М.Войтович      О.Загривий    В.Майдачевський
Ю.Перін
Я.Корнійчук
Запасні: В.Ванжура, Д.Расулов, І.Ковальчук, Р.Сизоненко, А.Диняк, О.Войтович.

0' За декілька хвилин розпочнеться гра. Команда "Звягель-750" грає у своїй традиційній зеленій формі, наші суперники, ФК "Мир", вийдуть в жовтих майках татрусах
0' Неприємні новини. Паша Осарчук та Дмитро Лободін пропускають цю гру через перебір карток
0' Гра розпочалася, ворота "Звягеля-750" ліворуч
2' Господарі пробили штрафний удар, м'яч пройшов мимо воріт
7' Господарі знову пробили штрафний і знову вище воріт
10' Збили Ігоря Носарєва, але головний арбітр показав грати далі
12' З 48 сектору господарі нанесли удар, але м'яч пройшов мимо воріт
14' Ігор Носарєв наніс перший удар по воротах команди "Мир" з 24 сектора, м'яч пройшов мимо воріт
15' З 55 сектору пробили по воротам Дуброва, знову промах
18' Господарі розіграли кутовий, та пробили з 56 сектору, знову мимо воріт
20' Знову господарі нанесли удар по воротах "Звягеля" з 48 сектору, результат тей самий - вище воріт
21' Звягельчани пробили штрафний удар з 17 сетору - вище воріт
24'  1:0 Гол у ворота "Звягель-750" забили з 37 сектору
25' - 33' Прервався зв'язок з Горностаївкой
37' Востановився зв'язок, рахунок не зміний
39' В поперечку воріт господарів влучив Олександр Загривий, на добивані першим опинився Перін, але не влучив у ворота
44'  Жовта картка команді "Мир"
45' Арбітр додав одну хвилину
45+1' Перерва
46' Розпочався другий тайм
50' Перші п'ять хвилин пройшли у дуже напруженій боротьбі
51' Господарі пробили по вортах Максима Дуброва з 34 сектору, наш голкіпер відбив цей удар, на добиванні першим опинився нападник господарів, проте боковий зафіксував положення позагрою
53' Гра точиться на половині поля ФК "Звягель-750"
56' Горностаївці знову завдають небезпечний удар з 35 сектору, наш воротар упіймав м'яч
57'  2:0 Гол у ворота "Звягель-750" забили з 35 сектору
59' Роман Весельський небезпечно увірвався у штрафний майданчик, та пробив по воротах, м'яч влучив у захисника та вийшов на кутовий
61'  Замість Володимира Майдачевського на поле вийшов Віталій Ванжура
62'   Жовта картка команді "Мир"
63' Юру Періна збили у штрафному майданчику, але арбітр проігнурував це порушення
72 Замість Олександра Загривого на поле вийшов Андрій Диняк
74'  Замість Юрія Періна на поле вийшов Денис Расулов
77'  Замість Михайла Войтовича на поле вийшов Роман Сизоненко
80'  Замість Ярослава Корнійчука на поле вийшов Ігор Ковальчук
82' Останні хвилини, проходять за переваги нашої команди, але до небезпечних моментів справа не доходить
83' Роман Весельський пробив штрафний удар з 21 сектору, але м'яч влучив у стінку
85'  Відбулась заміна у ФК "Мир"
90' Арбітр додав три хвилини
90+2'  Відбулась заміна у ФК "Мир"
90+3' Гра завершена. ФК "Звягель-750" став срібним призером Чемпіонату України серед аматорів!!! З цим успіхом хочу привітати усіх вболівальників, які провели цей тиждень разом на нашому сайті. До зустрічі на майбутніх матчах нашої команди

0
Даринка) а в скильки годин в вас тенеровка?

142 ninessa
0
понятно

141 Rytans
0
124 ninessa - Це був Кубок, а тут чемпіонат !!!