<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Професійний футбол
shvedДата: Неділя, 29.11.2009, 15:38 | Повідомлення # 161
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
Як вам закидуха від Суркіса?Дуже хитрий хід.Ніхто такого повороту не очікував.луческу звісно циганське чмо,але для збірної був би ідеальний варіант.По перше він вже 5 років на Україні і як ніхто знає наш футбол.По друге він самий титулований тренер який працює у нас.По третє в його команді грає майже половина збірників.Але все буде я думаю залежати від Ахметова.

Я думаю, що Луческу залишиться в Шахтарі, а якщо погодиться і Ахметов і Луческу, то виконком ФФУ не підтримають його кандидатуру. Суркіс виграє час, та й народу є про що поговорити wink
 
slemДата: Вівторок, 01.12.2009, 22:18 | Повідомлення # 162
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Цей рижий козел мабуть твій брат.Я вже давно казав що його потрібно гнати в шию.А по поводу Африки,то ти почитай мої попередні нотатки.З такою збірною нам не...й там що робити.Я люблю свою країну і футбол,у мене більше 20 виїздів на матчі ліги і відбору,а ти ротика прикрий.А Шева - це мій кумир і шкода що поруч з ним одні кроти такі як ти.

На "професорів" немає чого ображатись. Будь-яке твоє повідомлення - це я, все інше - ніщо. Хоча, не завжди так буває (Фінал району- де глядачі? А перемога?).
Нормальна порада: пройди курс чайників (комп'ютерних). The End (кінець).

 
КРБКДата: Середа, 02.12.2009, 19:24 | Повідомлення # 163
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Не з твоїм убогим знанням районного футболу його обговорювати.Маєте Шеву в себе - то й радійте тому.В комп"ютерні професори не рвусь-не бачу себе там. А пару-тройку коментарів можу дати. Ваша команда- неприродній продукт, таких у нас в районі також є.А на рахунок уболівальників на фіналі- то їх було більше ніж у вашій лізі.Мати стільки "зірок" і грати хто-зна де.Мої гравці з Моноліту ще й у Ємільчинському районі допомагали у фіналі.Нема кому грати? Піднімай свою цілину бо у нас вже давно урожай збирають.
 
VenusДата: Субота, 12.12.2009, 00:06 | Повідомлення # 164
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Ну й обломали нас кияни знову.... Як гадаєте, лишиться Газзай надалі чи ні?
 
shvedДата: Субота, 12.12.2009, 09:36 | Повідомлення # 165
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Venus)
Ну й обломали нас кияни знову.... Як гадаєте, лишиться Газзай надалі чи ні?

Да-а-а-а, кінцівку сезону змазали, що збірна, що Динамо. Якщо чесно, то від Газаєва очікував більшого, а так здається, що він тільки розвалив те, що зробив Сьомін. Як заявив Суркіс молодший після Барси, трагедії не сталося, як так розумію, що це зелене світло Газаєву на наступний сезон.
 
КРБКДата: П`ятниця, 08.01.2010, 13:20 | Повідомлення # 166
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Привіт. Поділюся враженнями від відвідування останнього матчу ДК. Все так гарно починалось. Ми за півтори години дістались Києва і це мене шокувало, бо двісті на спідометрі я на свої очі ще не бачив. Прогулявшись біля динамівської арки заглянули в торг. палатки, де за 50 грв придбали динамівський стяг для бару "Рамзес". Всі інші атребути фанів були в наявності. Було досить прохолодно і ми не чекаючи простуди, попрямували на в"їзд до стадіону, де за першим біг-бордом потроху зігрілись. Невдовзі пролетіли по черзі автобуси з командами. На Олімпійському це було трішки довше, можна було розгледіти хлопців. Дуже швидко зібрались динамівські ультрас і з піснями, банерами та стягами попрямували все це діло розвішувати. Якщо чесно-можна з ними туди патрапляти на халяву. Але квитки у нас вже були придбані. Праворуч від нас збиралась підтримка Барси. Багатонаціональною вона вийшла (українці, поляки, росіяни, румуни, ну й звісно іспанці). Їх немов під конвоєм провели. Всі вели себе досить пристойно і ніяких заворушень не було. Підходив час і ми почали збиратись. Перше кільце перед територією стадіону ми пройшли без білетів і обшуків (із сторони заїзду). Тому що на головному вході все складніше,с тоять автомати (але ухитрялись і там перескочити). Ось тут підійшов наш власник квитків і ми з ним розрахувались. Після чого за ментівським автобусом знову зігрілись. Під час настрою на гру зустріли А.Дем"яненка і він побажав нам успіху (з сім"єю йшов тому і не приєднався до нас). Біля стадіону зустрічали і тренера Іщенка, посла Грузії, Коновалова. Цікаво побачити всіх на власні очі. Ну все, ми на стадіоні. Квитки у нас були на 18 сектор, але я з кумом пішли на фарт у другий, де останнього разу ми були. І Динамо зіграло 1-1 з Шахтарем. Постоявши там трохи, зфотографував розминку команд і оплески нам від Мілевського (ми підбадьорили його). Потім вирішили перейти ближче до фанів Барси. Охороняли їх прості солдати. І якби не дядько з якимись високими погонами були б ми серед їх. Тільки-тільки зайняли позиції, як Мілевський забиває. Що робиться на стадіоні-це щось неймовірне. Більше таких емоцій нажаль не пережили. На 30-31хвилині першого тайму Барсі вдалося відігратись. Решту часу вони провели в атаках-але нічого суттєвого не відбулось. Показавши фанам Барси по великому пальцю попрямували до своїх у 18. По дорозі і біо-туалети і звичайні обфундаментні. На секторі за моєю спиною сиділа група підтримки з Румунії і всю гру вимагала випустити на поле Гіоане. Я їм навіть динамівський прапор дав для підтримки. Почався другий тайм картина та ж сама Барса тримає м"яч, Динамо захищається. Лише два-три моменти створили і все. І тут Мессі показав всім, що не дарма володіє Золотим м"ячем. І все та ж 86-та хвилина. Шовковський ледь не відбив. І все, вболівальники покидають трибуни не віря у команду, час зпливає. Ось і фінальний свисток. Сашо підійшов до нашого сектору і подякував нам. Фани Барси шаленіли від подяки їм гавців. А після того знущаючись з нас - скандували Динамо, Динамо. Забагато ментів підтягнули до їх, бо охочих потрапити на розбірки було багато. Можливо динамівські ультрас таки підловили когось з них. Розчаровані, але не зламані, ми попрямували до виходу. Подякували за квитки Перехода (Толіка) і виїхали з міста. На першій АЗС ми зупинились, де й "обговорили" всі останні події.
P.S. При Сьоміну команда показувала видовищніший футбол і подарувала нам футбольну весну. А тут і без весни і на ранок голова болить.

Додано (08.01.2010, 12:20)
---------------------------------------------
В Шахтарі новий бразилець-Кошта 19 років,Шуст в аренді в Зорі.В Металурзі Д захисник з болгарії.

 
shvedДата: Понеділок, 01.02.2010, 20:51 | Повідомлення # 167
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Маркевич принял сборную!
Юрий Калитвинцев - помощник главного тренера!

Сегодня на Исполкоме ФФУ после шестичасового(!) заседания была названа фамилия тренера национальной сборной, который будет готовить команду к домашнему Чемпионату Европы!
Итак, главным тренером сборной Украины стал Мирон Богданович Маркевич. При этом Маркевич остается и главным тренером харьковского «Металлиста».
После долгих обсуждений за закрытыми дверями и открытого голосования члены Исполкома все-таки пришли к общему знаменателю и остановились на кандидатуре наставника «Металлиста».
Также, неожиданно для многих, Юрий Калитвинцев назначен помощником главного тренера! Кроме этого, в штаб нашей национальной команды вызван еще один уважаемый специалист - Семен Альтман.

Джерело: СПОРТ.UA

 
КРБКДата: Понеділок, 01.02.2010, 22:41 | Повідомлення # 168
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Ну що ж панове чергова сторінка в історії збірної написана.Дуже сподіваюсь на плідну співпрацю досвіду і молодого запалу.Дуже поважаю обох тренерів і чекаю від гри нашої збірної прогресу. Може Жажу зробимо українцем?
 
shvedДата: Понеділок, 01.02.2010, 23:50 | Повідомлення # 169
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Якщо непомиляюся, то це перший україномовний тренер збірної! Прикро, що вперше ми побачимо, що з себе уявляє майбутній переможець Євро 2012 (саме таке завдання поставленно), аж 25 травня. Моє ставлення до цього? Не скажу, що я про це мріяв, але щиро бажаю, щоб у них вийшло!!!

Стосовно Жажи: Поки не прочитає "Кобзара", поки не почне вжитати сало з цибулею, поки не спробує самогону і не підкорить Говерлу - нема чого робити у збірній України biggrin
Також може виникнути ідея ще Папу залучати до збірной, то для нього ще одна додаткова вимога - з москальського ПАПА змінити на наше рідне ТАТО wink
А якщо без іронії, то по Конституції України, здається потрібно п'ять років прожити на тереторії України, що отримати громодянство.

Орієнтовні дати і місце проведення товариських матчів збірної Україниі:
25 травня - Україна - Гана (в Лондоні)
29 травня - Україна - Алжир (в Україні)
2 червня - Україна - Норвегія (в Норвегії)
11 серпня - Україна - Нідерланди (в Україні)
3 вересня - Україна - Польща (в Україні)

Крім того, заплановано і кілька спарингів у жовтні-листопаді, але суперники українців наразі невідомі. Щоправда, ведуться переговори зі збірними Чехії і Канади.

 
КРБКДата: Вівторок, 02.02.2010, 19:50 | Повідомлення # 170
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
З Польщею на мій погляд граємо на виїзді.
 
shvedДата: Неділя, 07.02.2010, 17:18 | Повідомлення # 171
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Ну що друзі, Євро 2012, до нас наближається
Сьогодні у Варшаві, відбулося жеребкування відбірного турніру.
Группа А
Германия, Турция, Австрия, Бельгия, Казахстан, Азербайджан
Группа В
Россия, Словакия, Ирландия, Македония, Армения, Андорра
Группа С
Италия, Сербия, Северная Ирландия, Словения, Эстония, Фареры
Группа D
Франция, Румыния, Босния и Герцеговина, Беларусь, Албания, Люксембург
Группа E
Голландия, Швеция, Финляндия, Венгрия, Молдова, Сан-Марино
Группа F
Хорватия, Греция, Израиль, Латвия, Грузия, Мальта
Группа G
Англия, Швейцария, Болгария, Уэльс, Черногория
Группа Н
Португалия, Дания, Норвегия, Кипр, Исландия
Группа I
Испания, Чехия, Шотландия, Литва, Лихтенштейн
 
КРБКДата: Понеділок, 08.02.2010, 10:42 | Повідомлення # 172
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Я думаю фаворити вийдуть без проблем,а за другу путівку боротьба буде у всіх групах.
 
shvedДата: Понеділок, 08.02.2010, 12:32 | Повідомлення # 173
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (shved)
Орієнтовні дати і місце проведення товариських матчів збірної Україниі: 25 травня - Україна - Гана (в Лондоні)

Відбулися зміни у календарі.....

Товарищеский матч между национальными сборными Украины и Ганы, который должен был состояться 24 или 25 мая в Лондоне, отменен, информирует "СЭ в Украине".
Готовящиеся в Англии к ЧМ-2010 ганцы известили украинскую сторону об изменении своих планов и предложили сыграть 27 мая, но получили отказ: 29-го Украина планирует встретиться дома с другим африканским участником чемпионата мира Алжиром.
В данный момент ФФУ ведет переговоры о проведении товарищеского матча в оказавшуюся вакантной дату ФИФА с Данией и Финляндией, однако скорее всего Гану заменит Литва, представители которой обратились с соответствующим предложением к украинской делегации вчера во время жеребьевки Евро-2012 в Варшаве.

 
shvedДата: Четвер, 11.03.2010, 15:20 | Повідомлення # 174
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
29 травня збірна України проведе товариський матч проти команди Румунії.
Про це повідомив віце-президент ФФУ Володимир Лашкул.
"На сьогодні досягнута домовленість зі збірною Румунії, з якою наша команда зустрінеться 29-го травня в Україні. Як відомо, перед цим, 25-го, ми зіграємо з литовцями. Попередньо відомо і місце проведення зустрічі - Харків.
Ну а на 2 червня запланований матч в Осло зі збірною Норвегії. Що стосується місця проведення поєдинку з румунами, то це питання вирішиться протягом двох тижнів", - цитує Лашкула "Спорт-Экспресс в Украине".
Лашкул також повідомив, що існувала домовленість про проведення 3 березня товариського матчу зі збірною Болгарії, але цей спаринг був скасований за рішенням головного тренера збірної України Мирона Маркевича.
Матч проти Нігерії, за інформацією BBC, підтвердила і Нігерійська футбольна федерація.
 
КРБКДата: Вівторок, 16.03.2010, 15:04 | Повідомлення # 175
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
До початку Євро ще два роки.І награвати склад ще зарано,тому що за цей час може з"явитись не один Хачеріді чи Ярмоленко.А перевірити найближчий резерв чи дати шанс проявити себе тим хто в збірну не потрапляв-можна.Ну й звісно збити кістяк можна починати.

Додано (16.03.2010, 14:04)
---------------------------------------------
Хто на вашу думку вийде в наступний етап ЛЧ. Я вважаю Челсі ,Барса і Севілья.

 
shvedДата: Вівторок, 16.03.2010, 15:10 | Повідомлення # 176
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
Хто на вашу думку вийде в наступний етап ЛЧ. Я вважаю Челсі ,Барса і Севілья.

+ Бордо wink
 
КРБКДата: Середа, 17.03.2010, 18:56 | Повідомлення # 177
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
на цей час шанси у Челсі ,ЦСКА, Інтера і Севільї рівні.

Додано (17.03.2010, 17:56)
---------------------------------------------
Що ж за такої невиразної гри Челсі не мав шансів та й не потрібно йому йти далі.ЦСКА ж навпаки здивували. Подивимось чи здивує футб.світ Штутгард.

 
shvedДата: Неділя, 04.04.2010, 00:55 | Повідомлення # 178
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Наші люди забивають за збірну України!!!
Україна (U-16) − Японія (U-16) − 4:0
Голи: 1:0 Юрченко (43, з пенальті), 2:0 Хобленко (47), 3:0 Близниченко (65), 4:0 Гришин (72).
Україна: Бущан, Єфремов, Бігус, Череда (Фаворов, 62), Філімонов, Іванисеня, Мірошник, Сондей (Гришин, 55), Юрченко (Катрюк, 67), Близниченко, Хобленко.

У четвер, 1 квітня, юнацька збірна України здобула перемогу у своєму другому матчі на міжнародному турнірі у Франції. Підопічні Юрія Мороза забили чотири м’ячі у ворота японських однолітків, піднявшись на другу сходинку в групі В. У суботу наших юнаків очікує зустріч з командою Габону, котра напередодні була розтрощена англійцями − 0:6.
Джерело: ФФУ

Якщо хтось у танку, то поясню. Це син Валерія Блізніченко.

Профіль гравця
Блізніченко Андрій Валерійович
Дата народження: 24.07.1994
Громадянство: Україна
Зріст: 173
Вага: 61
Клуб: "Металург" Запоріжжя

 
КРБКДата: Неділя, 04.04.2010, 15:53 | Повідомлення # 179
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Шкода що одиниці з нашої місцини потрапляють на такий рівень.
 
ArtesДата: Четвер, 22.04.2010, 20:56 | Повідомлення # 180
Вболівальник
Повідомлення: 32
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Андрей Близниченко забил два гола в первой игре второго круга за Металлург-u16 против лидера турнира, Севастополя тем самым помог своей команде победить 4:3.

Artes
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net