Арбірт: Ю.Горащук (Житомир).

«Звягель-750»: М.Дубров, М.Омельченко, Д.Горбаченко (К), І.Носарєв, П.Осарчук (Р.Сизоненко), С.Джус, Д.Лободін (В.Балан), А.Диняк (І.Ковальчук), І.Алімов (Д.Расулов), О.Загривий (О.Міськов), Ю.Перін.

Голи: 0:1 Ю.Перін (16), 0:2 А.Диняк (57).

Вилучення: Ю.Перін (60).

Старт другого кола для команди «Звягель-750» виявився вдалим. У поєдинку з прямим конкурентом за перемогу у Чемпіонаті області, ФК «Коростень» (саме так цю команду називав диктор на стадіоні), наші гравці виклались на повну і як результат чергові три очки у нашій скарбничці.
 Хоча не так все легко було. Вже с перших хвилин господарі заволоділи ініціативою і створили декілька моментів біля воріт Максима Дуброва. Новоградволиці у боргу не залишилися, Дмитро Лободін наніс удар з шістнадцяти метрів, проте воротарю ФК «Коростень» вдалося зреагувати на цей удар та перевести м’яч спочатку у поперечку воріт після чого шкіряний опинився за межами поля – кутовий. Розіграш якого завершився взяттям воріт. Юрій Перін скористався деякою розгубленістю коростенських гравців та переправив м’яча у ворота – 0:1!!! Господарі ще з більшим ентузіазмом почали штурмувати ворота «Звягеля», однак в одних моментах грав надійно Дубров, в інших господарям бракувало влучності. Проте остання атака у першому таймі була за новоградволинцями. Ігор Алімов подав на лінію воротарського майданчику, але нажаль Загривому та Періну не вистачило декількох сантиметрів, аби переправити м’яча у ворота.
 Другий тайм активніше розпочали новоградволинці. Особливо виділявся Андрій Диняк у якого на протязі п’яти хвилин виникло три гольових моменти. Нащастя третя спроба виявилася вдалою. Дмитро Горбаченко зі штрафного подав у штрафний майданчик, захисники ФК «Коростень» просто проігнорували боротьбу за м’яч і Андрій головою переправив м’яча у ворота – 0:2!!! Господарі відразу могли скоротити різницю у рахунку, але категорично до цього поставився Максим Дубров, котрий двічі врятував ворота. Після вилучення Юрія Періна господарі ще більшими силами почали атакувати ворота ФК «Звягель-750». Провели декілька небезпечних атак, але до взяття воріт діло так і не дійшло. На останніх хвилинах матчу за звягельчан зіграла фортуна. Спочатку м’яч влучив у поперечку воріт, а згодом і в стійку.
 Ця перемога вивела «Звягель-750» на перше місце у турнірній таблиці, але щоб втриматися там потрібно вже у найближчу суботу знову викластися на всі 100%.

shved

Відео:
Гол Андрія Диняка

Фото з матчу:
Переглянути фотографію в реальному розмірі Переглянути фотографію в реальному розмірі

0
stereo, хоч іноді заходь на форум, там теж є про що почитати!!!

0
Якщо дощ не завадить обов'язково прийду.

14 shved
0
Завтра (25.08) о 18:30 на стадіоні "Авангард" відбудеться товариський матч між командами "Звягель-750" та збірною міста Новоград-Волинський. Запрошуємо усіх вболівальників.

13 shved
0
adey, КРБК навряд тобі відповість, так як вже мабудь поїхав на південь....
Стосовно судівства великих притензій я не маю. У нього була лише одна помилка - це вилучення Періна.
Потрібно було мати дуже велике бажання вилучити, що за таке давати другу жовтку картку. Тим біль, що відбулося якраз на проти нашої трибуни!!!
Тішить мене одне, що в нашу адресу ніхто не кине каменя мов, судді нас за вуха тянуть!!!

12 adey
0
Перін хороший гравець, але...
не робіть винним суддю.
якраз суддівство - на відносно пристойному рівні
(проти того, що іноді доводилося бачити)

арбітр після одного доволі небезпечного фолу попередив Періна усно.
а наступний потягнув на другу жовту картку.
тренер ваш репетував на Періна, а мав би покричати і на самого себе:
замінити гравця з жовтою карткою за рахунку 2:0 не додумався?

2 КРБК - які претензії о судді??? по пунктам...

11 slem
0
shved, Звягель-100% сам собі коваль свого щастя (чемпіонства).

10 shved
0
slem, поки що Звягель сам собі помічник wink
Стосовно вилучення Періна. Вже з перших хвилин матчу мені стало зрозуміло, що Юра цю гру не дограє. І не тому, що Перін був заряджений на боротьбу і грав грубо, а лише тому що головний арбітр поставив собі таку мету. Після отриманої першої жовтой картки Юрій майже не вступав у боротьбу, щоб не дати судді хоча б якийсь привід, але "нагорода все таки знайшла свого героя". Перін поаплодував арбітру за чергове його спірне рішення, за що і отримав другу жовту.

9 slem
0
ФК Бараші - найкращий помічник Звягелю в чемпіонаті, дві перемоги над Хіммашем та втрати очок з Легіоном, ДЮФК, Зоря-Енергія. Хошабо після матчу самовпевнено запевнив, що ФК Бараші чемпіонами не будуть. Який висновок можна зробити? Хіммаш зливатиме матчі Звягелю.

8 КРБК
0
Суддя,мудило так і шукав привід щоб Юру вигнати,а він в свою чергу повівся на полювання цього козла.У мене був шанс дати йому насрачника,але був гарний настрій від виграшу і я просто завтикав.Щоб ви бачили як судді бігли від стадіону ,це було так ганебно і смішно. happy angry Це мабуть був заказ для Барашів. angry

7 Жека
0
Так, не буде((( cry

6 Artes
0
Как я понял в игре с ФК"Бараши" Ю.Перин участия принимать не будет?

5 tigra777
0
Приятно видеть в команде А.Дыняка и В.Балана.

4 Yaska
0
мм..они молодцы!

3 КРБК
0
Перемога це звісно приємно,але гра показана в Коростені ні в які рамки не влазить. Особливо це стосується захисту.Не будь вчора наш день+Макс-діло труба.З такою грою в аматорах робити нам нех...Потрібно шукати захисників.До зустрічі через неділю я на південь.