Кубок України серед аматорських колективів. 1/16 фіналу. повторний матч.
19 серпня. Новоград Волинський. стадіон "Авангард". 3 100 глядачів.
Суддя: Папірович Ю.Г. Асистенти: Миколюк М.В. Бобік А.В. (всі м.Хмельницький)

"Звягель-750" №1 А.Петров (№16 М.Дубров 76), №2 В.Ванжура (№55 О.Загривий 46), №33 Ю.Галюк, №12 О.Глушок, №5 І.Вакуленко (№77 І.Носарєв 64), №88 Р.Соболевський (№6 І.Ковальчук 46), №7 Д.Ржонковський, №8 Д.Лободін, №10 Д.Горбаченко, №15 П.Осарчук (№9 М.Войтович 61), №11 Р.Весельський.

"Шахтар" №1 О.Мілінчук, №17 І.Бортнічук, №21 В.Лавренюк, №16 А.Коварський, №5 Т.Волинець, №9 С.Заєць (№20 М.Соколян 71), №4 А.Панас, №11 В.Стасюк, №7 А.Сісарук (№14 В.Курило 64), №3 Л. Єфремов, №22 М.Обертас (№10 В.Бораті 82).

Голи: 1:0 Р.Весельський (27), 2:0 А.Коварський (54 автогол), 3:0 Д.Горбаченко (66), 3:1 С.Заєць (68), 3:2 В.Стасюк (78), 4:2 М.Войтович (90+2), 5:2 О.Загривий (90+3).

На 78 хв. В.Стасюк не реалізував пенальті.
Попередження: І.Носарєв (79) - С.Заєць (33), М.Соколян (85).

Те що відбувалося на стадіоні «Авангард» у середу вечері так просто не опишеш, там потрібно було бути! Щоб пережити такі емоції кожну осінь стараюся відвідати матчі Ліги Чемпіонів у Києві, а тут у рідному місті таке вийшло свято. Ще задовго до матчу була впевненість, що глядач прийде, ось і вирішив прийти на стадіон ще за годину до початку матчу. Як виявило не я один вирішив зайняти місце заздалегідь, а ще десь з сотні вболівальників. З кожною хвилиною їх більшало і більшало, за 15 хвилин до початку матчу, коли наші гравці вийшли на розминку, стадіон вже був заповнений наполовину. Пощастило і тим хто любить прийти в останню хвилину, початок матчу затримався на 15 хвилин (не вистачало працівників міліції на стадіоні). Коли пролунав стартовий свисток головного арбітра матчу, стадіон вже був заповнений вщент.
 Гравці ФК «Звягель-750» вийшли на поле у новій формі, це сталося завдяки генеральному спонсору нашої команди компанії «Сварог Вест Груп», яка взяла на себе розходи команди у розіграші Кубка України серед аматорських колективів.
 З перших хвилин глядачі погнали своїх улюбленців на ворота суперників. Гарну нагоду мав відзначитися вже на 9 хвилині Дмитро Лободін, але не зміг переграти воротаря гостей., пройшло ще 6 хвилин і вже Павло Осарчук втратив нагоду відзначитися, м’яч потрапив у перехресття воріт. Гості отримали шанс відправити м’яч у ворота новоградволинців на 26 хвилині. Захисник «Звягель-750» Віталій Ванжура просто подарував м’яч нападнику «Шахтаря», який вийшов віч – на – віч з воротарем Андрієм Петровим, обіграв його і відправив м’яч….що сталося далі пояснити не можу, але наш воротар накрив м’яч на лінії воріт. Є дуже давня приказка «Не забиваєш ти, забивають тобі», саме це сталося за хвилину. Роману Весельському не склало великих труднощів переграти воротаря гостей – 1:0! Шанс зрівняти рахунок нововолинцям знову надав Віталій Ванжура, який помилився в захисті, нападник гостей знову обіграв нашого воротаря, але на цей раз з порожніх воріт м’яч виніс Руслан Соболевський.
 Подвоїти рахунок новоградволинцям вдалося вже після перерви. Дмитро Горбаченко на правій бровці обіграв трьох суперників і зробив простріл у штрафний майданчик, захисник «Шахтаря» зрізав м’яч у власні ворота 2:0. Фан-сектор просто взірвало!!! Чого тільки стоїть коло пошани з прапором ФК «Звягель-750». Кураж спіймали всі вболівальникі, фани, та гравці нашої команди. В наступні атаці Олександр Загривий потрапляє у поперечку, ще декілька хвилин і рахунок стає 3:0!!! Наш капітан обіграв воротаря і продемонстрував гостям як потрібно реалізовувати таки моменти. За мить Дмитро вже був біля фан - сектору в обіймах наших фанів. Гру зроблено!? Але з цим категорично незгодні були футболісти з Нововолинська. Поки вболівальники спостерігали як фан – клуб запускає хвилю на стадіоні півзахисник «Шахтаря» Сергій Заєць з другої спроби все таки пробив нашого воротаря. Пройшло ще 10 хвилин і арбітр призначає одинадцятиметровий у ворота нашої команди. Юрій Галюк у верховій боротьбі зіграв рукою у свому штрафному майданчику. Пенальті гостям реалізувати не вдалося , відмінну реакцію продемонстрував наш воротар Максим Дубров, який перед цим тільки з’явився на полі, але захисники «Звягель-750» не встигли підстрахувати і Вадиму Стасюку все таки вдалося добити м’яч у ворота. 3:2. На душі стало дещо тривожно – ні не за результат, не вірилося що гості за останні 15 хвилин зможуть забити нам три м’ячі, дуже не хотілося щоб таке свято завершилося на такій ноті. Але все до цього йшло, вже резервний арбітр підняв табличку що залишилося зіграти три додаткові хвилини. І тут на тобі - у боротьбі в штрафному майданчику впав Михайло Войтович (а хто ще у нас пеналі заробляє? :)), а суддя угледів там порушення правил. Сам потерпілий і реалізував його – 4:2. Весь стадіон стоячи зі скандуванням «Молодці!», «Молодці!» вітав нашу команду. Гості розвели м’яч з центра поля, але відразу його втратили, головний суддя вже поглядав на секундомір, а в цей час Михайло Войтович на біс вже виводить з воротарем «Шахтаря» Олександра Загривого, який під шалений рев трибун просто не мав права втратити свій момент – 5:2. Це просто фантастика!!! На радощах шаленіли всі, навіть міський голова М.П.Боровець, який весь матч підтримувавав команду з трибун стадіону. Фінальний свисток і всі кинулися на поле привітати та подякувати нашим героям за таке свято. Хочеться закінчити звіт словами з однієї відомої пісні «The Show Must Go On» Свято повинно тривати!!!

0
Ось так би й на всі матчі народ йшов.І команда видовищніше грала.І зміни на краще виднілися б.

3 shved
0
Щойно надійшла інформація, перший матч "Звягель750" - "Полісся" перенесли до Новоград-Волинського. Постарався презедент "Полісся"! Вивод у мене один - нас дуже сильно бояться! І це добре! Але чомусь впевнений, що з суддями попрацюють!
Президен ФК "Полісся" - Іван Чаус колишній віце-президент ПФЛ України

2 NetSNIPER
0
Звягель молодці вітаю smile

1 fcbb
0
Вітаю "Звягель" з перемогою і проходом у наступний раунд і бажаю успіхів у іграх із ФК "Полісся"(Добрянка)!!!

Додавати та читати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.