<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини
Чемпіонат та Кубок Житомирщини
GRADДата: Понеділок, 11.11.2013, 15:15 | Повідомлення # 121
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата Rossi ()
Від своїх фантазій ти скоро зійдеш з розуму.
Якщо до цих пір не зійшов , то вже навряд чи.
Цитата Rossi ()
Згоден на 200%. І будемо робити все, щоб грали місцеві та районні хлопці. Дякую за розуміння.
Самому не смішно комедіанти. Я чомусь не почув твою позицію. Чи ти її ще не виробив.
 
BruhanovДата: Понеділок, 11.11.2013, 15:22 | Повідомлення # 122
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
http://www.zvyagel.com.ua/?p=8347
 
Всім доброго дня. Ось тут я згадав про поразку 11:1. Може, хто не уважно читає пресу, але то ж не моя провина. Не люблю виправдовуватися, бо це свідчить про неправоту. Тому поясню. Я останнім часом намагаюся робити спортивну сторінку із висвітленням максимальної кількості видів спорту. Йде 4, 5, а то й 6 інформацій у номер. Саме тому немає можливості писати розлого і з післяматчевими коментарями й аналізом. У ті 3-4 абзаци, які я щоразу пишу, вміщується все найголовніше. До того ж, не бачу сенсу називати поіменно всіх авторів 11 голів, оскільки вони все одно не наші. І ці імена, навіть якщо їх роздобути, нікому нічого не скажуть.
Мені, чесно кажучи, було дещо дивно таке прочитати. Всі тури чемпіонату області й району (крім кількох тижнів, коли я відпочивав на морі) були висвітлені.
 
GRADДата: Понеділок, 11.11.2013, 15:49 | Повідомлення # 123
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата Rossi ()
Район виділив 50 000!!! а не твоїх примарених 100 000.
Наскільки мені відомо, на останній сесії РР було прийнято рішення виділити ще 50000. Так що в суммі виходить 100.
 
RossiДата: Понеділок, 11.11.2013, 17:22 | Повідомлення # 124
Вболівальник
Повідомлення: 19
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата GRAD ()
Наскільки мені відомо, на останній сесії РР було прийнято рішення виділити ще 50000. Так що в суммі виходить 100
  Ти ж писав, що Полісся їх вже потратило biggrin  ... Якщо ти хотів почитати моє бачення футболу  в області то можу сказати, що бачу 2, 3, 4--- команди з району , а не лише один авангард. заходити на сайт та читати здорові новини а не  поодиноке  брякання розлагодженої балалайки, бачити здоровий колектив в самій команді а не щоденні распрі між керівниками та гравцями, і саме головне - Авангард без ХИМЕРИ... Щоправда однієї він вже позбувся
 
GRADДата: Понеділок, 11.11.2013, 18:48 | Повідомлення # 125
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата Rossi ()
Ти ж писав, що Полісся їх вже потратило
То виходить все-таки 100. biggrin
Цитата Rossi ()
Якщо ти хотів почитати моє бачення футболу  в області то можу сказати, що бачу 2, 3, 4--- команди з району , а не лише один авангард
Взагалі ні про що.
Цитата Rossi ()
Щоправда однієї він вже позбувся
Ну хоч у чомусь зійшлись думками.
 
shvedДата: Вівторок, 12.11.2013, 02:22 | Повідомлення # 126
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Цитата Bruhanov ()
Ось тут я згадав про поразку 11:1. Може, хто не уважно читає пресу, але то ж не моя провина.

Дійсно, все таки згадав. wink

GRAD, а я підтримую аби у Городниці була команда. І навіть попри те, що там грають 99,9% гравців заробітчан з інших регіонів. У кожного своя стратегія та баченя розвитку.
Звісно тобі образливо, що район гроші які міг надати Авангарду дав Городниці, але ж це принесло результат. Команда з Новоград-Волинського району - чемпіон області! Виходить, що вкладенні кошти себе виправдили.
Чому тоді сперичатись? На футбольному полі у Городниці потрібно було доказувати, яка команда у районі є №1, а після такої поразки та ще у дербі... 

P.S. Хочу висловити подяку Rytans за свілини котрі він викладував на сайті на протязі цього року. 
 
GRADДата: Середа, 13.11.2013, 00:53 | Повідомлення # 127
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата shved ()
Звісно тобі образливо, що район гроші які міг надати Авангарду дав Городниці, але ж це принесло результат
Я подивився б на твою реакцію, коли б замість Авангарду був інший клуб.
І  я думаю, якщо відродиться на футбольній мапі Н-В району ФК "Звягель-750", така команда як Полісся зникне апріорі.
 
RossiДата: Середа, 13.11.2013, 10:58 | Повідомлення # 128
Вболівальник
Повідомлення: 19
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата GRAD ()
І я думаю, якщо відродиться на футбольній мапі Н-В району ФК "Звягель-750", така команда як Полісся зникне апріорі.
А Авангард?.. smile Городничани готові на пожертву аби був Звягель-750. Це гордість нашого району, ФК з ім'ям має право  жити...
 
shvedДата: Середа, 13.11.2013, 13:57 | Повідомлення # 129
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Цитата GRAD ()
І  я думаю, якщо відродиться на футбольній мапі Н-В району ФК "Звягель-750", така команда як Полісся зникне апріорі.

Цитата Rossi ()
Городничани готові на пожертву аби був Звягель-750. Це гордість нашого району, ФК з ім'ям має право  жити...

Аби відродити ФК Звягель-750, дуже багато чого потрібно аби сталося. Тому поки що це фантазії, або мрії.
 
RytansДата: Середа, 13.11.2013, 22:34 | Повідомлення # 130
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата GRAD ()
якщо відродиться на футбольній мапі Н-В району ФК "Звягель-750",
А чим він буде відрізнятись від АВАНГАРДА ?
 
shvedДата: Четвер, 14.11.2013, 01:22 | Повідомлення # 131
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Цитата Rytans ()
А чим він буде відрізнятись від АВАНГАРДА ?

А чим відрізнявся Авангард від Звягель-750?
 
GRADДата: Четвер, 14.11.2013, 01:30 | Повідомлення # 132
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата shved ()
Аби відродити ФК Звягель-750, дуже багато чого потрібно аби сталося. Тому поки що це фантазії, або мрії.
Ну от вже стається -
Цитата Rossi ()
Городничани готові на пожертву аби був Звягель-750. Це гордість нашого району, ФК з ім'ям має право жити...

І на наступний сезон Райрада планує виділити близько 150 т.грн (офіційно). Зе вйо.
 
RossiДата: Четвер, 14.11.2013, 11:29 | Повідомлення # 133
Вболівальник
Повідомлення: 19
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата GRAD ()
Від своїх фантазій ти скоро зійдеш з розуму. Якщо до цих пір не зійшов , то вже навряд чи.
Цитата GRAD ()
І на наступний сезон Райрада планує виділити близько 150 т.грн (офіційно). Зе вйо.
Мабуть поїхав...   твої слова та депутатам в вуха, може й виділять. Фантазій тобі не позичати.   Хто нашіптує тобі всяку бредятину, невже сам?
 
stereoДата: Четвер, 14.11.2013, 15:03 | Повідомлення # 134
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
БУДЄ  ЯК БУДЄ.как говорится вне зависимости от Вашего мнения!

sergio
 
GRADДата: Четвер, 14.11.2013, 20:57 | Повідомлення # 135
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата Rossi ()
Мабуть поїхав... твої слова та депутатам в вуха, може й виділять. Фантазій тобі не позичати. Хто нашіптує тобі всяку бредятину, невже сам?
На відміну від тебе, я не такий далекий від футбольних справ. І не тільки футбольних. Полісся наступного сезону планує грати в аматорах і без фінансової допомоги району їм не обійтись. А в районі вони підтримку знайдуть. І скільки коштуватиме участь в аматорах я теж знаю.
Тому ти кепкуй з себе недалекий аматор. Чи може ти спеціально тут всім мізки пудриш аби відвести мову від реальних справ?
 
борманДата: Четвер, 14.11.2013, 23:10 | Повідомлення # 136
Вболівальник
Повідомлення: 27
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Послухай Grad, здається всіх вже тошнить від твого всезнайства. Хочу нагадати тобі народну мудрість: Якщо ти такий розумний - то чого такий бідний !!!

Борітеся - поборете
 
GRADДата: Четвер, 14.11.2013, 23:36 | Повідомлення # 137
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата борман ()
Послухай Grad, здається всіх вже тошнить від твого всезнайства. Хочу нагадати тобі народну мудрість: Якщо ти такий розумний - то чого такий бідний !!!
fool faint
А чим я вам всім так негоджу? Лише тим,  що маю свій погляд на наш футбол? Якось  тупо з вашого боку.
Інформований- значить озброєний і готовий до безглуздих запитань і звинувачень.
...нудить - .  
wink


Повідомлення змінив GRAD - Четвер, 14.11.2013, 23:44
 
RossiДата: П`ятниця, 15.11.2013, 09:30 | Повідомлення # 138
Вболівальник
Повідомлення: 19
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата GRAD ()
Інформований- значить озброєний
  Більше писати не буду. Набридло пояснювати "обізнаній" людині, що біле є біле ...
Цитата GRAD ()
маю свій погляд на наш футбол?
Ти маєш свій погдяд на СВІЙ футбол, наш районний тобі далекий. Буду радий якщо не відпишеш
 
GRADДата: П`ятниця, 15.11.2013, 13:38 | Повідомлення # 139
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата Rossi ()
Ти маєш свій погдяд на СВІЙ футбол, наш районний тобі далекий. Буду радий якщо не відпишеш
Прийдеться тебе розчарувати. Пишу. 
Що ти маєш на увазі під фразою "наш районний"? І яке відношення ти взагалі маєш до нього? 
Все ж таки видно що далекий до районного футболу саме ти.
Я можу тобі і про районний повідати. Хто чемпіон, володар кубку. Навіть склади ліг і людей, які в них грають повідати. І хто не дограв останній чемпіонат. Я доречі неодноразовий чемпіон і володар кубку району як гравець, і керівник однієї з команд. Можу навіть відсудити на полі, коли люди просять. Я навіть приймав участь у виборах голови ЖОФФ від Н-В. районної федерації. 
Ще безглузді фрази і питання будуть, чи відповідь вичерпна.
Далі хочеш пиши , не пиши, байдуже, свої висновки про таких як ти я зробив. 
Спишемось напочатку нового  сезону 2014. Тоді й подискутуємо і побачимо хто балабол.
 
ДжонДата: Субота, 04.10.2014, 20:20 | Повідомлення # 140
Фанат
Повідомлення: 105
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Завдяки численним порушенням регламенту обласною федерацією (безпідставні переноси ігор за участю «Легіона»; недотримання принципу – усі перенесені ігри повінні
відбутися за ДВА тури до завершення чемпіонату), ФК "БЕРДИЧІВ" зберігає дуже примарні шанси залишити останнє місце в турнірній таблиці; від нас самих майже нічого не
залежить. В «Легіона» ще залишилась ПЕРЕНЕСЕНА домашня гра з новоград-волинським «Авангардом», який достроково здобув «срібло» в чемпіонаті. Пам’
ятаючи про їх минулорічні 1:11 з Городницею, а також враховуючи дружні стосунки ВасьВася і коцюбка, результат цієї гри не важко спрогнозувати. У випадку виграшу «Легіона», незважаючи на результат гри останнього туру ФК «БЕРДИЧІВ» - СК «Легіон», ми залишаємось на «почесному» п’ятомумісці. Чи може в гравців Новограда прокинеться футбольна честь? Без надії сподіваюсь…
ГРАЙТЕ ЗА СВОЮ ЧЕСТЬ, АБО ГОРІТЬ У ПЕКЛІ!!!


Don't stop hooligans!

Повідомлення змінив Джон - Вівторок, 30.09.2014, 03:59
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net