М.Войтович     П.Осарчук      І.Алімов
Ю.Перін
О.Загривий
Запасні: В.Ванжура, В.Майдачевський, Д.Расулов, Р.Сизоненко, І.Ковальчук, А.Диняк, О.Войтович.

0' За декілька хвилин розпочнеться гра. Команда "Звягель-750" грає у своїй традиційній зеленій формі, наші суперники ФК "Торпедо", в жовтих майках та чорних шортах
0' Гра розпочалася, ворота нашої команди ліворуч
3' Перші хвилини проходять у центрі поля, команди приглядаються один до одного
6' Миколаїці пробили з 30 сектору, але ммяч влучив у нашого захисника і вийшов у аут
9' Торпедівці пробили з 12 сектору, м'яч пройшов мимо воріт
10' Наші хлопці розіграли два кутових підряд, але дивідентів це не принесло
11' Олександ Загривий наніс удар по воротах з 43 сектору, м'яч розминувся з воротами
12'  0:1 Головою з 29 сектору нам забив Артем Жоров
15' Знову небезпечно біля воріт "Звягель-750". Гравець "Торпедо" пробив з 37 сектора, але не влучив у ворота
18' Наша команда здобула право на кутовий, розіграш завершився ударом Павла Осарчука з 43 сектору, м'яч пройшов значно вище воріт
21' Небезпечний удар з 22 сектору по воротах "Звягеля". Максим Дубров перевів на кутовий
25' Звягечани отримали право на штрафний удар з 43 сектора, пробивав Перін, але воротар перевів удар на кутовий
27'  Жовта картка гравцю "Торпедо"
29'  ГОООЛ!!! Після розіграшу кутового м'яч потрапив на ліву ногу Павла Осарчука, і влетів у дев'ятку
33' Торпедо пробило штрафний удар по воротах Дуброва з 13 сектора, м'яч пройшов мимо воріт
34'  ГОООЛ!!! Юрій Перін забив з 35 сектору
35'  Відбулась заміна у команді "Торпедо"
37' Войтович зробив простріл, але голкіпер ФК "Торпедо" перехопив подачу
42' Остані хвилини точиться рівна гра, в центрі поля
43' Перін пробивав з 26 сектору, але захисник заблокував удар, м'яч вийшов на кутовий.
45' Арбітр матчу додав до першого тайму 1 хвилину
45+1' Перерва
46' Розпочався другий тайм
46'  Відбулась заміна у команді "Торпедо"
47'  Сергій Джус отримав жовту картку
48' Олександр Загривий пробив по воротах "Торпедо" з 47 сектору, воротар спіймав м'яч
49'  2:2 З 45 сетору м'яч влетає у ворота Макса Дуброва
51' Ігор Алімов обрізався, пройшла контратака наших суперників, Дубров відбив удар з 44 сектору
52'  Жовта картка гравцю "Торпедо"
53'  Жовту картку отримав Павло Осарчук
53'  Відбулась заміна у команді "Звягель-750", замість Ігора Алімова на поле вийшов Володимир Майдачевський
56' Знову небезпечно біля воріт "Звягеля". Гравець "Торпедо" наніс удар з 44 сектору, після рикошету Макс Дубров зумів зреагувати ногою та відбив м'яч
60' Михайло Войтович влучив у стійку воріт з 19 сектору
61'  Жовту картку отримав Дмитро Лободін
62' Гравець "Торпедо" пробив по нашим воротам з 36 сектора
62'  Відбулась заміна у команді "Торпедо"
63' Юра Перін пробив з 39 сектора, воротар спіймав м'яча
64'  Відбулась заміна у команді "Торпедо"
65'  Відбулась заміна у команді "Торпедо"
68' Ігор Носарєв з 13 сектору пробив по воротах, але голкіпер перевів м'яч на кутовий
69' Гравець "Торпедо" пробив з 26 сектору, Дубров на місці
76'  ГОООЛ!!! Загривий відав чудовий пас на Майдачевського і рахунок знову на нашу користь
77'  Відбулась заміна у команді "Звягель-750", замість Павла Осарчука на поле вийшов Ігор Ковальчук
82' "Торпедо" відправив м'яч у ворота Дуброва, але боковий арбітр підняв прапорець - положення позагрою
84' Пожежа у нашому штрафному майданчику, але гравець "Торпедо" випустив м'яч за лінію воріт
86'  Заміна у команді "Звягель-750", замість Юра Періна на поле вийшов Денис Расулов
89' Сутичка на полі між гравцями, арбітр достає картку
90'  Вилучуння у команді "Торпедо", гравець вдарив нашого Ігоря Носарєва
90' Арбітр додав три хвилини
90+3' Гру завершено. Команда "Звягель-750" впевнено вирає свою групу і у неділю зіграє у фіналі. Мої вітання усім вболівальникам!!!

0
Да Тернополь трошки проиграв. Интересно що з ним сталось. А Звягель Молодець! happy happy happy

0
Вітаю, Звягель! А такому результату "Тернополя" радий більше, аніж поразці 1:2 для прикладу... хай опустяться на землю, "непереможні". Занадто високо взлетіли у своїх думках, приземлятись виявилось дуже боляче...

92 zvyagel750
0
ааа вітаю ЗВЯГЕЛЬ! ВІТАЮ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ! ПРИВІТ ІЗ ЗАКАРПАТТЯ! МИ НАЙКРАЩІ

91 Andrey
0
УРАААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!11 Вітаю всіх з перемогою нашого рідного ЗВЯГЕЛЯ!!!!!!! Молодці!! Удачі в фіналі!!!

90 kolyanovograd
0
Вітаю Новоград, вітаю весь футбол Житомирської області.

89 alexx
0
С кем финал???????????????????

88 alexx
1
А этот чёрт оказался совсем не страшен!!!))))) Группа, где нам всем пророчили три баранки, оказалась бессильна против нашего Звягеля))