Ну и игра была сегодня! Столько моментов упустили,зато оба гола себе п

Головна » 2010 » Жовтень » 31 » ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» - ЧЕМПІОН!!!

(Новоград-Волинський)

ФК Коростень    0

30 жовтня 2010. Новоград-Волинський. стадіон «Авангард». 800 глядачів.
Чемпіонат Житомирщини. Пропущена гра 1 туру.

Арбітр: Сергій Іськов; асистенти арбітра: Олександр Калицький та Сергій Копитко (всі - м. Бердичів).

«Звягель-750»: М.Дубров (О.Войтович), І.Носарєв, М.Омельченко, Д.Горбаченко, Р.Сизоненко, Р.Весельський, М.Войтович (Д.Расулов), Д.Лободін,  П.Осарчук (І.Ковальчук), Ю.Перін, О.Загривий (В.Майдачевський).

Голи: 1:0 М.Войтович (19), 2:0 О.Загривий (73).

Вилучення: Р.Сизоненко (56), В.В. Гордійчук (60).

Нарешті!!! Саме це слово, пролунало на трибуні від вболівальника зі стартовим свистком голоногого арбітра цього матчу. Після подій минулої суботи, коли інспектор матчу не дозволив суддям розпочати гру (нагадаю, що для проведення того матчу невистачило працівників міліції), були сумніви, чи відбудеться звітний поєдинок, адже менше, ніж за добу, в нашій країні малися розпочатися чергові вибори і всі правоохоронці пильно охороняли виборчі дільниці. Аби не повторилася минула історія, на стадіон прибув навіть начальник Новоград-Волинського райвідділу міліції Віктор Прилипко, а разом з ним чотири правоохоронця. Усі сумніви остаточно розсіялись, коли команди разом з арбітрами вирушили у центр поля. Сьогодні у Новограді-Волинському буде футбол! Нарешті!!!

Тільки у разі перемоги команда з Коростеня могла посісти другу сходинку у підсумковій турнірній таблиці, при інших варіантах вона залишалася б третьою. Серйозність намірів наших суперників вже підтвердились на перших хвилинах матчу. Захист звягельчан проспав вихід Переглянути фотографію в реальному розмірінападника гостей на побачення з Максимом Дубровим, але переможцем у цій дуелі вийшов наш страж воріт. Лише на 14-й хвилині вперше вдалося створити небезпеку біля воріт гостей. Весельський з лівого флангу зробив простріл у штрафний майданчик, першим на м’ячі опинився Михайло Войтович, але влучити у порожні ворота не вдалося. Проте за п’ять хвилин рахунок було відкрито і зробили це саме звягельчани. Знову на головних ролях опинилися Весельський та Войтович. Роман виконав кутовий удар, а Михайло вдало відгукнувся і за мить шкіряний у сітці воріт коростенців – 1:0!!! Мав нагоду відзначитись у цьому матчі Перін, але його удар не влучив у браму воріт. А на 30-ій хвилині гості могли сподіватись на одинадцятиметровий удар, проте головний суддя був іншої думки. Звягельчани з відповіддю не забарилися і провели дві атаки, котрі мали завершуватися взяттям воріт. Спочатку Перін чудовою передачею вивів на побачення з голкіпером гостей Загривого, але, на жаль, наш нападник поспішив з ударом і влучив у воротаря, а за декілька хвилин подібний момент змарнував Войтович.

Другий тайм запам’ятався вилученнями. Вже на початку тайму новоград-волинська команда залишилася у меншості, Роман Сизоненко програв позицію своєму опоненту і, аби уникнути вихід віч-на-віч з Дубровим, був змушений порушити правила (слід відмітити, що Роман першу жовту картку теж отримав за подібне порушення). Наступним вилучення заробив голова ради засновників клубу Гордійчук, котрий Переглянути фотографію в реальному розмірі знову намагався у мікрофон висловити незадоволення рішеннями головного арбітра . Кумедно це виглядало, особливо, коли суддя попросив правоохоронців, аби ті прогнали порушника від мікрофону. Василь Васильович підкорився, але ще до завершення матчу повернувся до «своїх обов’язків», бути диктором на стадіоні. Футболістів з берегів Случа, вилучення не збентежили, вони й надалі продовжували контролювати хід поєдинку, а іноді видавали атаки, від яких голова йшла обертом у захисників суперників. Олександр Загривий, відчувши, що за ним знаходиться Войтович, пропустив м’яча, але до Михайла м’яч не потрапив, його випередив захисник гостей, який, сам того не очікуючи, пробив по власним воротам, свого колегу врятував воротар, перевівши загрозу на кутовий. Інтрига у матчі згасла на 73-ій хвилині, коли здавалося, що атака ФК «Звягель-750» змарнована, Юрій Перін не виключився з боротьби і зумів відібрати м’яча у захисника та віддати точний пас на Загривого, перед ким залишався лише воротар суперників. Сашкові цього разу вдалося вийти переможцем у цій дуелі – 2:0.

Фінальний свисток арбітра сповістив, що Чемпіонат Житомирщини 2010 року завершено! Усі гравці ФК «Звягель» відразу скинули з себе такі рідні для нашого ока зелені футболки, під якими опинилися ще одні, білі, на яких гордо красувався напис – ЧЕМПІОНИ 2010!!! За мить на полі разом з командою опинилися вболівальники, щиро вітаючи один одного з перемогою. Над стадіоном залунала така приємна для серця та ніколи не старіюча композиція групи Queen - We Are The Champions. Все це відбувалося по-сімейному, адже за рік ми усі звикли один до одного, ми є одна велика футбольна сім’я.

0
Слем 40:дивись підсумкову турнирну таблицю.Мені пофік голи Преса, Легіона.У них ми виграли з рахунком 3:0!
Зоря! Зі сріблом вас!Не розбігайтесь в зимовий період.До зустрічі на футбольних полях у 2011році. Цього я бажаю не тільки Зорі, але й всім командам Житомирщини.

45 Blaster
3
alexx полностью согласен!!!! а этот сезон показал что Звягель сильнейший клуб не только в области!! и причём заслужено!! а вот то что связи и деньги вносят свои корективы это просто немыслемо!!!! Ганьба тем кто этим занимаеться!!!

44 alexx
1
stereo, slem - спасибо, ребята, за поздравления!

43 alexx
0
По поводу суперкубка, то у всех и чемпионаты проводятся по системе осень-весна. И матч суперкубка играется максимум месяца через два (пускай даже три) по окончанию сезона. Если же эта игра состоится весной (я так понимаю это апрель-май), то кому это будет интересно??? Составы поменяются полностью, а может какая-то команда и вовсе снимется к тому времени. Поэтому, пока эмоции всё ещё живы от сезона, нужно проводить этот матч. Матч-открытие - не совсем интересно, а вот матч-украшение сезона - это что-то!!!

42 zvyagel750
0
ну мабудь грошей не вистачило на форму всяке бува wink

41 Rytans
0
А чому КОРОСТЕНЬ грав в такій формі ( желетки) ??? Хтось скаже ????

40 slem
0
5 м'ячів забив ще О.Горобець.
Яцек, цікавий ти все-таки, хоч мабуть вже і не маленький.
1. Звягель-750 - чемпіон 2010, а ти ще тут ставиш під сумнів здобутки команди, розкидуєшся прикметниками.
2. всього ТРИ м"ячів пропущено А анульована п'ятірочка від Легіона з Пресом? Це що були товариські матчі?
3. Краще дай таку відповідь, скільки протестів та технічних перемог було у Звягеля в попередні чемпіонати.

39 zvyagel750
0
MatiaS ні вроді тільки 2 місце

38 Rytans
0
29 shved - В нас виходить не так як в людей !!!

37 MatiaS
0
Ааааааа!Мы лучшие!золото в областе,серебро в Украине...Швед,ты не знаешь,второе место в Украине даёт право играть в Кубке Регионов УЕФА?

36 stereo
0
Мы не оппоненты Мы играем все в футбол

35 stereo
0
Игроки Звягеля конечно заслужили победу..Лутчшие на сегодняшний день..Тут можно и шампанское за чемпионство выпить

34 Украина
0
ВСІХ ВІТАЮ!!!
Також окреме спасиби хочу сказати Шведюку Андрию за те що вин днями та ночами сидить на сайти та викладак Информацию...
Андрию Спасиби....

33 shved
0
Щойно стало відомо, що офіційно Чемпіонат Житомирщини 2010 завершено.
Голова ЖОФФ підтвердив, що у матчах Хіммаш - Звягель-750 зарахована технічна перемога нашій команді, а у матчі Звягель-750 - Зоря-Енергія технічну перемогу романівцям.
Також Чернявський О.П. надав список бомбардирів чемпіонату.
1. Дмитро Куделькін (Зоря-Енергія) - 8 м'ячів
2-4. Сергій Вокальчук (ФК Коростень) - 5 м'ячів
2-4. Олександр Пустовіт (ФК Коростень) - 5 м'ячів
2-4. Юрій Перін (Звягель-750) - 5 м'ячів (по моїм підрахункам у Юри - 4 м'яча)
.... Олександр Загривий (Звягель-750) - 4 м'яча

32 Яцек
0
Чому мовчать наші опоненти (Чуп..., Стер... та інші ?Майте совість,скажіть позитивне про чемпіона 2010!Один програш з рахунком 1:0,33 очка, всього ТРИ м"ячів пропущено.Відкликнись людина без совісті, яка скаже що "Звягель" паперовий чемпіон!

31 shved
0
Було помітно, що багато фоток повино бути у людей. Майже всі хто вибіг на поле фотографували мобілками та фотоапаратами.
Тому звертаюсь до усіх, кому нешкода поділитися фотографіями чекаю їх на свою електронну адресу - shved2002@ukr.net
Дякую.

30 Blaster
0
ааа у меня ещё 2 фотки есть!!!!

29 shved
0
Rytans, на Житомирщині Суперкубок розігрувався лише два рази і по закінченню сезона!!!

28 Rytans
0
Взагалі-то матч на Суперкубок завжди відбувається перед початком сезону, а не в кінці....