17.08.2011 | «Збруч» (Волочиськ, Хмельницька обл.) | - | «Тепловик» (Івано-Франківськ) | 0:0 |
17.08.2011 | ФК «Буча» (Київська обл.) | - | СК «Легіон» (Житомир) | 4:0 |
17.08.2011 | «Олімпік» (Кіровоград) |
-
| «Уманьферммаш» (Умань, Черкаська обл.) |
1:1
|
17.08.2011 | «Совіньйон» (Таїрове, Одеська обл.) |
- | «Гвардієць» (Гвардійське, АР Крим) |
1:0 |
17.08.2011 | «Колос» (Хлібодарівка, Херсонська обл.) |
- | «Агрокапітал» (Суворовське, АР Крим) |
1:0 |
17.08.2011 | «Ніка» (Харків) |
- | ФК «Попасна» (Луганська обл.) |
0:0 |
31.08.2011 |
«Тепловик» (Івано-Франківськ) | - | «Збруч» (Волочиськ, Хмельницька обл.)
|
3:0
|
31.08.2011
|
СК «Легіон» (Житомир) |
-
|
ФК «Буча» (Київська обл.)
|
2:0
|
24.08.2011 | «Уманьферммаш» (Умань, Черкаська обл.) | - |
«Олімпік» (Кіровоград)
| 2:1 |
31.08.2011
|
«Гвардієць» (Гвардійське, АР Крим)
|
-
|
«Совіньйон» (Таїрове, Одеська обл.) пен.4:3
|
1:0
|
31.08.2011
|
«Агрокапітал» (Суворовське, АР Крим)
|
-
|
«Колос» (Хлібодарівка, Херсонська обл.)
|
1:2
|
24.08.2011
|
ФК «Попасна» (Луганська обл.)
|
-
|
«Ніка» (Харків)
|
6:1
|
16.08.2011 | «ДЮСШ-Зеніт» (Боярка, Київська обл.) | - | «Єдність-2» (Плиски, Чернігівської обл.) |
1:7 |
31.08.2011
|
«Звягель-750»
(Новоград-Волинський)
|
-
|
ФК «Самбір» (Львівська обл.)
|
0:2
|
07.09.2011
|
«ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.)
|
-
| «Тепловик» (Івано-Франківськ)
|
2:0
|
07.09.2011
|
«Уманьферммаш» (Умань, Черкаська обл.)
|
-
|
ФК «Буча» (Київська обл.)
|
1:1
|
07.09.2011 |
«Таврія» (Новотроїцьке, Херсонська обл.)
|
-
| «Гвардієць» (Гвардійське, АР Крим)
|
1:4 |
07.09.2011 |
«Тепловик» (Южноукраїнськ, Миколаївська обл.)
|
-
| «Колос» (Хлібодарівка, Херсонська обл.)
|
1:2 |
31.08.2011 |
«Нове Життя» (Андріївка, Полтавська обл.)
|
-
| ФК «Попасна» (Луганська обл.)
|
3:0 |
07.09.2011 | «Локомотив» (Куп’янськ, Харківська обл.) |
-
| «Словхліб» (Слов’янськ, Донецька обл.) |
+:- |
24.08.2011 | «Єдність-2» (Плиски, Чернігівської обл.) | - | «ДЮСШ-Зеніт» (Боярка, Київська обл.)
|
10:0
|
11.09.2011
|
ФК «Самбір» (Львівська обл.)
|
-
|
«Звягель-750»
(Новоград-Волинський)
|
8:0
|
21.09.2011
|
«Тепловик» (Івано-Франківськ)
|
-
|
«ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.)
|
3:3
|
21.09.2011
|
ФК «Буча» (Київська обл.)
|
-
|
«Уманьферммаш» (Умань, Черкаська обл.)
|
6:0
|
21.09.2011 |
«Гвардієць» (Гвардійське, АР Крим)
|
- |
«Таврія» (Новотроїцьке, Херсонська обл.)
|
+:- |
07.09.2011 |
ФК «Попасна» (Луганська обл.)
|
- |
«Нове Життя» (Андріївка, Полтавська обл.)
|
3:3 |
21.09.2011 |
«Колос» (Хлібодарівка, Херсонська обл.)
|
- |
«Тепловик» (Южноукраїнськ, Миколаївська обл.)
|
5:0 |
21.09.2011 |
«Словхліб» (Слов’янськ, Донецька обл.) |
- |
«Локомотив» (Куп’янськ, Харківська обл.)
|
-:+ |
28.09.2011
|
«Колос» (Хлібодарівка, Херсонська обл.)
|
-
| «Гвардієць» (Гвардійське, АР Крим)
|
0:3
|
28.09.2011
|
ФК «Буча» (Київська обл.)
|
-
|
«Єдність-2» (Плиски, Чернігівської обл.)
|
3:0
|
05.10.2011
|
ФК «Самбір» (Львівська обл.)
|
-
|
«ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.)
|
4:3
|
05.10.2011
|
«Нове Життя» (Андріївка, Полтавська обл.)
|
-
| «Локомотив» (Куп’янськ, Харківська обл.)
|
+:- |
05.10.2011 |
«Гвардієць» (Гвардійське, АР Крим)
|
-
|
«Колос» (Хлібодарівка, Херсонська обл.)
|
3:0
|
05.10.2011 |
«Єдність-2» (Плиски, Чернігівської обл.)
|
-
|
ФК «Буча» (Київська обл.)
|
2:1
|
12.10.2011
|
«ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.)
|
-
|
ФК «Самбір» (Львівська обл.)
|
1:1
|
08.10.2011
|
«Локомотив» (Куп’янськ, Харківська обл.)
|
-
|
«Нове Життя» (Андріївка, Полтавська обл.)
|
-:+
|
14.10.2011 |
«Нове Життя» (Андріївка, Полтавська обл.)
|
-
|
«Гвардієць» (Гвардійське, АР Крим)
|
0:1 |
23.10.2011 |
ФК «Самбір» (Львівська обл.)
|
-
|
ФК «Буча» (Київська обл.)
|
0:1
|
23.10.2011 |
«Гвардієць» (Гвардійське, АР Крим)
|
-
|
«Нове Життя» (Андріївка, Полтавська обл.)
|
0:0 |
30.10.2011 |
ФК «Буча» (Київська обл.)
|
-
|
ФК «Самбір» (Львівська обл.)
|
1:0
|