(Додав:LeonU)
Ну и игра была сегодня! Столько моментов упустили,зато оба гола себе п

Буду все пригадувати . прошу зробити так , щоб знову фото загружались

Пивіт. Деякий час там буде Авангард, як замінять документи в ЖОФФ змін

Головна » 2009 » Березень » 21 » КУБОК МІСТА З МІНІ-ФУТБОЛУ ВИБОРОЛА КОМАНДА "36,6"

КУБОК МІСТА З МІНІ-ФУТБОЛУ ВИБОРОЛА КОМАНДА "36,6"
21:18
 Близько сотні городян і гостей міста, які в неділю, 15 березня, прийшли подивитися на перипетії фінального матчу кубка міста з міні-футболу, певно, не пожалкували, що витратили на перегляд футболу декілька годин вихідного дня. Адже на газон спортивного майданчика, що розташований на подвір’ї дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки, вийшли визнані на теренах Новограда – Волинського й району діючи футболісти та ветерани цього виду спорту.
У фінальному матчі зійшлися команди «36,6» та «Автолідер». За «36,6» грали Андрій Лось, Дмитро Горбаченко, Ігор Ковальчук, Едуард Мезенцев, Олександр Горбаченко, Олексій Рудаков, Дмитро Орлов, Олександр Бучинський. Команду «Автолідер» представляли Генадій Челядін, Юрій Іванчук, Андрій Диняк,
Андрій Диняк (молодший), Тимофій Диняк, Руслан Скидан, Сергій Пилипчук, Олександр Барашовець.
Відповідно до регламенту турніру, грали два тайми по 25 хвилин. Стартові хвилини зустрічі були за «Автолідером». Тож логічно виглядав гол, проведений на 5-ій хвилині Андрієм Диняком (молодшим). Гравці «Автолідера» мали ще декілька нагод, аби закріпити перевагу – не скористалися. Натомість в одній із контратак пропустили м’яч у власні ворота. Автор голу Дмитро Горбаченко. «Куй залізо, доки гаряче», - вирішили гравці команди «36,6» і за декілька хвилин організували блискавичну багатоходову комбінацію, підсумком якої став ще один гол від Андрія Лося – 2:1.
До перерви команди ще раз обмінялися голами. У складі «36,6» відзначився Едуард Мезенцев, у складі «Автолідера» - Юрій Іванчук. Статус-кво зберігся, але рахунок виріс до 3:2, що не могло не подобитися глядачам, більшість із яких вболівали не за конкретну команду, а просто за видовищний футбол.
Гра, продемонстрована обома командами у першій половині гри, давала передумови вболівальникам очікувати не менш напруженого протистояння у другому таймі. І ці сподівання виправдалися сповна – суперники відповідали атакою на атаку, й голи посипалися, немов із рогу достатку. Після вдалого, а головне – несподіваного для воротаря Генадія Челядіна розіграшу штрафного удару, гравці команди «36,6» довели свою перевагу до 4:2. Несильно спрямувавши м’яча під самісіньку стійку воріт, знову відзначився Андрій Лось.
Андрій Диняк (молодший) повернув інтригу – 4:3. Натхнений цім успіхом, «Автолідер» кинувся виправляти становище. Суперник наче тільки цього і чекав – у одній із численних контратак свій третій гол у матчі провів Андрій Лось – 5:3. До розгрому довели рахунок Дмитро та Олександр Горбаченки – 7:3. До честі «Автолідера» вони не змирилися з поразкою, до останнього намагаючись відігратися. Однак за той час, що залишився до фінального свистка, вдалося сквитати тільки один гол (Сергій Пилипчук) . Підсумок - 7:4. І головний приз турніру – кубок-статуетка футболіста у команди «36,6».
Вже 22 березня починаються ігри другого кола чемпіонату міста з міні-футболу.
Олег БРЮХАНОВ                                                                                                                                                                   "Звягель-Інформ"
Переглядів: 913 | Додав: shved | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1
1 oks
0
Горбаченко також бігав на міжрегіональному турнірі з міні-футболу в Радомишлі за малинський Промінь. Статтю про цей турнір читайте сьогодні ввечері на моєму сайті.

Додавати та читати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.