Чемпіонат Житомирщини. 5 тур.

Арбітр: Ю.Горащук (Житомир).

«Звягель-750»: М.Дубров, Р.Весельський, Д.Горбаченко, І.Носарєв, С.Джус (О.Герасименко), І.Ковальчук, Д.Лободін (О.Загривий), В.Майдачевський (П.Осарчук), М.Войтович (О.Ковальов), Ю.Перін, А.Доманський (Д.Расулов).

Голи: 0:1 А.Доманський (68), 0:2 Д.Лободін (76), 0:3 Д.Расулов (90+2).

Матч проти «Зорі-Енергії» мав показати, чи вміють наші хлопці тримати удар, після поразки, якої зазнала наша команда у минулу середу. Романівська команда розпочала чемпіонат з трьох перемог поспіль і до звітного поєдинку підійшла лідером чемпіонату Житомирщини. Додавало «гостроти» матчу прикра нічия між суперниками у минулому році, після якої «Звягель-750» втратив шанс поборотися за перемогу у чемпіонаті.

Розпочали матч «зелено-білі» відразу з атак на ворота суперників. Вже на другій хвилині матчу Анатолій Доманський змарнував нагоду відкрити рахунок, його удар пройшов повз ворота романівської команди. Здалося, що гол у ворота «Зорі-Енергії» це лише справа часу, але забігаючи на перед скажу, що у першому таймі у наших улюбленців майже нічого не виходило. Можливо на це сприяли декілька причин, першу я вже згадував, це поразка від ФК «Тернопіль», після якої гравці ще не встигли відійти, друга - це стан газону на стадіоні у Романові, який виявився досить низької якості, третя - це рішення тренера нашої команди, Андрія Михайловича, перевести нашого капітана у центр захисту, але з цим команда втратила головного диригента атак ФК «Звягель-750». На все, що спромоглися новоградволинці у першому таймі, так це на два удари від Періна. Перший розминувся зі стійкою воріт, а другий, Юрій завдав зі штрафного, однак воротареві «Зорі-Енергії», Вадиму Зорніку, вдалося відбити м’яч.

Друга частина виявилася більш багатшою на події. Відразу після перерви відбулося дві зміни у складі нашої команди, замість Войтовича та Майдачевського на поле вийшли Осарчук та Ковальов. Поступово почали з’являтися моменти біля воріт господарів, але такий необхідний гол все ніяк не вдавалося забити. Знову удар Періна розминувся з воротами, а удар Олега Ковальова виявився слабким і страж воріт господарів спокійно упіймав м’яча. Відкрити рахунок у матчі вдалося лише на 68-й хвилині. Дмитро Горбаченко підхопив м’яча на своїй половині поля, протягнув того майже до штрафного майданчику господарів, та відав точно у ноги Доманському. Наш нападник свою нагоду не змарнував – 0:1!!! А через вісім хвилин долю матчу було вирішено. Сергій Джус наважився на удар по воротах з 35-ти метрів, але гравець «Зорі-Енергії» встиг заблокувати цей удар, однак м’яч відскочив до Дмитра Лободіна, котрий відправив шкіряного за комірець стражу воріт романівської команди – 0:2!!! Вдало дебютував у складі нашої команди Денис Расулов, за відведені хвилини нападник (саме там зіграв Денис) мав дві нагоди відзначитися. Спочатку він відгукнувся на подачу з правого флангу, та в падінні головою пробив по воротах, але воротарю вдалося зреагувати на цей удар. Проте коли вже йшов доданий час, Весельський з лівого флангу увірвався до штрафного майданчику романівців, та відав пас на Періна, Юрію не вдалося влучити по м’ячу, однак той відскочив до Расулова і наш гравець не залишив воротареві жодного шансу – 0:3!!! Ось такий вдалим вийшов дебют у молодого гравця нашої команди. Відразу після цього головний суддя сповістив, що ця гра закінчилась.

0
ну блін нашо вообще було заявлятися angry думав перед від'їздом хоч останній матч групи подивлюсь ех...:(

35 Andrey
0
Скучно буде без футболу. cry

34 shved
0
Матч Звягель-750 - Топільче не відбудеться!!! Команда гостей відмовилася їхати на цей матч. sad

33 Andrey
0
Shved виправ там де наступна гра 7 червня на 7 липня.
Відповідь: Дякую, трохи завтикав )))

32 stereo
0
так будет сегодня игра?
Відповідь: Ні, сьогодні гри не буде, окрім матчу Голандія-Уругвай wink
Доля матчу Звягель-750 - Топільче, який має відбутися завтра, на цю хвилину ще не вирішено. Невідомо чи гості приїдуть на цю гру.