Ну и игра была сегодня! Столько моментов упустили,зато оба гола себе п

null Звягель-750 (Новоград-Волинський)  3
metalurg Металург (Малин)                   2
27 червня. Новоград-Волинський. Стадіон "Авангард". 1500 глядачів.
Суддя: О.Вознюк. асистенти: Ю.Горащук, В.Дорошенко. інспектор: В.Бабій
Голи: 0:1 Д.Кудєлькін (32), 1:1 А.Доманський (42), 2:1 А.Диняк (45+2), 3:1 М.Войтович (57), 3:2 В. Музика (69).
Звягель-750: М.Дубров, В.Ванжура, І.Вакуленко, Р.Весельський, Д.Ржонковський, Д.Лободін, М.Войтович (О.Загривий), Д.Горбаченко, А.Диняк (А.Корнійчук), А.Доманський, Я.Корнійчук.

З перших хвилин гравці «Звягель-750» накинулися на ворота «Металурга». Майже кожна атака наших футболістів завершувалася ударом по воротах, але надійно стояв воротар гостей, а коли і він був безсилий щось зробити, на допомогу приходили захисники. Один Ярослав Корнійчук за перші 15 хвилин матчу мав чотири гарні нагоди щоб відправити м’яч у ворота, але одному з кращих бомбардирів нашої області відзначитися у цьому матчі не судилося. В середині першого тайму футболісти «Металурга» провели декілька небезпечних атак, одна з яких завершилася голом у ворота Максима Дуброва. Дмитро Куделькін відміно пробив, м’я влучив під поперечку і опинився у воротах. Відігратися нашим футболістам вдалося швидко. Андрій Диняк з правого флангу прострілив вздовж лінії воротарського майданчика, Анатолію Доманському залишалося тільки влучити у порожній кут воріт – 1:1. Залишалося лічені хвилини грати у першому таймі, і їх вистачило щоб на перерву піти переможцями саме нашій команді. Андрій Диняк лівою ногою з 22 метрів чудовим ударом відправив м’яча у ворота.
 Другий тайм розпочався так як і перший, великими силами атакували гравці «Звягель-750» ворота «Металурга». І в невдовзі рахунок став – 3:1. Михайло Войтович наніс удар по воротам, м’яч задів захисника малинчан змінив траєкторію і опинився у воротах. Після цього наші гравці вирішили напевно, що перемога вже отримана і зупинилися, віддали ініціативу гостям. «Металург» почав створювати небезпечні моменти і невдовзі гол-красень опинився у воротах «Звягель-750» . Віталій Музика закинув м’яча за комірець нашому воротареві влучив у дальню «дев’ятку» воріт . Забили гості і третій гол (Д.Куделькін) у ворота М.Дуброва, але за мить до цього було порушення правил гравцем «Металурга». Кульмінація матчу настала в доданий арбітром час, коли в штрафному майданчику «Звягель-750» впав півзахисник «Металурга» Юрій Ковальчук, але суддя порахував, що це була симуляція і нагородив гравця жовтою карткою.

Фотозвіт:
і таке буває :)
Ярослав Корнійчук: колега вам песик непотрібен?

0
Маленька поправочка - Куделькіна звати Дмитро.

4 shved
0
оks, і такий Металург мав усі шанси сьогодні зацепитися за очки.

3 oks
0
Дивлюсь по фото, що і так слабенький Металург сьогодні грав без трьох ключових гравців - Сагана, Колесника, Заглади, тобто ніяких шансів у Метала не було.

2 shved
0
1) Здалося мені, що фани при скандуванні використовували одне не культуре слово (матюк). Якщо це дійсно було - bash
2) Третю підряд домашню гру ми першими пропускаємо. (Зоря-Енергія,Хіммаш,Металург)
3) Що до згадованого LeonU пенальті в додатковий час, то Юра Ковальчук ще до виставленої ноги нашого захисника почав падати. За що і отримав жовту картку.
4) Ветерани "Звягель" - "Папірник" 2:1

1 LeonU
0
Ну наконец-то мы одолели Малин! Игра у наших откровенно не шла и на трибунах не зря ходили удивлённые возгласы: и как это с такой игрой можно было обыграть Легион, да ещё 6-0? Сколько моментов упустили Ярик и Толян-на три игры хватит. А ещё ВСЕМ показалось(или не показалось?),что судьи были на этот раз за нас surprised Офсайда-то в конце второго тайма не было(я сидел прямо против этого места), да и пенальти в наши ворота на последних минутах судья мог давать спокойно.По крайней мере пан В.Невинный точно бы дал... smile Очень слабо выглядел Дима Горбаченко,Виталик Ванжура был тяжеловат, ну а Гоша как всегда..Едва на притащил нам парочку плюх.На мой взгляд лучшими у нас были Дима Лободин,Рома Весельский и Толя Доманский. И как мы собираемся побеждать дальше? Когда уже проснутся наши Войтович и Дыняк,Ржонковский,Корнийчук Анатолий?Пора бы уже А.М.Лосю жёстче требовать с игроков,если у нас есть желание побороться за чемпионство!!

Додавати та читати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.