Ну и игра была сегодня! Столько моментов упустили,зато оба гола себе п

Головна » 2010 » Червень » 30 » ДУБЛЬ ЮРІЯ ПЕРІНА НЕ ПРИНІС ОЧКІ ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750»

(Новоград-Волинський)

ФК Тернопіль      3

30 червня 2010. м.Новоград-Волинський. стадіон «Авангард». t+27. 2600 глядачів.
Чемпіонат України серед аматорських команд. 8 тур.
Арбітр: О.В.Дашко.асистенти арбітра:Д.В.Денисюк та Д.Л.Шурман (усі з Київської обл.).

А.Сень (№5 М.Фік,89)

Голи: 1:0 Ю.Перін (15), 2:0 Ю.Перін (63), 2:1 І.Мединський (64), 2:2 Р.Гаврилюк (70),
2:3 А.Сень (71).

Попередження: №10 В.Чорний (21), №8 Д.Лободін (40), № 15 Р.Гаврилюк (41),
№4 С.Атласюк (60), №10 Д.Горбаченко (75).

Матч між ФК «Звягель-750» та ФК «Тернопіль» ще до початку матчу виглядав важким випробуванням для обох команд, адже саме ці дві команди є лідерами своєї групи. Подивитися на це дійство зібралася пристойна кількість вболівальників, котрим не завадила літня спека заповнити трибуни стадіону «Авангард».

Перші хвилини гри команди провели у розвідці, м’яч перебував між штрафними майданчиками суперників. Першими порушили «мовчання», гравці ФК «Звягель-750». Дмитро Горбаченко пробив по воротах гостей, але удар у нашого капітана не вийшов і м’яч пройшов повз ворота Михайла Чорного. Проте вже у наступній атаці нашим хлопцям вдалося відкрити рахунок у матчі. Знову одну з головних ролей зіграв наш капітан. Дмитро зі своєї половини поля зробив зрячу передачу на Юрія Періна, котрий вийшов на побачення з голкіпером гостей та зробив свою справу на відмінно – 1:0!!! До цього моменту ФК «Тернопіль» залишався єдиною командою нашої групи, котрій Юрій ще не забивав у цьому турнірі.

Після цього гості заволоділи ініціативою, а наші хлопці розраховувати на швидкі контратаки. Після одної з таких атак гравець ФК «Тернопіль» порушив правила неподалік від свого штрафного майданчика. Виконувати «стандарт» взявся Ярослав Корнійчук, але з його ударом впорався воротар. Гостям так і не вдалося у першому таймі створити хоч якусь небезпеку біля воріт Максима Дуброва, наші захисники та воротар були надійні. А коли вже йшла друга додана хвилина до першого тайму, у «Звягеля» знову пройшла чергова контратака. Ярослав Корнійчук увійшов у карний майданчик гостей, обіграв захисника та пробив у правий кут воріт, але воротареві вдалося зреагувати на цей підступний удар. На цьому команди пішли на перерву.

Дебют другого тайму пройшов за атак гостей, але на відміну від першого тайму гравці з Тернопільщини намагалися кожну свою атаку завершувати ударом по воротах. Чи то бракувало їм влучності, чи то наші захисники заважали прицілитися, але цілковитої небезпеки для нашого воротаря ці постріли у собі не таїли. Наша команда відповіла гостріше, Юрій Перін знову завдавав для кіпера гостей роботу, з якою страж воріт цього разу впорався на відмінно. Проте вже у наступній дуелі воротар програв нашому нападнику. Гравці ФК «Тернопіль» порушили правила в трьох метрах від свого штрафного майданчика. І Юрко, вже вкотре у цьому сезоні, своєю лівою ногою переправляє шкіряного над стінкою у ворота – 2:0!!!

Не встигли вболівальники відійти від своїх емоції, як гості відразу відіграли один м’яч. Ігор Мединський вдало пробив з двадцяти метрів у верхній лівий кут воріт. Футболісти ФК «Тернопіль» спіймали кураж, почали проходити гострі передачі, з’явилися швидкості, наші ж гравці навпаки втратили контроль над грою, почали не встигати за своїми опонентами. Все це привело до другого взяття воріт Максима Дуброва. Автором голу став Роман Гаврилюк, котрий вдало пробив з кута штрафного майданчика. Проходить лише хвилина і рахунок зовсім стає негативним. Роман Сизоненко, котрий грав останнього захисника, помилився у центрі поля і відразу троє гравців ФК «Тернопіль» вийшли на ворота нашої команди. Наш захисник, Олег Ковальов, котрий єдиний залишався з тих хто міг завадити суперникам, був «відіграний» після пасу на Анатолія Сеня, котрий і відправив м’яч у сітку воріт Максима Дуброва. Хоча до закінчення гри залишалося майже двадцять хвилин, нашим улюбленцям так і не вдалося зрівняти рахунок у матчі.

Сім хвилин вистачило футболістам ФК «Тернопіль», щоб після 0:2, вийти переможцями у матчі. Сподіваюся, що ця поразка посприяє гарним уроком нашим гравцям, як потрібно боротися та не залишати надію на позитивний для себе результат навіть у безнадійному матчі.

Додаткові матеріали:

Відео з матчу:

Фото з матчу:
Переглянути фотографію в реальному розмірі Переглянути фотографію в реальному розмірі

0
СИТНИК - уважно читай ! Все нормально !!!

0
Щасливі ви мужики , я не їду,ніяк не получається.Підтримайте команду і банери прихватіть,я на зв"язку.А до мера зайдем. angry

66 zvyagel750
0
Я теж їду smile

65 Rytans
0
Я поїду стовідсотково !!! Вже всі попереджені про мою тимчасову відсутність в місті !!

64 Rytans
0
Шкода що наступного тижня працюю в першу зміну ! Якщо напротязі нього нічого не проясниться - будем знову в мерії !!!!