<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
Вівторок, 25.09.2018, 22:09

РОС-Першість Житомирської області

Група Б

команда

І

В

Н

П

М'ЯЧ

0

1

Сокіл

7

1

1

17:5

16

2

Звягель-750

7

3

2

2

9:5

11

3

Арсенал-ДЛГ

7

3

2

2

13:11

11

4

Технічний ліцей

7

3

2

2

11:8

11

5

Полісся

7

3

2

3

16:12

11

6

Юність
7

2

2

3

17:18

8

7

Зоря

7

2

2

3

14:18

8

8

ФК Радовель

7

0

1

6

5:25

1

 





 
 


(Додав:shved)
Я так і не зрозумів в що грала наша команда?Хоча реалізуй у першому та...

(Додав:Rytans)
Не забиваєш ти , забивають тобі .....

(Додав:LeonU)
Ну и игра была сегодня! Столько моментов упустили,зато оба гола себе п...

(Додав:Rytans)
Буду все пригадувати . прошу зробити так , щоб знову фото загружались ...

(Додав:shved)
Пивіт. Деякий час там буде Авангард, як замінять документи в ЖОФФ змін...


Кубок України серед аматорів – 2010
Попередній раунд
перші матчі - 11 серпня   матчі відповіді - 18 серпня
 ФК Самбір (Самбір, Львівська)
 Берегвідейк (Берегове, Закарпатьська) 1:1 
 0:4 
 ФК Снятин-Євромодуль (Снятин, Івано-Франківська) Агро-Збруч  (Підволочиськ, Тернопільська)2:20:2
 ФК Шаргород (Шаргород, Вінницька) Марспирт (смт. Нагірянка, Тернопільська)1:00:1
пен. 5:4
 Зоря-Енергія  (Романів, Житомирська) Ліга (Вишневе, Київська)0:40:9
 УкрАгроКом (с.Головківка, Кіровоградська) Нове життя (с.Андріївка, Полтавська)1:11:2
 ФК Попасна (Попасна, Луганська) Словхліб (Слов'янськ, Донецька)1:00:2
 Форос (Ялта, АР Крим) Мир (Горностаївка, Херсонська)1:11:3
 Тепловик (Южноукраїнськ, Миколаївська) Олімпік (Кіровоград)5:11:2
1/8 фіналу
перші матчі - 25 серпня (1 вересня)  матчі відповіді - 1 вересня (8 вересня)
 Карпати (Кам'янка-Бузька, Львівська) Берегвідейк (Берегове, Закарпатьська)2:00:5
 Агро-Збруч  (Підволочиськ, Тернопільська) Звягель-750 (Новоград-Волинський, Житомирська)1:14:2
 ФК Шаргород (Шаргород, Вінницька) ФК Путрівка (Путрівка, Київська)1:4-:+
 ОДЕК (Оржів, Рівненська) Ліга (Вишневе, Київська)1:20:1
 Нове життя (с.Андріївка, Полтавська) Єдність-2 (Прилки, Чернігівська)3:01:3
 Локомотив (Куп'янськ, Харківська) Словхліб (Слов'янськ, Донецька)0:00:1
 Мир (Горностаївка, Херсонська) ФК Воронівка (Воронівка, Миколаївська)5:11:3
 Кристал (Херсон) Тепловик (Южноукраїнськ, Миколаївська)2:11:1
1/4 фіналу
перші матчі - 22 вересня   матчі відповіді - 29 вересня
 Агро-Збруч  (Підволочиськ, Тернопільська) Берегвідейк (Берегове, Закарпатьська)1:00:3
 Ліга (Вишневе, Київська) ФК Путрівка (Путрівка, Київська)0:00:1
 Нове життя (с.Андріївка, Полтавська) Словхліб (Слов'янськ, Донецька)0:10:1
 Мир (Горностаївка, Херсонська) Кристал (Херсон)1:23:0
1/2 фіналу
перші матчі - 9 жовтня  матчі відповіді - 16 жовтня
 ФК Путрівка (Путрівка, Київська) Берегвідейк (Берегове, Закарпатьська)2:01:4
 Мир (Горностаївка, Херсонська) Словхліб (Слов'янськ, Донецька)0:20:2
Фінал
перший матч - 23 жовтня  матч відповідь - 30 жовтня
 Берегвідейк (Берегове, Закарпатьська) Словхліб (Слов'янськ, Донецька)2:02:2

Ви увійшли як Гість

Логін:
Пароль:

07.07.2018

Новогуйвенське

стадіон «Танкіст»


ФК «Сокіл»
 (Житомирський р-н)
ФК «Звягель-750»
 (Новоград-Волинський)

07.07.2018
Новогуйвенське
стадіон «Танкіст»
 
ФК «Сокіл»
 
ФК «Звягель-750»
 
 







Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2018
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net