<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Професійний футбол
zvyagel750Дата: Понеділок, 21.09.2009, 23:29 | Повідомлення # 121
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
[img]http://zvyagel750.at.ua/_fr/0/1499678.jpg__[/img]
КРБК встав цей код тільки червону лінію стри


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
shvedДата: Субота, 10.10.2009, 17:19 | Повідомлення # 122
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Ну, що сьогодні момент істини. Україна чи Хорватія?
http://s54.radikal.ru/i145/0910/d5/8051db4a0d32.jpg
Вітаю вболівальників збірної України!!! На фінішній прямій ми все таки обійшли хорватів. Чекаємо на плей-офф.
 
КРБКДата: П`ятниця, 16.10.2009, 12:20 | Повідомлення # 123
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Привіт всім.Україна зе бест. Залишилось зробити один вирішальний крок на зустріч ЧМ-2010.Я вірю в нас.В понеділок буде кинутий жереб.Тільки б не Португалія.
 
shvedДата: П`ятниця, 16.10.2009, 16:16 | Повідомлення # 124
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
Тільки б не Португалія.

Як на мене, то краще з греками грати, а бажання зіграти з Росією у мене відпало. Славик, очкую я что то /Наша Russia/
 
shvedДата: П`ятниця, 16.10.2009, 23:27 | Повідомлення # 125
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
В "Динамо" дебютировал 18-летний темнокожий украинец
В товарищеском матче между киевским "Динамо" и черниговской "Десной" в основе "Динамо" дебютировал 18-летний темнокожий форвард Адеринсола Эсеола. Уроженец Житомира имеет украинское гражданство и является игроком юношеской сборной Украины.
Сегодня нападающий вышел в основном составе "Динамо" в матче 10-го тура молодежного первенства против киевской "Оболони" (1:2).
Адеринсола Эсеола. Родился 28 июня 1991 года в Житомире. Рост - 188 см, вес - 80 кг. Воспитанник житомирского футбола. В ДЮФЛ выступал за "Полесье" (Житомир), "Спартак" (Житомир), "Арсенал" (Киев). В "Динамо" перешел из ЦСКА (Киев).
Terrikon

Здається мені, що новоградволинці мали змогу бачити його у нашому місті. У минулому чемпіонаті за команду "Дорожник" (Житомир) виступав Дерік Ессола (як написано у програмці до того матчу http://pic.ipicture.ru/uploads/090610/l4PNF1eXU6.jpg ). Саме Дерік Ессола заробив пенальті у тому матчі (звіт тієї гри http://zvyagel750.at.ua/news/2008-10-04-14 ). А можливо це просто його брат був wink

 
VenusДата: Субота, 17.10.2009, 00:55 | Повідомлення # 126
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Не вірю я що ми можем когось пройти в плей-офф. Дуже вже беззубо грає наша збірна в атаці. Одна надія що Алієв війде на пік форми до цих матчів.
 
shvedДата: Субота, 17.10.2009, 10:53 | Повідомлення # 127
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Venus)
Не вірю я що ми можем когось пройти в плей-офф

Я не вірив, що Анлію обіграють, але це сталося, пора змінювати традицію і проходити цей клятий плей-офф.
 
VenusДата: Неділя, 18.10.2009, 12:04 | Повідомлення # 128
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)

Я не вірив, що Анлію обіграють, але це сталося

ОБІГРАТИ НА СВОЄМУ ПОЛІ 10 НЕМОТИВОВАНИХ АНГЛІЙЦІВ на мою думку не дуже великий показник.Думки в атаці як не було так і немає. Всі наші моменти це удари з середньої та далекої відстані та ляп Фердинанда(не виключаю що навмисний). Якби англійцям в цьому матчі потрібні були-би очки, то нам би не допомогло би і вилучення,впевнений на 100%. На мою думку саме страшне не те що ми можемо не пройти плей-офф а те що ппісля цього Суркіс вирішить все ж таки залишити Міху на посту, імхо
 
shvedДата: Неділя, 18.10.2009, 20:51 | Повідомлення # 129
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Якщо Міха дасть результат, то чому його не залишити? Збірна і на Уемблі могла зіграти унічию - не поталанило, а у дома навіть немотивованих англійців не всім під силу обіграти. Але хорватів за суммою ми все таки обійшли, хай і при паскудній грі у Харкові, але знову кажу - головне результат. Як би був у мене вибір з гарною грою програти плей офф чи з поганими матчами все таки вийти на ЧС-2010, я вибрав би другий варіант. А ти? Доречі зараз у збірній якраз відбувається зміна поколінь. Тільки за цей рік у збірній з'явилися: Ярмоленко, Кобін, Ракицький, Хачеріді. Я розумію, що це не заслуга Міхі, але він не злякався поставити їх у вирішальних іграх.
 
VenusДата: Понеділок, 19.10.2009, 09:52 | Повідомлення # 130
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Збірна і на Уемблі могла зіграти унічию

На "Уемблі" англійці грали по принципу ви нам заб"єте скількі зможете а ми вам скількі потрібно, як тількі ми забили випадковий гол англійці відразу завелись і досить швидко відновили свою перевагу
Quote (shved)
Але хорватів за суммою ми все таки обійшли, хай і при паскудній грі у Харкові,

А у Загребі ми що, не паскудно грали?
Quote (shved)
Як би був у мене вибір з гарною грою програти плей офф чи з поганими матчами все таки вийти на ЧС-2010, я вибрав би другий

Ну на фарті можна і Бразилію переграти, та чи далеко на голому фарті заїдеш? Швед, подивись на Росію, там же гравці нічим не кращі за наших,але прийшов кваліфікований фахівець і як команда заграла. А Білорусь? Окрім Гліба, Калачова та Корниленка там всі інші рівня нашої першої ліги,але прийшов Штанге і як вони нас возили?

Додано (19.10.2009, 08:52)
---------------------------------------------
Швед, якщо ми пройдем плей-офф і гідно виступимо на ЧС 2010 то з мен магар коли приїду

 
shvedДата: Понеділок, 19.10.2009, 10:45 | Повідомлення # 131
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Venus)
А у Загребі ми що, не паскудно грали?

У порівнянні з домашньою грою у Загребі не все так погано було (особливо дві штанги в кінці матчу wink )
Quote (Venus)
Швед, подивись на Росію, там же гравці нічим не кращі за наших,але прийшов кваліфікований фахівець і як команда заграла. А Білорусь? Окрім Гліба, Калачова та Корниленка там всі інші рівня нашої першої ліги,але прийшов Штанге і як вони нас возили?

Згоден Россія тримається тільки на одному тренері + Аршавін, а що Білорусь? Вище голови своєї пригнула? З нами упиралися тільки тому, що це дербі для них було. У нашої збірної є свій почерк))) програвати всім грандам, вдало грати з командами середнього рівня (Греція, Данія, Сербія, Туреччина, Хорватія і т.д.) та провалитися з командими нижще за нас рівнем (Вірменія, Грузія, Білорусія)
Quote (Venus)
Швед, якщо ми пройдем плей-офф і гідно виступимо на ЧС 2010 то з мен магар коли приїду

Головне туди потрапити, а могар ми все одно розіп'єм.
 
zvyagel750Дата: Понеділок, 19.10.2009, 17:56 | Повідомлення # 132
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Ну що Греція-УКРАЇНА!!!!!!!!!!!

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
shvedДата: Понеділок, 19.10.2009, 18:02 | Повідомлення # 133
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Відбулося жеребкування плей-офф ЧС-2010.
Ірландія - Франція
Португалія - Боснія та Герцеговина
Греція - Україна
Росія - Словенія
Перші матчі відбудуться 14 листопада на полях команд, які вказані першими. Матчі-відповіді - 18 листопада.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------
Quote (shved)
Як на мене, то краще з греками грати

Як на замовлення, ще перша гра на виїзді.
Збірна України чотири рази зустрічалася зі збірною Грецією
Евро-2004 (відбір)
12.10.2002 Україна - Греція - 2:0
11.06.2003 Греція - Україна - 1:0
ЧМ-2006 (відбір)
09.10.2004 Україна - Греція - 1:1
08.06.2005 Греція - Україна - 0:1
Маємо 2 перемоги, 1 нічию, 1 поразку. 4:2 різниця м'ячів на нашу користь.
І за підсумками двох матчів проходила далі wink Чекаю на продовження....
 
КРБКДата: Четвер, 22.10.2009, 19:35 | Повідомлення # 134
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Думаю до магара приєднаюсь,тому що вірю в збірну,Динамо,Звягель і звісно Моноліт.Завтра відбудеться виїзд в Житомир на товариський матч з Легіоном.Гра на 15.00.Але робота не дасть змоги вирватись.Думаю на Динамо-Інтер все ж таки вирвусь.Щодо збірної-шанси у нас гарні.У хлопців з"явилась впевненість і злість.Міха мені не дуже до вподоби як тренер але у нього є результати.І це головне.Алієв форму ще не набрав-бо в Динамо гріє лавку.І це мінус для збірної.А так все гуд.Радий знову до всіх приєднатись.
 
VenusДата: Четвер, 05.11.2009, 04:42 | Повідомлення # 135
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Ну й обломало нас сьогодні "Динамо". Я вже понад 3 години не можу заспокоїтись. Хтось мені може пояснити, за які такі заслуги Ярмоленко до основного складу ставлять? Повний нуль

Додано (05.11.2009, 03:42)
---------------------------------------------
Україна-Греція...Україна: Пятов: Кучер, Чигиринський,Хачеріді,Ракицький: Ротань,Михалик, Тимощук, Шевченко,Гусев: Мілевський У кого інші варіанти?

 
shvedДата: Четвер, 05.11.2009, 12:29 | Повідомлення # 136
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Venus)
Ну й обломало нас сьогодні "Динамо". Я вже понад 3 години не можу заспокоїтись. Хтось мені може пояснити, за які такі заслуги Ярмоленко до основного складу ставлять? Повний нуль

З Газая про просто фігею wacko Зробити одну лише заміну, якщо ти у другому таймі граєш на отримання рахунку, то за 10-15хв. випусти тогож Бетао у захист навіть замість того ж самого Ярмоленка, випусти Мандзюка, да грайте усією командою на відбій, а Богуш - нема слів, у кожному матчі обов'язково ляп. СаШо - дай Боже тобі здоров'я, скоріше повертайся (твої ляпи не такі часті).
Зате Ярмоленко більшн за всіх пробіг - і яка з цього користь? Марафонець...х...ров!
Шева і Хачік - молодці!
Quote (Venus)
Україна-Греція...Україна: Пятов: Кучер, Чигиринський,Хачеріді,Ракицький: Ротань,Михалик, Тимощук, Шевченко,Гусев: Мілевський У кого інші варіанти?

Згоден з твоїм складом, але здається що Міха туди Кобіна втикне і все того ж Ярмоленка sad
 
ArtesДата: Четвер, 05.11.2009, 17:01 | Повідомлення # 137
Вболівальник
Повідомлення: 32
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Ярмоленко действительно ноль, ни одной точной передачи,зачем его на поле выпускают.Как сказал коментатор что он больше всех пробегал,нужно играть а не бегать,пробегать и я могу.

Artes
 
shvedДата: Четвер, 05.11.2009, 17:42 | Повідомлення # 138
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Ну а тепер трошки гумору.

Андрей Ярмоленко, левый вингер киевского "Динамо", попал в орбиту внимания "Милана", передает Tuttosport.
По информации издания, тренеры-селекционеры "россонери" наблюдали за игрой 20-летнего футболиста сборной Украины в среду в матче с "Интером".
Джерело
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ---------------
І скільки ж за нього можна отримати $, після вчорашніх кілометрів. )))

 
VenusДата: Субота, 07.11.2009, 00:16 | Повідомлення # 139
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Шахтар красава. Якби це заграти Жадсона, Ілсіньо та Вілліана за україну
 
shvedДата: Субота, 07.11.2009, 02:25 | Повідомлення # 140
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Venus)
Якби це заграти Жадсона, Ілсіньо та Вілліана за україну

То це вже була б не Україна!
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net