<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Професійний футбол
RytansДата: Вівторок, 18.01.2011, 23:24 | Повідомлення # 981
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
ДНЕПР» — Сборная профсоюзов Испании — 0 : 0. ЯК вам?

Слабаки !!!

 
shvedДата: Середа, 19.01.2011, 01:47 | Повідомлення # 982
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Rytans)
Слабаки !!!

Сборная профсоюзов Испании? wink
 
zvyagel750Дата: Середа, 19.01.2011, 08:16 | Повідомлення # 983
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Це команда яка складена з вільних агентів якщо я не помиляюсь

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
RytansДата: Середа, 19.01.2011, 19:13 | Повідомлення # 984
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Сборная профсоюзов Испании?

І ці також !!

Я ,думаю, ДНІПРО повинно було вигравати !!!

 
zvyagel750Дата: Середа, 19.01.2011, 20:28 | Повідомлення # 985
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Не підтримую Дніпро але скажу.
На мою думку команда тільки вийшла з відпусти так що про нормальну гру мабудь поки ще розраховувати рано.
Також новачок команди Матеус не приймав участі у матчі.
Так що думаю слово слабаки ще зарано писати


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
RytansДата: Середа, 19.01.2011, 21:07 | Повідомлення # 986
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zvyagel750)
На мою думку команда тільки вийшла з відпусти так що про нормальну гру мабудь поки ще розраховувати рано.

Нам же після відпустки часу на "розкачку " не дають !! Зразу до роботи !!

Додано (19.01.2011, 20:07)
---------------------------------------------
А це приємна новина :

На сборах в Турции киевская «Оболонь» провела свой второй товарищеский матч. В этот раз соперником "пивоваров" стал бронзовый призер чемпионата России 2010 года - казанский «Рубин». Благодаря голам Сибирякова и Шевчука украинцы добыли волевую победу со счетом 2:1.

 
zvyagel750Дата: Середа, 19.01.2011, 22:43 | Повідомлення # 987
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
Нам же після відпустки часу на "розкачку " не дають !! Зразу до роботи !!

Додано (19.01.2011, 20:07)


Хто на що вчився так що у кожного своє як би розкачки не потрібно було цих би зборів не було це поперше.
По друге на відпустку мало де йде весь колектив чи всі працівники правильно? А там йде вся команда


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
VenusДата: Четвер, 20.01.2011, 11:32 | Повідомлення # 988
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
По "Дніпру". Мені здається що жлоб Коломойський всім очі замилює,а в першу чергу Рамосу. Робить гучні заяви прекрасно знаючи що Іспанці в Україну не поїдуть, а коли трансферне вікно закриється-розведе руками,бачте,я ж намагався,а сам радітиме що гроші зекономив.
 
КРБКДата: Четвер, 20.01.2011, 20:53 | Повідомлення # 989
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Venus)
По "Дніпру". Мені здається що жлоб Коломойський всім очі замилює,а в першу чергу Рамосу. Робить гучні заяви прекрасно знаючи що Іспанці в Україну не поїдуть, а коли трансферне вікно закриється-розведе руками,бачте,я ж намагався,а сам радітиме що гроші зекономив.

Ну чому, я думаю йому вже набридло місце Дніпра в ЧУ, тому і тренера підібрали і грошей не шкодує. Навряд чи Рамос прийшов якби не отримував би підтримку. А те що не кожен хоче їхати в Україну чи Росію - правда.
 
RytansДата: Четвер, 20.01.2011, 21:05 | Повідомлення # 990
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Venus)
Мені здається що жлоб Коломойський всім очі замилює,а в першу чергу Рамосу.

Невже він сам собі ворог ? cool

 
zvyagel750Дата: Четвер, 20.01.2011, 21:39 | Повідомлення # 991
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Навіщо реально було запрошувати Рамоса якщо хорошого підсилення якого забажає Рамосне буде... це просто були б гроші на вітер можна було б просто нашого тренера взяти і все

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
VenusДата: П`ятниця, 21.01.2011, 05:13 | Повідомлення # 992
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Поживем побачим, буду радий якщо я помиляюсь, але з достовірних джерел знаю що Коломойський ніколи не любив футбол, а інакше Дніпро вже давно був би грандом. Грошей в Коломої вдвічі більше ніж у Суркісів та Ярославського разом. Щодо згадуваних трансферів,то там вилами по воді писано
 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 21.01.2011, 11:05 | Повідомлення # 993
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Днепр охотится за хорватским сборником
Переход Ивана Стринича из Хайдука продолжает оставаться одной из главных тем хорватского трансферного окна.

Вслед за Сампдорией, готовой выложить за левого бека 3.5 миллиона евро, на арене появился днепропетровский Днепр.

По информации издания Vecernji List, украинский клуб дает за Стринича четыре миллиона евро.

В Хорватии никто не верит, что Стринич отправится с Хайдуком на первый сбор в Турцию, поэтому его трансфер - дело практически решенное.
источник: Vecernji List


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
КРБКДата: П`ятниця, 21.01.2011, 12:58 | Повідомлення # 994
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Venus)
Поживем побачим, буду радий якщо я помиляюсь, але з достовірних джерел знаю що Коломойський ніколи не любив футбол, а інакше Дніпро вже давно був би грандом. Грошей в Коломої вдвічі більше ніж у Суркісів та Ярославського разом. Щодо згадуваних трансферів,то там вилами по воді писано

Venus може підкажеш нам ті канали і ми підберем ключі до якого небудь спонсора.
 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 21.01.2011, 19:51 | Повідомлення # 995
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
«Динамо» – «Бней Эйлат» – 4:0
Голи: Ярмоленко (14),Шевченко (34),Андре (53),Гусев (88).
Стартовый состав «Динамо»: Шовковский, Попов, Юссуф, Михалик, Данило, Вукоевич, Нинкович, Шевченко, Еременко, Ярмоленко, Милевский.
На вторую половину матча наша команда выйдет в следующем составе: Коваль, Несмачный, Хачериди, Алмейда, Бетао, Гиоане, Гармаш, Зозуля, Гусев, Андре, Кравец.


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
zorya-enerqiyaДата: Субота, 22.01.2011, 21:23 | Повідомлення # 996
Фанатік
Повідомлення: 247
Репутація: 14
Зауваження: 0%
Статус:
Жиліна 5:2 Шахтар,ШД програв вже другу гру на зборах ОАЕ,як вам.

Мільйон сердець одне биття Карпати Львів на все життя
 
david20061Дата: Неділя, 23.01.2011, 00:47 | Повідомлення # 997
Фанатік
Повідомлення: 192
Репутація: 15
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (zorya-enerqiya)
Жиліна 5:2 Шахтар,ШД програв вже другу гру на зборах ОАЕ,як вам.

А никак... Это же товорняк!!! Тем более первый сбор. Вот из результатов второго сбора уже можно будет начинать делать какие-то выводы... А так, пока это еще совершенно ничего не значит.

 
zvyagel750Дата: Неділя, 23.01.2011, 10:22 | Повідомлення # 998
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Карпаты усилились словенцем

Новичком Карпат стал защитник Горицы Грегор Балажиц, сообщает официальный сайт клуба.

С 22-летним центрбеком подписан контракт на четыре года. Ему достался 21-й номер в Карпатах, и он стал вторым официальным новичком команды этой зимой после испанца Лукаса. Напомним, СМИ связывали львовян с голкипером Мартином Богатиновым, полузащитником Эриком и нападающим Эдгаром Манучаряном.

Балажиц известен тем, что в раннем возрасте покинул Словению и пробовал закрепиться в Бенфике и Эспаньоле, однако это у него не совсем вышло. В 2008 году он вернулся в Горицу, и с тех пор стал основным игроком команды.

Генеральный директор Карпат Игорь Дедышин рассказал, что Горица планировала летом продаить Балажица в один из итальянских клубов Серии А, но львовянам все же удалось договориться с руководством словенском клуба.

"Я видел его в матчах против молодежной сборной Украины, и он мне тогда очень понравился. Кроме тех игр, я также видел много встреч с его участием и окончательно убедился, что этот футболист принесет нам пользу", - говорит наставник львовян Олег Кононов.
источник: ФК Карпаты


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
КРБКДата: Неділя, 23.01.2011, 12:09 | Повідомлення # 999
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (david20061)
А никак... Это же товорняк!!! Тем более первый сбор. Вот из результатов второго сбора уже можно будет начинать делать какие-то выводы... А так, пока это еще совершенно ничего не значит.

Негоже чемпіону України так ганьбитися. Дві гри програти невідомо кому та ще й з такими рахунками. wacko
 
zvyagel750Дата: Неділя, 23.01.2011, 13:42 | Повідомлення # 1000
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
А як вам це?
Рафинья может перейти в Металлист

Бразильский легион харьковского клуба может пополниться еще одним футболистом.
По информации ilsussidiario.net, бразильский защитник Дженоа Рафинья уже этой зимой может покинуть клуб. Серьезную заинтересованность в услугах футболиста проявляет харьковский Металлист, а бразилец склонен принять выгодное в экономическом плане предложение.

Итальянское издание утверждает, что продажа Рафиньи, который лишь летом перешел в Дженоа из немецкого Шальке, это едва ли единственная возможность удержать в команде Доменико Кришито.

Что интересно, бразильца вовсе не пугает перспектива поиграть в Украине. У него уже есть опыт выступлений в холодной Германии, к тому же, в Металлисте, как и в других ведущих клубах Украины, сейчас образовалась целая бразильская колония, поэтому адаптация может проходить куда быстрее.

Летом итальянцы заплатили за бронзового призера Олимпийских игр в Пекине девять миллионов евро, однако 25-летний правый защитник пока не оправдывает надежд. Рафинья, он же Марсио Рафаэль Феррейра де Соуза, имеет в своем послужном списке выступления за молодежную, олимпийскую сборную, а также один матч в футболке главной команды страны.


http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net