(Додав:LeonU)
Ну и игра была сегодня! Столько моментов упустили,зато оба гола себе п

Буду все пригадувати . прошу зробити так , щоб знову фото загружались

Пивіт. Деякий час там буде Авангард, як замінять документи в ЖОФФ змін

Головна » 2009 » Листопад » 25 » «ТРАНСМЕТАЛ» - ВОЛОДАР КУБКА НОВОГРАД ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ

«ТРАНСМЕТАЛ» - ВОЛОДАР КУБКА НОВОГРАД ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ
21:34

nvrТрансметал (Чижівка) - Моноліт (Наливна станція) 4:1

22 листопада. Стадіон "Авангард". 300 глядачів.
Суддя: А.М.Лось.
Голи: Весельський (6), Герасименко (31), Лободін (40), Пустовіт (70) - Доманський (65).
Трансметал: (жовті): Петров, Балан, Пустовіт, Шевчук, Пилипчук, Весельський, Войтович, Лободін, Герасименко, Диняк, Загривий. На заміну виходили: Пашковський, Федорчук, Скидан.
Моноліт: (біло-чорні): О.Бучинський, Капустинський, Можарчук, Носарєв, Радченко (Вакуленко), Ковальський (М.Бучинський), Назола, Горбаченко, Мінченко, Доманський, Перін.

Нарешті, після завершення карантину провели останній матч в боротьбі за кубок «Осені» з футболу серед команд Новоград-Волинського району. У футбольному поєдинку зійшлися дві найсильніші команди району: ФК «Моноліт» з Наливної станції та ФК«Трансметал» з села Чижівка.
Матч проходив на нейтральному полі – на стадіоні «Авангард», тому й глядачів цього дійства було дещо більше, ніж завжди буває на футбольних іграх району.
 Не обійшлася ця подія без представників влади. Урочисто розпочав матч голова районної державної адміністрації Микола Іванюк, він же і ввів м’яч в гру.
 Так, матч був цікавим, адже гарні передачі, комбінації та захист обох команд було важко не помітити, але той факт, що в складі обох команд було більше, ніж по п’ять футболістів, які виступали за ФК «Звягель - 750» трохи змінив враження про районний футбол. Можливо, якби команди складалися з жителів своїх сіл, то результат був би іншим.
 Гра почалась з ефективних атак ФК «Трансметал», які згодом перетворювались в голи. Вже на 6 хвилині Роман Весельський зумів відкрити рахунок, забивши перший гол у ворота «Моноліту». Трохи згодом, через 25 хвилин, у ті ж ворота був забитий другий гол, його автором став Олександр Герасименко, а завершив розстріл воріт «Моноліта» у першому таймі Дмитро Лободін, збільшивши рахунок до 3:0 на 40 хвилині.
 Відпочивши на міжтаймовій перерві, гравці повернулися на поле. Дещо наполегливішими стали атаки монолітівців, що в результаті на 65 хвилині дало їм змогу забити гол суперникам, його автором став Анатолій Доманський, але вже через п’ять хвилин ФК «Трансметал» знову взяв гру під своє керівництво. Четвертий гол у ворота «Моноліту» забив Олександр Пуствовіт.
 Відтак рахунок 4:1 на користь ФК «Трансметал». Саме ця команда отримала цьогорічний кубок «Осені» та медалі за перше місце в турнірі. А офіційне нагородження проводив голова районної ради Віктор Васильович Гончарук.
 Що ж, футбольний сезон району завершився і чекати нового нам доведеться щонайменше три місяці. На завершення хотілося б подякувати всім, хто був причетний до розвитку футболу в районі. А особливо його організаторам – ВФСТ «Колос» на чолі з директором Володимиром Федоровичем Троцьким.  Сподіваємося, що в новому сезоні він знову з такою наполегливістю візьметься за організацію проведення чемпіонату з футболу, адже футбол – це гра мільйонів!!!