Ну и игра была сегодня! Столько моментов упустили,зато оба гола себе п

Головна » 2008 » Вересень » 6 » ДРУГА НІЧИЯ ПОСПІЛЬ

20:11
6 вересня 2008року.14 тур. с.Леніне. Радомишильський р-н.
«Прес» (Леніне) - «Звягель-750» (Новоград-Волинський) 1:1
Голи: 0:1 Горбаченко, 1:1 (невідомо).
 Все важче даються перемоги футболістам ФК «Звягель-750» в обласній першості. І хоча в цей ігровий день відбувся лише чотирнадцятий тур, здається, в діях гравців з’явилася ледь помітна втома, якою користується суперник. Так сталося і в звітному поєдинку, де господарями стадіону були представники ФК «Прес» (с.Леніне, Радомишльський р-н.). У першій половині гри перевага гостей з Новоград-Волинського була беззаперечною, господарі лічені рази турбували нашого голкіпера, однак, незважаючи на тотальну позиційну перевагу, звягельчанам вдалось лише раз послати м’яч у сітку воріт команди «Прес». Відзначився капітан футбольного клубу Дмитро Горбаченко, який вдало відгукнувся на точну передачу, зроблену Ярославом Корнійчуком під кінець першої половини гри.
  Після перерви малюнок гри, діаметрально змінився, вже футболісти «Преса» запресували гостей на їхній половині, і хоча зовні це був дещо хаотичний футбол, однак він дозволив господарям зрівняти рахунок у середині другого тайму. Фінальний свисток рефері в полі зафіксував далеко не мирну нічию 1:1. Це була друга поспіль нічийна гра ФК «Звягель-750». Можна сказати, що і це певний очковий здобуток, якби не вдала гра основного суперника по турнірній таблиці – команди «Хіммаш», яка перемогла гостей – команду «Легіон» з обласного центру з рахунком 2:0. Втратив очки і малинський «Металург», який зіграв у нічию з ФК «Коростень». Багато що може вирішити наступний тур, де звягельчани приймають «Арсенал» з Бердичівського району.
   Володимир Бурковський
Переглядів: 1010 | Додав: shved | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 1
1 shved
0
В цьому матчі тяжку травму отримав Юрій Кравчук, наступну гру проти Асенала він незіграє.

Додавати та читати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.