5 тис.грн

не чув про це,хоча граю в команді - ось звідки ноги ростуть, по області всі кажуть що у футболістів Звягеля ЗП по 10 тис. - буть ти реалістом
Quote (Гладиатор)
де той телевізор

тв у ГВВ в офісі, згоден з КРБК на авангарді йому поки не місце
Quote (Гладиатор)
то у нього долари,впали

про долари десь на % 30 правда.Ось і реалії.....
А про футболістів=спортивних інструкторів на заводі.... ця схема вже діє більше ніж 5 років в одній з команд області, не буду називати biggrin правда там президент інший - сказав - зробив, бо зацікавлений в результаті а не в бабосах(хоча хто в бабосах не зацікавлений).Є результат є бабоси - але тільки не в Звягелі
Моя об'єктивна думка: 09 року було гірше ніж 08 (в фінансовому плані), насмілюсь спрогнозувати ще гіршу ситуацію в 2010 році (дай Бог щоб я був не правий):
1. третина складу зміниться
2. не понятно як пройдуть вибори
3.+ ще одне "щастя" після виборів, можливо, взлетить долар
от і по футболу...
Сподіваюсь на краще, очікую гіршого. Ось так і живем...
 
ГладиаторДата: Четвер, 14.01.2010, 20:24 | Повідомлення # 77
Дебютант
Повідомлення: 8
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Дякую Шведе, ні ти не правий, не щедрував wink , не заходив на сайт бо їздив відпочивати, з великою радістю вітаю всіх вболівальників нашої команди. Великіх перемог нам в Новому році

Додано (14.01.2010, 19:24)
---------------------------------------------
МіХа так це ти вважаєш щчо я кажу що в наших футболістів зарплата 10000 тис грн.,так я тобі відповім,що ні, бо багато чого знаю і про ті схеми,про папери , гроші які мутить Вась Вася,і як (зарплату) випрошують у нього,тому дам а тому ні.І ще скажіть ви ,і я скажу що в нашій команді немає футбольного колективу,навіть назвав би футбольної сімї,якщо хтось проти Василя виступає,то всі мовчать,а ні слова з вуст,ну це так не робиться хлопці можу такий приклад привести що в мене і всіх вболівальників буде шок,але навіщо,Позно піть боржомі,ОСЬ ТАКА Х---Я Малята

 
shvedДата: Четвер, 14.01.2010, 21:35 | Повідомлення # 78
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Гладиатор, да всі розуміють, що ВВ не святий, але у нього теж є заслуги!
1) Три роки тому у місті не було зовсім команди, після першого невдалого сезону до команди повернулися наші місцеві гравці, яки грали в інших командах! Ми стали силою!
2) Кожен матч нашої команди на стадіоні - це свято для вболівальників! (в цей момент, з мого ока витікає сльоза, а друге око дивиться у календар у сподіванні, що до початку чергового сезону залишилося менше днів, ніж це є насправді wink )
3) Участь у рорізграші аматорського Кубка України. (це додаткові розходи, яких ВВ міг спокійно уникнути.)
4) Ми срібні, а таке вдавалося лише раз! (даже якщо хтось з вас почне міркувати, що другі з сіми команд - це смішно. Так це не наша провина, так федерація працює!)
5) А як вже другий рік поспіль ВВ святкує завершення сезону? З яким розмахом! Не впевнений, що у кожній області таких команд багато назбирається. (Но відразу розумію ваші зауваження: ВВ так піариться, відмиває гроші і т.д. Но зате як він це робить!? smile )
6) Фани ФК "Звягель-750", завжди за кошти ВВ їздять на виїздні матчі! (фани не забивають собі голову додатковими проблемами: де дістати транспорт, скільки це буде коштувати і т.д.)

Не думайте, що я намагаюсь, підлащитися до ВВ, але заслуги також потрібно визнавати.

Quote (mix@)
3.+ ще одне "щастя" після виборів, можливо, взлетить долар от і по футболу...

Якщо про це каже сам банкір, напевно так воно і буде happy , але ВВ, Гладіатор каже на цьому трохи намутив biggrin
Не впадаймо у відчай! Все будет хорошо!!! /Вєра Сєрдючка/
 
ГладиаторДата: Четвер, 14.01.2010, 22:50 | Повідомлення # 79
Дебютант
Повідомлення: 8
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Шведе я тебе розуію,і згоден з тобою,але я не розумію одного,ти кажеш повернулись місцеві футболісти,дійсно так,але те що робилось в Аматорській лізі,так це шок для мене,Взяли Глушка,він за МЕТАЛІСТ грав,так було це сказано чуть не на всю Жит.обл,і що що він показав,в трех іграх получів дві Червоні картки,а скількі понаїхало на підсилення так сказать,а всім треба платити,і Вася платив,а нашим Х-----Й ночував,я знаю це точно,ну як так можно було,хлопці наші грали на чемп.обл,показували добру гру,да вони б краще б зіграли чім ті приїжджі,ті поіхали взяли мані і все,Міха на бані,Дімка Ржонковській на бані,да багато можна перечісляти,а чого Соболь не грав за Аматори,не знаеш,а я знаю,Вот подумай на досуге
 
shvedДата: Четвер, 14.01.2010, 23:29 | Повідомлення # 80
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Гладиатор)
а чого Соболь не грав за Аматори,не знаеш,а я знаю

Тоді розкажи, думаю всім буде цікаво.
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Міжсезоння (Все, що стосується підготовки команд до наступного сезону)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net