ФК «Бердичів»: Т.Панасюк, Д.Худинець, С.Данілевич, А.Романюк, Д.Коломієць, В.Подгорський (А.Козлюк), І.Шумило, О.Майданюк (Р.Стукал), А.Лозовий (Ю.Приходько), М.Малашин, Д.Вакула (В.Іськов).

«Звягель-750»:
М.Дубров, О.Ковальов, І.Носарєв, Р.Весельський, Р.Сизоненко (О.Загривий), Д.Горбаченко, С.Джус, Д.Лободін, П.Осарчук, Ю.Перін,  В.Майдачевський (Д.Расулов).

Голи: 0:1 Д.Лободін (45), 1:1 С.Данілевич (57), 1:2 І.Носарєв (70 пен.).

Після поразки на початку травня у розіграші Кубка «Житомирщини» від ФК «Бердичів», футболісти «Звягеля-750», довгих два місяця чекали на нагоду взяти реванш. І ось така нагода випала. У заключному турі першого кола, наша команда відправилась до своїх кривдників у гості, щоб доказати, що поразка у Кубку області, то була лише випадковість. Слід відмітити, що до звітного матчу, нашій команді «Звягель-750», ще жодного разу не вдавалося привезти з Бердичева бодай очко. Також додавала труднощів спека, при якій відбувалась гра.

Наші земляки матч розпочали з атаки, котру завершував Дмитро Лободін, але удар у нашого півзахисника виявився невдалим. Господарі з відповіддю не забарилися. Гравець ФК «Бердичів» отримав м’яча у нашій карній зоні відразу пробив по воротах Максима Дуброва, шкіряна куля просвистіла над поперечкою воріт. Забігаючи на перед, скажу, що більше загроз у першому таймі господарі біля воріт нашої команди не спромоглися створити. Чого не скажеш про голкіпера господарів, Тараса Панасюка, котрого без роботи намагалися не залишати новоградволинці. Удари на протязі першого тайму від Дмитра Горбаченка, Володимира Майдачевського, Юрія Періна та Дмитра Лободіна пройшли повз ворота, а з дальнім пострілом Романа Весельського, страж воріт бердичевлян впорався. Однак на перерву футболісти у зелених футболках пішли з перевагою в один м’яч. На останній хвилині першого тайму Лободін, влучним ударом з 22 метрів відправив м’яч у правий кут воріт Тараса Панасюка. І над стадіоном «Шкіряник» лунають, такі приємні слова для нашого вуха: «М’яч забив Дмитро Лободін», це наші вболівальники так привітали Дмитра з взяттям воріт. На цьому команди пішли на перерву.

Футболісти «Звягеля» подовжували тримати хід гри у своїх «руках» і в другій частині матчу. На 56-й хвилині Майдачевський пробив точно у кут воріт ФК «Бердичів», здавалося, що вже нічого не врятує господарів від другого взяття воріт у матчі, але сейв голкіпера і м’яч переведений на кутовий. Після розіграшу якого місцеві футболісти пішли в атаку і здобули право на штрафний удар. Розіграш якого і завершився взяттям воріт Максима Дуброва, ніхто з футболістів нашої команди не зміг винести м’яча і він після рикошету потрапив на ногу гравця господарів, Сергію Данилевичу, котрому вдалося пробити нашого голкіпера – 1:1! Андрій Михайлович Лось проводить заміну, замість Романа Сизоненка у гру вступає Олександр Загривий. Майже відразу новоградволинці могли відновити різницю у рахунку, але удар Майдачевського пройшов вище воріт. Після такого промаху Володимир пішов відпочивати, а на полі з’явився Денис Расулов. Наші хлопці ще потужніше почали атакувати. І вже за декілька хвилин вдається провести чудову контратаку. Лободін вивів на побачення з воротарем господарів Весельського, наш гравець обіграв голкіпера, але останньому все таки вдалося порушити правила проти Романа. Одинадцятиметровий, але вболівальники з Новограда-Волинського сподіваються, що за таке порушення арбітр вилучить порушника з поля, однак у рефері була інше бачення цього епізоду – жовта картка. Пенальті чітко реалізував Ігор Носарєв -1:2!!! Не пройшло п’яти хвилин, як рахунок у матчі мав ставати 3:1 на користь «Звягель-750». Загривий вийшов на побачення з Панасюком та спокійно відправив м’яча у ворота. Однак боковий суддя десь там побачив положення поза грою і рахунок залишився незмінним. Наші футболісти й надалі продовжували штормувати ворота господарів, але м’яч по зрадницьки йшов якщо не у воротаря, так повз ворота. Один Юрій Перін на останніх хвилинах змарнував три нагоди відзначитися у матчі. Фінальний свисток головного арбітра сповістив про чергову перемогу ФК «Звягель-750» у Чемпіонаті області.

shved (Новоград-Волинський-Житомир-Бердичів-Новоград-Волинський)

1
"Звягель", гол давай, два давай, три давай и ПОБЕЖДАЙ!