<\a>
 Головна  Команда  Змагання  Мультимедіа  Архів  Спілкування  Твій профіль
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2012
Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2012
BruhanovДата: Четвер, 24.05.2012, 20:42 | Повідомлення # 101
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Навмисно сьогодні поцікавився. ЖОФФ підтвердила, що гра відбудеться у 16:00 на нашому стадіоні. Також це підтвердив і Валуйко (тренер Металурга), що вони їдуть у суботу до нас у гості.


Дякую, як завжди люб’язно зустрічатимемо smile
 
GRADДата: Четвер, 24.05.2012, 22:53 | Повідомлення # 102
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Bruhanov)
Дякую, як завжди люб’язно зустрічатимемо

Так гра дійсно відбудеться. Малин грає своїми домашніми вихованцями, то ж думаю будуть голи wink
 
BruhanovДата: П`ятниця, 25.05.2012, 19:56 | Повідомлення # 103
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Так гра дійсно відбудеться. Малин грає своїми домашніми вихованцями, то ж думаю будуть голи


До зустрічі на секторі, друже!

Додано (25.05.2012, 18:56)
---------------------------------------------
УВАГА!

У п’ятницю, вже після виходу газет, з’явилася інфа, що ПОЧАТОК ФУТБОЛУ о 15:00. Із чим це пов’язано й чи правда змістять початок гри на годину раніше — мені з’ясувати не вдалося.

ІМХО, це вкрай неправильно, адже значна кількість вболівальників прийде... на другий тайм. Кому це вигідно? Вирішили грати о 16:00, оголосили про це в пресі, то й грайте! А то відлякаєте останніх уболівальників, яких і так значно поменшало на стадіоні! angry

 
zvyagel750Дата: П`ятниця, 25.05.2012, 21:28 | Повідомлення # 104
ФАН ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1065
Репутація: 40
Зауваження: 0%
Статус:
як я хочу попасти на цю гру... ех ще недільку потерпіти і відпустка sad

http://fcavangard.at.ua/ - Сайт ФК Авангард
 
oksДата: П`ятниця, 25.05.2012, 23:46 | Повідомлення # 105
Фанат
Повідомлення: 101
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Так гра дійсно відбудеться. Малин грає своїми домашніми вихованцями, то ж думаю будуть голи

Основу Металурга мають скласти вихованці ДЮСШ 1991-94р.н. Голів точно буде купа, так як команда дуже зелена, навіть незважаючи на те, що частина гравців пройшла обкатку в минулорічній аматорській лізі.


Футбольний портал Малинщини http://metalurg-malyn.at.ua
 
GRADДата: П`ятниця, 25.05.2012, 23:49 | Повідомлення # 106
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
http://www.footballzt.com/2012/05/blog-post_24.html
Ось тут rozdum описав один з багатьох суддівських епізодів одного підара-засранця Петруся. Цей Гандон неодноразово робив свою чорну справу по відношенню до багатьох команд. Саме більше мене вбиває те, що цей горе суддя ще й кращий в області по версії Коцюбка. Ти б шановний перший дав би йому копняка під зад. Наприклад за гру в Барашах ці служителі феміди отримали 3 тис.грн. і якби не органи то ці кошти пішли б на лікування. angry
 
BruhanovДата: Субота, 26.05.2012, 00:22 | Повідомлення # 107
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Наприклад за гру в Барашах ці служителі феміди отримали 3 тис.грн. і якби не органи то ці кошти пішли б на лікування.


Добре йому розповіли в перерві про принципи його суддівства. ) Але, попри негативний для нас результат, гарний був виїзд, цікавий і насичений! Погодься, Граде.
 
LeonUДата: Субота, 26.05.2012, 11:35 | Повідомлення # 108
Фанат
Повідомлення: 129
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Так футбол в 15-00 или в 16-00?
 
shvedДата: Субота, 26.05.2012, 20:53 | Повідомлення # 109
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
ГОРОДНИЦЯ У ФІНАЛІ КУБКА ОБЛАСТІ!!! (Опанащук)
ФК Бараші - Полісся (Городниця) 1:1

Кубок області (Коцюбко)
Авангард (Новоград-Волинський) - Металург (Малин) 6:2
 
BruhanovДата: Неділя, 27.05.2012, 23:08 | Повідомлення # 110
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
"Авангард" виграв — і ніхто нічого не пише. От, якби раптом програли, то би й срачу було...

Добре. Я висловлю свою думку.

Перше і найголовніше — НЕ МОЖНА транжирити таку КІЛЬКІСТЬ гольових моментів. Так, цій команді вдалося забити достатньо, але ж будуть суперники, в яких майстерність буде вищою. Можуть і покарати за таке марнотратство.

Друге. Головний суддя молодець у епідозі із призначеним/скасованим пенальті у ворота "Авангарду". Молодець, що подивився на бокового, який тримав прапорець, сигналізуючи про офсайд. Якби не подивився, то нашим було б туго. Рахунок міг стати 4:3, при цьому грали у меншості й могли вигребти ще.

Третє. Дякую Юрі Періну за те, що забив три голи, але такі жести по відношенню до вболівальників вважаю недопустимими. Так, згоден, ми, вболівальники, можемо собі дозволити критику, часом емоційну. Але ваше завдання грати й забивати голи, а коли це не вдається при кількох виходах один на один, то краще себе вести стриманіше.

Четверте. Бажаю команді пройти не тільки Малин (фактично вже пройдений), а й СК "Коростень". І тоді в ЖОФФ не знайдеться відмазки, щоб не пустити "Авангард" у кубок аматорів. Успіхів!


Повідомлення змінив Bruhanov - Понеділок, 28.05.2012, 11:59
 
shvedДата: Понеділок, 28.05.2012, 14:08 | Повідомлення # 111
Зірка Команди ЗВЯГЕЛЬ 750
Повідомлення: 1834
Репутація: 66
Статус:
Кубок Житомирщини (Опанащук)
Зоря-Енергія - СК Коростень 0:2 (у першому матчі теж перемогу святкували коростенці).

Фінал Полісся - СК Коростень, відбудеться 2 червня (субота) о 16:00 у Новограді-Волинському на стадіоні "Авангард".
 
BruhanovДата: Вівторок, 29.05.2012, 01:57 | Повідомлення # 112
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (shved)
Фінал Полісся - СК Коростень, відбудеться 2 червня (субота) о 16:00 у Новограді-Волинському на стадіоні "Авангард".


Я б сказав про цей фінал — два в одному:

1. Подивимось у себе вдома матч такого рівня (та ще й повболівати буде за кого);

2. Оцінимо можливості СК "Коростень", адже, я так розумію, що саме із цим складом "Авангарду" доведеться суперничати за вихід до фіналу кубка Коцюбка.
 
GRADДата: Середа, 30.05.2012, 23:42 | Повідомлення # 113
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Cхоже фінал Опанащука пройде в Житомирі sad . А Авангард може провести дві гри в один день. Як ця муйня вже набридла. Коли вже люди почнуть думати angry
 
BruhanovДата: Четвер, 31.05.2012, 00:19 | Повідомлення # 114
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
А Авангард може провести дві гри в один день.


А детальніше? Перша, я так розумію, 2 червня матч-відповідь у Малині (Коцюбко). А друга? Невже старт чемпа в Опанащука?
 
GRADДата: Четвер, 31.05.2012, 15:01 | Повідомлення # 115
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Cхоже фінал Опанащука пройде в Житомирі . А Авангард може провести дві гри в один день. Як ця муйня вже набридла. Коли вже люди почнуть думати

Нарешті здоровий глузд переміг і фінал Опанащука відбудеться на Авангарді в суботу 2.06.12. о 16.00.
Quote (Bruhanov)
А детальніше? Перша, я так розумію, 2 червня матч-відповідь у Малині (Коцюбко). А друга? Невже старт чемпа в Опанащука?

Перша буде в суботу 2.06.12 Малині (матч-відповідь), а друга вже (після цирку) буде в понеділок в Радомишлі.
 
BruhanovДата: Четвер, 31.05.2012, 23:00 | Повідомлення # 116
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Нарешті здоровий глузд переміг і фінал Опанащука відбудеться на Авангарді в суботу 2.06.12. о 16.00.


Ні сорому, ні совісті у наших футбольних функціонерів. Повідомили б своє остаточне рішення зарані, то можна би було в газету дати анонс, щоб людей більше зібралося. А так уже ЕННИЙ раз час початку футболу (та власне й сам матч — буде/не буде) — це якесь гадання на кавовій гущі. Стидоба!

П.С. Мені друг із Києва часом телефонує, каже, запроси мене на якийсь цікавий матч у вас, у Новограді (бо один раз був і йому сподобалося). Але ж хіба в нас тут когось кудись запросиш?? Як тут сам часом до останнього дня не знаєш, що й коли!
 
GRADДата: П`ятниця, 01.06.2012, 00:22 | Повідомлення # 117
Ультрас
Повідомлення: 301
Репутація: 3
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
А детальніше? Перша, я так розумію, 2 червня матч-відповідь у Малині (Коцюбко). А друга? Невже старт чемпа в Опанащука?

Перша буде в суботу 2.06.12 Малині (матч-відповідь), а друга вже (після цирку) буде в понеділок в Радомишлі.

Все ж Авангард зіграє дві гри в один день. І якщо так піде далі то нас чекає більше футболу. З боку це виглядає кумедно. Комедія двух федерацій продовжується. sad
 
BruhanovДата: П`ятниця, 01.06.2012, 01:41 | Повідомлення # 118
Фанатік
Повідомлення: 177
Репутація: 8
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (GRAD)
Все ж Авангард зіграє дві гри в один день.


Нічо. Головне правильно розподілити акценти. Я так розумію, що в Коцюбка або немає команд, або грають "дрищі" — на ті матчі можна їхати другим складом (але їхати, щоб все було "по закону" й не було більше передумов до незаявки в аматори). А в чемпі Опанащука, де грають справжні чоловіки й рубляться насмерть, — грати основою, прагнути здобути чемпіонство області саме в чемпі сильних, а не "дрищів". Але часом, якщо дозволить ситуація і буде потреба, можна "перетасуватися". Словом, ти, Граде, правий: нас чекає більше футболу.
 
Victor77Дата: П`ятниця, 01.06.2012, 14:13 | Повідомлення # 119
Вболівальник зі стажем
Повідомлення: 50
Репутація: 6
Зауваження: 0%
Статус:
Взавтра нарешті стартує ЧО (Опанащук). На цей день заплановано 2 матчі + фінал кубка

Календар ігор Чемпіонату Житомирщини серед команд Вищої ліги
2012 рік
Учасники:
1. ФК "Бараші" Ємільчинський р-н
2. ФК "Бердичів"
3. ФК "Коростень"
4. ФК "Авангард" Новоград-Волинський
5. "Зоря-Енергія" Романів
6. ФК "Радомишль"
7. "Полісся" Городниця, Новоград-Волинський р-н

1 тур (02.06)
ФК "Бараші" - "Зоря-Енергія"
ФК "Радомишль" - "Авангард"
"Полісся" - ФК "Коростень" - гра перенесена
ФК "Бердичів" - вихідний

2 тур (09.06)
ФК "Бараші" - ФК "Радомишль"
ФК "Бердичів" - "Полісся"
 
AndreyДата: П`ятниця, 01.06.2012, 15:37 | Повідомлення # 120
Ультрас
Повідомлення: 455
Репутація: 30
Зауваження: 0%
Статус:
Quote (Victor77)
"Полісся" - ФК "Коростень" - гра перенесена

От навіщо робити такий календар щоб в першому турі вже був перенос????


Сайт "Новоград - Волинські вболівальники футболу"
http://nv-footbal-fans.at.ua
 
Фан Форум » Форум вболівальників ФК «ЗВЯГЕЛЬ-750» » Фан форум » Чемпіонат та Кубок Житомирщини 2012
Пошук:

Статистика Форуму
Популярні теми Нові повідомлення Кращі користувачі Нові користувачі

Професійний футбол

(1772)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Різне

(1290)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(737)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(489)

Гравці

(458)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

Недоліки та побажання для сайту

(251)

Різне

(1290)

Фото та відео

(528)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини

(157)

Міжсезоння

(847)

Чемпіонат та Кубок України сере...

(1317)

Новоградволинці у професійних к...

(99)

Професійний футбол

(1772)

ЖОФФ

(234)

Прогнози

(95)

Чемпіонат та Кубок Житомирщини ...

(271)

shved

Rytans

zvyagel750

КРБК

alexx

Andrey

GRAD

zorya-enerqiya

121212

david20061

Michael_Komar83

admin

avp

zhorkinoff

igorigi3442

pres

juic1

Nightmare

waxirewion

Popov


Неофіційний сайт ФК «Звягель-750» © 2008-2024
При використанні матеріалів з сайту ФК «Звягель-750» посилання на сайт обов'язкове!

Этот сайт защищен «Site Guard»

Електронна скринька сайту - zvyagel-750@ukr.net