-_
18 серпня 2010. Новоград-Волинський. стадіон «Авангард».
Товариська гра. t+20. 300 глядачів.

«Звягель-750»: М.Дубров, І.Носарєв, Д.Горбаченко, М.Омельченко, П.Осарчук (Д.Расулов 46), Д.Лободін, С.Джус (І.Ковальчук, 46), А.Диняк (Р.Сизоненко, 46), Ю.Вигівський (В.Ткачук, 46), Ю.Перін, О.Загривий (Е.Фернандес, 46).

Голи: 1:0 С.Джус (4), 2:0 О.Загривий (8), 2:1 ? (16), 3:1 Ю.Перін (40), 4:1 Ю.Перін (64).

Скучили новоград-волинці за футболом. І хоча матч, що відбувся на стадіоні «Авангард», носив статус тренувального, любителів цього виду спорту зібралося біля 300. Зустрічалися клуби, що знаходилися в лідерах у чемпіонатах Житомирщини, — це ФК «Звягель-750» та чемпіони Рівненщини ФК «Маяк» з м.Сарни. Секундна стрілка зробила декілька обертів, а рахунок був вже 1:0 на користь команди господарів. Гол в активі Сергія Джуса, що замкнув простріл із лівого краю. Через декілька хвилин гості помилилися при створенні офсайду, і Олександр Загривий зробив рахунок 2:0. Команди грали в атакуючий футбол, м’яч практично не затримувався в центрі поля, майже кожна атака завершувалася ударами у ворота. Саме в одній з таких атак сарненцям вдалося скоротити рахунок. Після швидкої комбінації удар метрів з 18 попав у правий верхній кут воріт.
 До кінця тайму перехоплення м’яча Олександром Загривим, точний пас на Юрія Періна — і рахунок збільшився 3:1.
Після перерви характер гри не змінився. Однак гравці «Маяка» почали грати досить жорстко, застосовуючи тактику «дрібного фолу». Звягельчани досить часто опинялися на газоні після таких порушень, тож було проведено ряд замін, які гру не підсилили. Однак перевіряти новичків команди у грі все ж дозволило. А останній гол у цьому матчі — в активі Дениса Расулова, що, швидко пройшовши по лівому краю, зробив точний навіс на Юрія Періна, удар головою був точним — 4:1.
 Слід відзначити, що у складі ФК «Звягель-750» з’явилося декілька нових облич. Тренер клубу А.М.Лось протягом матчу застосовував різні схеми ведення гри, особливо у захисті.

Володимир БУРКОВСЬКИЙ

Фото з матчу:
Переглянути фотографію в реальному розмірі Переглянути фотографію в реальному розмірі

0
Приємно бачити ЗВЯГЕЛЬ в турнірній таблиці на першій сходинці ! Вітаю усіх уболівальників !!!! І футболістів також !!!!

31 Andrey
0
Молодці ХЛОПЦІ!!!!!!! Удачи в следующих матчах!! smile smile smile

30 Rytans
0
БАРАШІ перемогли КОРОСТЕНЬ з рахунком 1:0. Забили з пеналя.

29 Rytans
1
Рахунок в Коростені не змінився ! Перемога ЗВЯГЕЛЯ 2:0 !!! МОЛОДЦІ !!!

28 Andrey
0
Ура!!! ТАК ТРИМАТИ НЕ РОЗЛАБЛЯТИСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27 Rytans
1
А в Коростені йде другий тайм. Попереду ЗВЯГЕЛЬ 2:0 !!!!!! Відзначились Ю.Перін і А.Диняк. ТАК ТРИМАТИ !!!!!

0
По перше у нього громодянство українське, а по друге по моїм даним він нам не підійшов.