Д.Лободін 64'

Ю.Перін 72'

Д.Лободін 78'

Ю.Перін 86'
0' У Тернопілі йде велика злива, але інспектор матчу запевнив, що гра відбудеться.
0' На стадіоні присутні 14 фанів і всі вони з Новограда)))
0' Гра трішки затримується
1' Нарешті гра розпочалася
3' Олександр Загривий наніс удар з 34 сектору по воротах господарів, м'яч пройшов над поперечкою
10' До цієї хвилини наша команда заволоділа ініціативою, але до ударів по воротах діло не доходить.
11' Господарі з кутового намагалися забити у ворота нашої команди, але марно.
12' Дмитро Горбаченко пробив небезпечний штрафний з 25 сектору, воротар перевів м'яч на кутовий.
12' Подача з кутового завершилась ударом головою Ю.Галюка, м'яч пройшов біля стійки воріт.
15' Небезпечний розіграш кутового біля наших воріт, нащастя арбітр матчу зафіксував порушення правил проти нашого воротаря.
17' Юра Ковальчук наніс удар з 26 сектора, м'яч пройшов повз ворота.
19' ГООООЛ!!! м'яч зі штрафного, з 70 сектору, забив Юрій Ковальчук!
22' ГООООЛ!!! після розіграшу кутового, з 53 сектора, забив Дмитро Лободін!
24' З 44 сектора, Юра Перін пробив по воротам господарів, але голкіпер зреагував на цей удар.
33' Господарі поля після подачі кутового влучили в поперечку з 1 сектору.
45' Під вигуки фанів нашої команди, МО-ЛО-ДЦІ, команди пішли на перерву.
48' ГООООЛ!!  з 29 сектора, забив Дмитро Горбаченко!
49'  Вихід віч-на-віч з нашим воротарем, нападник господарів вирішив пробити з 52 сектора, Максим Дубров врятував команду.
53'  Подвійна заміна у складі Звягеля, замість Р.Сизоненка, та Ю.Ковальчука вийшли І.Ковальчук та С.Джус.
56' ГООООЛ!! Андрій Вітошинський вийшов на побачення з вороторем та з 29 сектора наніс удар по воротах, м'яч летів у ворота, але застряв у калюжі. З 37 сектору Загривий встиг на добивання та забив гол!
60' З 35 сектору господарі відквитали один мяч
63' ГООООЛ!! З 29 сектора, дубль у матчі робить Дмитро Лободін!
70'  У складі Звягеля заміна, замість воротаря, М.Дуброва, вийшов О.Войтович (молодший брат Михайла Войтовича)
71' ГООООЛ!! З 38 сектора відзначився Ю.Перін!
77' ГООООЛ!! З 29 сектора, хет-трик у матчі робить Дмитро Лободін!!!
80' Юра Перін вийшов на побачення з голкіпером господарів, але з 29 сектора, пробив повз ворота.
85' ГООООЛ!! з 30 сектора, зі штрафного, забив свій фірмофий м'яч Ю.Перін!!!
90+3' ГРУ ЗАКІНЧЕНО

0
ШАНОВНІ ВБОЛІВАЛЬНИКИ !! ЯКЩО ВАМ НЕ БАЙДУЖА ДОЛЯ КОМАНДИ, ПРОШУ ПІДТРИМАТИ МЕНЕ ЗАВТРА В ПОХОДІ ДО МЕРА. ЧЕКАЮ НА ВАС В 7-30 БІЛЯ ВХОДУ СТАДІОНА "АВАНГАРД " !!! ДО ЗУСТРІЧІ !!

86 zwyagel
0
МОЛОДЦЫ happy happy

85 Rytans
0
Трансляцію подивитись не зміг. Рахунок взнав в 19-00, яким задоволений ! Мабуть ,праві були тернополяни минулої середи,що не варта нам турбуватись про сьогоднішній матч. А як би не дощ ?? Мене зараз цікавить командна гра . Але як її можна показати в таку погоду ??? Будем чекати звіт, а потім поговорим ...МОЛОДЦІ ! І ті хто грав, і ті, хто вів трансляцію.

happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy
14 ФАНІВ І ВСІ ВОНИ З нОВОГРАДА))))))))))

81 bukovinius
0
Рахунок явно хокейний.В таких випадках завжди трохи шкода суперників,але якщо йде ,що зробиш.Це,мабуть,найбільша перемога в
історії,на такому рівні - це точно.

80 F_A_N
0
Рекорд аматоров))))

79 zvyagel750
0
ТОЛЬКО ЗВЯГЕЛЬ ТОЛЬКО ПОБЕДА applause applause applause ТОЛЬКО ЗВЯГЕЛЬ ТОЛЬКО ПОБЕДА applause applause applause ТОЛЬКО ЗВЯГЕЛЬ ТОЛЬКО ПОБЕДА applause applause applause

78 DR_EVIL
0
Вітаю всіх з перемогою!!!! мі кращі до зустрічі в наступних матчах!!!!дякую за трансляцію!!!!! прикольно!!!! хотілося б ще і відео!!!!! хочаб голи!!!