<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Професійний футбол
adeyДата: Четвер, 18.11.2010, 20:38 | Повідомлення # 581
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
їхні прізвища постійно звучать в європейських чемпіонатах.

та ладна... нічого особливого в них там не звучить.

зате ось факт, що підтверджує роль тренера:
"У швейцарцев же после ЧМ-2006 был домашний Евро-2008, где она провела все три встречи в Базеле, и, уступив Чехии (0:1) и Турции (1:2), выиграла уже ничего не решавшую для нее встречу с Португалией (2:0). Все три мяча на счету Хакана Якина. Как следствие - отставка главного тренера Коби Куна и назначение Хиттцфельда, начавшего с домашнего поражения от Люксембурга, но закончившего отбор в ЮАР на первом месте в группе. Второй там была Греция…"
(http://www.ua-football.com/ukrainian/national/4ce39d93.html)
 
КРБКДата: Четвер, 18.11.2010, 20:54 | Повідомлення # 582
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Клуби в яких грають збірники Швейцарії- Лаціо, Арсенал, Сампдорія, Байєр, Удінезе, Айнтрахт, Штутгарт, Чезена, Осер, Вольфсбург, Базель.
 
RytansДата: Четвер, 18.11.2010, 20:55 | Повідомлення # 583
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Сподіваюся Суркіс зробив пропозицію Ліппі від якої не можливо відмовитися.

Quote (КРБК)
Доречі Ліппі вже зробили пропозицію і він її обмірковує. (новини наше радіо)

Тут не знаем кому вірити , бо ще 16.11. було написане слідуюче :

Президент Федерации футбола Украины (ФФУ) Григорий Суркис опроверг информацию о том, что он якобы намерен предложить место главного тренера национальной сборной экс-наставнику сборной Италии Марчелло Липпи, передает «Рейтер".

 
КРБКДата: Четвер, 18.11.2010, 20:57 | Повідомлення # 584
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Досить пристойні команди , що й доводить своєю грою збірна цієї країни. І постійно десь виходять.
 
shvedДата: Четвер, 18.11.2010, 21:24 | Повідомлення # 585
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (КРБК)
Так їхні прізвища постійно звучать в європейських чемпіонатах.

Погоджуюсь з adey, наші прізвища теж звучать у Європі.
Я вчора дивився цей матч по швейцарському тб (німецький) і ви знаєте вимовляв коментатор наші призвища майже без помилок.
І команди які представлять наші збірники не гірші за Базалі, Вольсбурги чи Байери.
Також відмічу, що ми не гірші тойже Швейцарії, але я хочу більшого!
Я хочу аби моя збірна грала у футбол, а не знущалася над мною. Окрім перепасовок у центрі поля та стандартів Алієва вони нічого не можуть запропонувати суперникам.
Правда є однин яскравий вогрник у вчорашньому матчі, це гол Коноплянки, але скоріше виключення чим закономірність.
Ідеальний матч який зіграла моя збірна, це була гра у Стамбулі у відборі до ЧС-2006 проти збірної Турції.
 
adeyДата: Четвер, 18.11.2010, 21:27 | Повідомлення # 586
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
а Шахтар то вже не команда?
повторюю - ключові гравці захисту цієї команди грали проти швейцарців.

і ось вам ще привід для міркувань:
21 - - Schweiz 20гравців 85.600.000 €
...
36 - - Ukraine 20гравців 86.100.000 €

http://www.transfermarkt.de/de....en.html

Траснсфермаркт це актуальний і вельми об'єктивний ресурс.
Бачимо, що наша збірна має більш високу сумарну вартість гравців,
але набагато нижче місце в рейтингу збірних.
То може все ж таки корінь проблеми в тренерському штабі?

PS: французи там де й швейцарці
21 - - Frankreich 23гравці 296.750.000 € [u]
з таким підбором гравців чи це не показник роботи їх мега-тренера Доменека???

Повідомлення змінив adey - Четвер, 18.11.2010, 21:37
 
alexxДата: Четвер, 18.11.2010, 21:48 | Повідомлення # 587
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
Да, нам нужен тренер, у которого психология победителя. Нам нужен тренер жёсткий, дабы некоторых "звёздочек" вовремя спускать с небес на землю. Но главное - нам нужен настоящий лидер, авторитет. Только тренер с духом победителя (коими был Лобановский и есть Блохин) может что-то изменить. Ведь на поле мы выглядим обречёнными....... А Липпи не зря ведь побывал на этом товарняке, ох не зря...))))
 
КРБКДата: Четвер, 18.11.2010, 21:56 | Повідомлення # 588
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (shved)
повторюю - ключові гравці захисту цієї команди грали проти швейцарців.

Ключові гравці-ха,ха, більш бездарнішого захисту збірної не бачив.
Ще Кучера забув.


Повідомлення змінив КРБК - Четвер, 18.11.2010, 21:57
 
adeyДата: Четвер, 18.11.2010, 22:09 | Повідомлення # 589
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
але ж Мірча їм довіряє..?
значить вони не такі вже й глухарі.
тим більше - Пятов і Ракицький відіграли добре,
але чомусь із хороших карт в колоді не завжди складається пасьянс smile
 
RytansДата: Четвер, 18.11.2010, 22:24 | Повідомлення # 590
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Ідеальний матч який зіграла моя збірна, це була гра у Стамбулі у відборі до ЧС-2006 проти збірної Турції.

Це тоді , коли рахунок був 0:3 ? І останній гол забив А.Гусин ???

 
КРБКДата: Четвер, 18.11.2010, 22:50 | Повідомлення # 591
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (Rytans)
Це тоді , коли рахунок був 0:3 ? І останній гол забив А.Гусин ???

Так.

Додано (18.11.2010, 21:50)
---------------------------------------------

Quote (adey)
але ж Мірча їм довіряє..?
значить вони не такі вже й глухарі.

Там першу скрипку грає півзахист і напад, а захист просто не дуже випадає. Ще Рац там виблискує.
5-0 від Арсеналу )))


Повідомлення змінив КРБК - Четвер, 18.11.2010, 22:52
 
RytansДата: Четвер, 18.11.2010, 22:53 | Повідомлення # 592
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
ООООО !! Я цей футбол дивився в сусіда !!!! Пам"ятаю !!!! Це був не ФУТБОЛ !!!!! Я тоді не міг зрозуміти : чому при виграшного рахунку ми атакували ?????? Це був вищий классс !!!! Це була гра !!! Дійсно такого я ще не бачив !!!!

Quote (shved)
Ідеальний матч який зіграла моя збірна, це була гра у Стамбулі у відборі до ЧС-2006 проти збірної Турції.

Quote (Rytans)
Це тоді , коли рахунок був 0:3 ? І останній гол забив А.Гусин ???

Quote (КРБК)
Так.
 
shvedДата: П`ятниця, 19.11.2010, 01:49 | Повідомлення # 593
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Как стало известно Sport.ua, президент Федерации футбола Украины Григорий Суркис в среду в Женеве перед матчем национальной сборной Украины с командой Швейцарии в кулуарах сообщил журналистам, что действительно вел переговоры с Марчелло Липпи. Они касались того, чтобы итальянский специалист возглавил нашу сборную в преддверии финальной части Евро-2012.

Кроме этого, перед Липпи было поставлено одно существенное обязательство - Липпи в период своей работы с Национальной сборной Украины должен проводить в Украине не менее 182 дней в году.

Операторы телетрансляции зафиксировали, как Марчелло Липпи лично посетил в Женеве матч Украины против Швейцарии. Как удалось узнать "Газете…", на стадионе он сидел в секторе украинской делегации. А за 10 минут до окончания поединка покинул трибуны. Очевидно, просто хотел избежать общения с журналистами.

Официально Григорий Суркис опровергает информацию о встрече с Марчелло Липпи. Возможно, эти слова Григория Михайловича означают другое: Липпи уже дал задний ход. Игра наших со швейцарцами действительно никого не вдохновила бы…

 
RytansДата: П`ятниця, 19.11.2010, 08:37 | Повідомлення # 594
Легенда футболу
Повідомлення: 1232
Репутація: 46
Зауваження: 0%
Статус:
Президент ФФУ Григорий Суркис опроверг информацию о том, что он якобы предложил возглавить сборную Украины итальянскому специалисту Марчелло Липпи.

"Я не могу комментировать то, чего не было. Я с Липпи не встречался. Я видел его присутствующим на матче, но это не означает, что я с ним обсуждал вопросы, связанные с его назначением на пост тренера сборной Украины."

Напомню, что сегодня итальянские СМИ сообщили о том, что Григорий Суркис предложил Марчелло Липпи возглавить сборную Украины.

 
VenusДата: П`ятниця, 19.11.2010, 11:42 | Повідомлення # 595
Фанат
Повідомлення: 112
Репутація: 11
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (КРБК)
Ще Кучера забув.

У всякому разі Кучер сильніший за Федецького чи Мандзюка,ІМХО
І чому Гусєв не в збірній,теж питання
 
shvedДата: П`ятниця, 19.11.2010, 13:02 | Повідомлення # 596
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Quote (Rytans)
Президент ФФУ Григорий Суркис опроверг информацию о том, что он якобы предложил возглавить сборную Украины итальянскому специалисту Марчелло Липпи.

Марчелло Липпи выслушал предложение возглавить нашу сборную, однако окончательное "да" или "нет" Григорию Суркису не дал. Итальянский специалист взял время на размышления и обещал дать ответ чуть позже.

Не стал раскрывать секреты тайной встречи с Суркисом Марчелло Липпи и в разговоре с "БЛИКом" на следующий день после игры: "Извините, но об Украине я говорить не буду. Да я был на матче в Женеве, но больше ничего не скажу".

І ще одна новина у продовж теми...

Угода між Федерацією футболу України та тренером Марчелло Ліппі буде підписана до завершення Євро-2012.
У разі виходу до півфіналу континентального турніру угода буде продовжена, стведжує італійське видання Notizie dall'Italia e dal Mondo.
Також видання зазначає, що після успішного виступу на Євро-2012 помічником Ліппі може стати Андрій Шевченко, який на той час має завершити кар'єру.
Відстань від рідної Італії та проблеми з мовою могли змусити тренера сказати "ні", але бажання повернутися на тренерську лаву є великим.
Також зазначається, що дебют Ліппі відбудеться 9 лютого.

Здається мені, що нарешті отримає збірна України тренера-легіонера. applause

 
shvedДата: П`ятниця, 19.11.2010, 18:13 | Повідомлення # 597
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
По информации La Gazzetta dello Sport, Липпи встретился с украинской делегацией в трехзвездочной гостинице Ramada Encore. ФФУ заказала несколько билетов на матч для специальных гостей, среди которых был и Липпи, в чем все могли убедиться во время телевизионной трансляции матча. Издание отмечает, что Липпи был в восторге от проектов Cуркиса и очень серьезно рассматривает предложение от ФФУ. Он пообещал дать ответ в ближайшее время. Также сообщается, что дебют Липпи в новой должности состоится 9 февраля 2011 года на турнире на Кипре, а на 29 марта намечается товарищеский матч между Украиной и Италией. По поводу украинского футбола Липпи получил положительные
рекомендации от Пьерлуиджи Коллины, который занимается судейством в Украине. Тренер также видит в Андрее Шевченко своего неформального помощника. Ранее Григорий
Суркис опровергал информацию о возможном назначении итальянца и даже заявил, что Юрий Калитвинцев, скорее всего, продолжит работу со сборной после зимних каникул. Похоже, лишь время рассудит, кто в данной ситуации прав, пронырливые итальянские журналисты или осторожный Григорий Суркис.
 
alexxДата: П`ятниця, 19.11.2010, 19:53 | Повідомлення # 598
Футбольний авторитет
Повідомлення: 535
Репутація: 63
Зауваження: 0%
Статус:
А я тут прочитал, что букмекерская контора "Вильм Хилл" (сорри, что не в оригинале) оценивает шансы нашей сборной победить на чемпионате Европы достаточно высоко, по крайней мере на сегодняшней день сб. Украины - на десятом месте!!!))) Я, конечно, приятно удивлён, но после матча со швейцарцами в это верится с трудом......
 
adeyДата: П`ятниця, 19.11.2010, 21:25 | Повідомлення # 599
Фанат
Повідомлення: 124
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (alexx)
по крайней мере на сегодняшней день сб. Украины - на десятом месте!

10 місце обумовлене тим, що 14 команд з 16 взагалі ще не вирішили питання своєї присутності на Євро-2012.
наразі, грошики можна класти в банк на депозит з підсумованим коефіцієнтом в інтервалі 1,2-..-1,25 (в гривнях) smile

Повідомлення змінив adey - П`ятниця, 19.11.2010, 21:26
 
КРБКДата: П`ятниця, 19.11.2010, 23:37 | Повідомлення # 600
Футбольний авторитет
Повідомлення: 985
Репутація: 46
Зауваження: 20%
Статус:
Quote (alexx)
А я тут прочитал, что букмекерская контора "Вильм Хилл" (сорри, что не в оригинале) оценивает шансы нашей сборной победить на чемпионате Европы достаточно высоко, по крайней мере на сегодняшней день сб. Украины - на десятом месте!!!))) Я, конечно, приятно удивлён, но после матча со швейцарцами в это верится с трудом......

Мені здається буде за щастя з групи вийти. Хоча я завжди налаштований на позитивний результат - фанат))))
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Професійний футбол (Тут обговорюється все, що стосується професійного футболу)
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net