М.Войтович    Д.Лободін    П.Осарчук    Р.Весельський
Ю.Перін
О.Загривий

Запасні: В.Ванжура, В.Майдачевський, Д.Расулов, І.Алімов, А.Диняк, С.Кравченко.
7' М'яч після розіграшу кутового влучив у перехресття воріт ФК "Звягель-750"
15' Приношу вибачення не передбаченна ситуація
16'  Жовта картка гравцю ФК "Тернопіль"
23' ФК "Тернопіль" наніс удар з 39 сектору, м'яч пройшов повз ворота Макса Дуброва
27'  Ще одна жовта картка гравцю ФК "Тернопіль"
29' Михайло Войтович з 54 сектору зробив подачу у штрафний майданчик, але м'яч влучив у захисника суперників і вийшов на кутовий
31' З 34 сектору ФК "Тернопіль" наніс удар по воротам "Звягеля". Макс Дубров зіграв надійно
34' Тернополянин робив подачу з 12 сектора, Сергій Джус виніс м'яч в аут.
35' Після вкидання аута, гравець ФК "Тернопіль" пробив з 28 сектора в руки нашому голкіперу
36' Перін пробив з 44 сектора, але удар вийшов слабеньким і воротар заволодів м'ячем
37'  Жовту картку отримав Михайло Войтович
40' Весельський зробив точну подачу на Загривого, який наніс удар головою з 36 сектору, але м'яч пройшов мимо воріт
44' Пожежа у карному майданчику ФК "Тернопіль". Захисник скинув головою воротарю м'яч, Весельському не вистачило трішки, аби перехопити м'яч
45'  ГОО0Л!!! Рома Весельський пробив з 71 сектора, м'яч влучив у дальню дев'ятку
45' Арбітр додав одну хвилину
45+1'  Жовту картку отримав Максим Омельченко
45+1' Перерва
46' Розпочався другий тайм
47' Рома Весельський заробив кутовий. Розіграш якого завершився ударом Сергія Джуса з 31 сектору, м'яч пройшов вище воріт
51' Михайло Войтович опинився у положені поза грою
51' Гравець ФК "Тернопіль" вийшов на побачення з нашим воротарем. Макс зіграв просто відмінно!!!
52' Войтович робить вихід віч на віч у відповідь, але не влучиє у ворота
52'  Заміна у команді ФК "Тернопіль"
56' ФК "Тернопіль" на протязі хвилини наніс два удара по нашим воротах, але м'яч пройшов в ціх моментах вище воріт
58' Загривий пробивав з 38 сектора, мимо воріт
61' Рома Весельський потрапив у положення позагрою
62'  Жовту картку отримав Юрій Перін
64'  Жовта картка гравцю ФК "Тернопіль"
68' Гарну атаку провів ФК "Звягель-750", але Перін відав пас у нікуди
69' Осарчук з 20 сектора намагавсязакинути м'яч за комірець голкіперу
69'  ГОООЛ!!! Загривий з 28 сектора забив у порожні ворота
70'  Заміна у команді "Звягель-750". Замість Омельченко вийшов Алімов
72'  Заміна у команді "Звягель-750". Замість Войтовича вийшов Майдачевський
74' Пенальті у ворота Тернополя. Майдачевського збили у штрафному майданчику
75'  ГОООЛ!!! Пенальті реалізував Ігор Носарєв
77' Наши гравці під м'яч лягають усією командою, аби діло не дійшло до удару по воротах
78' Перін довго провозився з м'ячем, момент було втрачено
80'   Жовта картка гравцю ФК "Тернопіль"
83' Алімов пробив з 39 сектору вище воріт
84'  Заміна у команді "Звягель-750". Замість Загривого вийшов Расулов
86'  Жовта картка Дмитру Горбаченку
87'  Заміна у команді "Звягель-750". Замість Періна вийшов Диняк
88' З 45 сектору арбітр призначив вільний удар у ворта Макса Дуброва. Розіграш якого завершився ударом вище воріт
90' Арбітр додав до основного часу 4 хвилини
90' ФК "Тернопіль" подає кутовий
90+1'  Жовта картка гравцю ФК "Тернопіль"
90+3' ФК "Тернопіль" пробив штрафний з 52 сектора мимо воріт
90+4' Арбітр сповіщає про перемогу нашої команди

0
Нам би дєнужек побольше.А загалом я радий тим турнірам в яких ми граємо.Як показує практика в нашій області хто там засвітився потім не може звестися на ноги.Потрібне стабільне фінансування.

148 F_A_N
0
тернополянин спасибо за поддержку

147 тернополянин
0
хлопці - з перемогою. мабуть вона вам потрібна була більше... (що з нашими сталося - не розумію. вони видно вже подумки у саудівській аравії на чемпіонаті світу серед клубних студентських команд). радує прогрес вашого клубу. заявляйтесь у 2 лігу - не прогадаєте. там тепер такий зброд, що аж страшно.

146 КРБК
0
Єдність виграла в Торпедо-2-0.Для виходу в фінал потрібно не програти станній матч групи.