<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Професійний футбол
КРБКДата: Четвер, 06.01.2011, 21:24 | Повідомлення # 921
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Джон)
А я ось щось не можу знайти точної відповіді на запитання: а за чийого керівництва в Ж-OFF утворилась і стала майжечемпіоном області команда "Звягель-750"?

За керівництва твого земляка. biggrin Джон ти ж не схожий на собаку, невже напередодні такого свята хочеться кусатись.
 
shvedДата: Четвер, 06.01.2011, 22:06 | Повідомлення # 922
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Джон)
А я ось щось не можу знайти точної відповіді на запитання: а за чийого керівництва в Ж-OFF утворилась і стала майжечемпіоном області команда "Звягель-750"?

Ми з тобою дискутували про Суркіса здається!? wacko До чого тут ЖОФФ?

Слово майже дозволяю забрати!!!
Я ж не кажу, що ФК Бердичів став майже Чемпіоном у 2006 році!? Побігали по кабінетах і добилися свого! Молодці! В історії це так і залишиться.
Не бачив як ваша команда грала тоді, але по турнірній таблиці 2006 року можу сказати, що конкурент у вас був! І сказати, що ви були того року сильнішими напевно неправильно буде.
Стосовно Звягеля та 2010 року сперечатись мені вже набридло, але ми справді були сильнішими цього року над усіма суперниками у чемпіонаті області . Щоб відразу заспокоїти усіх вболівальників команд-суперників, скажу, що Звягель по грі був сильніший за своїх конкурентів. Можна додати, що виступали більш стабільніше і навіть десь були хитрішими. Ось і запорука вдалого сезону.

А ВАМ, У СВЯТВЕЧІР, ПОБАЖАЮ МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я ТА СМАЧНОЇ КУТІ!!!

 
121212Дата: П`ятниця, 07.01.2011, 00:02 | Повідомлення # 923
Фанатік
Повідомлення: 222
Репутація: 11
Зауваження: 60%
Статус:
согласен. как говорится, чья бы мычала...

Хіммаш - найтитулованіша команда чемпіонату Житомирщини за всі часи незалежної України
 
RytansДата: П`ятниця, 07.01.2011, 10:26 | Повідомлення # 924
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
А когда обьявит лучшего игрока "Франс Футбол"? Ведь согласитесь, что в историю входит тот, кого лучшим признало именно это издание.....

10 января 2011 года в Цюрихе состоится торжественная церемония вручения премии журнала France Football "Золотой мяч", которую с этого года объединили с премией "Бриллиантовый мяч", присуждавшейся лучшему футболисту мира по версии ФИФА. Обладатель нового "Золотого мяча" будет определен голосованием капитанов и главных тренеров национальных сборных (как и обладатель "Бриллиантового мяча"), а также голосованием представителей футбольных СМИ из разных стран мира.

 
КРБКДата: П`ятниця, 07.01.2011, 10:37 | Повідомлення # 925
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Я хочу щоб переміг Мессі. Хаві і Інієста хороші хлопці але Лео кращий.
 
RytansДата: П`ятниця, 07.01.2011, 11:24 | Повідомлення # 926
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Я хочу щоб переміг Мессі.

Думаю , що буде саме так !

 
zidanДата: П`ятниця, 07.01.2011, 18:10 | Повідомлення # 927
Вболівальник
Повідомлення: 28
Репутація: 0
Зауваження: 0%
Статус:
золотий мяч дадуть хави и иньести один на двох а брилиантовий буде у месси happy happy happy happy
 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 07.01.2011, 19:02 | Повідомлення # 928
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
applause

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
alexxДата: П`ятниця, 07.01.2011, 21:03 | Повідомлення # 929
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Спасибо, zvyagel750!!!!!!!))))) Очень остроумно и классно придкмал)) Думаю, в нынешнем сезоне Дима заслужил "Золотой мяч" среди аматоров Украины))
 
КРБКДата: Субота, 08.01.2011, 13:03 | Повідомлення # 930
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Дивлюсь на цей трофей і думаю собі, як можна його продати. Звісно не золотий м"яч а золоту бутсу , яку Саленко за 500 000 хотів зплавити. Як можна - це ж індивідуальне досягнення і визнання. Сором.
 
zvyagel750Дата: Субота, 08.01.2011, 15:48 | Повідомлення # 931
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
Людина не дружить з розумом tongue

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
RytansДата: Субота, 08.01.2011, 16:02 | Повідомлення # 932
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Rytans)
10 января 2011 года в Цюрихе состоится торжественная церемония вручения премии журнала France Football "Золотой мяч", которую с этого года объединили с премией "Бриллиантовый мяч", присуждавшейся лучшему футболисту мира по версии ФИФА.

Поглядим вместе - 10 января, в понедельник. 20.00 по Киеву стартует церемония определения лучшего игрока мира 2010 года. Прямая трансляция действа – на канале Eurosport, а также на телеканале и сайте "Футбол".

 
zvyagel750Дата: Субота, 08.01.2011, 18:00 | Повідомлення # 933
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
ех а я в цей час в буду в Харкові фігньою страдать sad

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
121212Дата: Субота, 08.01.2011, 22:13 | Повідомлення # 934
Фанатік
Повідомлення: 222
Репутація: 11
Зауваження: 60%
Статус:
Quote (КРБК)
яку Саленко за 500 000 хотів зплавити.

в часи капіталізму усе має свою ціну, все продається і купується.


Хіммаш - найтитулованіша команда чемпіонату Житомирщини за всі часи незалежної України
 
alexxДата: Неділя, 09.01.2011, 01:54 | Повідомлення # 935
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
"Барса" рулит!!!!!!!! Кто сейчас сможет остановить Месси и ко???? Я просто балдею от этого футбола!!))
 
КРБКДата: Неділя, 09.01.2011, 14:51 | Повідомлення # 936
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (alexx)
"Барса" рулит!!!!!!!! Кто сейчас сможет остановить Месси и ко???? Я просто балдею от этого футбола!!))

Так гра супер, дрімати неможливо. А штрафний Лео можливо додасть йому балів.
 
ДжонДата: Понеділок, 10.01.2011, 11:45 | Повідомлення # 937
Фанат
Повідомлення: 105
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
Нарешті випала нагода написати відповідь. happy
shved'е, Чернявського я приплів сюди до того, що він має таке ж відношення до створення і майжечемпіонства "Звягеля", як і Суркіс до всього переліченого тобою.
Тепер щодо двох чемпіонств, які розділяють чотири роки. Добре пам'ятаю 2006-ий рік, але щось не пригадую, щоб чемпіон того року пропустив три стартових матчі, щоб на його стадіоні били суддів, щоб претенденти на призові місця (!!!) в чемпіонаті мало того, що не приїздили до нього, а й не виходили грати проти нього на своєму (!!!) ж полі. wacko Так, ми здобули чемпіонство-2006 не на ігровому полі. Але чому це сталося? Тому що улюбленець вашої публіки з якихось інтересів (мабуть, меркантильних) проігнорував рішення КДК ФФУ на очах тогочасного голови КДК ФФУ, підвівши таким чином усю команду. Ми ж лише, дотримуючись закону, покарали винних. І скажу відверто, що чемпіонство те сприйнялось мною і моїми друзями не надто емоційно, через спосіб, в який воно здобулося. Щось натомість маєте ви?..
Ви б якось при нагоді пояснили б вашому "господарю"/с/ (це ж не я придумав! biggrin ), що його коментарі під час (!!!) матчу не сприймаються навіть вашими власними вболівальниками. Вони ж відверто глузують з цього. Не можу відповідати за адміна сайту ФК "Бердичів", як би він сприйняв привселюдну похвалу з уст президента за роботу над сайтом, тому не знаю які емоції переповнювали shved'а під час цього. Але якби керівництво нашого клубу хвалило б мене з організацію підтримки команди, то я б (і не лише я) сприйняв би це не інакше як особисту образу. angry
Так що менше пафосу, шановні, і буде вам щастя. wink
КРБК, а хто такий жаба? smile
Sorry за і велику кількість літер. smile


Don't stop hooligans!
 
shvedДата: Понеділок, 10.01.2011, 14:00 | Повідомлення # 938
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Джон, впевнений, що ти не поганий хлопець wink , але завжди у тебе все в темних кольорах і здається, що у тебе майже ніколи немає оптимізму. wink
Quote (Джон)
Не можу відповідати за адміна сайту ФК "Бердичів", як би він сприйняв привселюдну похвалу з уст президента за роботу над сайтом, тому не знаю які емоції переповнювали shved'а під час цього. Але якби керівництво нашого клубу хвалило б мене з організацію підтримки команди, то я б (і не лише я) сприйняв би це не інакше як особисту образу.

Джон ти працюєш на работі і тебе похвалили за твою працю. Ти теж злишся на своє керівництво за це? wacko
Quote (Джон)
Ви б якось при нагоді пояснили б вашому "господарю"/с/ (це ж не я придумав! ), що його коментарі під час (!!!) матчу не сприймаються навіть вашими власними вболівальниками. Вони ж відверто глузують з цього.

Це прокоментувати можу тільки приказкою "горбатого тільки могила вирівняє" wink
Quote (Джон)
Так що менше пафосу, шановні, і буде вам щастя.

Чомусь хочеться це тобі переадресувати.
Ми відчули, що таке щасття у 2010 році. Бажаю, щоб і ти таке пережив у майбутньому!
 
ДжонДата: Понеділок, 10.01.2011, 15:20 | Повідомлення # 939
Фанат
Повідомлення: 105
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус:
shved, ти вважаєш свою працю над сайтом роботою? wacko Для мене саппорт - лише хобі, тому я і не потребую подяки за нього.
До речі, тебе теж важко вважати оптимістом: http://fcberdychiv.pp.net.ua/forum/2-21-3 . wink


Don't stop hooligans!
 
shvedДата: Понеділок, 10.01.2011, 16:18 | Повідомлення # 940
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Джон)
shved, ти вважаєш свою працю над сайтом роботою?

wacko Не зрозумів!? А як це можна назвати, забавка? Так сайт давно вже для мене не забавка, а частина мого життя, яка забирає у мене дуже багато часу.

Quote (Джон)
До речі, тебе теж важко вважати оптимістом: http://fcberdychiv.pp.net.ua/forum/2-21-3 .

Мій девіз "Все, що не робиться, все робиться на краще!" Тому мене важко назвати песімістом! wink
А якщо ти не зрозумів моє повідомлення на сайті ФК Бердичів, то розшифровую. Якщо станеться якесь диво і Звягель-750 візьме участь у змаганнях професіоналів, то може бути такий варіант, що чемпіонат області новоградволинці не дограють. Але це тільки варіант, або припущення. Тому відразу звертаюсь до всіх користувачів - прошу, не потрібно знову балачки про другу лігу!!! smile
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net