<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини
Чемпіонат та Кубок Житомирщини
stereoДата: Понеділок, 07.10.2013, 12:01 | Повідомлення # 101
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
А состав команд  можете  сюда выложить?

sergio
 
GRADДата: Понеділок, 07.10.2013, 22:25 | Повідомлення # 102
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата stereo ()
А состав команд можете сюда выложить?
Цього разу протокол не ксерив, тому й не викладу.
 
stereoДата: Вівторок, 08.10.2013, 15:38 | Повідомлення # 103
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Чекаю наступного  разу

sergio
 
ДжонДата: Субота, 26.10.2013, 19:37 | Повідомлення # 104
Фанат
Повідомлення: 105
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
ФК "Бердичів" - "Авангард" Н-В 3:1
СК "Коростень" - "Шкіряник" 1:0
ФК "Миропіль" - "Зоря-Енергія" 1:0
"Титан" - "Авангард" Д 2:0


Don't stop hooligans!
 
борманДата: Четвер, 31.10.2013, 00:56 | Повідомлення # 105
Вболівальник
Повідомлення: 27
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
А що це було? Я, вболіваьник Городниці, але дуже люблю просто ФУТБОЛ. Правда сьогодні його (футболу) я не бачив. Вірніше зі сторони Новоградської команди. Моя вам порада - "Не хочете - не грайте". 1:11 - остаточний рахунок.

Додано (30.10.2013, 23:56)
---------------------------------------------
Забув додати - на користь Городниці !!!


Борітеся - поборете
 
GRADДата: Субота, 02.11.2013, 01:15 | Повідомлення # 106
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата борман ()
А що це було? Я, вболіваьник Городниці, але дуже люблю просто ФУТБОЛ. Правда сьогодні його (футболу) я не бачив. Вірніше зі сторони Новоградської команди. Моя вам порада - "Не хочете - не грайте". 1:11 - остаточний рахунок.
Ти хоч сам зрозумів що бовкнув? Але в такий час писав, що воно й не дивно.
 
LeonUДата: Понеділок, 04.11.2013, 11:40 | Повідомлення # 107
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата GRAD ()
Ти хоч сам зрозумів що бовкнув?


Ну а Вы, великий знаток и стратег футбола считаете,наверно, что 1:11 это нормально? Это футбол или поддавки? Что это?
Такая разница в классе команд?? Чем можно оправдать такое позорище???

Чем можно объяснить победу над Спартаком(Вол-Вол) 6:3?? Как-то не вяжутся эти два результата, не правда ли профффесор?


Повідомлення змінив LeonU - Понеділок, 04.11.2013, 11:42
 
stereoДата: Понеділок, 04.11.2013, 14:47 | Повідомлення # 108
Фанат
Повідомлення: 133
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
В футболе не надо  искать логики.

sergio
 
GRADДата: Вівторок, 05.11.2013, 20:35 | Повідомлення # 109
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата LeonU ()
Ну а Вы, великий знаток и стратег футбола считаете,наверно, что 1:11 это нормально? Это футбол или поддавки? Что это?Такая разница в классе команд?? Чем можно оправдать такое позорище???

Чем можно объяснить победу над Спартаком(Вол-Вол) 6:3?? Как-то не вяжутся эти два результата, не правда ли профффесор?

Послухайте мене "шановний" критикан. Окрім безглуздого поносу від Вас на сайті більше нічого не бачу. Після матчу зроблені висновки і я надіюсь такого більше не повториться.
 
борманДата: Четвер, 07.11.2013, 01:14 | Повідомлення # 110
Вболівальник
Повідомлення: 27
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Вітаю тебе, GRADE, з призначенням на високу посаду в ФК Авангард. Надіюсь, тепер всі твої задумки відносно гри в футбол збудуться, а Авангард буде в авангарді !!!

Борітеся - поборете
 
GRADДата: Субота, 09.11.2013, 19:04 | Повідомлення # 111
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата борман ()
Вітаю тебе, GRADE, з призначенням на високу посаду в ФК Авангард. Надіюсь, тепер всі твої задумки відносно гри в футбол збудуться, а Авангард буде в авангарді !!!
Ніхто мене нікуди не призначав. Я завжди був з командою, і з командою буду.

Додано (09.11.2013, 18:04)
---------------------------------------------
Авангард- Керамік 4:1

 
борманДата: Неділя, 10.11.2013, 13:19 | Повідомлення # 112
Вболівальник
Повідомлення: 27
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Може хтось привітає вболівальників Полісся з Городниці з перемогою їхньої команди в чемпіонаті Житомирської області, а то самим якось не скромно. Все ж таки ми намагались прославити весь НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ район. Здається, нам це вдалось.

Додано (10.11.2013, 12:19)
---------------------------------------------
Шановний Grade! Я бачу ти вже почав обгаджувати Городницю і на Бердичівському сайті. Не можна виносити сміття з хати!!!! А про ненавість - ти не правий. Ще раз наголошую, що істинні вболівальники з Городниці завжди приїзджають в Новоград і вболівають саме за Звягель та Авангард. Для них це землячество, рідний край як би це голосно не звучало. Що стосується вашого відношення до Городниці, то я утримаюсь від коментарів.


Борітеся - поборете
 
shvedДата: Неділя, 10.11.2013, 17:59 | Повідомлення # 113
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Цитата борман ()
Може хтось привітає вболівальників Полісся з Городниці з перемогою їхньої команди в чемпіонаті Житомирської області,

Звісно вітаю команду з Горониці з перемогою у чемпіонаті. Яким він (чемпіонат) не був, але перемога є перемога. Молодці.
Я втратив інтерес до нашого чемпіонату і був впевнений, що з таким календарем чемпіонат завершиться технічними результатами, але погода у цьому році посприяла.
Цікаво, а яке майбутнє у Авангарда без Лося  biggrin . І чи буде команда у наступному році? Проблем з фінансами знову не оминути.

Дуже радий, що цього року вже ніхто не кричав про палки у колесах  wink

Поразка у Городниці 1:11 надовго засяде у пам'яті вболівальників. Навіть попри ігнорування Bruhanova цього матчу у місцевій газеті.

А загалом бажаю всім успіхів, та до зустрічі у наступному році. Сподіваюсь (хоча маю великі сумніви) наступний чемпіонат буде цікавішим.
 
RytansДата: Неділя, 10.11.2013, 22:32 | Повідомлення # 114
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата shved ()
І чи буде команда у наступному році?
Сумніваюсь ....
Цитата shved ()
Поразка у Городниці 1:11 надовго засяде у пам'яті вболівальників. Навіть попри ігнорування Bruhanova цього матчу у місцевій газеті.
Все забудеться ...
Ти не уважний.
В ЗВЯГЕЛІ Bruhanov цю поразку трішки відмітив ..
Цитата борман ()
Що стосується вашого відношення до Городниці,
Повір , що серед новоградців багато таких , хто переживав за ПОЛІССЯ ( і в Баранівці , і в Городниці на матчах ).
Звісно вітаєм !!
Але присмак перемоги був би набагато смачнішим , як би в команді було б хоча де-кілька городничан .
Хотілось би , щоб ПОЛІССЯ не пішло шляхом Малина , Барашів .
Нехай буде в ГОРОДНИЦІ команда !!!
 
GRADДата: Понеділок, 11.11.2013, 01:43 | Повідомлення # 115
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата борман ()
Не можна виносити сміття з хати!!!
Цитата борман ()
Все ж таки ми намагались прославити весь НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ район. Здається, нам це вдалось.
 Про яке сміття ти говориш? Дві різні команди, Авангард - команда міста і району, Полісся - команда Житомира. Яка слава? Ви чемпіонат району не дограли, знялися. Що ви прославляєте. Є де практикуватись житомирянам. 100 тисяч район заплатив житомирським гравцям і тренеру. Чим тут гордитись поясни мені . ГАНЬБА. Ось і вся слава.
 
RossiДата: Понеділок, 11.11.2013, 09:22 | Повідомлення # 116
Вболівальник
Повідомлення: 19
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата GRAD ()
Про яке сміття ти говориш? Дві різні команди, Авангард - команда міста і району, Полісся - команда Житомира. Яка слава? Ви чемпіонат району не дограли, знялися. Що ви прославляєте. Є де практикуватись житомирянам. 100 тисяч район заплатив житомирським гравцям і тренеру. Чим тут гордитись поясни мені . ГАНЬБА. Ось і вся слава.
Саме таку суму заплатив Авангард за аматори ( де грало аж три людини з новоградського района), і про яку славу ти мелеш славетний стратег, ти обгадив все місто і район, тепер строчиш і гадиш як паршиве кошеня на інших сайтах, і намагаєшся в чомусь оправдовуватись і щось доказувати. Район виділив 50 000!!! а не твоїх примарених 100 000. Все решта кошти спонсорів і простих не байдужих до футболу людей. А з твоїм відношенням до Звягеля-750, до Авангарда то скажу слідуюче - І був зпочатку в місті ФУТБОЛ...
 
LeonUДата: Понеділок, 11.11.2013, 11:05 | Повідомлення # 117
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Да что тут Вы этому пану GRADу объясняете? неужели не видите, что у него свой "особливый" взгляд на всё,что происходит в новоградском футболе? И слушать он никого не желает: есть только одно правильное мнение и оно, конечно же, у него-пана Гнитецкого!!! А все остальные тут просто так: "понос" у них и всё такое... Мания величия какая-то!!! Как бы не пришлось долго и больно падать!!!
 
GRADДата: Понеділок, 11.11.2013, 12:13 | Повідомлення # 118
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Футбол закінчився, а його наслідки розпочинають обговорювати на сайтах області. Скільки "доброжелателей" повилазило. Розкажіть шановні добродії де в моїх коментах ви бачили оправдовування. Ситуацію в новоградському футболі знаю зсередини. І все про що пишу не вигадую. 
Цитата Rossi ()
Район виділив 50 000!!! а не твоїх примарених 100 000.
Район виділив цю сумму напочатку сезону і таку ж вкінці. А чим вам я невгодив на інших сайтах? У вас така велика любов до районного футболу? Дайте відповідь, хто грає за ваш районний клуб, хто його тренер. Для кого готуєте кадри. Нічого окрім силікону.

LeonU10072
Цитата
Да что тут Вы этому пану GRADу объясняете? неужели не видите, что у него свой "особливый" взгляд на всё,что происходит в новоградском футболе? И слушать он никого не желает: есть только одно правильное мнение и оно, конечно же, у него-пана Гнитецкого!!! А все остальные тут просто так: "понос" у них и всё такое... Мания величия какая-то!!! Как бы не пришлось долго и больно падать!!!
Ти веселун може ще мою домашню адресу тут викладеш.
Падати мені нема звідки, ще так високо не злетів.
Rossi ти щось таке дурне написав, що й не знаю що тобі відповісти.
Окрім бруду в свою адресу від вас по суті нічого путнього не бачу. Rossi,  LeonU ви будь-ласка вискажіть свою позицію відносно свого бачення на новоградський футбол. І тоді подискутуємо. А то повилазили з нір, вихаркались і на тому все. 

Моя позиція така: в Новограді має бути одна команда і на неї мають працювати всі (підприємці-підприємства, влада, пересічні вболівальники) . Кістяк команди, з часом надіюсь і весь склад має бути місцевий. У місті і районі працює ряд шкіл, але результату поки що я не бачу. Спортивні функціонери сидять в засаді і покривають бездіяльність на місцях. Це стосується не тільки футболу.
І ще як я писав раніше- я проти силіконових команд.
Чекаю відповіді шановні добродії. Тоді й поспілкуємося по суті.


Повідомлення змінив GRAD - Понеділок, 11.11.2013, 12:44
 
RytansДата: Понеділок, 11.11.2013, 12:50 | Повідомлення # 119
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата GRAD ()
Дві різні команди, Авангард - команда міста і району, Полісся - команда Житомира.
Не сваріться !!
Тут GRAD в чомусь правий  !!
Процитую що написав місцеіий житель на одному з сайтів :
" А футболисти наши не серйозние : играть перед Коростинем на район (Житомирский в 9 утра 10 чел.) а потом с опозданием приехать на ключевую игру сезона ..... Вот вам и легионери - их интерисуют деньги .:
===========
Я за те , щоб в Городниці виступали не тільки приізжі !!
 
RossiДата: Понеділок, 11.11.2013, 13:22 | Повідомлення # 120
Вболівальник
Повідомлення: 19
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
Цитата GRAD ()
Район виділив цю сумму напочатку сезону і таку ж вкінці.
Від своїх фантазій ти скоро зійдеш з розуму. Про які гроші ти мелеш. Чудаче, ти розберись скільки коштів виділив бюджет. Для нормальних скажу - 50 000 грн! 
Цитата Rytans ()
Я за те , щоб в Городниці виступали не тільки приізжі !!
Згоден на 200%. І будемо робити все, щоб грали місцеві та районні хлопці. Дякую за розуміння.
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net