Кубок України серед аматорів
– 2010
|
Попередній
раунд
перші матчі - 11 серпня матчі відповіді - 18 серпня
|
ФК Самбір (Самбір,
Львівська) | Берегвідейк (Берегове, Закарпатьська) | 1:1
| 0:4
| |
ФК Снятин-Євромодуль (Снятин, Івано-Франківська) | Агро-Збруч (Підволочиськ, Тернопільська) | 2:2 | 0:2
|
ФК Шаргород (Шаргород, Вінницька) | Марспирт (смт. Нагірянка, Тернопільська) | 1:0 | 0:1
| пен. 5:4 |
Зоря-Енергія (Романів, Житомирська) | Ліга (Вишневе, Київська) | 0:4 | 0:9 | |
УкрАгроКом (с.Головківка, Кіровоградська) | Нове життя (с.Андріївка, Полтавська) | 1:1 | 1:2 |
ФК Попасна (Попасна, Луганська) | Словхліб (Слов'янськ, Донецька) | 1:0 | 0:2
|
Форос (Ялта, АР Крим) | Мир (Горностаївка, Херсонська) | 1:1 | 1:3 |
Тепловик (Южноукраїнськ, Миколаївська) | Олімпік (Кіровоград) | 5:1 | 1:2 |
1/8
фіналу
перші матчі - 25 серпня (1 вересня) матчі відповіді - 1 вересня (8 вересня)
|
Карпати (Кам'янка-Бузька, Львівська) | Берегвідейк (Берегове, Закарпатьська) | 2:0 | 0:5 | |
Агро-Збруч (Підволочиськ, Тернопільська) | Звягель-750 (Новоград-Волинський, Житомирська) | 1:1 | 4:2 |
ФК Шаргород (Шаргород, Вінницька) | ФК Путрівка (Путрівка, Київська) | 1:4 | -:+ |
ОДЕК (Оржів, Рівненська) | Ліга (Вишневе, Київська) | 1:2 | 0:1 |
Нове життя (с.Андріївка, Полтавська) | Єдність-2 (Прилки, Чернігівська) | 3:0 | 1:3 |
Локомотив (Куп'янськ, Харківська) | Словхліб (Слов'янськ, Донецька) | 0:0 | 0:1 |
Мир (Горностаївка, Херсонська) | ФК Воронівка (Воронівка, Миколаївська) | 5:1 | 1:3 |
Кристал (Херсон) | Тепловик (Южноукраїнськ, Миколаївська) | 2:1 | 1:1 |
1/4
фіналу
перші матчі - 22 вересня матчі відповіді - 29 вересня
|
Агро-Збруч (Підволочиськ, Тернопільська) | Берегвідейк (Берегове, Закарпатьська) | 1:0 | 0:3 | |
Ліга (Вишневе, Київська) | ФК Путрівка (Путрівка, Київська) | 0:0 | 0:1 |
Нове життя (с.Андріївка, Полтавська) | Словхліб (Слов'янськ, Донецька) | 0:1 | 0:1 |
Мир (Горностаївка, Херсонська) | Кристал (Херсон) | 1:2 | 3:0 |
1/2
фіналу
перші матчі - 9 жовтня матчі відповіді - 16 жовтня |
ФК Путрівка (Путрівка, Київська) | Берегвідейк (Берегове, Закарпатьська) | 2:0 | 1:4 | |
Мир (Горностаївка, Херсонська) | Словхліб (Слов'янськ, Донецька) | 0:2 | 0:2 |
Фінал перший матч - 23 жовтня матч відповідь - 30 жовтня |
Берегвідейк (Берегове, Закарпатьська) | Словхліб (Слов'янськ, Донецька) | 2:0 | 2:2 | |