<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Професійний футбол
КРБКДата: Субота, 14.11.2009, 23:19 | Повідомлення # 141
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Після такого сорому пив заспокійливе-допомогло.Потім глянув в турнірку-не все ще втрачено.Панове-допоки сонце сяє,вода тече оооооооооо надія є,є є є. happy Звісно Газзай наломався і нас наломав.Да скільки можна наступати на одні і тіж граблі.Порту,Арсенал.

Додано (14.11.2009, 22:18)
---------------------------------------------
У сьогоднішньому матчі збірної більше запитань аніж відповідей.Гра з греками показала наш рівень ЧУ.Скільки зтворити небезпечних моментів,перспективних атак і всі їх закінчити на підступах до штрафної.Хороший рівень продемонстрували Тимоха і Шева.Міля нуль,Кобін і т.д.теж нулі.Грали в стоячий футбол.Дякую і грекам робили те ж саме.Чому Мілю було не змінити на когось свіжішого.Скільки провалів було через кротів.Тренер знайшов відповідЬ-РОТАНЬ.Загалом БАРДАК.З такою грою не хочу бачити наших в Африці-для чого валідол жувати?Вистачає Динамо для цього.

 
shvedДата: Неділя, 15.11.2009, 00:03 | Повідомлення # 142
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
КРБК, емоції, емоції.... Цеж збірна Україна, ти що забув, ми сповідаєм антифутбол, самі не граєм і суперникам не дозволяєм. З таким підходом у 2004 греки виграли Євро-2004. wink
По сьогоднішній грі: .................................................................. angry ось так. Чекаю на матч-відповідь.
 
VenusДата: Неділя, 15.11.2009, 13:16 | Повідомлення # 143
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Невже за неділю підготовки не можна було награти хоча б декілька простих комбінацій. Чим він там займається з командою(Міха). При любому результаті в матчі-відповіді гнати його потрібно
 
КРБКДата: Неділя, 15.11.2009, 13:42 | Повідомлення # 144
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Я вчора спілкувався на ДК від Шурика цю думку поділяють всі.
 
shvedДата: Неділя, 15.11.2009, 16:01 | Повідомлення # 145
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Venus)
Чим він там займається з командою(Міха). При любому результаті в матчі-відповіді гнати його потрібно

А потім призначити якогось Гомеса і з фантастичною грою програти все. Результат є і це головне. Ви, що мрієте щоб наші грали як Іспанці чи Бразильці? Да таке просто не можливо, це як з Таврії зробити Бумера. Міхі вдається всіх своїх суперників заставити грати у антифутбол (даже англійців на Уемблі), а якщо поталанить з жеребом на Чемпіонаті Світу, то знову доповзем до 1/4 фіналу і ми знову герої. wink
P.S. Можливо дуже оптимістично прозвучали мої слова, але дуже хочеться хоч якогось позитива після вчорашньої гри.
Наша збірна 5 матчів поспіль не пропускає!!!
На своєму полі, наша збірна, у відборі пропустила лише один м'яч (від казахів).
Четвертий раз наша збірна бере участь у матчах плей оф і вперше не програла на виїзді (ростем wink )
P.S. - 2. Вчора вдалося подивитися матч Порттугалія - Боснія 1:0. Боснійці грали просто чудово, португальців 3 рази!!!! врятувала стійка воріт, але програли. Ось сидиш і думаєш, що краще при нульовій грі зіграти 0:0, чи при чудовій програти 0:1? Краще бути здоровим і багатим, чим бідним та хворим!
 
VenusДата: Понеділок, 16.11.2009, 04:59 | Повідомлення # 146
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
грали як Іспанці чи Бразильці?

Хоч би як росіяни
Quote (shved)
Да таке просто не можливо

Тобто в українців ноги ростуть не з того місця що в бразильців чи іспанців?
Quote (shved)
а якщо поталанить з жеребом на Чемпіонаті Світу, то знову доповзем до 1/4 фіналу і ми знову герої.

А потім везіння закінчуєтьс і пролітаєм всім підряд,як було минулого разу(Франція,Італія,Шотландія,Литва та й Грузію можна назвати) Тільки пам"ятай, що наступного разу це буде перед рідними трибунами на Євро 2012
 
shvedДата: Понеділок, 16.11.2009, 12:52 | Повідомлення # 147
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Venus)
Хоч би як росіяни

Останні здобутки у нас майже індентичні. Вони, так як і ми граємо у плей оф. У них 1/2 Європи, у нас 1/4 Світу.
Quote (Venus)
Тобто в українців ноги ростуть не з того місця що в бразильців чи іспанців?

Ні, у наших теж ростуть з дупи, але як ти гадаєш Ярмоленко чи Кобін і т.д. змогли б потрапити у склад Іспанії чи Бразилії? Підходить їх рівень для тих команд?
Quote (Venus)
А потім везіння закінчуєтьс і пролітаєм всім підряд,як було минулого разу(Франція,Італія,Шотландія,Литва та й Грузію можна назвати) Тільки пам"ятай, що наступного разу це буде перед рідними трибунами на Євро 2012

А хіба ти можеш дати гарантії, що з якимось Гомесом чи Ван Дер Фігом ми не пролітаємо? Ось подивись на останнє Євро - 2008, як там господарі Австрія та Швейцарія виступили. Але я впевнений, що ми на Євро 2012, дамо бій усім!
 
КРБКДата: Вівторок, 17.11.2009, 00:19 | Повідомлення # 148
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (shved)
Ні, у наших теж ростуть з дупи

Думати на полі потрібно головою а вони це роблять дупами ось така і гра виходить гамняна.Адже дати пас,обігратись,прискоритись навчають ще з ДЮСШ.І за скільки років цьому не навчитись.Чи у нас тренери неважні?Не думаю.Тут причини дещо інші.Мало гравців у нас європейського рівня.Пограв трохи Шева,Тимоха в нормальних чемпіонатах-то вони свою марку і тримають.Попадаються вундеркінди-Хачеріді наприклад.Чому так мало українців грають у провідних чемпіонатах?Погляньте на тих самих хорватів,сербів,боснійців.Люди їдуть грати за збірну із всього світу.Проблема легіонерів,не думаю в усіх нормальних командах європи вони є.Просто у Європі купують кращих а решта свої.А у нас купують щоб підзаробити або на перпективу.Подивіться на команди нижче ДК і ШД у нашому чемпіонаті-це смітник легіонерів.Невже своєї молоді нема? Тому і та Греція так грала бо ситуація схожа+ветерани.
 
mix@Дата: Середа, 18.11.2009, 18:00 | Повідомлення # 149
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Може прикинем як Збірна України зіграє отвєтку в Донецьку проти Грецїї. У кого які варіанти???? Давате скинемся рахунками, хто вгадає, тому респект!!!!! і бонуси))

Почну с себе: думаю матч закінчиться з рахунком 1-0 на нашу користь!

p.s. Збірна України - написав все з великої!!! biggrin вірю в команду)))))

 
VenusДата: Середа, 18.11.2009, 23:21 | Повідомлення # 150
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Швед, я вирішив не відповідати на твій останній пост до матчу відповіді. Я не вірив в команду Михайличенко і сьогодні трапилось те що мало трапитсь.
Quote (shved)
Останні здобутки у нас майже індентичні. Вони, так як і ми граємо у плей оф. У них 1/2 Європи, у нас 1/4 Світу
Тільки якби ми наЧС-2006 в 1!8 грали б з голландцями то чи були б ми в 1!4? (Хоча команда Блохіна тоді показувала дещо якісніший футбол)
Quote (shved)
Ні, у наших теж ростуть з дупи, але як ти гадаєш Ярмоленко чи Кобін і т.д. змогли б потрапити у склад Іспанії чи Бразилії
На сьгодні Чигиринський грає в основі Барси але місця у збірній для нього Міха не бачить
Воронін грає в основі Ліверпуляале Міха його навить не викликав.Швед, невже тобі не видно що попри те що Міха на посту " роки у нас нема навіть натяку на командну гру.В кожному матчі немов перший раз один одного бачать. Сьогодні Кобін мав брак в передачах мабуть на рівні 80%, ні однієї гострої подачі але відіграв весь матч. Це я тобі про ,як мінімум,дивне бачення гри Михайличенком. Саме страшне що може трапитись це якщо Суркіс вирішить залишити Міху
 
shvedДата: Четвер, 19.11.2009, 00:10 | Повідомлення # 151
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Захищав Міху до останнього, все таки якийсь результат був, після сьогоднішнього матчу просто опустилися руки. Тоже не можу зрозуміти чому у стартовому складі виходить Кучер (який в останіх матчах на помилявся, що вистачить на цілий сезон), а гравець основного складу Барселони сидить на лаві запасних. Не вже у нас багато таких гравців? Є ще Воронін в Ліверпулі, але рівень його не для нашої збірної? Також хочеться "подякувати" Гриші Суркісу за порожні трибуни. Молодець! Трохи замалі ціни поставив, потрібно було відразу починати з 1000 грн.

P.S. Venus, Повертаючись до дому (дивився у спортбарі) пригадав, як ми з тобою після поразки Словенії у плей-офф у молочці топили своє горе. Тільки тей раз сніг був, а сьогодні дощ sad

 
КРБКДата: Четвер, 19.11.2009, 12:58 | Повідомлення # 152
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (shved)
у молочці топили своє горе.

Я своє горе вчора топив в Рамзесі.Міха підар-його треба було після першої гри міняти.
 
slemДата: Четвер, 19.11.2009, 14:41 | Повідомлення # 153
Фанат
Повідомлення: 113
Репутація: 4
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
З такою грою не хочу бачити наших в Африці

Виходить Михайличенко твій друг? А ти його ображаєш.
 
mix@Дата: Четвер, 19.11.2009, 16:19 | Повідомлення # 154
Ультрас
Повідомлення: 158
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
жалко Шеву(((((
Ще його таким не бачив.
Дивлячись на це, рот не відкривається сказати. що Шева не хоче грати чи забивати. Це просто футбольний фарт...!
 
КРБКДата: Четвер, 19.11.2009, 21:22 | Повідомлення # 155
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (slem)
Виходить Михайличенко твій друг? А ти його ображаєш.

Цей рижий козел мабуть твій брат.Я вже давно казав що його потрібно гнати в шию.А по поводу Африки,то ти почитай мої попередні нотатки.З такою збірною нам не...й там що робити.Я люблю свою країну і футбол,у мене більше 20 виїздів на матчі ліги і відбору,а ти ротика прикрий.А Шева - це мій кумир і шкода що поруч з ним одні кроти такі як ти.
 
ArtesДата: Четвер, 19.11.2009, 23:50 | Повідомлення # 156
Вболівальник
Повідомлення: 32
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Да,Шеву очень жалко.

Artes
 
shvedДата: П`ятниця, 20.11.2009, 00:59 | Повідомлення # 157
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
Шева - це мій кумир і шкода що поруч з ним одні кроти

Не згоден з тобою, валити все на гравців Шахтаря просто не етично, грала команда, а там є представники і Шахтаря і Динамо і Дніпра і Баварії. Всі "молодці", це саме стосується і Шеви. Його бажання та старання виявилось замало для взяття воріт, а дві нагоди відзначитись він мав.
P.S. Скоріше б вже субота, щоб переключитись на Динамо - Шахтар, а то вже доба пройшла піля поразки, а ще на душі не попускає cry
 
КРБКДата: Субота, 21.11.2009, 19:18 | Повідомлення # 158
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Шева-FOREVER.Динамо THE BEST!Шведе ну вже мабуть попустило...........Мене попустить надіюсь завтра.
 
shvedДата: Субота, 21.11.2009, 20:13 | Повідомлення # 159
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
Шведе ну вже мабуть попустило...........Мене попустить надіюсь завтра.

Так, попустило, сподіваюсь, чорна полоса яка почалася з матчу на Кубок України Шахтар - Динамо сьогодні закінчилася. Тепер на носі новий-старий чемпіон Росії, потрібно закріпляти!!!
 
КРБКДата: Неділя, 29.11.2009, 11:29 | Повідомлення # 160
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Як вам закидуха від Суркіса?Дуже хитрий хід.Ніхто такого повороту не очікував.луческу звісно циганське чмо,але для збірної був би ідеальний варіант.По перше він вже 5 років на Україні і як ніхто знає наш футбол.По друге він самий титулований тренер який працює у нас.По третє в його команді грає майже половина збірників.Але все буде я думаю залежати від Ахметова.
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net