Ну и игра была сегодня! Столько моментов упустили,зато оба гола себе п

Пивіт. Деякий час там буде Авангард, як замінять документи в ЖОФФ змін

Головна » 2010 » Травень » 27 » ПЕРША ПОРАЗКА У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

ПЕРША ПОРАЗКА У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ
17:26
 Після двох тріумфально-позитивних матчів у чемпіонаті України серед аматорських команд, ФК «Звягель-750» спіткала перша поразка, і чесно кажучи, сподіваюся, що остання. Гра відбувалася 26 травня в місті Тернопіль, з місцевою командою ФК «Тернопіль». Потрібно визнати, що суперники були не слабкими, адже основний склад команди – молоді та енергійні студенти, про це свідчить і той факт, що команда стала чемпіонами Європи у 2009 році, серед студентських команд.
 У цьому матчі звягельчани вирішили зробити ставку на атаку, але це й було причиною їх поразки. Адже атака суперника виявилась сильнішою ніж наш захист. Це стало помітно вже на 7 хвилині гри, коли гравець ФК «Тернопіль» провів м’яч від середини поля, і довівши його до штрафного майданчика вийшов один на один з Максимом Дубровим, і якби не невдалий удар суперника, м’яч міг опинитися у наших воротах.
 Дещо подібною була ситуація, яка й призвела до першого голу. На 11 хвилині гравця ФК «Тернопіль», який зі штрафного майданчика планував нанести удар по воротах, зупинив з порушенням правил, Олег Ковальов. Чи то під впливом емоцій, чи навмисно він штовхнув суперника у спину. За таке порушення суддя призначив пенальті у ворота Максима Дуброва. Реалізував 11-метровий удар, Ростислав Ціх, який спокійно переграв нашого воротаря. На 24 хвилині нам вдалося відігратися, після численних передач біля воріт тернопільців завершити комбінацію вдалося влучним ударом Дмитру Горбаченку.
 Та господарі поля на нічию, а тим більше на поразку погоджуватися не хотіли. Вони посилили дії у атаці, але при цьому міцно тримали захист. І вже на 33 хвилині знову змінили рахунок на свою користь - 2:1. Автором голу був Ігор Мединський, а Василь Чорний став автором третього голу, який був забитий на 39 хвилині. З рахунком 3:1 гравці пішли на між таймову перерву.
Повернувшись на поле господарі відчували себе більш ніж упевнено, але не втрачали надії відігратися і звягельчани, адже попереду було ще 45 хвилин гри. Неприємно, але факт, на 51 хвилині наші ворота знову постраждали від пенальті. Вже з початку другого тайму тренер суперників проводить цілий ряд замін, змінивши більше половини гравців команди. Ми ж як не дивно, грали практично без змін. Андрій Михайлович замінив на 78 хвилині Павла Осарчука Володимиром Майдечевським, на 81 хвилині Юрія Галюка Юрієм Ковальчуком та на 86 хвилині Романа Сизоненка Сергієм Джусом. Але навіть ці три заміни не змінили ситуацію в рахунку. Вже наприкінці матчу в нас була можливість забити гол, вдало пробивши штрафний, але, на жаль, цього не сталося.Тож матч завершився з рахунком 4:1.
 Все ж, це лише 3 гра в цьому чемпіонаті, ще є час аби відігратися. Тож сподіваймося, що наступна гра в тому ж місті Тернопіль, яка відбудеться 2 червня відбудеться з протилежним рахунком.

Олена Чех
Переглядів: 777 | Додав: Helen | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 6
6 aleksandr-jyrist
0
Щодо ризику, то явважаю, що з такою командою як ФК "Тернопіль" потрібно було більше думати про оборону.