(Додав:LeonU)
Ну и игра была сегодня! Столько моментов упустили,зато оба гола себе п

Буду все пригадувати . прошу зробити так , щоб знову фото загружались

Пивіт. Деякий час там буде Авангард, як замінять документи в ЖОФФ змін

Головна » 2009 » Квітень » 18 » «ЗВЯГЕЛЬ-750» ЗАВЕРШИВ ВИСТУП У КУБКУ ЖИТОМИРЩИНИ

«ЗВЯГЕЛЬ-750» ЗАВЕРШИВ ВИСТУП У КУБКУ ЖИТОМИРЩИНИ
19:42
18 квітня 2009. смт.Ємільчине.
Кубок Житомирщини. 1/8 фіналу.
ФК «Бараші» - «Звягель-750» (Новоград-Волинський) 4:1
 Суддя в полі:Ю.Гаращук, асистент:Р.Савицький, Дорошенко
Голи: 1:0 (20), 1:1 Доманський (31), 2:1 (39), 3:1 (57), 4:1 (60).
"Звягель-750": Дубров(Челядін), Соболевский (Балан), Семененко (Ковальчук), Вакуленко, Весельський, Ржонковський, А.Диняк (Брацюк), Горбаченко, Войтович (А.Корнійчук), Доманський, Я. Корнійчук.

Після перемоги ФК «Бараші» над командою «Атлет» (Житомирський р-н.) з рахунком 10:0, стало зрозуміло, що «Звягель-750» отримав один з найсильніших суперників у 1/8 фіналу. Чим менше залишалося часу до поєдинку, тим більш було тривожно за результат матчу. Майже вся команда ФК «Бараші» була складена з «приїжджих» гравців, яки мали досвід виступів за професійні команди України. Підтвердив моє занепокоєння за результат і голова ради засновників футбольного клубу «Звягель-750» Василь Васильович Гордійчук. Потрапивши на стадіон в першу чергу кинулося у вічі доволі багато знайомих, яки приїхали підтримати нашу команду.
 Перші десять хвилин матчу пройшли під атаки футболістів з Новограда-Волинського і вже на 3 хвилині повинні були відкривати рахунок у матчі, але гравець господарів виніс м’яча з порожніх воріт. Далі вже гравці ФК «Бараші» володіли ініціативою. Три кутових підряд подали господарі, під час яких справжня пожежа була у нашому штрафному майданчику. І вже на 20 хв. гравці Фк «Бараші» відкрили рахунок.
 Гра й надалі проходила під контролем господарів і якось нелогічно виглядав гол у їхні ворота. Руслан Собелевський зробив з правого флангу подачу в штрафний майданчик, воротар господарів невдало зіграв на виході і Анатолію Доманському залишалося лише потрапити у порожні ворота. Відновити різницю у рахунку «місцевим» футболістам вдалося «завдяки» все тому ж Соболевському, який у простій ситуації підсковзнувся та «подарував» м’яча гравцеві Фк «Бараші», який обвідним ударом зробив рахунок 2:1.
 Після перерви гравці «Звягель-750» кинулися великими силами відігруватися, але знову пропустили. На 57 хв. помилився наш воротар Максим Дубров таким чином «відячив» господарям. Як кажуть – послуга за послугу і вже 3:1. Не давши прийти до тями нашим гравцям господарі відправили знову м’яч у ворота «Звягель-750». Не встигли захисники повернутися на свою половину поля і нападник ФК «Бараші» (№7) вийшовши віч-на-віч з нашим воротарем спокійно переграв його – 4:1. Новоградволинці намагались змінити хід поєдинку, але це виглядало якось беззубо. На останній хвилині матчу скоротити рахунок міг Ярослав Корнійчук, але після пробитого штрафного удару приблизно з 22-23 метрів м'яч зацепив поперечину і залишив поле.
 Загалом ФК «Бараші» пристали дуже сильним колективом. Сподобався центральний захисник під №77 (як що вірити oks’у то це здається Галюк), він вміло керував гравцями свої команди. Також у першому таймі виділявся капітан І. Шевчук, але після отриманої травми спини (суддя повинен був показати жовту картку Весельському, для нього це вже була б друга у матчі) в другому вже не був таким активним.

0
Не завжди рахунок відповідає грі, але в даній грі ми на стільки награли.
P.S. Цікаво було б дізнатися, а чи вміють ФК "Бараші" відігруватися під час матчу, коли команда суперника відходить у захист? wink

9 Джон
0
Ще раз уважно перечитав звіт про гру і, побачивши в дії ФК "Бараші", досі не можу зрозуміти, як "Звягель" міг програти їм з таким рахунком? wacko
А 77-ий і в нас був одним з найкращих.

8 shved
0
Дякую. Нарешті від тебе отримав хоч якусь користь wink

7 121212
0
"впершу чергу " - в першу чергу правильно.

6 121212
0
Спеціально для Шведа: слово "приїжих" треба правильно писати так: "приїжджих". Не лінуйся зайвий раз заглядати у словник.

5 Жека
1

4 shved
0
Прикольно спілкуються керівники Фк "Бараші" з гравцями - Ей, семьдесят седьмои, восемдеся восьмой и т.д. На що один з місцевих вболівальників відреагував: "гравців набрали, а як звати незапитали?"