<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
Вівторок, 25.09.2018, 22:09

РОС-Першість Житомирської області

Група Б

команда

І

В

Н

П

М'ЯЧ

0

1

Сокіл

7

1

1

17:5

16

2

Звягель-750

7

3

2

2

9:5

11

3

Арсенал-ДЛГ

7

3

2

2

13:11

11

4

Технічний ліцей

7

3

2

2

11:8

11

5

Полісся

7

3

2

3

16:12

11

6

Юність
7

2

2

3

17:18

8

7

Зоря

7

2

2

3

14:18

8

8

ФК Радовель

7

0

1

6

5:25

1

 





 
 


(Додав:shved)
Я так і не зрозумів в що грала наша команда?Хоча реалізуй у першому та...

(Додав:Rytans)
Не забиваєш ти , забивають тобі .....

(Додав:LeonU)
Ну и игра была сегодня! Столько моментов упустили,зато оба гола себе п...

(Додав:Rytans)
Буду все пригадувати . прошу зробити так , щоб знову фото загружались ...

(Додав:shved)
Пивіт. Деякий час там буде Авангард, як замінять документи в ЖОФФ змін...


Кубок України серед аматорів – 2009
Попередній раунд
перші матчі - 12 серпня   матчі відповіді - 19 серпня
 Товтри (Козлів, Тернопільська)
 ФК Поляна (Свалявський р-н, Закарпатська)
 1:1 
 0:3 
2 тех
 Шахтар (Нововолинськ, Волинська)
 Звягель-750 (Новоград-Волинський, Житомирська) 
0:2
2:5
 ФК Проскурів (Хмельницький)
 Хіммаш (Коростень, Житомирська)
1:1
0:2
 Олімпік (Кіровоград)
 Ходак (Черкаси)
0:1
0:5
 Зеніт (Боярка, Київська)
 Бриз (Ізмаїл, Одеська обл.)
3:0
3:0
1,2 тех
 УкрАгроКом (Головківка, Кіровоградська)
 ФК Воронівка (Вознесенський р-н, Миколаївська)
1:1
1:1
п.п.3:2
 Локомотив (Куп'янськ, Харківська)
 ФК Попасна (Луганська)
1:0
0:3
1/8 фіналу
перші матчі - 26 серпня   матчі відповіді - 2 вересня
 Карпати (Кам'янка-Бузька, Львівська)
 Карпати (Яремча, Івано-Франківська)
3:3
0:1
 ОДЕК (Оржів, Рівенська)
 ФК Поляна (Свалявський р-н, Закарпатська)
1:2
0:1
 Звягель-750 (Новоград-Волинський, Житомирська) 
 Полісся (Добрянка, Чернігівська)
1:4
1:2
 Єдність-2 (Плиски, Чернігівська)
 Хіммаш (Коростень, Житомирська)
3:3
0:1
 Ходак (Черкаси) - звільнений від ігор
 Бастіон-2 (Іллічівськ, Одеська)
 Зеніт (Боярка, Київська)
6:0
3:0
2 тех
 УкрАгроКом (Головківка, Кіровоградська)
 ФК Вишневе (Київська)
3:2
2:1
 Краснодонвугілля (Краснодон, Луганська)
 ФК Попасна (Луганська)
2:1
1:0
1/4 фіналу
перші матчі - 9 вересня   матчі відповіді - 23 вересня
 Карпати (Яремча, Івано-Франківська)
 ФК Поляна (Свалявський р-н, Закарпатська)
4:1
0:2
 Хіммаш (Коростень, Житомирська)
 Полісся (Добрянка, Чернігівська)
0:1
1:5
 Ходак (Черкаси)
 Бастіон-2 (Іллічівськ, Одеська)
2:0
3:2
 Краснодонвугілля (Краснодон, Луганська)
 УкрАгроКом (Головківка, Кіровоградська)
2:2
1:3
1/2 фіналу
перші матчі - 4 жовтня   матчі відповіді - 10 жовтня
 Карпати (Яремча, Івано-Франківська)
 Полісся (Добрянка, Чернігівська)
3:2
1:1
 УкрАгроКом (Головківка, Кіровоградська)
 Ходак (Черкаси)
1:2
0:4
Фінал
перший матч - 17 жовтня   матч відповідь - 25 жовтня
 Ходак (Черкаси)
 Карпати (Яремча, Івано-Франківська)
2:0
0:3

Ви увійшли як Гість

Логін:
Пароль:

07.07.2018

Новогуйвенське

стадіон «Танкіст»


ФК «Сокіл»
 (Житомирський р-н)
ФК «Звягель-750»
 (Новоград-Волинський)

07.07.2018
Новогуйвенське
стадіон «Танкіст»
 
ФК «Сокіл»
 
ФК «Звягель-750»
 
 







Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2018
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net