Ну и игра была сегодня! Столько моментов упустили,зато оба гола себе п

null Зоря-Енергія (Романів)           1
Чемпіонат Житомирщини. 3 тур
30 травня. Новоград-Волинський. Стадіон "Авангард". 1500 глядачів.
Суддя: В.Юрковський, асистенти: Р.Савицький, С.Савицький, інспектор: В. Бабій.
Голи: 0:1 В.Василюк (10), 1:1 Я.Корнійчук (19), 2:1 А.Диняк (73), 3:1 А.Доманський (84), 4:1 Я.Корнійчук (86).
«Звягель-750» М.Дубров (О.Романюк), В.Ванжура (А.Семененко), Р.Весельський, Р.Соболевький (В.Балан), І.Вакуленко, М.Войтович (А.Корнійчук), Д.Ржонковський (Д.Лободін), Д.Горбаченко, А.Диняк (М.Перебийніс), А.Доманський, Я.Корнійчук.

Після вдалого старту нашої команди у нинішньому Чемпіонаті Житомирщини, була впевненість, що шанувальники футболу знову заповнять трибуни стадіону «Авангард», але погода внесла свої корективи. З самого ранку на Новоград – Волинський звалилася злива, яка все ж закінчилася перед матчем. Вболівальники все таки заповнили трибуни, правда на половину, але святкова атмосфера на стадіоні відчувалася. І навіть дощ, який на протязі матчу все таки декілька разів, то починався, то закінчувався, не зміг зіпсувати свято.
 Дещо здивував тренер «Звягель-750» А.М.Лось, який зробив зміни у розстановці гравців на полі. Так Андрій Диняк, який до цього починав минули матчі у нападі, грав центрального атакуючого півзахисника. Найбільш здивувало рішення перемістити центрального захисника Ігора Вакуленко на відтягнутого центрального півзахисника, а на його місці грав Роман Весельський. Саме незіграність у захисті, вважаю, привела до взяття воріт ФК «Звягель-750». Наші гравці захопились атакой, прогавили контрвипад гравців «Зоря-Енергія». Наші захисники Ванжура та Весельський помилилися при створенні штучного положення позагрою і нападник з Романова Віталій Василюк вийшов віч-на-віч з нашим воротарем відправив м’яч у ворота новоград-волинців. Відігралися наші футболісти досить швидко, гол-красень забив Ярослав Корнійчук, який на передодні відсвяткував своє День Народження. Заволодівши м’ячем на своїй половині поля, Ярослав, по правій бровці на швидкості обіграв трьох захисників та воротаря відправив м’яч у ворота гостей. Фан-сектор «Звягель-750» святкуючи гол на трибуні розтягнув банер «Ярик, нужен гол!». Здавалося, що другий гол це справа часу, але нашим гравцям не вдалося свою перевагу перевести у рахунок. Близьки до успіху ще у першому таймі були А.Доманський та Я. Корнійчук, але надійно грав воротар гостей. Гості теж мали нагоду відзначитись. В доданий до першого тайму час, гравець «Зорі-Енергії» не зміг влучити у порожній кут воріт.
 Другий тайм розпочався з атак «Звягель-750» і вже на перших хвилинах М.Войтович мав чудову можливість змінити рахунок у матчі, але м’яч влучив у поперечину воріт. Гості відразу відповіли контратакою, але свій момент змарнували. Після цього моменту Ігор Вакуленко повернувся на свою звичну позицію, центрального захисника, а Весельський перемістився у центр поля. Після цих змін гострих моментів у гостей більш не було. В середині другого тайму на полі з’явився новачок команди Дмитро Лободін, який за відведений час справив враження на вболівальників «Звягель-750». За участю Дмитра два м’яча побували у воротах "Зорі-Енергія», але спочатку вдалося відзначитися Андрію Диняку,, який найшвидше зреагував на добивання у штрафному майданчику. Після цього гості більші сили відправили у атаку, чим вдало скористалися наші футболісти. Так Лободін вивів віч-на-віч з воротарем «Зорі-Енергії» Доманського, у якого не виникло великих труднощів влучити у ворота. А вже за дві хвилини знову вдалося відзначився Я.Корнійчук, який токож відгукнувся на чудову передачу Дмитра Лободіна. Вже в доданий час арбітром чергова контратака наших гравців повинна була завершуватися черговим голом, але наш капітан Дмитро Горбаченко у вигідній ситуації не влучив у ворота. Відразу після цього пролунав фінальний свисток арбітра.

Фотозвіт

Переглядів: 1330 | Додав: shved | Рейтинг: 3.0/1

Всього коментарів: 11
11 shved
0
За Арсенал вони і продовжуватимуть грати.

10 LeonU
0
Чёт я никак не пойму, а чего это игроки,заявленные в наш Звягель-750 играют за какой-то там Арсенал? Зачем их тогда было заявлять? Хай бы Арсенал их и заявлял! angry

9 shved
0
буду дуже вдячний. далі давай через приват це питання вирішим.

8 david20061
0
Та хіба сканер то є проблема? Давай відсканую тобі. wink

7 shved
0
Загалом ідея непогана. Єдина проблема - немаю сканера. Можу тільки фото зробить.

6 fcbb
0
а чи немає можливості викладати на сайт програмки?

5 shved
0
Ми на стадіоні коли прочитали, то попадали smile

4 oks
0
З такими прізвищами гравців Зорі, як Малий та Короткий шансів у них в цьому матчі не було smile

3 shved
0
Переписував з програмки, але там теж бувають, нажаль, помилки.

2 fcbb
0
Головний арбітр, це точно не Валентин Юрковський, це скоріше за все Петро Петрусь, або Андрій Загоруйко. А бокові, один - С. Савицький, а інший, скоріше за все Чеберя.

1 shved
0
Кращим гравцем було визнано Ярослава Корнійчука!!! (Ярик вітаємо тебе З Днем Народження flower !!!)
Як би реалізували хоч половину своїх моментів Доманський та Я.Корнійчук рахунок міг бути двохзначним!
Було на стадіоні "шарове" морозиво, яке незважаючи на дощ розійшлося (чув що було 2000 пачок)
Також у програмці до матчу були представлені новачки "Звягель 750" (у формі) Загривий Олксандр та Войналович Дмитро які паралельно нашому матчу грали у Коростені за СФК "Арсенал". Дуже велика ймовірність, що вони так і залишаться у Бердичеві.

Додавати та читати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.