Онлайн матчу ФК «Тернопіль» - ФК «Звягель-750»
Чемпіонат України серед аматорських команд

Д.Горбаченко 24'
 І.Мединський 33'
 В.Чорний 39'

Р.Ціх (пен.) 51'
1' Матч як і планувався розпочався о 17:00, на стадіоні присутні приблизно 250 глядачів.
6' Гравець ФК «Тернопіль» вийшов на побачення з нашим воротарем та наніс удар з 44 сектора, м'яч пройшов повз ворота.
10'  Пенальті у ворота ФК "Звягель-750" - 1-0 на користь господарів поля .
14' Наша команда здобула право на штрафний удар з 39 сектора, але воротар господарів, зіграв найдійно після удару  Ю.Періна.
15' Першу небеспечну атаку провела наша команда, але м'яч пройшов повз ворота на кутовий.
24' Гооооол!!! З 38 сектора, Дмитро Горбаченко, відправив м'яч у порожні ворота ФК «Тернопіль»
29' Гравець ФК «Тернопіль» (№18) отримав жовту картку.
33'  З 34 сектора гравець ФК «Тернопіль» забив гол у ворота Максима Дуброва 2-1.
39'  З 34 сектора м'яч влітає у ворота  ФК «Звягель-750».
44' Помилився Галюк, гравець ФК «Тернопіль» наніс удар по воротам Максима Дуброва, але у  цьому епізоді, наш голкіпер врятував команду.
45+1' ПЕРЕРВА
49' Нападник ФК «Тернопіль» вийшов на побачення з нашим воротарем, Максим Дубров знову врятував нашу команду.
51' Пенальті у наші ворота. 4-1, знову Р.Ціх реалізув удар з точки.
57'   Попередження отримав Юрій Галюк.
59'   Попередження отримав Дмитро Горбаченко.
67' Останні 10 хвилин гра вирівнялась, м'яч знаходиться у центрі поля.
71' Дмитро Лободін наніс удар з 25 сектора, але воротар господарів зіграв надійно.
72' На дану хвилину тренер ФК Тернопіль провів вже 3 заміни, а у нас невідбулося жодної!!!
73' З 52 сектора Юрій Галюк наніс удар по воротам господарів, але м'яч пройшов вище воріт.

78'   Володимир Майдачевський вийшов замість Павла Осарчука.

80'    Юра Ковальчук вийшов замість Юрія Галюка.

86' Володимир Майдачевський з 35 сектора наніс удар вище воріт.

87'   Заміна у складі ФК «Звягель-750», Сергій Джус замінив Руслана Сизоненко.

89'   Господарі замінили воротаря

90' Головний суддя додав 3 хвилини, до основного часу
90+1' Дмитро Горбаченко з 34 сектора пробив штрафний удар, але м'яч влучив у стінку.
90+3' МАТЧ ЗАКІНЧЕНО.
Онлайн трансляції | Додав: shved | | Коментарі: 47Переглядів: 935
Всього коментарів: 471 2 »