М.Войтович    Д.Лободін    П.Осарчук    Р.Весельський
Ю.Перін
Я.Корнійчук

Запасні: В.Ванжура, В.Майдачевський, О.Загривий, І.Алімов, А.Диняк, С.Кравченко.

0' За декілька хвилин розпочнеться гра. ФК " Звягель-750" грає у своїй традиційній зеленій формі, наш суперник, ФК "Єдність-2" грає у жовтих футболках та трусах.
0' Гра розпочалася, ворота нашої команди праворуч
3' з 6 сектору "Єдність-2" пробила штрафний удар, м'яч влучив у стінку.
7' Гравець ФК "Єдність-2" зробив навіс у 53 сектор, наш захисник виніс м'яз зі свого штрафного майданчика.
9'   ГОООЛ!!! Павло Осарчук зробив передачу у 28 сектор, Ярослав Корнійчук опинився першим на м'ячі і в дотик переправив "шкіряного" у ворота!
10'  У команді "Звягель-750" заміна, заміть Корнійчука на поле вийшов Загривий
14' Весельський зробив простріл в район 28 сектора, Войтович не влучив у ворота
15' Рома Весельський вийшов на побачення з воротарем суперників, але не влучив у ворота
17'  1:1 Вадим Тарикін з 44 сектора забив у ворота "Звягель-750"
19' Олександр Загривий забив гол з 46 сектора, але боковий арбітр сповістив про положення позагрою
25' Відбулася пожежа у нашій штрафній, Горбаченко не влучив по м'ячу, але Войтович підстрахував нашого капітана.
27' Міша Войтович зробив чудовий простріл з 19 сектору, Періну не вистачило декілька сантиметрів, аби переправити м'яч у ворота.
28' Перін пробив з 47 сектору, вище воріт
35' Роман Весельський пробивав з 20 сектора, але влучив у захисника
39' Весельський з 46 сектору зробив небезпечний простріл, але захисник "Єдності-2" вибив м'яч на кутовий
42'  Заміна у команди "Єдність-2"
44' З 36 сектора небезпечно пробивали по воротах Дуброва, м'яч пройшов вище воріт
45' Арбітр матчу додав до першого тайму 1 хвилину
45+1' Перерва
46' Розпочався другий тайм
47'  ГОООЛ!!! Міша Войтович забив з 35 сектору. Весельський подав кутовий, хтось з наших гравців пробив головою, голкіпер "Єдності-2" відбив м'яч прямо на ногу Войтовичу
50'  Заміна у команди "Єдність-2"
52' За нашу команду зіграла поперечка
53'  Жовта картка гравцю "Єдність-2"
61' Перін вивів на побачення з голкіпером Загривого, але наш нападник не влучив у ворота
63' Максим Дубров не зумів з першої спроби зафіксувати м'яч, але друга спроба була вдалою
65' Міша Войтович зробив передачу на Юрія Періна, але наш нападник незумів замкнути
66'  У команді "Звягель-750" пдвійна заміна, замість Войтовича вийшов Алімов, а замість Омельченка вийшов Майдачевський
67' Перін вийшов один-на-один з воротарем і наніс удар з 26 сектора, голкіпер відбив на Загривого, але наш нападник не влучив по м'ячу, але "шкіряний" опинився у Алімова, на жаль Ігор пробив вище воріт
70'  Жовта картка Осарчуку
70'  У команді "Звягель-750" заміна, замість Осарчука вийшов Диняк
73'  ГОООЛ!!! Загривий з 44 сектору відправив м'яч у ворота. Передачу зробив Ігор Алімов
75'   Заміна у команди "Єдність-2"
79' Максим Дубров зреагував на удар з 28 сектора, але м'яч знову опинився у гравця "Єдність-2", повторний удар заблукував Горбаченко
81'   Заміна у команди "Єдність-2"
84' З 30 сектора пробили по нашим воротам, м'яч пройшов вище воріт
88' Наші гравці тримають м'яч, "Єдність-2" майже не створює нам опір
90' Арбітр додав три хвилини
90' Перін з 43 сектора пробив вище воріт
90+1'  2:3 Після кутового Дмитро Лободін забив у власні ворота
90+3' Перін з 26 сектору пробив повз ворота
90+3' Фінальний свисток!!! Вітаю всіх вболівальників з такою важкою перемогою
Кращим гравцями у складі "Звягель-750" організатори визнали, нашого капітана, Дмитра Горбаченка та Ігора Носарєва!
Онлайн трансляції | Додав: shved | | Коментарі: 85Переглядів: 2193
Всього коментарів: 851 2 3 »
85 Rytans
0
Я вами доволен !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! МОЛОДЦЫ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

84 Henry
0
Дякую, взаємно!

83 shved
0
Henry, Дякую отримав. Прийми мої вітання з впевненою перемогою.

82 КРБК
0
Ну що ось і перебили негативні емоції і результати,зараз поки ще сиджу на стакані бо є не одна причина для цього а далі сідаю на телефон і вітаю пацанів.

0
Спасибо за трансляцию! Нет возможности быть с командой там, так хоть здесь этот шанс есть! smile

78 fcbb
0
Молодці! Вітаю з перемогою!!!

77 alexx
0
Швед, огромное тебе спасибо!!! Всё супер!!!))

76 lev4ikkk
0
Теперь силу ФК Звягель 750 узнал и чемпион аматоров!!!

75 alexx
0
Неожиданная и оттого вдвойне... нет втройне... блин - в десять раз приятнее победа!!!)) Всех с победой!!))

74 Blaster
0
КАПИТАН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

73 Яцек
0
Отож чотири м"ячі забили ми і один "Єдність". Молодці звягельчани!

0
ПОООБББЕЕДДАА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! всех с ПОБЕДОЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

69 Henry
0
shved - напиши мені свою аську або е-мейл, відправлю представлення ФК "Тернополя". Особисті повідомлення такої довжини текстів не приймають)