Ну и игра была сегодня! Столько моментов упустили,зато оба гола себе п

27 вересня 2008 року.16 тур.Житомир.
«Легіон» (Житомир) - «Звягель-750» (Новоград-Волинський) 0:2
Голи: 0:1 Герасименко (15), 0:2 Корнійчук
Вилучення: Легіон (середина другого тайму)
 Свій передостанній матч на виїзді ФК «Звягель-750» проводив в обласному центрі проти минулорічного чемпіону області — ФК «Легіон». Інтрига матчу була в тому, що обидва колективи набрали однакову кількість очок, перемігши в попередньому турі своїх суперників з однаковим рахунком 1:0, так звягельчани невимушено обіграли бердичівський «Арсенал», а легіонівці подолали в домашній грі непоступливий ФК «Коростень». У грі першого кола вдома перемогу святкували новоград-волинці.
Матч проводився на футбольному газоні, що не відрізняється хорошим трав’яним покриттям, багато нерівностей, тож технічного футболу було годі чекати. Отож на перший крок виходили фізичні кондиції гравців, їхнє вольове налаштовування на гру. Матч у цілому проходив під диктовку футболістів «Звягель-750», півзахисники нашої команди повністю заволоділи центральною частиною поля, тож протягом усіх 90-та хвилин господарі мали нечисленні можливості турбувати голкіпера гостей.
 Перший гол у виконанні наших земляків виявився «швидким», м’яч на 15 хвилині провів Олександр Герасименко, котрий знову з’явився в стартовому складі. Наш півзахисник, вдало обігравши суперників, сильно та влучно пробив по воротах, м’яч на шляху торкнувся когось із гравців «Легіона» і, змінивши напрямок польоту, ковзнув повз воротаря за лінію воріт. До перерви та після неї гості мали чисельні моменти, щоб збільшити рахунок, однак влучності ударам бракувало. Господарі нічого не могли протиставити команді гостей, крім жорсткої, інколи навіть жорстокої гри, за що були покарані рефері матчу. «Червону» картку було показано одному з житомирян заслужено. Після вилучення гравця, а це сталося ближче до кінця поєдинку, стало зрозуміло, що перемогу звягельчани не віддадуть. Після однієї з чисельних атак відмінний дриблінг продемонстрував Ярослав Корнійчук, обійшовши двох захисників, форвард вийшов на «побачення» з воротарем і забив останній гол в цьому матчі. Як вітали Ярослава усі гравці нашої команди — слід було побачити, на газоні утворилася «купа мала», адже кожен з футболістів виражав свої емоції досить активно.
 Отримавши перемогу, «Звягель-750» грунтовно посів третю сходинку турнірної таблиці. А попереду знаходяться команди «Хіммаш» та «Металург». Причому, в очному поєдинку, що відбувся в цьому турі між названими колективами, перемогу з рахунком 2:1 отримали саме коростенці, між іншим, у грі в м. Малин. До кінця чемпіонату зосталося провести два тури, які і вирішать турнірну долю усіх команд-учасниць.