<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Професійний футбол
yaremaДата: Четвер, 26.05.2011, 13:56 | Повідомлення # 1421
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Сейчас Динамо - глухая команда, мне кажется возврат Семина - это топтание на месте, ближайший год от Динамо хорошей игры не стоит ждать.

yarema
 
shvedДата: Четвер, 26.05.2011, 16:26 | Повідомлення # 1422
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Найрезультативнішим гравцем ювілейного 20-го розіграшу Кубка України став футболіст-аматор, 27-річний Андрій Олійник з яремчанських "Карпат".

Точніше сказати, колишній гравець колишньої команди "Карпати" Яремче, адже наприкінці 2010 року її було розформовано.

Нагадаємо, яремчанці потрапили до числа учасників змагань як переможці аматорського кубку країни. У першому раунді турніру "Карпати" обіграли рівненський "Верес" (3:0), у другому - МФК "Миколаїв" (1:0), а в 1/16 фіналу - поступилися луцькій "Волині" (4:5). Олійник відзначився дублем у матчі з "Вересом" і хет-триком - у поєдинку з "Волинню".

Перевершити досягнення вихованця коломийського футболу так ніхто і не зумів. Найближче до Олійника підібрався "гірник" Луїс Адріано. Гол у фінальній зустрічі з "Динамо" був для нього четвертим у турнірі.

Щодо Андрія Олійника, то нині він виступає у чемпіонаті Івано-Франківщини за ФК "Гвіздець" (Коломийський р-н). У міжсезоння нападник мав намір перейти у першоліговий "Енергетик" з Бурштина, але заявити його не вдалося з тієї причини, що він вичерпав ліміт переходів на сезон.

Джерело: ua-football
 
alexxДата: Субота, 28.05.2011, 23:34 | Повідомлення # 1423
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Посмотрел первый тайм Манчестер - Барса. Честно - пролетел тайм как 5 минут. Невозможно оторваться от такой классной игры. Финал кубка Украины просто курит по сравнению с таким матчем...))
 
shvedДата: Неділя, 29.05.2011, 00:59 | Повідомлення # 1424
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Барса - как много в этом слове.
Чудовий фінал. Вітаю усіх хто вболівав за Барселону.
 
alexxДата: Неділя, 29.05.2011, 01:08 | Повідомлення # 1425
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
УРААААААААААААААА!!)))))))) Суперкоманда показала суперфутбол)) С 1990 года я начал следить за футболом. Теперь могу сказать с уверенностью - это самый сильный клуб последних 20 лет (я о Барсе Гвардиолы). Команда-фантастика!)
 
КРБКДата: Неділя, 29.05.2011, 01:39 | Повідомлення # 1426
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (alexx)
УРААААААААААААААА!!)))))))) Суперкоманда показала суперфутбол)) С 1990 года я начал следить за футболом. Теперь могу сказать с уверенностью - это самый сильный клуб последних 20 лет (я о Барсе Гвардиолы). Команда-фантастика!)

Бачив лише останніх хвилин 10, завидую всім хто бачив гру повністю
 
RytansДата: Неділя, 29.05.2011, 08:08 | Повідомлення # 1427
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
Барселона -МЮ 2 : 0 .

Quote (КРБК)
Барса - МЮ 2-1.

Quote (zorya-enerqiya)
Барса 2:1 МЮ

Quote (shved)
Барселона - Ман Юн. 1:0

Quote (zvyagel750)
Барса 1:2 МЮ


"Барселона" і "Манчестер Юнайтед" показали відмінну гру на стадіоні "Уемблі" у фінальному матчі Ліги чемпіонів.

"Барселона" знову перемагає у Лізі чемпіонів!

 
zvyagel750Дата: Неділя, 29.05.2011, 11:56 | Повідомлення # 1428
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Вітаю Барсу з перемогою, немає їм рівних зараз, і мабудь ще кілька років не буде

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
VenusДата: Вівторок, 31.05.2011, 10:24 | Повідомлення # 1429
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
Вітаю Барсу з перемогою, немає їм рівних зараз, і мабудь ще кілька років не буде


А мені здається що з цією Барсою може зрівнятися хіба що збірна Бразиліїї часів Пеле(та Бразилія яка казала ви нам заб'єте скільки зможете а ми вам скільки захочемо). Я вболіваю з 85 року і сильнішої команди я за цей період не бачив
 
adeyДата: Вівторок, 31.05.2011, 22:09 | Повідомлення # 1430
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Venus)
з цією Барсою може зрівнятися хіба що збірна Бразиліїї часів Пеле

це все відносні порівняння, бо гру тієї збірної навряд чи хтось із нас бачив.
її гучна слава впливає на всіх своїм авторитетом, але не можна повністю відкинути ймовірність того,
що, наприклад, Андре в тому далеко минулому часі забив би ненабагато менше голів ніж Пеле.

футбол пішов далеко вперед, швидкості, особливо в командних діях є на порядок вищими.
imho, нинішня Барса набила би тій Бразилії повну сітку голів.


Повідомлення змінив adey - Вівторок, 31.05.2011, 22:11
 
alexxДата: Вівторок, 31.05.2011, 22:16 | Повідомлення # 1431
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (adey)
нинішня Барса набила би тій Бразилії повну сітку голів

Скорее "да", чем "нет". Видели матчи тех времён?? Загрузите на "Ютубе" - медленная игра команд, слабенькие скорости. Скучновато, ё-маё!! Футбол пошёл далеко вперёд, особенно в физическом и тактическом плане. Тогда штучных вне игры редко создавали, теперь же - это часть тактики команды. Тактикы как под определённого соперника, так и под определённого игрока. Футбол стал динамичнее, быстрее, ярче. Говорят, что если бы тогда Пеле играл в Европе, то, наверное, свои 1000 голов он бы так и не забил.... Я нисколько не уменьшаю заслуги этого великого футболиста (которого в игре я, к сожалению, не видел), но факт есть факт.
 
RytansДата: Неділя, 05.06.2011, 01:00 | Повідомлення # 1432
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Дивлюсь товариську зустріч БРАЗИЛІЯ- ГОЛЛАНДІЯ . Йде 85 хв : красота !!!!!!!!!
 
alexxДата: Вівторок, 07.06.2011, 01:36 | Повідомлення # 1433
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
На мой субьективный взгляд нынешняя сборная - самая слабая со всех сборных с 1996 года. И мы ещё хотим выиграть Евро?))))))))))))) Вялая, медленная игра, куча брака при приёме и передачах, полное отсутствие каких-либо наигранных комбинаций. Все более-менее голевые моменты - это удары издали. Хорошо, что хоть один такой шальной залетел.... Да и Блохин мог бы, зная стартовый состав французов, выпускать вначале игры тот состав, который её заканчивал, чтобы дать возможность сильнейшим не просто отыграть концовку с сильным соперником, а и достичь нужного результата. А так... Блан полностью переиграл тактически Блохина. Надеюсь, что наш тренер сделает выводы и больше не будет привлекать к сборной такой балласт, как Селезнёв. Миля тоже катится по наклонной. Одна отрада в нападении - это Девич. А то обыграем несчастный Узбекистан и поём дефирамбы сборной.... На одном из сайтом довелось в комментариях даже такое читать как "игра наших очень напоминала игру Бразилии лучших её времён"))))))))))))))))))) Это о матче с узбеками кто-то написал)))) Бля!!!!!!!!!!!! Блохин должен что-то сделать невозможное за год, чтоб в 2012 году летом не опозориться....

Додано (07.06.2011, 00:13)
---------------------------------------------
Очень позабавил вот этот комментарий на одном из сайтов (об игре СбУ после матча с французами). Цитирую языком оригинала:

"Бляха, как бы нам попроситься у ФИФА перевести нас в зону Азии? Там бы мы дали жару всяким Узбекам и Татарам... Ну, примерно, как нас сегодня))). Да уж, позорище редкое... "

Ржу не магу - до слёз)))))))))))))) Правда в глаза режет.........

Додано (07.06.2011, 00:36)
---------------------------------------------
Да уж..... на всех сайтах и форумах сборную нашу просто разносят в пух и прах. Есть за что.

 
yaremaДата: Вівторок, 07.06.2011, 11:40 | Повідомлення # 1434
Vip-вболівальник
Повідомлення: 86
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
От этой игры есть один плюс - скорее всего там больше не будет Ищенко, Кучера, Хачериди, Селезнева, ну а что касается Блохина - то очень слабо верится в то, что он именно тот тренер который нужен сборной, не видно мыслей одни эмоции...

yarema
 
КРБКДата: Вівторок, 07.06.2011, 12:00 | Повідомлення # 1435
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
У Блохіна ще не має оптимальної основи, тому й такий рахунок, я не дивуюсь. Блохін зараз переглядає людей, а ви кажете Блан переграв тактично. У Блана була задача- це реабілітація за Білорусь, у Блохіна- переглянути матеріал який в подальшому можна назвати відпрацьованим. biggrin
 
B@storДата: Вівторок, 07.06.2011, 13:41 | Повідомлення # 1436
Vip-вболівальник
Повідомлення: 87
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
У Блохіна ще не має оптимальної основи, тому й такий рахунок, я не дивуюсь. Блохін зараз переглядає людей, а ви кажете Блан переграв тактично. У Блана була задача- це реабілітація за Білорусь, у Блохіна- переглянути матеріал який в подальшому можна назвати відпрацьованим

"Золотые слова:)"+1
 
alexxДата: Вівторок, 07.06.2011, 20:44 | Повідомлення # 1437
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
У Блохіна ще не має оптимальної основи, тому й такий рахунок, я не дивуюсь. Блохін зараз переглядає людей, а ви кажете Блан переграв тактично. У Блана була задача- це реабілітація за Білорусь, у Блохіна- переглянути матеріал який в подальшому можна назвати відпрацьованим.

Это никак не может быть оправданием счёта 1:4 и, главное, той отвратительной игры. Я не хочу, чтобы моя страна выглядела посмешищем даже в играх-товарняках......
 
shvedДата: Вівторок, 07.06.2011, 22:57 | Повідомлення # 1438
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Вчорашній матч я не бачив. Почитав коментарі і відпало бажання шукати в мережі цей матч і переглянуть.
Але здається за рік до ЧС-2006, Блохін у контрольному поєдинку програв збірній Англії (здається 0:3), а потім була фінальна частина ЧС-2010.
P.S. Треба ж якогось оптимізму Вам додати після вчорашнього "шедевра". wink
 
КРБКДата: Вівторок, 07.06.2011, 23:15 | Повідомлення # 1439
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (alexx)
Это никак не может быть оправданием счёта 1:4 и, главное, той отвратительной игры. Я не хочу, чтобы моя страна выглядела посмешищем даже в играх-товарняках......

Після першого тайму я думаю у тебе була інша точка зору. wink
 
alexxДата: Середа, 08.06.2011, 00:22 | Повідомлення # 1440
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Після першого тайму я думаю у тебе була інша точка зору

Точно такая же..... Практически основной состав Украины ничегошеньки не мог сделать с практически третьим составом гостей. Кроме дальних ударов, кто может вспомнить хоть один голевой момент????
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net